Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) choco01 válasza Saccco (#32796) üzenetére


choco01
addikt

Csak nem akarom hogy baj legyen hogy vissza kértem aztán megjön, mivel "elvileg" 4-5 napja feladhatta.
Meg most 7 napja rendeltem nem fura az ebaynak h 7 nap után jelzem nekik hogy nem kaptam meg a csomagot?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#32802) szjoci válasza spidersoft (#30398) üzenetére


szjoci
őstag

Rendeltem ilyen 45x-ös mikroszkópot, ma jött meg. Az említett célra tökéletesen megfelel. Amikor kibontottam úgy éreztem magam mint J ügynök mikor megkapja első fegyverét :DDD
Marha kicsi a cucc, de használható. Én nem is néztem a méretét amikor rendeltem pedig ott van a leírásban :B

(#32803) Ciccuka


Ciccuka
veterán

http://www.tinydeal.com/ széthulott

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#32804) air válasza szaboger (#32800) üzenetére


air
nagyúr

Ennél jobban sehol.
Én is régóta vadászom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32805) cikasz válasza maestro87 (#32727) üzenetére


cikasz
őstag

Nem lehet kettőt venni egyszerre? Nekem nem engedi! miért?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#32806) spidersoft válasza szjoci (#32802) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ja, teljesen jó :) Szálkát keresni a kézben is jó, vagy bármi apró izét megvizsgálni. Kis műbőr tokban szokták küldeni. Valóban nagyon apró, de kis lencséjű géppel azért bele lehet fényképezni. Sőt, van direkte mobiltelefonra való is (csipeszes, mint a makró meg a nagylátó lencse.. csak most nem lelek). update: már csak egy felet kellett még tekerni, és ott hesszelt...

(mindenkinek)
Ez az adaptergyűrű vajon rámegy a SJ4000-re is, vagy csak a heróthoz jó? Kéne néha makrózni, oszt lencse nélkül nem szeret...

[ Szerkesztve ]

(#32807) Herczi válasza The DJ (#32772) üzenetére


Herczi
senior tag

Én reklamáltam mert az egyik rotor egyáltalán nem működött, visszakaptam az árát, ami kb pont kifut egy új rotort. Aztán szétszedés után észre vettem, hogy csak az egyik kábel forrasztása engedett el, vissza pöttyintettem és működik is. Viszont veszettül húz oldalra nekem is.

(#32808) spidersoft válasza Herczi (#32807) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem is húz, gondolom be kell állítani majd... bár még csak a folyosón volt alkalmam tesztelni kb. 2m²-en (szobában levernék vele mindent). Majd holnap megreptetem kint, hátha sikerül kihozni belőle valamit :)

(#32809) Herczi válasza spidersoft (#32808) üzenetére


Herczi
senior tag

Én megreptettem kint, aztán mászhattam be a szomszédhoz. :DDD

(#32810) G@ben


G@ben
addikt

Szeretnék 18650-es akksihoz tartót, egy darabosat, de belefutottam ebbe. Ez használható tartónak is vagy ahhoz gyenge lehet a tok, ha csak bedobom a táskába?
Olyan kéne, ami jó tartónak, szükség esetén minimalista power bank, illetve könnyen szétszedhető, ha a lámpámba akarnám áttenni az akksit, akkor ne kelljen szenvedni a szétszereléssel. Ez megfelelhet erre vagy esetleg tudtok jobbat/olcsóbbat?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#32811) dugesz77 válasza G@ben (#32810) üzenetére


dugesz77
őstag

Én tegnap kerestem olcsó egy cellás power bankot. Van itthon pár kallódó cellám és 10k-s xiaomit se tudom cipelni állandóan. Én ezt rendeltem tegnap.Plusz pont nálam a kijelző,ellenőrizhető az akku állapota.

[ Szerkesztve ]

(#32812) G@ben válasza dugesz77 (#32811) üzenetére


G@ben
addikt

Elsősorban nem power bankot keresek, hanem csak az akksinak egy tokot, hogy ne magában kallódjon, de ezek a power bankként is használható tokok tetszenek. Ebből kéne egy jó darab, ami könnyen szétszedhető, esetleg az akksit sem nyírja ki, mert van benne túlmerítés elleni védelem és nem törik szét a táskában.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#32813) Predator2 válasza G@ben (#32812) üzenetére


Predator2
addikt

+1 :K

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#32814) cris78 válasza The DJ (#32772) üzenetére


cris78
őstag

Ismerős történet. Küldj videót lesz az első kérésük.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#32815) erzol válasza spidersoft (#32787) üzenetére


erzol
őstag

Én egy ilyen 260mAh-es pótaksit rendeltem a H8 minihez.
Remélem nem kell hozzá tűzoltót is hívni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32816) dugesz77 válasza G@ben (#32812) üzenetére


dugesz77
őstag

Átolvastam egy jó pár olcsó powerbank/tok leírását és az olcsók közül itt láttam először megemlítve , hogy "With IC protector". Nem tudom milyen minőségben értik a védelmet, de ebbe talán egy okosabb panelt építettek be. Ha megérkezik letesztelem.

