Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32901) Imy válasza OccsE (#32893) üzenetére


Imy
veterán

Igen, de nem sok értelmes cucc lesz már. :(

(#32902) Real_Necro válasza choco01 (#32892) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ebben a topicban lehet előbb megoldásra találsz...

Egyébként eléggé veszett fejszének tűnik a dolog... nem hiába fizet mindenki paypallal, védi a vevőt. Egy banki átutalásnál szerintem inkább a bankodhoz menj reklamálni, de kérdés fognak e vele foglalkozni, valamint nem bűntényről van szó, te rendben utaltál... nem tudom mekkora összegről van szó, de gyanítom bebuktad...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32903) Vikusz77 válasza DJGABI (#32825) üzenetére


Vikusz77
tag

Nekem annyira nem jött be sajnos, hármat vettem eddig, amiből kettő rossz. Érintkezési hiba, illetve nem hajlandó feltölteni az akkut. Amennyire én tudom, épp ezeket a hengeres alu tokokat könnyebb szétszedni (lecsavarod a kupakot és annyi), a műanyag pattintóst már csak mókolva lehet bontani.
Jó lenne valami egy cellás megbízható töltő.

(#32904) spidersoft válasza AndrewTdi (#32888) üzenetére


spidersoft
senior tag

A kütyüdben van beállítva régiókód (ahogy nézem, ötös), bár ez elvileg nem kéne befolyásoljon audió cd írásánál... Hátlapi portról próbáld használni, ott kiesik a házon keresztbemenő félméternyi kétes keresztmetszetű és árnyékolású kábel...

(#32905) G@ben válasza Vikusz77 (#32903) üzenetére


G@ben
addikt

Ha találsz, mindenképp tedd be ide!
Bár ez is jónak tűnik, nagyon könnyű szétszedni, van benne mindenféle védelem (legalábbis azt írja), az értékelésnél meg csak az adott negatívot, aki akksival együtt várta. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#32906) DJ. Ru$y válasza L4mie (#32856) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ennyire ne gondolkodj... 20-30-as pingű falusi DSL nettel elhoztam 1-2 dolgot... ;]

(#32862) havri1
Tegnapi fali töltőt már elvileg feladták. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32907) ghostie válasza spidersoft (#32344) üzenetére


ghostie
tag

Én is UJ240AS-t kaptam, amivel DVD-t sikerült írnom, Blu Ray-t nem (próbáltam egyszer és többször írható lemezzel is, első és hátsó usb-ből sőt még másik gépről is). Nektek sikerült írni vele?

(#32908) spidersoft válasza ghostie (#32907) üzenetére


spidersoft
senior tag

Írni még nem próbáltam, sőt, BD-t még nem láttam eddig csak képen :DDD Csak olvasásra vettem, de abban jól működött eddig. Legelőször csináltam egy tesztet egy jó nagy (4GB+) ISO file-lal: lemásoltam a lemezről winyóra, eszköz lecsatlakoztat, majd vissza, hogy az ellenőrzés ne a cache-ben tárolt verzióval történjen, majd file összehasonlítás. Tudom nem a legjobb teszt, de egy ISO-ban legalább random vannak mindenféle byte-ok mindenféle byte-ok után, ha így nem generál olvasási hibát, akkor a buffere meg úgy általában a digitális jeltovábbítása vélhetőleg jó.

(#32909) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Voice Control Wooden Box LED Alarm Clock Digital Desk Clock Thermometer Calendar

Sikerült :U

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#32910) G@ben válasza G@ben (#32905) üzenetére


G@ben
addikt

Találtam egy másikat, amiről tényleg jókat írnak: [link]
És éppen akciós. :D
Ugye ezekbe be lehet rakni nagyobb kapacitású akksit is? Konkrétan 3400-asom van, azzal kéne működnie.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#32911) V/ válasza choco01 (#32892) üzenetére


V/
titán

Ha jól emlékszem el kell indítani a meg nem érkezett case-t, ezt pár nap múlva -mivel nem reagál rá az eladó- lehet továbbvinni az escalate-re.
Attól függetlenül, hogy törölték végig kell menni a normál esetben történő lépésekre. Ezután dönt az eBay a javadra. Nem az eladó fizeti vissza a pénzt, hanem az eBay, ez az ő üzleti kockázatuk. Ha megjönne, bár kétlem, akkor annyi. Üzleti kockázat.

[ Szerkesztve ]

(#32912) Vikusz77 válasza G@ben (#32910) üzenetére


Vikusz77
tag

Bele lehet tenni szerintem biztosan a 3400-as akkut. Gyanítom, hogy ennek a töltőnek is ugyanaz a bele, mint a hengeres alumínium tokosnak (persze ezt nem tudom biztosan). 450ft körül vannak ebay-en.

