Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) rolio1 válasza kenand (#32293) üzenetére


rolio1
tag

Szia

Én is reklamáltam náluk, egy Piston 3-at vettem, több nap után sem adták postára, rákérdeztem email-ben. Nekem is küldtek egy trackinget, RK...CN és én sem látom sehol. Ma reggel rákérdeztem még egyszer, erre még nem reagáltak. Én csak azért haragszom rájuk, mert a BG-on is ezt adták elő a Pistonnal, ott 5 nap után kértem refundot, itt pedig raktáron volt, elvileg..

[ Szerkesztve ]

(#32302) XtremLor


XtremLor
őstag

18$-os gyors postabol ingyenest csinalni, nem rossz! :D
Nekem a kis furo kerult a kalapba a ruszkik ugy latom nem csalodtak benne cc 5e megert!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32303) Avicularia válasza binor91 (#32236) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem pedig jól tölt. Másik három kábel úton van, ha rossz lenne nem rendeltem volna belőle plusz hármat.
Ha megérkeztek majd beszámolok róla.

(#32304) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

BG-n a snap-up során vásárolt termékekre is be lehet pontot vagy kupont váltani ?! Vagy az egyből a fizetéshez irányít el?!

(#32305) havri1 válasza coolicool_hu (#32304) üzenetére


havri1
félisten

Nem lehet.

havri

(#32306) Silent77 válasza dugesz77 (#32300) üzenetére


Silent77
veterán

Annyi volt, hogy mikor elsőnek rámentem free-t írt, frissítettem 5000ft lett a posta. Átállottam az árat dollára, és free lett.
le is csaptam rá.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32307) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok
bangoodon ez az előrendelés mit jelent ?
csak néha néha rendelek, nem nagyon tudom mit jelent :)
[link]

(#32308) Zeki válasza Sterilzona (#32307) üzenetére


Zeki
nagyúr

ODA VAN ÍRVA:

Available on Pre-Order Stock due to arrive on December 15 2015

Tehát most kifizeted, aztán december 15 után várod hogy talán feladják postára.

(#32309) binor91 válasza DJ. Ru$y (#32264) üzenetére


binor91
csendes tag

Kaptam működő kábelt, de ilyet ingyen is tudok szerezni bármikor, de nem teszem, mivel minőségi kábelt szeretnék. Tehát nem vagyok kisegítve félrefundokkal.

Mismásolás persze.. :) Elásom magam, hogy nem csak a nyereségüket igényelem vissza a 890 forintos kábelről, hanem a teljes összeget.

Egyébként felesleges mérőt rendelnem, ha az is ennyire működne jól. Azt hiszem annyira pont elég hiteles az app, hogy összehasonlítsak két kábelt. Vagy négyszeresen tévedett az app és a xiaomi kábele 4A-t visz át? :N

(#32303) Avicularia
Nekem az egyik nem megy 500mAh fölé, a másik pedig éppen hogy.. Azért remélem te nem jársz így a többivel. :)

[ Szerkesztve ]

binor91 felhasználónak 403 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon! Regisztráció dátuma: 2010-10-24 15:28

(#32310) dajkapeter válasza Sterilzona (#32307) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem december 8 után fognak feladni egy mi band 1s-et... :D Én 20$-ért vettem, de már most 32$-nál járnak. :D Még 2 hét mire kiderül hogy fel akarják-e adni, vagy én adjam fel! :DD

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#32311) Sterilzona válasza Zeki (#32308) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Köszönöm, akár kiabáltak akár nem :)

(#32312) Fejvadi válasza beg (#32292) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszönöm a segítséget !! :R

(#32313) Silent77 válasza Silent77 (#32299) üzenetére


Silent77
veterán

Fel is adták a táskát. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32314) peestheee válasza kirkri (#32266) üzenetére


peestheee
tag

én elvittem tegnap egy chuwit, amin us warehouse pecsét volt, nem figyeltem a szállítási díjat, sem hogy honnan jön, a rendelés részletei között már kínai raktár volt, ingyen shippinggel :P
de tegnap volt egy másik cucc, ahol először ingyenes air parcel szálítás volt, aztán frissítés után meg a 18$..szerintem ez valami bug lehetett

[ Szerkesztve ]

(#32315) kenand válasza rolio1 (#32301) üzenetére


kenand
veterán

3-4x vásároltam eddig itt, és nem volt gond. Xiaomi note 2-m innen van.
Nem értem miért nem méltatnak válászra

