Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) maestro87 válasza szjoci (#31498) üzenetére


maestro87
őstag

Ez is jól néz ki, hasonlót láttam banggood-on is talán.
Most ezt nézegetem. Ezen van vonal bemenet, sd kártya olvasó, fm rádió, kijelző, ébresztő óra (bár erre nincs szükség). És még jól is néz ki.:) Csak ahogy nézem BT 2.1-es, nem tudom hogy ez egy BT hangszórónál mekkora hátránnyal indít.
A cél egy kis konyhai zajkeltő lenne, így nem árt ha van benne sd kártya olvasó és fm rádió.

A passive radiator az micsoda benne? :F Én ovális hangszórónak nézem.

(#31502) havri1 válasza huliganboy (#31493) üzenetére


havri1
félisten

Persze!

Sok verzió van, és teljes a kavalkád..egyiknek nincs elvileg fókuszhibája, viszont nincs UV szűrő a lencsében, a régebbibe van UV szűrő, de fókuszhibás sok darab..
Fúkuszhiba vagy nem hiba? A gyártó illetve a webshopok szerint ez nem hiba, mert ez alapban selfie kamera, és 0-5m van a fókuszpont, így tökéletes. Mások szerint meg nem selfie kamera, és 5m felett a végtelenségig kéne fókuszálnia. Hozzáteszem, van amelyik ilyen, van amelyik olyan...Állítólag kis kézügyesség, és megoldható ez a fókuszhiba.
Enyém Z23L, újabb széria, és kb 5-10 m belül tűéles, távolabb mintha kicsit elmosódott lenne, de nem vészes, célnak megfelel, nem nyúlok hozzá.
A másik nagy probléma, a hang hiba.
A mikrofonnál valamit elcsesztek összeszerelésnél, és egyes példányok nagyon halkak, viszont van aki a túlvezérelt hangra panaszkodik..az enyém halk. Orvosolható, de szét kell szedni hozzá.
Szóval nem egy GoPro, de ennyiért, főleg ha mákja van az embernek, és egy jót fog ki, nagyon szuper :)

havri

(#31503) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ezen a cuccon besírtam, minden egyedülálló nőnek (tisztelet a kivételeknek) alapkellék: [link]

Egyik képen skorpióval illusztrálva, hatalmas :)

(#31504) havri1 válasza ^Clown (#31503) üzenetére


havri1
félisten

Hát, ez most betalált.
Nejem már az őrületbe kerget a "jájj pók meg büdösbogár" csesztetéseivel :DDD
Kap egy ilyet :DDD

havri

(#31505) maestro87 válasza ^Clown (#31503) üzenetére


maestro87
őstag

Végre egy hasznos találmány! Mi sose tudjuk mi a fenével lehetne felszippantani este 11-kor a plafonról a pókot anélkül, hogy a zajos és nagy porszívót elővennénk. Papuccsal meggyilkolni meg ugye nem szabad őket a festés/tapéta miatt. :DDD Kár, hogy csak 0,5W teljesítményű, így szerintem használhatatlan.

(#31506) zsiz válasza havri1 (#31504) üzenetére


zsiz
őstag

majd beszámolót kérek róla, hogy milyen :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#31507) twine válasza maestro87 (#31505) üzenetére


twine
addikt

Ajánlom az elektromos légycsapók bármelyikét.... ;)
Még a lódarazsat is lesokkolta, :DDD igaz, arra pár elektromos fröccsöt rá kellett küldeni...
De ha humánus akarsz lenni a nagyobb dögökkel, csak rányomsz a gombra,a lábai az elektromosságtól rágörcsölnek a "teniszütőre"...kinyitod a terasz ajtót, és kidobod...(ha szerencsés, és túlélte a sokkot) :DDD

Ps:
Meglepő 2db AA elemből mit ki tudnak hozni...ha hozzáérsz újjal,egész komolyan "megb@sz"...:Y

[ Szerkesztve ]

(#31508) havri1


havri1
félisten

Érdekes dolog, valutás vásárlásokkal kapcsolatban:
Nézegetem a számlakivonatom, mondanom sem kell, (írtó sok hülyeséget rendelek), és szemet szúrt, egy erste sor:

4xxxxxxxxx 00000001 PAYPAL *BANGGOO 353143690 15111212:27 vásár. 12.04 USD 312.14 12.04 USD 312.14

Igen, a 312.14 ft, 11.16 dátummal lekönyvelve. Mondom mi a F, én eddig úgy tudtam, US$ ért vásároltam, amit a bank váltott, a napi számlakonverziós középárfolyamon. Ami aznap 290,32 HUF volt.

