Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) Outlander válasza maestro87 (#31699) üzenetére


Outlander
őstag

Annyira noname és fura a dizájn h inkább nem.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31702) syler123 válasza maestro87 (#31699) üzenetére


syler123
veterán

Szavak sincsenek rá, mennyire undorítóan néz ki. Ez megint csak a Bangood-nak jó hogy ettől megszabadul.

(#31703) KTU válasza maestro87 (#31699) üzenetére


KTU
addikt

Vertu-t koppintás. :D

De amúgy teljesen rendben vannak a hálózatok, még a 4G LTE B20 800Mhz is.

4.7 Inch, 2GB ram / 16GB rom,
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31704) maestro87 válasza syler123 (#31702) üzenetére


maestro87
őstag

Meggyőztetek. :D Bár a külső engem annyira nem zavarna ha lehet venni hozzá valami tokot ami eltakarja.:)

(#31705) kirkri válasza jjeahh (#31671) üzenetére


kirkri
addikt

Ne próbáld ki, nagyon vacak minőség.
A kollégám vett egyet és olyan szinten vibrál a fénye, hogy csak a kamrában használja. Azt mondja olyan erősen vibrál, hogy a mozgó tárgyak úgy néznek ki a fényénél, mint egy képregény.

21 éve a Prohardveren! ™

(#31706) jjeahh válasza kirkri (#31705) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez az összes led izzóra vonatkozik, vagy csak egy termék vagy egy széria ilyen vacak?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#31707) kirkri válasza jjeahh (#31706) üzenetére


kirkri
addikt

Nem, csak a filléres kínai LED izzókra. Nekem a lakásban van több féle is, köztük kínai változat, de azoknál nem tapasztaltam ilyet. Konkrétan arra írtam amit linkelt a fórumtárs.

21 éve a Prohardveren! ™

(#31708) LógaGéza válasza jjeahh (#31706) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nem vibrál minden LED - viszont azt megerősíthetem, aki nagyon érzékeny erre, az egyes szériáknál észrevehet vibrálást, általában a gyenge minőségű vezérlő miatt.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31709) cris78


cris78
őstag

Megjött az olcsó H8 mini. Így :W

A két hátsó motor elgörbülve...

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#31710) jjeahh válasza LógaGéza (#31708) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& kirkri: Hm ha esetleg van bevált termék megoszthatjátok melyik az, vagy ha valami konkrétan nem ajánlott azt is akár... :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#31711) beg válasza cris78 (#31709) üzenetére


beg
veterán

Postástól át sem szabadott volna venni így, ott helyben jegyzőkönyv. Nem a 2 dollár miatt, hanem maga az elv.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#31712) Outlander válasza cris78 (#31709) üzenetére


Outlander
őstag

De befért a ládába, csomag leadva... ez a lényeg. :DDD ;]

:O

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31713) Beni2360 válasza KTU (#31703) üzenetére


Beni2360
félisten

Mitől koppintás ez a készülék? Miben lehet látmi?
Azért ez a leárazás egy kicsit sok: :F € 55.36 - 151,04 €

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#31714) Real_Necro válasza Beni2360 (#31713) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mondjuk abból, hogy Vertu-t ennyiért nem kapsz. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31715) Vertigo18 válasza Beni2360 (#31713) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nézd meg mind a két linket, és meglátod, miben koppintás...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31716) cris78 válasza beg (#31711) üzenetére


cris78
őstag

Munkahelyemre rendeltem, a kolléganők így hozták. Mindent ide rendelek, nem tudták mi jött nekem. Azt hittem, hogy az usb elosztóm jött meg, megdöbbentem mikor megláttam...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#31717) KTU válasza Beni2360 (#31713) üzenetére


KTU
addikt

93 és 122$ közt van az ára [link]

"Mitől koppintás ez a készülék? Miben lehet látni?"

Vertu design [link]
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31718) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Pár dolog amit boltoltam...

Ár/érték arány

5/5
W5W T10 LED, polaritás miatt azt hittem először hogy nem működik. :D De utána megfordítottam az egyik izzót és tökéletesen világít. Szép fehér, ahogy kell. Szinte nappali menetfénynek megfelelne, bár annyira erős nincsen.

5/5
OTG kábel, azt hittem elhagytam az előzőt. Aztán mikor ez megjött akkorra az is meg lett... Hibátlan!

5/5
Céges autóba duál töltő működik, világít, tölt. Ez a lényeg! :)

5/5
Rattan led füzér, karácsonyra rendeltem. Annyira megtetszett az irodában mindenkinek, hogy kapásból rendeltünk még 5 darabot. :D Igaz, a kábele vékonyka, szerintem 3-4 év után el fog törni...

