Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) DJ. Ru$y válasza kenand (#31200) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nagyon kétséges a dolog igen, főleg, hogy amit te linkeltél $50-ért annál még az adatlap is tartalmazza, hogy only CD/DVD writer, Blu-Ray reader. Ennyiért meg drága próbálkozás (szerintem), 3500-ért még jó kör volt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31202) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Volt már szó mikro usb kábelről itt a fórumon, csak sajnos mind elég rövid (1m)
Nekem hosszabbra lenne szükségem! Melyiket vennétek?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#31203) DJ. Ru$y válasza Predator2 (#31202) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

2 m elég? Akkor talán ezt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31204) Imy


Imy
veterán

Már régóta nézegetem az USB kábeleket, amik tényleg tudják a 2A-t.

Melyiket ajánljátok? És ami már le is lett próbálva... És strapa bíró...

BlitzWolf
REMAX
REMAX
ROCK

[ Szerkesztve ]

(#31205) DJ. Ru$y válasza Imy (#31204) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elsőről egyelőre semmi tapasztalat, mivel nagyon friss cucc, én azt venném a helyedben a 2 fordítható vég miatt, de majd lassan jönnek a tapasztalatok, ha nem sürgős várj még vele.

Ez (is) elég jó kábel. ;)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31206) Imy válasza DJ. Ru$y (#31205) üzenetére


Imy
veterán

Nekem is az szimpatikus. Igen látom még csak előrendelés van. :)

Igazából a power bankot lenne jó gyorsabban töltenem. Méregetem, és nagy különbség van kábel- és kábel között. :(

(#31207) XtremLor válasza Imy (#31206) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy klasszikus kimaradt! :P

"Legen...Wait for it...Dary"

(#31208) Imy válasza XtremLor (#31207) üzenetére


Imy
veterán

Igaz es sem rossz, de a korában linkelt tetszetősebb, mert mindegy hogyan van bedugva. ;)

(#31209) grizlisandor válasza XtremLor (#31207) üzenetére


grizlisandor
addikt

Töltőjük(katt) is ajánlott?

(#31210) betyarr válasza grizlisandor (#31209) üzenetére


betyarr
veterán

nem értem,miért pont piros színben nem gyártanak sem (lapos) kábelt,sem töltőfejet.
illetve,remélem ez a mindkét végén megfordítható usb hamarosan népszerű lesz és elterjed több gyártónál is :K és kapható lesz lapos kivitelben és piros színben is.

(#31211) Saccco válasza XtremLor (#31207) üzenetére


Saccco
nagyúr

A Tronsmart 6 pack is. ;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31212) zoltan6 válasza grizlisandor (#31209) üzenetére


zoltan6
őstag

akkor már kicsit drágábban kuponnal a dupla blitzwolf [link]
10% OFF for all the BlitzWolf "12blitzw"

(#31213) betyarr válasza zoltan6 (#31212) üzenetére


betyarr
veterán

ennél is megoszlik a töltőáram,ha két eszköz van rákötve?

(#31214) DJ. Ru$y válasza betyarr (#31213) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel összteljesítménye 4.8A így megoszlik igen 2.4-2.4A-re. "BlitzWolf™ 4.8A 24W"

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31215) betyarr válasza DJ. Ru$y (#31214) üzenetére


betyarr
veterán

hahh,aztat nem is néztem :B :R

(#31216) bzoley válasza DJ. Ru$y (#31205) üzenetére


bzoley
veterán

Korábban nézegettem, BW töltő mellé passzolt volna, de pont a fordítható vég miatt nem mertem megvenni. A micro usb eleve kicsi, de ha azt még meg is felezik, és azt drótozzák be... Nem tartottam túl megbízhatónak.

(#31217) DJ. Ru$y válasza bzoley (#31216) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van már ilyen kábel. Prolink márka alatt fut, nekem van itthon, semmi baja, semmi hátránya.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31218) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Sziasztok! Rendeltem valamit(persze titok) $30 volt és most kiderült hogy hamis. Az eladó 30%-os vissza térítést ajánlott, nincsen valami jobb ennél(vissza postázni nem akarom neki)?

(#31219) kenand válasza zsiz (#31155) üzenetére


kenand
veterán

Eberbuying felejtős, kerülném. Szélhámosok. Elkeveredett a csomagom, még küldési biztosítást is fizettem, még sem akartak visszatéríteni. Minden áron rá akartak venni, hogy visszavonjam a paypal disputeot. Végül 3 hónap és paypal döntés után kaptam vissza....