Kiderült, NEM!!!
VISA -nál ez nem így van. Tök mindegy miben vásárolok (kivételt képez, ha megegyezik a számlámon lévő devizával azaz HUF), akkor először a VISA váltja EURO-ba, majd a bank EURO-ból váltja nekem forintra.
Semmit nem lehet tenni. Ha átállítottam volna BG-n a vásárláskor a devizát HUF-ra, akkor a 12.04$ vásárlásom 3573HUF került volna, és nem 3758HUF-ba.

Apróság, na de kérem...lehet még a PayPalos váltással is jobban járnék.

Kíváncsi vagyok kinek van mé VISA kárytája.

[ Szerkesztve ]

havri

(#31509) V/ válasza havri1 (#31508) üzenetére


V/
titán

Tévedsz, ha a Visa váltja az a jobb. A Paypal váltás egyáltalán nem jó.
Már a Paypal fórumon számolgattunk. Kevés bank vált középárfolyamon, eladási általában.
Az Erste Visa kártya esetén így néz ki a váltás, én jobban járok, mintha Mastercard -régebben az volt az Erste netkártyám- váltana. Az OTP is hasonló.

A BG hiába állítod át az ár kijelzést, nem sok köze van a bankkártyád árfolyamához.

Melyik a bankod?

[ Szerkesztve ]

(#31510) havri1 válasza V/ (#31509) üzenetére


havri1
félisten

(Remélem tévedek) Most néztem át a számlám, és az ügyfélszolgálattal beszéltem.
Amiket írtam azt az ügyfélszolgálat tényként közölte . (Nálam)

A vásárlás napján a VISA nekem 312.14 -ért váltott.

Szerk.: Mondjuk nem értem, lehet mégis van valami, és félreértettem, mert az alábbi adatok alapján mégis csak -3 486 HUF -ot vontak le véglegesen, ami nem 312.14. Nem értem már.

[ Szerkesztve ]

havri

(#31511) grizlisandor válasza havri1 (#31508) üzenetére


grizlisandor
addikt

1.45 USD 318.80 1.45 USD 318.80

Nálam ez a vége a kivonaton, ErsteBank és Maestro kombó és minden vásárlásomnál megnézem, hogy a bank váltsa a pénzemet.

(#31512) V/ válasza havri1 (#31510) üzenetére


V/
titán

Az árfolyam amivel számol a vásárlás napját követő napi árfolyam. Itt tudod ellenőrizni
Az Erste Euró hókuszpókusz eredménye $ fizetés esetén, a $ fenti helyen kiírt forint árfolyama szokott lenni meglepő módon.

[ Szerkesztve ]

(#31513) V/ válasza havri1 (#31508) üzenetére


V/
titán

Results
Currencies fluctuate every day. The rate shown applies to transactions processed by Visa Europe on 13 November 2015 with a currency conversion fee of 0.00%
1.00 EURO = 312.14 HUNGARY FORINT

Amit fizettél az pedig: 12.04 UNITED STATES DOLLAR = 3,486.19 HUNGARY FORINT
Ne dőlj be a számlakivonatnak.

[ Szerkesztve ]

(#31514) havri1 válasza V/ (#31513) üzenetére


havri1
félisten

Tehát leegyszerűsítve, akkor nem az US$ váltási árfolyamát írja az ERSTE a sorba, hanem az aktuális aznapi EUR váltásomat. Hm, akkor mégiscsak jó ez így, remélem, köszi!

havri

(#31515) V/ válasza havri1 (#31514) üzenetére


V/
titán

Igen, így mi jobban járunk.

(#31516) Predator2 válasza V/ (#31515) üzenetére


Predator2
addikt

Magyarán ha hagyom, hogy a paypal helyett a bankom (BB Bank) váltson akkor rendben van? (Visa)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#31517) RBJ


RBJ
addikt

Kérdezni is akartam, hogy mostanában érkezett e miband getone ról valakinek?
Pont megnéztem a tn t okt.30. rendeltem 1. majd november 1. kettőt. Mindnek azonos a TN je.
Lehet egy csomagban van mind? Ma érkezett a célországba a TN alapján.
Csak nem kamu. :DDD
Nem használ senki xiaomi TDS t?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#31518) Outlander


Outlander
őstag

5,5 collhoz, normális-erős, ablakra cuppantható tartó olyan nincs? :F

Ráadásul panorámás ablakra... tehát nem a régi zsigulis és a manapság újra divatos majdnem derékszögű szélvédőre kellene... így az ilyen 2-3 centisek is ki esnek, csak a hosszabb nyakúak jöhetnek szóba, ez már-már majdnem jónak is tűnik, de ha elfordítanám vízszintesre a navigációhoz, akkor mi tartja meg h ne essen ki belőle a kanyarból?!