5/2
G9 led izzó, na ezzel kicsit befürödtünk. Érződik az olcsó vezérlés. Vibrál kicsit az egész. Fényereje ugyan olyan mint a sima 40 wattos halogénnek. Előrébb nem lettünk vele... Panaszra nincs okom, mert világít, működik és nem 6000 Ft volt.

5/5
12W 56 LED E27-es hibátlan! Olcsóbban vettük mint a kínai piacon lévő és jobb is! Nem olyan mint a G9-es izzó. Nem vibrál benne az ember. És nagyon jó a fényereje!

5/4
20 pamut gömbös fénysor. Ez is nagyon jó, igaz párom meglepődött azon hogy a pamut gömbök össze vannak lapítva. :D Az izzósor nekünk nem tetszik, mivel sima izzós és nem ledes. Így az eladót privátba megkerestük és kértünk még 20 gömböt és veszünk egy 40 ledes izzósort. :D

5/3
Asztali töltő G3 akksihoz, jól működik, bár kicsit mintha kontakthibás lenne. Olykor meg kell igazítani az akksit, hogy töltsön. És valóban csak 500 mAh-val tölt.

5/4
Hordozható aksitöltő Nagyon jól működik, 2Ah-es töltővel tökéletesen működik. Rendesen tölt, nem csak alacsony áramerősséggel. Ha nem vigyázok úgy becsípi az ujjam, hogy vérhólyag keletkezik. :D Nem feltétlen felhasználóbarát! :DD

5/2
Eredetinek mondott nem eredeti aksi. Még szerencse, hogy németektől jött és nem kínából... Természetesen nem 3Ah-ás, szerintem csak 2Ah-ás. 20% alatti töltéskijelzést sosem láttam, mert kikapcsol a telefon ugyanis fullra lemerül. :DD

5/4
3 méteres mikro usb nagyon jó, mert hosszú. De nagyon rossz mert a hossza miatt lecsökken az áramerősség, így nem 2 Ah-val tölt, csak 0,8-1 Ah-val. :((

5/5
Versenybringa kormány Először tartottam tőle, hogy jó lesz, de jó lett. Sértetlenül ide is ért! :))

5/3
USB-s kulcstartó adatkábel Ez jó tanulópénz volt. :D Mivel párszor már ráültem, így lapjába hajtottam a kábelt. Azt hiszem eltört benne a szál. Pedig hasznos holmi lenne...

5/4
Qi töltős autós telefontartó Nagyon jó, stabilan tartja a telefont. A Qi töltés viszont nem az igazi. A töltő rész szerintem messze esik, vagy nem jó a minősége mert nem tölt eléggé. :( De egyébként stabil a készülék, könnyen levehető a tartófej, nem kell leszedni a tapadókorongot az ablakból.

5/5
USB Y kábel töltésre vettem, mert az irodai gépből csak sima usb csatikon csöpög az áram. És ugye 500 mAh semmire sem elég a mai okostelefonoknál... Nagyon jó, hibátlanul működik!

5/5
Vízálló tok G3-hoz, tökéletesen zár, valóban vízálló! Igaz, nem hagytam lent órákig a víz alatt. De nekem csak arra kellett, hogy a Balatonba betudjam vinni a telefont, tudjunk képeket csinálni a vízben és tudjuk mennyi ideje égünk a napon (ha esetleg nem vennénk észre, hogy már napszúrást kaptunk). :DD

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#31719) kirkri válasza dajkapeter (#31718) üzenetére


kirkri
addikt

Végre egy olyan hozzászólás, amiért elkezdtem anno ezt a topikot követni. :R
Sajnos mostanában már csak elvétve látni olyan hozzászólást, amiben valaki a tapasztalatait írja le a termékről, megtoldva linkkel is.

Kedvet is kaptam egy rattan füzérre. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#31720) Beni2360 válasza Beni2360 (#31713) üzenetére


Beni2360
félisten

Már megtaláltam a választ. Én azért kérdeztem mert máshol 100 körül adják és azt gondoltam, hogy a GB- él levő másolat a többi ajánlathoz képest. :)

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#31721) dajkapeter válasza kirkri (#31719) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Szívesen! Folyamatosan rendelgetek, most is van érkezőben 5-6 termék.

Jut eszembe! A pamutgömbökhöz csak annyit fűznék, hogy az eladó azon kívül hogy soron kívül küld árut úgy adta fel a csomagot, hogy a várható érkezési idő legelső napján érkezett meg a csomag!

A rattan gömbös is az elején érkezett meg! És azért hozzá tenném, hogy a rattan gömbök nem hatalmasak. Inkább csak nagyobbacska diónyi méretűek! A pamu gömbök viszont egy barack méretével vetekednek! :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#31722) Degeczi válasza maestro87 (#31699) üzenetére


Degeczi
nagyúr

UHANS U100
Nemigen találni róla bemutatót, de az unboxing jellege ellenére ez a Youtube-os viszonylag alapos.