(#32316) szjoci válasza spidersoft (#32255) üzenetére


szjoci
őstag

Basszus én meg totál elfeledkeztem ezekről a pontokról, vagyis inkább nem foglalkoztam vele... Most néztem, eddig 426 pont gyűlt össze idén :B Ideje lesz beváltogatni :D

(#32317) beg: láttam hogy kuponra lehet váltani, de mint írtad is sok értelme nincs... Inkább levásárolgatom majd szépen lassan, 2016 végéig elkopik ;)

[ Szerkesztve ]

(#32317) beg válasza szjoci (#32316) üzenetére


beg
veterán

3-4 százalékos kupont kapsz érte :)
Xmas06 kuponnal meg mindenre 6% kedvezmény van (csak a teljes árúakra)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#32318) coolicool_hu válasza havri1 (#32305) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

rendben köszönöm, akkor jól láttam, hogy nem láttam erre lehetőséget sehol :R

(#32319) Saccco válasza beg (#32317) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pontot is be lehet váltani, 100 pont $1. Ha jól rémlik.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#32320) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

Expedited Shipping Service-t valaki használta már BG-n? Érdemes arra plusz költséget áldozni ?
Rendelnék valamit karácsonyra és kellemetlen lenne ha később érkezne meg. A leírás szerint 7 munkanap alatt megérkezhet :)... remélem a hagsúly itt nem csak a megérkezheten van

(#32321) zsiz


zsiz
őstag

Ma jöttek:

LED a kocsiba: [link] működik, fényes, a tartósságra meg majd az idő választ ad. Vettem 3db-ot, mind jól működik. Az egyetlen baj velük, hogy halványan, de folyamatosan világít lekapcsolt állapotban is. Mondjuk ezzel együtt lehet élni. Az előző LED-em is ezt produkálta. Azt mondták CANBUS LED kell, -bármi is legyen az (nem értek hozzá)- és az nem fog így csinálni. Hát én kerestem olyat, amihez írták, de mégis világít halványan. Mindegy, mint mondtam annyira nem zavaró meg az előzőnél már hozzá is szoktam. Másfél dollár volt a 3, nem fogok ezen problémázni. 10.30.-i rendelés és 11.25.-én futott be. [kép1] [kép2]
[kép3]

és sokak tanácsa ellenére berendeltem az 5 in 1 wireless fejhallgatót is: [link]. Igaz, nem nekem kellett, Majd a gazdája eldönti mennyire érte meg neki. Működni működik, vezeték nélkül is. FM rádiót egyből befogott egy párat. PC-re/iPod-ra rákötve is átvitte a hangot. Anyag- és összeszerelés minősége azért hagy némi kívánni valót. A pánt pl nagyon gyengének tűnik. A hangzás sem túl acélos, meg van egy alapzaja is. Nem véletlenül volt olcsó. Összesen 4db AAA elemmel megy. Egy plusz kábelt is adtak hozzá, aminek mindkét vége 3.5 jack, így vezetékes fejhallgatóként is lehet használni. Ez 10.13.-i rendelés, és két nappal a megadott várható szállítási idő lejárta után, ma futott be (11.25.) [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#32322) dajkapeter válasza zsiz (#32321) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem is COB ledem van, igaz én helyzetjelzőbe tettem. Az enyém CANBUS-os és nem világít kikapcsolt állapotban. Lehet, hogy a tied nem CANBUS-os. :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#32323) kirkri válasza peestheee (#32314) üzenetére


kirkri
addikt

Mennyit vont le amikor átdobott a PayPal-re?

21 éve a Prohardveren! ™

(#32324) zsiz válasza dajkapeter (#32322) üzenetére


zsiz
őstag

Passzolom.. Nekem is van több helyen LED a kocsiban, többféle (elöl-hátul helyzetjelző, belső világítás. Meg a csomagtérben és a kesztyűtartóban is az volt, de ott már régen és nem emlékszem, hogy azok is világítottak-e lekapcsolva. )

A helyzetjelzők nekem is csak felkapcsolva világítanak, ahogy azt kell: róla és róla van szó.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#32325) DougButabi válasza zsiz (#32321) üzenetére


DougButabi
tag

Áram nélkül is világit, és ez neked probléma.

