Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) csadi0011


csadi0011
őstag

Megvettem a most lezajlott snapupos kabátot
Nem tudom, hogy megérte-e. Bővebb infót nem találok sehol a kabátról. Valakinek véleménye?

(#32352) Real_Necro válasza nelsonmanian (#32349) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én csak viccből írtam. ;) Volt sima SJ4000-em, jó is volt azért az árért, de ha megint veszek akciókamerát, akkor GoPro lesz. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32353) spidersoft válasza tboj (#32248) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem eddig csak pontok voltak, jellemzően 30-50. Igaz, ma forgattam harmadszor, mert mindig elfelejtem... Nemtom mennyire mérvadó az oldalt scrollozó izé, de abban azért gyakran meg-megjelenik egy-egy tárgynyeremény is :) A kattintás után kb. egy perccel jutott el a központi agy oda, hogy kiírja a nevemet:

(#32354) XtremLor válasza csadi0011 (#32351) üzenetére


XtremLor
őstag

17$ siman megert, 1 ertekeles van ott egybol kettot rendelt, ha nagyon gagyi szar lenne akkor irta volna o is.
A meretet meg gondolom ellenorizted.
Nekem egy keselezo kellett, erett mar nagyon a dolog.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32355) Zeki


Zeki
nagyúr

Azt a hógömböt, amit fel kell rázni, és belül esik a hó, azt hogy hívják? Keríteni kellene... a snowball-ra minden egyebet kidob az ebay.

[ Szerkesztve ]

(#32356) Real_Necro válasza Zeki (#32355) üzenetére


Real_Necro
veterán

Próbáld a snowglobe-ot ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32357) cikasz válasza Zeki (#32355) üzenetére


cikasz
őstag

snow globe!? :K

nem kötözködésből, de erre is való a gugli.
beírod, hogy hógömb angolul és voilá! :B

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#32358) Zeki válasza Real_Necro (#32356) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

Ez nagyon drága...

[ Szerkesztve ]

(#32359) Ciccuka válasza spidersoft (#32353) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az előbb volt olyan, hogy mindenki Monopod-ot nyert. Röhej.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#32360) Zeki válasza Zeki (#32358) üzenetére


Zeki
nagyúr

Itthon rázógömb néven is megy, 500Ft. Itthonról veszem.

(#32361) dugesz77 válasza spidersoft (#32344) üzenetére


dugesz77
őstag

Akkor neked is sikerült jót kifogni :C . Az minden esetre pozitív,hogy eddig mindenki neves,márkás Blu-ray írót kapott még ha elég nagy a szórás a meghajtó márkák között.

(#32362) maestro87 válasza Zeki (#32358) üzenetére


maestro87
őstag

LIDl-ben hétfőtől lesz hógömb is. Ez sem a legolcsóbb, de legalább nem csúnya.:)

(#32363) polcsy1 válasza KisApám (#32250) üzenetére


polcsy1
tag

[link] ilyet vettem, teljesen jól teszi a dolgát

(#32364) DJ. Ru$y válasza Real_Necro (#32346) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is, írtam is róla már egy hozzászólást, nézd meg te is, hogy neked mi is a helyzet a termékkel kérlek, és írd meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32365) Real_Necro válasza DJ. Ru$y (#32364) üzenetére


Real_Necro
veterán

Korábban nekem sem volt "Confirm Delivery", de most már van, ugyanúgy a Blitzwolf kábelnél is. 11.18-án adták postára az írót.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32366) Shrimplandhu válasza XtremLor (#32354) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Késélezőre rámentem én is de nem sikerült sajnos pedig 20 db volt. Neked siker?

http://shrimpland.hu/

(#32367) DJ. Ru$y válasza Real_Necro (#32365) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És neked 18-án jött róla az e-mail is? Mert úgy emlékszem te is 12-én írtad be, hogy feladták... Egyre érdekesebb.

