Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) Mr.Csizmás válasza kmisi99 (#31649) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Csodaszivacs topic!!

:C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31652) V/ válasza Flexy90 (#31639) üzenetére


V/
titán

Megvárhatom, de akkor is olcsóbb lesz a $-os. Majd jelzem.
De általában vagy ugyanannyi volt, vagy kevesebb pár forinttal, Mivel Visa kártya a holnapi Visa árfolyamon könyvelik bármikor az én bankomnál. Bár az 9:00-ig nem fog változni, így jó eséllyel az 1347 Ft lesz.
Az is értelemszerű nekem, hogy a forintos kártyáról forintban levont összeg nem fog változni.

(#31653) synar válasza Mr.Csizmás (#31651) üzenetére


synar
őstag

:R
Már nekem is úton van az első próba szállítmány.

[ Szerkesztve ]

(#31654) Beni2360 válasza Mr.Csizmás (#31645) üzenetére


Beni2360
félisten

:R válaszod, akkor kád, csempe vízköre is jó. nem karcolja össze?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#31655) Matykoh


Matykoh
tag

Gearbestről amikor a kosár tartalmát szeretném megrendelni Check out with PayPalra kell menni, vagy Proceed to checkoutra? Csak azért kérdezem, mert 10 dollár különbség van a kettő között... (eu raktárból a shipping cost)

(#31656) Imy válasza werszomjas (#31601) üzenetére


Imy
veterán

És mik a vélemények a kábelről? Mert eddig sztem az Elsők között vagy. ;)

(#31657) spidersoft válasza synar (#31653) üzenetére


spidersoft
senior tag

már csak egy sznepáp totyik hiányzik :U

(#31658) vwpolopg


vwpolopg
őstag

BG cuccok nem késnek nálatok? okt 21-25.-ei rendelések sehol, 21.-ei H8 mini nem járt a postán... Asszony hasonlótájt rendelt ebayes vacakjai szintén sehol...

(#31659) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#31658) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Okt. 16, okt. 24 volt, mind a kettő megjött már. Okt. 30, nov. 03 is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31660) Outlander válasza vwpolopg (#31658) üzenetére


Outlander
őstag

Nem akarok Nostredamus lenni, de hamarost lesz valami, valami biztosan....
Hallom a távolból a stihl fűrészt felberregni és a rengeteg sikolyt a zöldfenyves erdőből, mely közben egy vidám nóta hangzik fel a részeges, bagós, kockás inges férfiak szájából.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31661) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

USB-s "zseblámpa" 5 USD-ért, 10 nap alatt ideért, elég jó fénye van. [link]
A gyári xiaomi /10000/ védőtok 1 USD volt. [link]

(#31658) vwpolopg:

Nekem az okt. 20-23-as BG-s rendelések /xiaomi led lámpák/ késnek, de az okt 25-én rendelt ugyanolyan lámpa már megjött...

[ Szerkesztve ]

(#31662) Vertigo18 válasza mQWeXgsf (#31661) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért a 2000 lumen "erős" túlzásnak tűnik, de érdekes megoldás lehet....

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31663) andrisbandi válasza Vertigo18 (#31662) üzenetére


andrisbandi
őstag

A kínai csodalámpák fényereje sokszor brutális. Azzal nem szokott gond lenni.
A minőség (a célnak megfelelő fényterítés) és a tartósság, az már nem az erősségük.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#31664) vwpolopg válasza Outlander (#31660) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az addig oké, tudom, hogy ilyenkor vannak késések, de hol van az még... október közepéhez meg főleg. Mondjuk kitudja mikor adták fel valóban...

DJ. Ru$y: Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#31665) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#31664) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Aznap vagy másnap. A csomagon is 11. 03 van (amit ma kaptam meg) és ez van bejelölve az oldalon is. eBay-en szokott az lenni, hogy bejelölik másnap, de 1 hét után adják fel, BG-n én ezt még nem tapasztaltam, ha bejelölik, akkor fel is adják.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31666) csadi0011


csadi0011
őstag

Nekem is jött ma csodaszivacs. Első találkozásom. Meg vagyok vele elégedve :)

Meg ez a bögre hőre változó mintával: [link] 10 nap alatt ideért.