Sok ezer tudós dolgozik egy ilyen dolog kifejlesztésén, eddig sikertelenül......
Mi a titok?

(#32326) maestro87 válasza szjoci (#32316) üzenetére


maestro87
őstag

Már 2015 végén is el fognak kopni a pontjaid, ugyanis nullázódik minden év végén. :(((
Bár a szabályzat szerint csak 2016 végére kellene lejárniuk, mégis a pontjaimnál 2015. dec. 31 szerepel mint lejárati dátum (én csak az idén kezdtem el tőlük rendelgetni). Ki érti ezt? :F
Nekem most 686 pontom van, szerintem én megpróbálom feltornázni még 1080-ra, hogy beválthassam őket egy 5$-os kuponra. Talán ez többet ér mint a 15%-os kedvezmények hacsak nem akarok még 56$-t elkölteni náluk az idén.

(#32327) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Hali, banggood on hol van az a zoknis link? Valaki be tudná linkelni? Köszi!:-)

(#32328) havri1 válasza szjoci (#32316) üzenetére


havri1
félisten

Biztos 2016 december végén jár le?
Most vagy én néztem be, vagy nekem más pontjaim voltak, de nekem 2015 dec dereng.

havri

(#32329) Kernel válasza zsiz (#32321) üzenetére


Kernel
nagyúr

CAN-bus kompatibilis LED arról ismerhető fel, hogy párhuzamos ellenállást tartalmaz, ami direktben a tápra kapcsolódik, ezáltal az izzólámpák hibájának detektálására felkészített elektronikus rendszert nem téveszti meg a LED. Egyébként a számítógép hibát jelezne, dióda sajátos karakterisztikája miatt, ha az izzót LED-re cserélik.

Másik jelenség, amikor a LED halványan világít, ezt a LED érzékenysége okozza, minimális szivárgóáramok hatására is már fényt emittál. Ezt is képes söntölni a párhuzamos ellenállás.

Tévhitekkel ellentétben, ez a halvány fény nem meríti az akkut. Olyan mikroáramokról van szó, amik egyébként is jelen vannak, az izzón is. Csak az izzó nem tud világítani ennyitől.

Betáppal párhuzamos ellenállások:

Ez már átverősebb, CAN-bus LED-ként árusítják, pedig csak soros ellenállások látszanak, mindegyik LED-nél sorba egy darab, párhuzamosan semmi:

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#32330) zsiz válasza Kernel (#32329) üzenetére


zsiz
őstag

Köszönöm a magyarázatot. [link] Valami kis ellenállás van ott nekem.

Azt tanúsíthatom én is, hogy nem meríti jobban az akkut, mert az előző LED miatt sem volt semmi gond évekig.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#32331) Kernel válasza zsiz (#32330) üzenetére


Kernel
nagyúr

27 Ω, az egy soros áramkorlátozó. A három számjegyből első kettő az érték, utolsó a nullák száma:

270 = 27 Ω
821 = 820 Ω

Ha egy 27 ohmos ellenállásra 12V-ot kötnénk, akkor U2 / R = 5W teljesítményt kellene elfűteni (U négyzet), amitől a képen látható kis 1/4 wattos ellenállás leégne.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#32332) peestheee válasza kirkri (#32323) üzenetére


peestheee
tag

14919, egyébként utólag látom hogy nálam is ez lehetett az oka a szállítási díj változásának, mint a 32306. hozzászólónak, énis váltogattam, lehet ott akadt be, de mondom, ez fordítva is elsült egy másik terméknél
most hogy megnyitom az order detailsből, tényleg ott van a 18$ szállítás, meg us wh

egyébként ezúton is ajánlom mindenkinek, hogy külföldi valutában jelenítse meg az árakat, a paypalját pedig állítsa át, hogy a bankjának a váltószámait használja
tegnap néztem, ha forintban jelenik meg az ár, akkor 313 ft/$ a váltószám, a bankomnál meg 289..párszáz forint, nagyobb összegeknél ezres különbség is lehet..a banggood és a paypal is lehúzósan vált forintra
a tabletet forintban vettem, mert elfelejtettem átállítani, úgy 14400 körül lett volna

32327.: zoknizás

[ Szerkesztve ]

(#32333) tipuka válasza peestheee (#32314) üzenetére


tipuka
addikt

ha eladni vetted beszéljük csak meg privátban mennyiért adnád át :) anyumnak akartam olyan tabletet, hogy legyen jó karácsonya...