Jól emlékeztem, hogy te is aznap írtad... Nem tudom mit kevernek, de fúúú... :W

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32368) Bence123


Bence123
tag

Megjött ma a getone-os 3 portos Aukey töltőm(30W/6A). Köszi annak aki ajánlotta, tetszetős darab, jó súlya van:) sikerült még 0 postával megvenni, nem tudom most hogy árulják őket, de akinek ilyenre van szüksége jó alternatíva.

(#32369) Cheesy


Cheesy
őstag

Barátnőmnek vettem tabletbe egy memóriakártyát.
2015.11.15-én rendeltem, ma érkezett meg.

samsung micro sdhc evo 32gb 48mb 32g uhs-1 class 10
(by sinceritytrading)
48MB/sec reklámérték van a csomagolásán feltüntetve.

Tesztelés USB 3.0 kábellel, Transcend TS-RDF5 USB3.0 kártyaolvasóval
Annyi szépséghibája van, hogy a tesztprogram nem a memóriakártya azonosítóját írja ki, hanem az olvasóét.

R / W: 45.49 MB/s / 30.63 MB/s
Részletesebb teszteredmények itt.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#32370) The DJ


The DJ
addikt

Megjött a BG-s BluRay író(?)

Windows szerint BD-MLT UJ230AS

Honnan tudhatok meg erről többet?

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#32371) htc07 válasza The DJ (#32370) üzenetére


htc07
addikt

(#32372) The DJ válasza htc07 (#32371) üzenetére


The DJ
addikt

Azzal kezdtem, ennyire sügér nem vagyok. Semmi értelmeset nem dobott ki a típusszámra.

De közben megoldottam a gondot: [link]

Valóban ír BluRay-t is. Jó vétel volt. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#32373) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Nem épp a "cute" szó ugrott be... :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#32374) Ciccuka válasza The DJ (#32372) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ilyen van még valahol?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#32375) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nem igaz már hogy én soha semmit nem tudok nyerni! :W

(#32376) tboj válasza Ciccuka (#32359) üzenetére


tboj
tag

Én is láttam, de nekem akkor is csak pontokat dobott megint. (2x50+30)

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#32377) The DJ válasza Ciccuka (#32374) üzenetére


The DJ
addikt

Tudtommal már nincs, ráraboltunk a limitált készletre és a gyors megrendelők közül se kapott már mindenki. Én még szerencsére épp befértem. USB3-as ház, BD író/olvasó. Ennyi pénzért szerintem ajándék volt. Néha nekem is lehet szerencsém. :)

Már csak az "ócsó" H8 mininek kellene ideérni.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#32378) Imy válasza havri1 (#32328) üzenetére


Imy
veterán

Hol látom Banggoodon, hogy mikor járnak le a pontjaim?

(#32379) XtremLor válasza Shrimplandhu (#32366) üzenetére


XtremLor
őstag

Lekopogom igen, nem jott volna ossze nekem se ha nem 20db-os..
15s volt mar csak hatra amikor beultem gep ele, addig botorkaltam hogy elfelejtettem..... :DDD

Imy: [link] Ott van mennyi jar le iden nalam 0-la...a tobbit atviheted.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32380) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Sziasztok!

Szerintem ki lesz a tökötök a kérdéssel, de azért megkérdem. Milyen usb kábelt rendeljek? :DDD
Visszaolvastam párat, de nagyon sokat írtatok. Nilkin, Blitzwolf, Rock, Golf, Tronsmart. Talán utóbbi lenne a legjobb, mert ebből kapnék 6 db-ot 3 féle méretben. Biltzwolf töltővel használnám. Telómat tölteném vele, meg egy 10k-s Xiaomi mobilakksit. Igazából, hogyha nem a Tronsmart akkor 2 darab kell.