Esetleg nem látott valaki valami értelmeset? Akár 10$-ig is elmegyek. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31519) V/ válasza Predator2 (#31516) üzenetére


V/
titán

A BB ezt írja: Kártyatársaság az eredeti devizát értéknapi kártyatársaság által alkalmazott árfolyamon elszámoló (EUR/USD) devizára konvertálja.
A kártyatársaság felöl érkező elszámolási devizanemben (USD/ EUR) meghatározott összeg forint konverziója az ezen a napon érvényes Hirdetményben közzétett bankkártya eladási árfolyamon történik. A kivonaton az elszámoló deviza alapján konvertált forint összeg és eredeti deviza kalkulált árfolyama szerepel.
Számolni kell, de még mindig jobb az árfolyam így is, mint a Paypal konverzió.

Ma BB USA dollár eladási 296,02, Paypal 306 HUF

[ Szerkesztve ]

(#31520) Ádám16


Ádám16
addikt

ebayen hogyan tudok a kosárba rakni több dolgot? egy termékből többet akarok, csak más színben, és egyszer(re) akarom fizetni.
:R

(#31521) V/ válasza Ádám16 (#31520) üzenetére


V/
titán

Ha az eladó készített kosaras vásárlási lehetőséget.

(#31522) DJ. Ru$y válasza Ádám16 (#31520) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nincs ott a Buy It Now gomb alatt az Add to cart gomb, akkor nem tudsz ilyet csinálni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31523) Fejvadi válasza vtechun (#31460) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az a Bit készlet nekem is tetszik. :R

(#31524) Ádám16 válasza DJ. Ru$y (#31522) üzenetére


Ádám16
addikt

Rendben, köszönöm nektek.
Még egy kérdésem lenne. A Paypal-t ebayen nem tudom megkerülni? Mindig levon 1 USD-t a tényleges fizetés előtt.

(#31525) cikasz válasza Ádám16 (#31524) üzenetére


cikasz
őstag

"Mindig levon 1 USD-t a tényleges fizetés előtt."

Azt meg , hogy és why? :U

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#31526) fess


fess
őstag

Ez az óra jött ma, masszív a ház, a csattartó rugót majd lehet ki kell cserélni,de tetszik, nagyobb mint gondoltam.

(#31527) DJ. Ru$y válasza Ádám16 (#31524) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs hozzárendelve a kártyád a PP számládhoz? Akkor csinál ilyet, de visszaadja azt az 1$-t elvileg...

Srácok!
Akik a BIT készletre vannak most kattanva, ez a KIT Tescoban 1200-1500 környékén mozog, akciózva is van néha (bár újságban nem, de boltban ki szokták írni).

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31528) kirkri válasza havri1 (#31514) üzenetére


kirkri
addikt

Korábban engem is lesokkolt egy hasonló szám az Erste kivonaton, de elosztva a levont forint összeget a vásárlás USD összegével, rájöttem, hogy az a szám nem az USD árfolyam.

21 éve a Prohardveren! ™

(#31529) oszy válasza fess (#31526) üzenetére


oszy
veterán

Leírnád a tok méretét? Melyik színt választottad?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#31530) Ádám16 válasza DJ. Ru$y (#31527) üzenetére


Ádám16
addikt

Most már hozzárendeltem. :B
Utólag már felejthető, hogy visszaadja?

(#31531) V/ válasza Ádám16 (#31530) üzenetére


V/
titán

Le sem vonta, néhány nap után valamikor a zárolt tételek közül felszabadul. Netbank zárolt lista, a könyveltek közt nincs ilyen tétel, hacsak valamid nem 1 $-ba került.

[ Szerkesztve ]

(#31532) syler123 válasza fess (#31526) üzenetére


syler123
veterán

Nem gagyi élőben? Gondolok itt a festett ezüstszínű műanyag keretre? Mert egyébként nekem bejön, jó színösszeállítás, jól láthatóak a számok. Én a fekete fehéret venném/veszem ha okésnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#31533) DJ. Ru$y válasza Ádám16 (#31530) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mindig visszaadta már eddig is, ahogy V/ írta, gyakorlatilag el sem veszi, csak nem akartam ennyire mélyen belemenni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31534) AndrewTdi válasza DJ. Ru$y (#31494) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nekem ma megjött. Minden rendben vele, kellemes csalódás.
Tudom sokak által nem elfogadott méréssel, de jobban teljesít mint a Nilkin 2A kábele.
(a nem elfogadott mérés alatt azt értem, hogy rádugtam a kijelzős usb-s mérőkét az adapterre, rádugtam a kábelt a telefonra. kijött egy érték. majd 1 perc mulva rádugtam a másik kábelt kijött egy érték.)

más: 220-as blitzwolf töltő adatpterre is be kéne ruháznom, mert a Nilkin nem teljesít jól. Érdemes lehet megvárni az ünnepeket, hátha lesz akcióban?