(#32913) DJGABI válasza Vikusz77 (#32912) üzenetére


DJGABI
addikt

a fémes nem igazán szereti a fordított polarítást. a héten próbáltam. :((( abban biztos nincs ilyen jellegű védelem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#32914) Essejó válasza Outlander (#32130) üzenetére


Essejó
veterán

Erre keresgélj.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#32915) Imy válasza Vikusz77 (#32912) üzenetére


Imy
veterán

Miért kell ilyeneket venni? Van amikor az 5000mAh-s xiaomi 9.9$ (kedvezménnyel még olcsóbb), és az "kicsit" jobb...

(#32916) Vikusz77 válasza DJGABI (#32913) üzenetére


Vikusz77
tag

Azt gyanítottam, de remélem azért nem robban-gyullad fel ilyenkor.

(#32917) DJ. Ru$y válasza Imy (#32915) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mert mondjuk olvasd el az eredeti "célt" itt. Nem fő szempont a "powerbankság".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32918) cikasz


cikasz
őstag

Szerintetek EZ jó vétel? 20.000.-es powerbank.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#32919) DJ. Ru$y válasza cikasz (#32918) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Inkább 10k-s Xiaomi, ha rám hallgatsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32920) Ciccuka válasza cikasz (#32918) üzenetére


Ciccuka
veterán

Jobb esetben megvan a kapacitás harmada

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#32921) Imy válasza cikasz (#32918) üzenetére


Imy
veterán

Hát ez hogy nem tud 20.000mAh-t, az 10000%. Jó ha van fele...
Xiaomi power bank 10.000mAh, és ez legálább tuti jé, és 11.79$-ért nagyon jó vétel, és még a axXmas06 kuponnal -6% kedvezmény...

(#32922) B-L-A-C-K válasza Imy (#32921) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

+1, családba van vagy 3, mindenki szereti. Mondjuk az se tud 10 ezret, de iPhone 6S-t ~3x feltudja tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#32923) motoflug válasza Ciccuka (#32909) üzenetére


motoflug
őstag

Ez nagyon jó. Karácsonyra jó lenne egy ilyen. Esetleg nem tudsz ilyet EU warehousebol?

(#32924) Vikusz77 válasza Imy (#32915) üzenetére


Vikusz77
tag

Számomra túl nagy a mérete (és csak "vésztöltőre" van szükségem), illetve van pár felesleges 18650 akkum.
De lehet, hogy a vége mégis ez a lapos xiaomi lesz...

(#32925) cikasz válasza Imy (#32921) üzenetére


cikasz
őstag

köszi mindenkinek!
:R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#32926) luke30 válasza Ciccuka (#32909) üzenetére


luke30
tag

Ez nekem is összejött. Akkor már 2 landolt nálunk... :)

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#32927) Jarod1


Jarod1
addikt

Ehez a pákához mit szóltok? kicsit szkeptikus vagyok hogy ez a kicsike tudja a 380 fokot.

[link]

(#32928) fehereva16


fehereva16
csendes tag

Mai Banggood snapup: Blitzwolf F1 ($0.01) és 32gb micro SDHC ($4.99). :)

[ Szerkesztve ]

(#32929) Imy válasza Vikusz77 (#32924) üzenetére


Imy
veterán

5.000mAh xiaomi? Én azt vettem karácsonyra barátnőmnek. Vékony, könnyű. ;)

(#32930) DJGABI válasza Vikusz77 (#32916) üzenetére


DJGABI
addikt

de, elfüstölt. :(

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#32931) cikasz válasza fehereva16 (#32928) üzenetére


cikasz
őstag

előlem hoztad el mindkettőt! ide az egyiket! :DDD

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#32932) dugesz77 válasza Jarod1 (#32927) üzenetére


dugesz77
őstag

Nemrég volt róla magyar teszt. Szerintem drága.

[ Szerkesztve ]

(#32933) dugesz77 válasza Imy (#32921) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem is van mellette egy 10400 mAh és egy 10000 mAh Xiaomi. Szeretem is őket jó cucc. Viszont ha a telefont munkába menet kéne töltenem és táska nélkül csak a kabátom belső zsebe adott a szállításra akkor bizony nehéz és nagy. Van itthon egypár 18650 li-ion cellám. Minek kallódjon és erre a feladatra egy ilyen tökéletes lenne. De ez én vagyok.