(#32817) cris78


cris78
őstag

[link] sárgában nincs? :))
Gép van hozzá valahol? :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#32818) Imy


Imy
veterán

Banggoodos pontokat hogy, s mire érdemes beváltani? Néztem nem lehet csak pontokkal fizetni. Ki mit csinál a pontokkal?

(#32819) dugesz77 válasza Imy (#32818) üzenetére


dugesz77
őstag

Én eddig csak fizetésnél pontbeváltásra használtam. Mivel kupont és pontot nem lehet egyszerre,amihez nem találok/nincs kupon ott a pontokkal viszem lejjebb az árat. Bár ha van 1080 pont akkor már megérheti egy 10$ dollár fölött 5$ -os kupon is.

[ Szerkesztve ]

(#32820) DJ. Ru$y válasza Imy (#32818) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel csak vásárlásonként 15%-ig tudsz pontot beváltani, így nem lehet csak azzal fizetni, ezt jól látod.

Itt elolvashatod, hogy mennyi pontot mire lehet beváltani.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32821) dugesz77 válasza dugesz77 (#32819) üzenetére


dugesz77
őstag

Megint megy a snap-up. Pedig tegnap még nem ez volt az további akció között.

(#32822) DJ. Ru$y válasza dugesz77 (#32821) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vasárnapra volt minden... Most meg ami vasárnapra lett volna, már hétfőre van... Nem lehet készülni, direkt csinálják tuti.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32823) Imy válasza dugesz77 (#32821) üzenetére


Imy
veterán

Igen. :) Regel még nem voltak jó cuccok, most nézem erre meg vannak. :) Azt hiszem ma próbálkozok, cím már be van állítva, így remélem elcsípek valamit.

(#32824) Jackal2


Jackal2
senior tag

Kidobtam néhány új Tiny Deal kupont, mert az elmúlt két napban lusta voltam, szóval most ömlesztve feltettem:D

http://quadkopter.blog.hu/2015/11/20/tiny_deal_kedvezmenyes_kuponok

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32825) DJGABI válasza G@ben (#32812) üzenetére


DJGABI
addikt

annyira nem könnyű szétszedni mint ezeket a pattintós műanyag cuccokat, de ezek a fajták tök korrektek: [link] fém szóval lehet ütni-vágni. védelem passz, de szerintem ebben az árkategóriában egyik se váltja meg a világot

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#32826) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tudom, tudom, menjek oda, ahova...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32827) syler123 válasza DJ. Ru$y (#32826) üzenetére


syler123
veterán

Grat! Nekem nem jött össze, sokáig töltött a paypal.

Mára ennyi volt, nem lesz már értelmes cucc. 1db drone pedig kb esélytelen.

[ Szerkesztve ]

(#32828) L4mie válasza DJ. Ru$y (#32826) üzenetére


L4mie
veterán

bleh én tizedmásodperccel ráparáztam, másodszori nyomásra már nem volt :S

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32829) dugesz77


dugesz77
őstag

Na VÉGRE. Elhoztam egy Rc autót és egy BlitzWolf hangdobozt is. :Y

DJ. Ru$y: Gratula neked is. 10/2 jók vagyunk

Mondjuk most először próbáltam Edge böngésző alól. Talán nem csúszik annyit az időzítő.

[ Szerkesztve ]

(#32830) havri1 válasza DJ. Ru$y (#32826) üzenetére


havri1
félisten

Nyomj egy apply refund-ot :)

havri

(#32831) luke30 válasza DJ. Ru$y (#32826) üzenetére


luke30
tag

CSak azt tudnám mi alapján válogat a Banggood... Van olyan Snapup -os termék aminél tudok klikkelni és van olyan aminél ki írja hogy nem szállít hozzám. (Pl. BlitzWolf™ F1 -et sem engedte).
Volt olyan hogy egy azon akcióban a menő dolgokra nem engedte, viszont olyanra amit nem vittek el egyből arra meg engedte. Próbáltam több géppel ill. gépet - modemet újraindítottam és ugyanaz. :W

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#32832) DJ. Ru$y válasza syler123 (#32827) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Paypal töltés, már nem mérvadó, legalábbis, ha rányomsz a fizetésre, utána simán processing-gel fél percet, de a lenyomás pillanata a lényeg, és már tegnap is ilyen sokáig töltött mégis meg lett, most is volt para azért.

havri1
Nop. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32833) Imy válasza dugesz77 (#32829) üzenetére


Imy
veterán

Egyszerreg hogyan? Én is nyomtam a hangszoróra amiko 0:00:00 volt, de addigra elfogyott. Hogyan csináljátok? :F

(#32834) KisApám


KisApám
addikt

A BangGood-on a lottónak vége? Mármint jó lenne még pontokat szerezni (Points gained by lottery), de nem találom. Vásárlásnál be szeretném váltani, hogy a 22 EU-t ne érje el az eszköz ára a +ÁFA miatt.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32835) DJ. Ru$y válasza KisApám (#32834) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt keresed? Más "lottó" jelenleg nincs, ha jól tudom.