Ami pozitív:
- a kijelző jó minőségű (noha nagyon vastag keret van körülötte és a gyári téma/launcher katasztrofális, de utóbbi persze lecserélhető)
- 2 GB RAM
- Android 5.1

viszont:
- szinte semmi szenzor nincsen benne (nemhogy iránytű, még orientáció érzékelő sem)
- kamu, h tehénbőr borítása lenne, élőben is gagyi játékszer kinézete van
- nem igaz, ahol 1.3 GHz órajelűnek hirdetik: 988 MHz a valós max, és nem is vmi erős a teljesítménye

Ezzel együtt $60-at mondjuk megérhet, de a szenzorhiány (és az ocsmány külső) miatt szerintem más típust érdemes nézni.

(#31723) OccsE


OccsE
aktív tag

Meg 5 napig eleg jo arakon E27 Led egok

(#31724) tthom válasza OccsE (#31723) üzenetére


tthom
senior tag

Azért ezek a LED égő specifikációk mennyire csalókák. Oda van írva, hogy 980lm.. persze, az összes LED-et összeadva. De egy irányba tökre nincs annyi... :)
Egy normál izzó meg minden irányban annyit világít..

(#31725) dajkapeter válasza tthom (#31724) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A kukorica izzók szinte 360°-ban világítanak. Nekünk van több is és tényleg körbe világítanak! Hasonlóan szórják a fényt, mint egy kompakt fénycső. Nálunk az 56 ledes (assszem annyi) kb 12 wattos kompakt fénycső fényerejével rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#31726) J.Pinkman


J.Pinkman
tag

E27 LED izzó

Erről van valakinek tapasztalata? Rendeltem egyet próbaként (fehéret, fürdőszobába), de kíváncsi vagyok, mire számítsak.

Most olvastam vissza, épp ezekről van szó. :C

[ Szerkesztve ]

(#31727) Vertigo18 válasza J.Pinkman (#31726) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nézz Youtube videót róla, nagyon dícsérik, nincs benne higany és keveset fogyaszt...

Van olyan videó, amin darabokra is szedik, ha értesz hozzá kicsit, akkor az tanulságos lesz.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31728) Avicularia válasza pietrrr (#31585) üzenetére


Avicularia
veterán

Igen, jó minőségű kábel. Egy van itthon már belőle és rendeltem még hármat, mert úgy még olcsóbb volt.

(#31729) dajkapeter válasza J.Pinkman (#31726) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Igen, többek közt erről is szó volt. Nekem GU10-es foglalatú van, de szedtem már szét ilyet és igazándiból a foglalat az olyan amilyet rátesznek. Minden foglalat felett ugyan az az elektronika van.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#31730) XtremLor válasza Degeczi (#31722) üzenetére


XtremLor
őstag

Plusz afa etc eu raktarbol meg talan megerne bevallalni, de nekem se szimpatikus az egesz konstrukcio.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#31731) huliganboy válasza dajkapeter (#31718) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszi a leírásokat, ment pár link a kívánságlistára! :R

(#31732) tthom válasza dajkapeter (#31725) üzenetére


tthom
senior tag

Persze, nem azt mondom, hogy nem 360 fokban. De ha nem úgy használod, hanem csak 1 irányba, pl. mennyezeti lámpa, ahol a fénycső fele világít lefele, akkor kevesebb. Ha megnézed, hogy 1 irányba mondjuk 10 led van és attól várna az ember 960lm-t, akkor darabonként 100lm-t kellene nekik adni. tehát 1w/db. De ha csak úgy középen van, az más, mert akkor minden irányba szórja. Mások a spot izzók, mert ott egy irányba van az összes led, ott hihetőbb a fényáram.

(#31733) dajkapeter válasza tthom (#31732) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem lefele van állítva és nincs is olyan lámpánk ahol vízszintesen állna az izzó. Így nem tudok erről véleményt alkotni, de igaz lehet az érvelésed. Szerintem ilyen lámpatesteknél van a plafon felőli részen egy vissza verő réteg.

Viszont ez már annyira technikai jellegű téma, hogy kezd semmi köze lenni a topikhoz. :DD

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#31734) tthom válasza dajkapeter (#31733) üzenetére


tthom
senior tag

Bocsánat, nem is akartam szétoffolni a topikot, csak egy észrevétel volt a kínaiak szabadon számított specifikációra ezeknél is. :C

(#31735) v-man válasza KTU (#31703) üzenetére


v-man
őstag

Biztos tudja a 800-t?