(#31220) bzoley válasza DJ. Ru$y (#31217) üzenetére


bzoley
veterán

Nem állítottam, hogy rossz, de én nem mertem bevállalni. A gyártója alapján mertem remélni, hogy azért használható.
Mérted? Mennyi áramot tud áttolni?

(#31221) cris78 válasza DJ. Ru$y (#31217) üzenetére


cris78
őstag

Nekem is olyan prolink van. Hibátlan.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#31222) XtremLor válasza grizlisandor (#31209) üzenetére


XtremLor
őstag

Eddig tan egy panasz volt ra, de ott is szerintem garanciaztatason belul megoldottak.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#31223) DJ. Ru$y válasza bzoley (#31220) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel nem kanócos mérőm van, így egy átalakító szab határt a mérésemnek 1.77A-t tudok mérni ez a max, amit az átalakító átenged, ennyit mértem a prolinkre is és a GOLF-ra is, ezért merem ajánlani őket, tuti mind a kettő tudja a 2A-t.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31224) Silent77 válasza Pikachu24 (#31218) üzenetére


Silent77
veterán

Postázd vissza, a paypal visszatéríti a postaköltséget dec 31-ig.
Vagy próbálj alkudni vele, legyen 50%. ;)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31225) royalka


royalka
őstag

Szerintetek a Getone-osJJRC H8 mini megér 11.99 et? Vagy ez nem a jó fajta H8 mini?
És vajon ez az akku jó a sima h8-ba is vagy csak a 3d-be? Elvileg több kraft lenne benne.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#31226) Freddycom válasza Silent77 (#31224) üzenetére


Freddycom
őstag

Január 31, nem? Amúgy felételezem, aliexpress-es vásárlásnál fújhatom ezt a dolgot, hiába van hozzárendelve az a kártya, ami paypalhoz.

(#31227) bzoley válasza DJ. Ru$y (#31223) üzenetére


bzoley
veterán

Az tényleg nem rossz.

royalka:
H8 minihez vettem egy ilyen akksit. Éppen belefér. Amikor mértem, pont tíz percig tudtam röpködni leszállás nélkül, első villogásig.

(#31228) Freddycom válasza royalka (#31225) üzenetére


Freddycom
őstag

Jó bele ez a nagyobb kapacitású akksi, én is vettem bele ilyet.

(#31229) csucsotke válasza betyarr (#30978) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Nekem pont olyan táskám van, csak nem attól az eladótól. Cofee színben:) Jó, mint a képeken, úgy néz ki. Nagyon sok minden elfér benne méretéhez képest. Egy 7 colos tablet is, bőven. Minőségére sincs kifogás, cipzárjó, varrás elfogadható, anyag vastagsága se becsapós. A kantárja is elég széles, rendben van, csak lehetne hoszabb, én félig elöl deréktájig leengedve hordom, és télikabátban már kicsit rövid, de ha feljebb hordod akkor ez nem lesz probléma. Szerintem a többi se hoszabb amit árulnak.

(#31230) betyarr válasza csucsotke (#31229) üzenetére


betyarr
veterán

köszi! :R

esetleg megmérnéd a táskát a kantárja nélkül?főleg a magassága és a szélessége érdekelne.
az elülső rekesz,vagy zseb,vagy mi az mágneszáras?

(#31231) Silent77 válasza Freddycom (#31226) üzenetére


Silent77
veterán

Lehet, nekem dec 31 rémlett, nem néztem utána. :B
Alin nem paypal-al fizetsz, tehát kilőve. :(

betyarr: Neked azóta van híred a dupla, tripla pénzről?

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31232) betyarr válasza Silent77 (#31231) üzenetére


betyarr
veterán

még nincsen.nem jelentek meg még a számlámon a levonások.sztem hétfőn már ott lesz,hogy mennyi az annyi.

(#31233) Predator2 válasza DJ. Ru$y (#31203) üzenetére


Predator2
addikt

Elég sok (4) rosszat írnak róla :( :(

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#31234) wentworth válasza Predator2 (#31233) üzenetére


wentworth
tag

Letezik olyan szemuveg amivel latom a radiohullamokat?
Kivancsi lennek mennyi hullammal szembesulunk nap mint nap. De azt se tudom hogy keressek ra :D

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#31235) madgie válasza wentworth (#31234) üzenetére


madgie
titán

(#31236) Real_Necro válasza madgie (#31235) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vegul is hanyatt vagodna mindkettotol...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31237) royalka válasza madgie (#31235) üzenetére


royalka
őstag

Linket tudnál dobni? :DDD

Szerk.: Tesooo :D

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#31238) DJ. Ru$y válasza Predator2 (#31233) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is írhattam volna az arany REMAX-ról rosszat, mert egy (fake) gagyi műanyag csatlakozós 0.77A-t tudó kábelt kaptam, de mivel teljes refundot kaptam így nem írtam semmit. Néhol becsúszik sajnos nekik is rosszabb szállítmány.