Imy
Van, amikor már 05-nél is beadja a Paypalt, van amikor 03-nál vagy 02-nél stb. Kicsit össze vissza, kell hozzá a mázli faktor.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32836) DJGABI válasza DJ. Ru$y (#32826) üzenetére


DJGABI
addikt

:W
ez ma is volt? nem tegnap délután négykor dobálták ezeket? rohadtul rástartoltam volna

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#32837) regos


regos
tag

üdv
ha vennék Banggoodról egy gator gripet és van 740 pontom azt összehozhatom valahogy?
nem csináltam még ilyet...

(#32838) DJ. Ru$y válasza DJGABI (#32836) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tegnap a Xiaomi dobozokat dobálták. Ezek a mai Snap-Up-ok be sem voltak tegnap rakva... Vasárnapra voltak azok, amik ma már hétfőre mutatnak, én ezekre az újakra keltem reggel, mindjárt ki is pattantam.

regos
Az ár max. 15%-át fizetheted pontból, kosárnál pont beváltás jobb fent. Nem akarlak lebeszélni a Gator-ról, de olvasd el a Totalcar tesztet... :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32839) dugesz77 válasza Imy (#32833) üzenetére


dugesz77
őstag

Egyszerre két ablakot nyitok. Én a windows asztali órát nézem általában. Ha egészre vált elkezdek vadul kattintgatni a Rush to buy gombra. Mivel van egy kis késés az oldal órája és az a windows között hamarabb kezdek kattintgatni mint kéne. Hiába frissítek akár 20 másodpercel is az akció előtt ez a késés benne van valamiért. Most például 2x írta ki,hogy túl gyorsan akartam megnyomni de harmadikra mind a kettőnél kb 10 másodperc után bedobta a paypal-t és elfogatta a fizetést. Igaz egy harmadik megnyitott lapon meg be vagyok jelentkezve paypal-re.
Egész jópofa ez a kis rc autó. Lehet ebből sem ajándék lesz hanem megtartom :U

[ Szerkesztve ]

(#32840) cris78 válasza DJ. Ru$y (#32826) üzenetére


cris78
őstag

Gratula!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#32841) L4mie válasza dugesz77 (#32839) üzenetére


L4mie
veterán

fura, mert nekem elsőre 10:00:00 kor azt írta ki, hogy még nem aktív, 1mp múlva már elfogyott :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32842) Laca1212


Laca1212
őstag

Megkérdezem itt is! :)

(#32843) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#32826) üzenetére


maestro87
őstag

Hát menj is. :D Ki vagy tiltva te is az internetről dugesz77-tel egyetemben! :DDD
De egy jó tettel részetekről visszavonhatom a kitiltást. :DDD

Én meg lemaradtam mint a borravaló a hülye szétoffolt black friday topic miatt.... :W :W
Windows-on nincs valami beépített alarm funkció? :F

[ Szerkesztve ]

(#32844) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Hozzáértőket kérdezem, mi van akkor, ha vesz az ember fia, mondjuk Snap-Up-ban egy telefont ÁFA összeghatár alatt, beesik a cucc, VÁM elé állítják, bekérik a számlát stb. elküldi az ember, hogy mondjuk (az UMI-ból lesz most pár) 10$-ért vette ilyenkor mi a helyzet?! Valódi érték alapján kalkulálnak rá fizetnivalót, vagy mivel én 10$-ért vettem, így megkapom VÁM-olás nélkül? Mert egy UMI jöhetne, de, ha megfogják és rádobják az eredeti ár ÁFA-ját, akkor már nem poén. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32845) havri1 válasza DJ. Ru$y (#32844) üzenetére


havri1
félisten

Ez a múltkori snapup-nál is sokszor volt kérdés, amire (tudtommal) senki nem tudott válaszolni.
Igaz más, de kollégám minap kapta kézhez a rendelését, 2 mobilt, és egy kijelzőt rendelt kínából, és simán atjott vámon. Pedig mindig azt mondták, telefon / tablet tuti nem csúszik át.
Semmi trükk nem volt benne, kínai feladás.

havri

(#32846) betyarr válasza DJ. Ru$y (#32844) üzenetére


betyarr
veterán

mivel tudod bizonyítani,hogy 10 dollárért vetted,így szerintem nem kell rá fizetni semmit.szerintem...

(#32847) werszomjas


werszomjas
őstag

Ha veszek egy ilyen Chuwi Hi8-t EU raktárból GB-en, de a szállítást egy angol címre kérem, fizethetem saját paypal-al, amin viszont magyarországi címem van megadva?

Vagy automatikusan a paypal-ban beállított címre postázzák?

üdv

(#32848) DJ. Ru$y válasza werszomjas (#32847) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Add meg ugyanazt a címet Paypal-on is, és mikor fizetsz állítsd be azt, probléma letudva. [Több címet is fel tudsz venni Paypal-ra.]

Köszönöm srácok! Majd lesz valami... Meglátjuk.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32849) G@ben válasza dugesz77 (#32816) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#32850) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#32848) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem ugy remlik a country Hungary alapbol azon nem lehet modositani...

"Legen...Wait for it...Dary"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.