[ Szerkesztve ]

(#32381) Saccco válasza Tomi0703 (#32380) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem a Tronsmart nagyon bevált, újra megvenném (6-Pack rulz :DDD ).

szerk.: Ráadásul megint akciós, Black friday - $6.99 - Tronsmart 6-pack - Geekbuying - még 4 nap

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#32382) cikasz válasza Saccco (#32381) üzenetére


cikasz
őstag

én is vettem múltkor egy pakkot és az egyik hosszú kábel selejtes volt :( kiesik a csatlakozóból a microusb része :(
a többi klafa

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#32383) Imy válasza XtremLor (#32379) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, nekem sem jár le pontom. Minden nap játszok, összejön 20-70 pont naponta, nem is rossz. :)

(#32384) KTU válasza Tomi0703 (#32380) üzenetére


KTU
addikt

Olcsó, rövid kb. 1,9A-es kábelek. De lehet tudnak többet is.
Műterhelésem még nem ért ide, ezért egy tablet volt a tesztalany, ami 1,93A-t vett fel BlitzWolf™ 40W Smart 5-Portos töltőből.

Fast Charge Micro-USB High Speed Charging Cable $1.09

Black Flat Micro USB Sync Data Charger Cable for Samsung Galaxy S4 S3 S2 Note 2 AU $1.00

Azt értéket tudják hozni mint az eredeti Xiaomi power bank kábel, nem mellesleg ez a legrövidebb 22cm.
A másik kettő hosszabb.

A hosszabb "nudli" kábelek kb. max. 0,47A-t tudnak, pl. ez :D
10darab ára: US $8.81

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#32385) Zeki válasza KTU (#32384) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem a xiaomi powerbankhoz kapott rövid usb kábellel nem ghost touchol a telóm ha rádugom, meg egy ezeréves gyári Nokia usb kábellel.Az összes többi kínai (még a lenovo telóhoz, meg a saját ZTE telóhoz kapott is gáz ilyen szempontból).

[ Szerkesztve ]

(#32386) szjoci válasza Imy (#32378) üzenetére


szjoci
őstag

My account/My points menü. Itt pl az látszik, hogy nekem 0 pontom fog lejárni 2015.dec.31-én.

(#32387) Tomi0703 válasza Saccco (#32381) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igen pont itt néztem. Szerintem ez lesz, köszi. :R

(#32384) KTU: Látod? Te is még linkeltél párat... :DDD Amúgy a rövid nem kellene, min 1 méter legyen. :R

(#32388) Jackal2


Jackal2
senior tag

Összeszedtem néhány kupont Bang Goodra, kidobtam a blogra:
http://quadkopter.blog.hu/2015/11/25/bangood_kuponok_ujratoltve

Van néhány érdekesebb action camera, én lehet rámegyek az egyikre, jó lesz az MJX X600-amra:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32389) coolicool_hu válasza Jackal2 (#32388) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Aki korán kell az kamerát.... link :DD

(#32390) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

megjött a raspi2-m, meg a sandisk kártyám biztonságban. raspi doboza kicsit megnyomódott, de ahogy nézem a hardver nem sérült, már be is van izzítva (bár bevallom, kicsit jobb sebességet vártam tőle).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#32391) havri1


havri1
félisten

November 13-án adták fel, ma kaptam meg.

25 in 1 Screwdriver Wallet Set Multi Repair Screwdrivers Tools Kit for iPhone PC Laptop

Jó! Sok általam használt fej benne van, egy helyen, normális tokkal. Holnap már ki is próbálom. Rekord időt futott!!

havri

(#32392) tlac válasza havri1 (#32391) üzenetére


tlac
nagyúr

hogy a kapjátok meg ilyen gyorsan a csomagokat?
nekem még egyetlen egy sem érkezett meg a banggood-tól... (AZ usb-s blue ray olvasó, az 500 forintos h8 mini, stb.)