(#31227) bzoley
Próbáltam tölteni vele a Xiaomi 10k-s powerbankot, de sehogy nem tudom elérni, hogy maga a bank több áramot vegyen fel, mint 1-1.2A akár csontra van merülve, akár 2 pöttyön van, mindig 1-1.2A vesz fel, és a kábelek többet tudnának, töltő is többet tudna és mégsem. Pedig jó terhelés lenne..

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31239) jodzsy válasza wentworth (#31234) üzenetére


jodzsy
csendes tag

Erről nekem innen az első kép ugrott be. ;)
Úgyhogy sztem redbullos kávé bejáccik :D

[ Szerkesztve ]

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#31240) air válasza wentworth (#31234) üzenetére


air
nagyúr

Nekem volt ilyenem, de kidobtam. 30 éve egy Pif magazinban vettem, 50Ft-ért. Mivel akkoriban még kevés rádióhullám volt, nem lehetett látni vele semmit.
;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31241) synar


synar
őstag

Néhány hiánypótló kütyü ami nélkül nem élhettem tovább:
Három éve Velencében a Szent Márk téren esténként ez volt a sláger, nem nézett ki rosszul, gyerekek tátott szájjal bámulták (ugyanez 3x), azóta vágytam rá :)
3D VR, egyszer ki kellene már próbálnom.
Fejlámpa helyett. Felhívnám figyelmeteket a szemüveg közepén található szintén multifunkciós mágnesre...
...és ha az előbbi mágnes mégse lenne jó mindenre, ennek talán tényleg van értelme. (2X)
Korábban volt már hasonló linkelve, de ez sem tűnik drágának, rendelek is belőle, vékonyabbat is.

[ Szerkesztve ]

(#31242) Imy válasza DJ. Ru$y (#31223) üzenetére


Imy
veterán

Én egy Ilyet vettem.

(#31243) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
3 rendelésem volt kb. 1 hónapja bg-ról. Powerbank, Piston 3, Mi Band. Első 2 megjött, Mi Band sehol. Írtam nekik, visszaírtak, hogy mivel nincs TN nem tudják merre lehet a csomag. Ez most komoly? Attól még hogy nekem nem kellett TN hozzá ők nem nyomattak rá maguknak valami azonosítót? Az első 2 csomagon rajta volt, kézbesítésig vissza tudtam követni, pedig azokhoz se kértem TN-t, csak miután megjött láttam.
Várok még 1-2 hetet, aztán refundot kérek...vagy szerintetek mit csináljak?

(#31244) Imy válasza #04441088 (#31243) üzenetére


Imy
veterán

Nekem feladástól számítva 20 napon belül itt volt eddig mindig a cucc. (eddig egy Power Bankot, egy USB-s lámpát és 2db Piston 3-at rendeltem külön-külön).
Most folyamatban van 1db Xiaomi hangszóró (erre kértem trackinget), és egy 5.000mAh-s Power Bank... Ezeket hétfőn fizettem ki, és csütörtökön jött a levél, hogy "shipped".

(#31245) Zeki


Zeki
nagyúr

Van valami az ebay-jel?
Nem tudok licitálni, nem tudom elolvasni az üzeneteket. Hibákat dob ki rá az oldal.

252170027687" - Invalid Item
The item you requested (252170027687) is invalid, still pending, or no longer in our database. Please check the number and try again. If this message persists, the item has either not started and is not yet available for viewing, or has expired and is no longer available.
--------------------
Sorry! There has been an error retrieving your message from the server.

(#31246) mm89 válasza synar (#31241) üzenetére


mm89
őstag

Az a 3D vr csak a fejpánt, ugye tudod?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#31247) synar válasza mm89 (#31246) üzenetére


synar
őstag

Igen közben rájöttem, még nem rendeltem meg, majd ha ennyi lesz az egész cucc. :)

(#31248) LógaGéza válasza Zeki (#31245) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem is rossz, akkor nem egyedi a probléma...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31249) Sanki válasza Zeki (#31245) üzenetére


Sanki
addikt

Egy terméket nekem se enged megrendelni, viszont egy másikat pedig igen.
Viszont néha random hibaüzenetet dob, hogy valami hiba történt később próbálja újra.

(#31250) Zeki válasza Sanki (#31249) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én is akartam venni valamit, hibaüzi. Na majd felkelnek az usákok, és megcsinálják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.