(#32934) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Tegnap, a Tesco-s harcban lerántotta valaki rólam a MiBand-et és csak későn vettem észre... :(
Tudtok jó áron, nem fehér fényűt (vagy akár azt is)? Getone-on jelenleg a 10 dolcsis (gondolom fehér) el van fogyva, ami van, az meg 25$ - köszi, nem.

Illetve, az új Band kijött már, kapható?

Köszönöm :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#32935) Teplic


Teplic
tag

pl. lightinthebox.com -on 9.9$ a miband.

(#32936) DJ. Ru$y válasza fehereva16 (#32928) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

10db BW F1-ből, akkor már 3 db Mo-on landolt, az azért kemény.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32937) maestro87 válasza Jarod1 (#32927) üzenetére


maestro87
őstag

Én ezzel szemezek, ez ha minden igaz ESD védett is, azaz földelt a hegye. Csak várom, hogy mikor csökken a felére.:D

(#32938) Jackal2


Jackal2
senior tag

Most találtam, én tuti veszek: 20000mAh-s Powerbank, 10 dolcsi a TD-n, itt

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32939) KTU válasza Jackal2 (#32938) üzenetére


KTU
addikt

Hajrá! :D
csak ki ne gyulladjon a lakás!!! :U

Pár hozzászólást olvass vissza.

szerk.
Épp 20-al előtted írták :))

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#32940) Jackal2 válasza KTU (#32939) üzenetére


Jackal2
senior tag

Basszus, látom:D mindegy, töltök lipo akksikat is fém dobozban:D, szóval max végre kipróbálhatom, hogy véd-e valamit:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32941) Imy válasza Jackal2 (#32938) üzenetére


Imy
veterán

Ami valójában max 10.000mAh. És ha működik. Miért nem xiaomi? Mert az jó? :F

(#32942) beg válasza Jackal2 (#32938) üzenetére


beg
veterán

Ebben jó esettel 6, egyenként kb. 1000mah-t tudó noname akksi van. Ha ez neked megéri, hajrá.

Érdekes módon csak az 5 csillagos hozzászólások maradnak kint az oldalon :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#32943) Imy


Imy
veterán

LED izzó, E27 - 230V-osból mit ajánlott venni? Minimum 75-100W normál izzónak megfelelő fénye legyen (ez minimum 11W-os vagy nagyobb teljesítményűből jön ki), s meleg fehér. Olyan érdekelne, ami már valaki vett.

(#32944) bzoley válasza Imy (#32941) üzenetére


bzoley
veterán

És ezt miből számoltad ki? A dupla méretből, vagy a kétszer annyi cellából?

(#32945) Jackal2 válasza beg (#32942) üzenetére


Jackal2
senior tag

Meglátjuk, egy próbát megér. Ha szar, megy a kukába és veszek egy Xiaomit:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32946) maestro87 válasza Jackal2 (#32945) üzenetére


maestro87
őstag

Inkább add nekem azt a 10 dolcsit és vegyél egy jó xiaomi-t, ha már nyomja a zsebedet a sok lóvé. :DDD
Ha én használhatóbbra költöm el, akkor igenis hasznosabb.:D Nem szennyezem majd vele a környezetet.:D

Más:
Sinceritytrading Aliexpress-en nem hirdet? Mintha egyszer valaki belinkelte volna ide az aliexpress-es változatát is.

[ Szerkesztve ]

(#32947) Jackal2 válasza Imy (#32941) üzenetére


Jackal2
senior tag

Látta egyáltalán ezt már valaki élőben? Vagy mindenki belenézett a jövőbelátó varázsgömbbe és megmondta a tutit?

Pl. a 2-3 dolláros Blitzwolf USB töltők teljesen jók. Elolvastam az in-depth teszteket és az elektronikai része is jó.

Használok 40W 8A Blitzwolf 5 portos töltőt is, 4500 forint volt, teljesen jó.

Ez a Powerbank nem tudom milyen, de 10 dollár kockázatot megér a dolog, hogy kipróbáljam, ha szar, megy a kukába, aztán így jártam. Majd kiviszem a verandára, berakom egy fém sütőlapba, abba egy fém pénztárkazettát és megnézzük, mi történik.

Majd megírom, milyen volt.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32948) Jackal2 válasza maestro87 (#32946) üzenetére


Jackal2
senior tag

Mert az ugye sokkal hasznosabb, ha odaadom egy idegennek:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32949) maestro87 válasza Jackal2 (#32948) üzenetére


maestro87
őstag

Amúgy biztosíthatlak, hogy nem vagyok földönkívüli. :DD Ez lemaradt.

(#32950) Jackal2 válasza maestro87 (#32949) üzenetére


Jackal2
senior tag

Reméltem, mert az megért volna 10 dollárt ha az lettél volna :)) :)) :))

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.