(#32393) havri1 válasza tlac (#32392) üzenetére


havri1
félisten

Ez az első, ami 4 hétnél hamarabb ideért. (BG-ről)
Általában nekem BG-ről 4-6 hét alatt érkezik meg.
Nagyon nagyon sokmindenen múlik ám. Mikor és hol adják fel, onnan mikor viszik tovább a elosztóba, éppen az a konténer, amelyikbe kerül, mikor telik meg, mikor kerül fel járatra, vám, stb..

Október 25-én feladott 3 mi ledes lámpám még sehol..
GearBest szeptember 25-én feladott Piston 3 szintén sehol..

[ Szerkesztve ]

havri

(#32394) tlac válasza havri1 (#32393) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem is ez volt az általános tapasztalatom a kínai rendelésekkel, hogy 1 hónap, csak már annyi ilyen nagyon rövid időt olvastam itt az elmúlt héten, hogy kezdtem kisebbségben érezni magam :)

(#32395) havri1 válasza tlac (#32394) üzenetére


havri1
félisten

Áh, hidd el, több az átlagos 4-6 hét, mint a kevesebb :)
Nekem heti 2-3 csomagom érkezik mostanság, és mind ezt az időt futják.
Érdekes, hogy ugyanaznap feladott termék van, hogy 1 hetes csúszással érkezik meg. Pedig pecsétek alapján egy útvonalon jöttek, csak mégis másik járattal vagy tudja a franc :)
A kritikus idő az a 60 nap. Tapasztalataim szetrint, ami 60 nap alatt nem érkezik meg, az már nem is fog.

havri

(#32396) Tomi0703 válasza havri1 (#32393) üzenetére


Tomi0703
őstag

De amúgy, hogy lehet, hogy ezek a BG és társainál ilyen sokáig tart a posta, míg ebay-en keresztül (kínai eladók) általában max 3 hét. Sincerity átlag másfél(!). Mások a határidők? De akkor is ők valami olcsóbb és lassabb "postán" keresztül adják fel?

De most, hogy így írjátok, ezek szerint ne reménykedjek nagyon, hogy még karácsony előtt megjön az Aliról és BG-ról rendelt cuccaim? Hétfőn rendeltem őket, másnap már elvileg az összeset feladták.

[ Szerkesztve ]

(#32397) zoltan6 válasza tlac (#32392) üzenetére


zoltan6
őstag

Nálam elég nagy a szórás,ma érkezett az nov.11.-én vásárolt 2 portos blitzwolf töltő,a nov 11. snap-up blitzwolf autós töltő.
ami még nem érkezett meg. az okt 17.-i akciós H8 mini quadcopter,okt 25. xiaomi led lámpa.okt 25.blitzwolf usb kábel

[ Szerkesztve ]

(#32398) dugesz77 válasza havri1 (#32393) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem is van 2x3 db xiaomi ledes lámpám de se híre se hamva. Október 25. illetve 26. rendelés. Kíváncsi lennék azért,hogy ilyen nagyobb akciókban(3 db 565 Ft) hány darab fogyhatott el nekik összesen.
Szintén már illene megérkeznie a forgatható előrendelt Blitzwolf kábelnek.

[ Szerkesztve ]

(#32399) havri1 válasza Tomi0703 (#32396) üzenetére


havri1
félisten

Met nem ugyanazzal a postával küldik. Svéd, Kínai posta, Maláj, stb, mind mind más időket futnak.
Én bízom benne, hogy több csomagom még ideér az ünnepig. Bár más 50 napos szállítási idő jóslásokat is olvastam..passz..

(#32398) dugesz77: Ha nem érkezik meg, tuti újraküldetem (és ilyenkor már jár TN is resendnél!), nem fogom hagyni az akciós árakat. Gyakorlatilag 1 akciós árért küldenek 3-at.

A support jó, de 1-1 ügyintéző nehéz eset.

[ Szerkesztve ]

havri

(#32400) KisApám


KisApám
addikt

Ez "tetszik":
GearBest Black Friday - rámész, hogy megveszed a Falsh Sale áron, erre kidobja az eredeti árát... :(((
De néha az akciósat is...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.