Ebben a videóban nem írják.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#31736) Kernel válasza J.Pinkman (#31726) üzenetére


Kernel
nagyúr

Igazság szerint a linkedből nem lehet tudni, hogy az ott szereplő wolframszálas izzókra gondoltál (Edison Style), vagy a LED lámpákra, ami életében soha nem volt izzó. Miután nincs benne izzószál.

Csak az érdekesség kedvéért, az E27, E14 jelzésről sokan nem is tudják, hogy az is Edison nevére utal, mivel ő találta ki ezt a fajta csatlakozást.

Egyébként égőnek is vicces nevezni, mert nincs lángja (nem gázégő, nem is tábortűz), de ezt úgyis hiába írom, annyira elterjedtek a laikus elnevezések még a szakmai fórumokon is, hogy reménytelen ez ellen küzdeni.

Mindenesetre az alábbi fajtáknál senki ne csodálkozzon, hogy 100 Hz ütemben vibrál, miután pufferkondenzátor nincs benne, el sem férne:

http://www.ebay.com/itm/291565805624

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#31737) cris78 válasza cris78 (#31709) üzenetére


cris78
őstag

Kipróbáltam. Repül. Szerencsére semmi baja. :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#31738) DJGABI válasza Degeczi (#31722) üzenetére


DJGABI
addikt

(rendes) gyro az olcsó telefonok többségében nincs, de az orientation hiánya az hülyeség, elfordulást valami úton-módon mégis érzékeli.... [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#31739) Kernel válasza DJGABI (#31738) üzenetére


Kernel
nagyúr

Lehet érzékelni, van olyan alkatrész, ami úgy néz ki, mint egy IC, kis fémgolyó van a belsejében, halkan zörög is, ha megrázzák. A golyó érintkezőket zár, helyzetétől függően. Mivel zárt térben van, nem oxidálódik, így hiába csak mechanikus megoldás, ennek ellenére tartós és megbízható.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#31740) tonyrulez válasza Kernel (#31736) üzenetére


tonyrulez
őstag

Akkor minek nevezzem? Villanykörte? Az se igaz, inkább villanykukorica :D Múltkor is le lettem szólva hogy lámpának neveztem, pedig magyar oldalakon is úgy hívják :U

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#31741) Bence123 válasza pocokxx (#31700) üzenetére


Bence123
tag

Szerintem igen, néztem pár képet gyorsan és nem tűnik különbnek.

(#31742) atees


atees
őstag

Sziasztok! Keresek akksis ejjeli lampat gyerekszobaba, olyat aminek allithato a fenyereje, esetleg van vmi tippetek ilyenre?
Koszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#31743) KTU válasza v-man (#31735) üzenetére


KTU
addikt

Mivel MTK-s,
MTK Engineering Mode-ban *#*#3646633#*#*
Band mode
ellenőrizhető.
Spec. és a Kimovil is azt írja van.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31744) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nemár! :B

A kommunikáció lényege szerintem pontosan az, hogy megértsük egymást, és nem feltétlenül az, hogy tökéletesen, perfect módon értekezünk!

Hívhatjuk izzónak, körtének, égőnek, mindegy... tudjuk, miről van szó!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31745) Degeczi válasza DJGABI (#31738) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Gyro az céges Huawei vackomban sincs, nem fontos, de az iránytű alap, és az általam alább linkelt videóban egyértelműen át van húzva az orientation szenzor a detektáló programban, ami ugyan lehet vmi inkompatibilitás is, de nyilvánvalóan azt jelenti, h akkor más alkalmazás sem tudja szabványos módon használni azt, ami nagy gáz - és a végeredmény ugyanaz, mintha nem lenne.
(de tényleg nem kizárt, h egy buta négyirányú szenzor legyen benne, és nem olyan, ami a megdöntés mértékét is precízen érzékelné)

(#31746) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ma sem hozott a postás BlitzWolf kábelt, de legalább leteszteltem a 48W-os BlitzWolf töltőt mérőt nem vittem magammal, mert céges autóban teszteltem, majd a sajátban kimérem, de kb. úgy tölt, mint az 5 portos 230V-os nagyon király, nem bántam meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31747) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Belépett az országba a 2$-os H8 mini, viszont a posta oldala ezt írja:

"Küldemény információ:
Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure"

Na most akkor ez mit jelent? :))

(#31748) air válasza pietrrr (#31747) üzenetére


air
nagyúr

Na ez érdekes lenne, ha a $2-ért vásárolt, egyébként $14-os koptert vámolnák.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31749) zsiz válasza air (#31748) üzenetére


zsiz
őstag

tulajdonképpen mindegy, mert se a 2$ után se a 14$ után nem kell fizetni semmit :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#31750) ZS3NI válasza DJGABI (#31738) üzenetére


ZS3NI
őstag

Micsoda orosz review videó ez már. :D Ott perzseli közben a cigit.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.