(#31535) DJ. Ru$y válasza AndrewTdi (#31534) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most van rá 12%-os kupon, nem tudom meddig, és általában csökkentett árú termékre nem jók az ilyen kuponok, mert eredeti árból vonnak, szóval lehet megéri most is beruházni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31536) betyarr


betyarr
veterán

getone-ról rendeltem meg 11.08-án és most este(?) hozta a postás a xiaomi power strip-et.
igényes,minőségi darab.mérni nem tudom,de a telómat megfelelően tölti az usb portról.

(#31537) szaboger válasza maestro87 (#31481) üzenetére


szaboger
tag

Nagyon jó de nincs microsd foglalat, illetve tavaly 16 ért volt akcióban.

(#31538) AndrewTdi válasza DJ. Ru$y (#31535) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Köszi! És hol találom azt a kupont?

(#31539) DJ. Ru$y válasza AndrewTdi (#31538) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akár itt is :) 12BLITZW

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31540) AndrewTdi válasza DJ. Ru$y (#31539) üzenetére


AndrewTdi
addikt

na fasza. most nézem, hogy BG appal 20%. de abból már nem tudok még 12%-ot faragni, max a 102 BG pontommal, ami kb 300ft kedvezmény még, azzal lenne közel 2000huf. Szóval a 12BLITZ nem annyira jó. inkább appból a 20.

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#31541) nelsonmanian válasza Kernel (#31418) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Hogy töltöd? Megy e folyamatosan 220ról?

(#31542) -=Jam=- válasza V/ (#31509) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ebben amúgy tévedsz, ha a Banggood-on átállítod HUF-ra az árakat, akkor abban vonja le a kártyáról és a BG váltja át, amúgy teljesen korrekt áron. Én így használom, mert így nem ér meglepetés :) Másrészt mióta banggood-on ez az expressz paypal nyílik fizetésnél, ott nem is lehet állítani, hogy ki váltson, így ez a legbiztosabb.

(#31543) DJ. Ru$y válasza -=Jam=- (#31542) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És még így is többet fizetsz HUF-ban, mintha a PP váltaná, én expressz fizetéssel is átrakom $-ba, mert még így is olcsóbb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31544) Ádám16 válasza AndrewTdi (#31534) üzenetére


Ádám16
addikt

Ezekben a töltőadapterekben mi a jó? Mivel jobb, mint a termékhez mellékelt?

(#31545) DJ. Ru$y válasza Ádám16 (#31544) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az a BW mondjuk abban, hogy kapásból 2 eszközt tudsz tölteni, és csak egy lyukat foglalsz el, míg egy 5 portos BW-fal 5 eszközt tudsz tölteni egy aljzatról. Powerbank töltéséhez kell a kraft ott már számít a leadott amper is, mert ugye powerbank-hoz nem adnak töltőfejet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31546) krisztianAMG válasza -=Jam=- (#31542) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Lehet állítani, csak a konverzióra kell kattintani.

(#31547) fess válasza oszy (#31529) üzenetére


fess
őstag

A narancs-feketét választottam. Tok alatt a szerkezetet érted? 43mm az átmérője.
Nem gagyi, teljesen rendben van, a szíj is kellemes puha, nem az a büdös műanyag,amit egy hétig szellőztetni kell.

(#31548) andrisbandi válasza krisztianAMG (#31546) üzenetére


andrisbandi
őstag

Mobil appos vásárlásnál nem lehetett állítani, pl Getone.
Csak pécén vásárlásnál.
- Az appos biznisznél egyedi árak-kedvezmények vannak, amik PC- nem elérhetőek.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#31549) oszy válasza fess (#31547) üzenetére


oszy
veterán

Igen. Köszönöm! Az tényleg elég nagy.Lehet renelni kellene egyet :) Még annyi, hogy mennyi idő alatt jött meg?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#31550) fess válasza oszy (#31549) üzenetére


fess
őstag

október 28-án rendeltem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.