(#31667) Vertigo18 válasza andrisbandi (#31663) üzenetére


Vertigo18
addikt

Javaslom minden érdeklődőnek a "topikunkat", itt fel lehet tenni az ezirányú kérdéseket, és nagyon gyorsan lehet profiktól tanulni...

Tehát hidd el nekem, ha ennek a lámpának van 400-500 lumen fényereje, akkor már nagyon elismerésem...! Ettől függetlenül a többi, amit a minőségről írtál, azzal egyet értek.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31668) werszomjas válasza Imy (#31656) üzenetére


werszomjas
őstag

Nagyon nem tudom, nem rendelkezem ezekkel az USB-s mérős cuccokkal, bedugtam a telefonomba és töltötte :DDD

Szép dobozban van, nem csak így OEM küldték, a csatlakozó szorosan passzol a telefonomba, kialakításra is rendben van, ennyi pénzért szerintem jó vétel, jobb mint egy noname kínai.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#31669) Bence123 válasza vwpolopg (#31658) üzenetére


Bence123
tag

18.-ai h8, tegnap futott be(kvajó játék. van aki már vesztette el? :DDD ettől félek jelenleg legjobban), 20.-ai akku tegnap előtt... szerintem nincs miért aggódnod:)

Ha már kommentelek, pár cucc ami mostanság jött:
- feszültségszabályzó, van az előző nagyobb verzióból is, de ez is jól működik, meglepően kicsi
- cipőfa, korrekt
- uv lámpa, kicsit teszetosza minőségű
- vw konszern autóira hátsó ablaktörlő fedél, mióta megvan a kocsi keresek rá, köszönöm Kína
- 100x 3mm led
- plafon lámpa, nem egy extrás csillár, de nincs is szükségem rá
- 8w melegfehér led izzó, nagyon szimpatizálok ezekkel az izzókkal, az interneten is mindenhol dicsérik őket, csak 8 wattot kér, és 60-80 wattos izzó szintjét hozza simán, valamint ebben higany sincs mint az energiatakarékosokban. Mondjuk én pont kifogtam egyet ami kissé búg(mintha javult volna mióta megvan) élmény lesz lekaratézni az eladóval, kb. 1600-ért vettem alin

[ Szerkesztve ]

(#31670) huliganboy válasza Bence123 (#31669) üzenetére


huliganboy
addikt

"köszönöm Kína" :DD

A led linket köszönöm!

(#31671) jjeahh válasza Bence123 (#31669) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Led izzó cool, szerintem én is kipróbálom :))

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#31672) Bence123 válasza jjeahh (#31671) üzenetére


Bence123
tag

Jah, előtte ezeket nézegettem, aztán arra jutottam, hogy ez sokat eszik és semmi fényt sem ad, cserébe hamar kiég, aztán találtam ezt a ledest, engem nagyon megnyert :K

Szerk.: kapható belőle olyan is ami kompatibilis a fényerőszabályzós kapcsolókkal, dimmable kulcsszóval keressétek. Érdemes alin is körülnézni, ebayen kissé átláthatatlanul árulják őket szerintem. (vagy cak akkor volt ez a helyzet mikor én vettem)

[ Szerkesztve ]

(#31673) Mr.Csizmás válasza Bence123 (#31669) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a led izzós linked egy filamentes listára mutat :F

(#31674) Bence123 akkor ez nem a gyorsan kiégős fajta? az jó lenne, mert vadászok ilyenre :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31674) Bence123 válasza Mr.Csizmás (#31673) üzenetére


Bence123
tag

Tudom, nem úgy néz ki, de tényleg ledes az izzó.

[ Szerkesztve ]

(#31675) spidersoft


spidersoft
senior tag

Volt már dolgotok okos LED-del? Elvileg felfűzhető és egyedileg címezhető, vezérelhető mind... 5V-ról megy, meg kell neki a prociról egy darab közös adatláb. Kíváncsivá tett :)

[ Szerkesztve ]

(#31676) synar


synar
őstag

Pont ma jött meg nekem is ebből a 4W-os melegfehér ledes izzóból 6db, október 31-i rendelés volt. Kellemesebb a színhőmérséklete, mint a korábbi kukoricás típusnak, azt is meleg fehérnek árulták pedig, de eléggé zöldes árnyalata volt ehhez képest. A 4W-os fényereje kb. egy 20-25W-os hagyományos izzóéval egyenértékű.