[ Szerkesztve ]

(#32334) peestheee válasza tipuka (#32333) üzenetére


peestheee
tag

nekem is pontosan ugyanez volt az oka :))

(#32335) DJ. Ru$y válasza havri1 (#32328) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez alapján biztosan:

Ez pedig a BG HelpCenterben van bent, szóval gondolom csak jó...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32336) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Aliról rendeltem 3 dolgot egy emberkétől 11-én és az egyik ideért a másik kettő még nem. Ha csak azt az egyet pipálom ki a megérkezett-nél csak azt zárja le ugye?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#32337) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Van minőség meg fényerőbeli különbség a noname meg a xiaomi lámpacsek között?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32338) bacus


bacus
őstag

Olvastam, hogy valaki led világitást akar barkácsolni, de nincs tapasztalat.

Nyáron csináltam pár világitótestet a lakókocsim környékére, jófogáson rendelt ledszalag (szigorúan melegfényű), mind remek lett, kell hozzá a dimmer (3 félét is vettem ebayről, mind remek volt !), mert bántóan erős fényük van.

Körbenézve 3 ebay eladótol is rendeltem szalagot, de messze nem tudják (pedig elvileg ugyanolyat rendeltem) azt a fényerőt, mint az itthon vett. (igaz, csak 1/5 ára ebayen). Magyar ledszalagot áruló boltokban a jobb 5630-as szalagoknál méterenként 18-20W felvételt irnak, ez alapján egy 60W táp 2-2,5m -hez ajánlott.

Mértem áramfelvételt, az itthon vásárolt szalag tudta is ezt, 1,2-1,5 A/m áramfelvétel, brutál, nappal is bántóan erős fény. Az ebayes szalagok áramfelvétele, 2-2,3A / 5m, azaz épp 500mA/m ha elérik. (9db 5m szalag tapasztalata alapján).

Egyéb iránt már több konyha pult világitását csináltam meg a rendelt szalagokkal, a max. fényerő se sok, akár dimmer nélkül is használható, de nem is kevés, azaz teljesen jól használható!
(az itthoni led szalagból készült 3m szalag olyan fényt csinál egy 6x3 méteres pavilon alatt, hogy műteni lehet, szinte csak leszabályozva használható. A dimmer az alsó állásokban van valahol 10% kitöltési tényezőnél..)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#32339) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#32337) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:N csak szín, a noname hidegebb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32340) tigipuf válasza bacus (#32338) üzenetére


tigipuf
senior tag

Megjött nekem is az usb olvasó-író kombim.
Szerintetek milyen adapter kellene neki áramellátás terén?
Most a huawei töltőmről például korrektül megy, de kíváncsi vagyok mennyi mA volna az ideális neki.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#32341) KTU válasza Mr.Csizmás (#32339) üzenetére


KTU
addikt

Meg a power bank ki/be kapcsolás

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#32342) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Valaki rendelt már ilyen SJcam SJ4000-t?

(#32343) Real_Necro válasza nelsonmanian (#32342) üzenetére


Real_Necro
veterán

Innen nem, de egyébként van saját topicja: [link]

Ők rendeltek már mindenhonnan.

Mr.Csizmás:

Köszönöm az infót, lehet akkor nem rendelek eredetit, az nem izgat, hogy gombbal kapcsolgassam.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32344) spidersoft válasza dugesz77 (#32211) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem is pana bele lett:

Opti Drive Control véleménye szerint UJ240AS, valójában viszont UJ-240S.

BG szerint 18-án adták fel, ez jó gyors vót, pont egy hét.

(#32345) coolicool_hu válasza nelsonmanian (#32342) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

épp most akartam, de persze paypal-ról sold-out-al visszadobott BG-re :(

(#32346) Real_Necro válasza spidersoft (#32344) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kíváncsi leszek mikor kapom én meg. Postázás után 1-2 nappal mentek a levelek a többieknek, hogy nem kapnak...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32347) nelsonmanian válasza Real_Necro (#32343) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Elcsíptem egyet snapupon

(#32348) Real_Necro válasza nelsonmanian (#32347) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az jó buli, annyit simán megért. ;) Eladod? :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32349) nelsonmanian válasza Real_Necro (#32348) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Írj privit.

(#32350) coolicool_hu válasza nelsonmanian (#32349) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

írok én is :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.