[ Szerkesztve ]

(#31677) mimey


mimey
tag

Sziasztok!

Már egy ideje megérkezett a 2A-es műterhelésem (ezúton is köszi a linket), de nem éreztem hozzá az erőt, hogy meg is mérjem vele és az USB dokival (nem tőle, de ilyen) töltőimet és Power Bank-om. Na, de most...

Töltők:
BlitzWolf™ 40W Smart 5-Port
NILLKIN EU AC 5V 2A
Teclas X98 Air 3G töltője
XIAOMI 5V 2A 10400mAh Power Bank

Kábelek:
Tronsmart ~2m (1,82m, szettben vettem)
Nillkin 2A 120cm
REMAX 2.1A; 1m

Mért adatok:

[ Szerkesztve ]

(#31678) Imy válasza mimey (#31677) üzenetére


Imy
veterán

Ezek alapján mindegy a kábel, ha nem bóvli, és ha rövid.
Illetve a töltő is mind OK.

(#31679) elszabi válasza Mr.Csizmás (#31597) üzenetére


elszabi
tag

-15% bármire? ed927f

sajnos nem. csak ezekre. ezek közül egyikre sem gerjedtem rá. :)

http://www.banggood.com/collection-1258.html

(#31680) #04441088 válasza elszabi (#31679) üzenetére


#04441088
törölt tag

Rendeltem Csizmásnak egy ilyet. Ha megjön továbbítom neki postával. Remélem örülni fog. Grrrrrrrr. :B

(#31681) Predator2 válasza synar (#31642) üzenetére


Predator2
addikt

A fém kártyakésről majd írj véleményt kérlek! :R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#31682) Mr.Csizmás válasza #04441088 (#31680) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31683) LógaGéza válasza synar (#31676) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hát nem tudom, mi is hasonló árban adjuk, de az legalább nálad van max pár nap alatt, és 2 év magyar gari van rá... Tapasztalataim alapján LED izzókat már nem nagyon éri meg kintről venni - csak az átlagon aluli, B/C kategóriás szalagokat, szigorúan dekor célra.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31684) tipuka válasza elszabi (#31679) üzenetére


tipuka
addikt

pedig van köztük pár jó csaj, szerintem simán rendelheted valamelyikőjüket, amúgy 2-3 hétig nem unatkoznak a dobozban míg ide érnek? tudnak valamit! ;]

amúgy, hogy választom ki a bugyi méretet itt? csak a különböző méreteket látom

[ Szerkesztve ]

(#31685) tboj válasza elszabi (#31679) üzenetére


tboj
tag

"ezek közül egyikre sem gerjedtem rá."

Van egy rossz hírem... ;]

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#31686) tipuka válasza tipuka (#31684) üzenetére


tipuka
addikt

különböző mintákat látom csak*
a méretek érdekelnének hol vannak

(#31687) erzol válasza tboj (#31685) üzenetére


erzol
őstag

Minimum az első betűt ki is lehet osztani... b ;]
Bocs elszabi nagyon magas labda volt. :DDD

(#31688) synar válasza LógaGéza (#31683) üzenetére


synar
őstag

Nem tudtam. Küldenél linket hozzá?

(#31689) RBJ válasza LógaGéza (#31683) üzenetére


RBJ
addikt

AZért a g9 izzónak még mindig nincs rendes alternatívája.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#31690) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Jó reggelt! Egy hülye kérdés és nem tudom mennyire off, de látom a topik már nem csak ebayről szól, szal: nem tud valaki valami online oldalt vagy áruházat, ahonnan eu-ból lehet 512mb vagy max 1gb akár noname (csak 2-3 alkalommal lenne használva sztem) nagyon olcsó pendrive-okat rendelni nagy tételben? 100 darab kéne... UK meg német ebayen sajnos a legolcsóbbak is drágák kissé és minimum 4-8 gigásak.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#31691) kenand válasza jjeahh (#31690) üzenetére


kenand
veterán

Nem olcsók- mérethez képest- de Banggood, gearbest EU store-t meg lehet nézni pl

(#31692) jjeahh válasza kenand (#31691) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Köszi, bár ahogy elnézem itt is minimum 4 usd egy 512 megás... kb ennyiért mennek ebay-en is a 4 gigásak, gondoltam ha a 4gb ennyibe kerül, hátha találaok 512 megást 1-2 dolcsiért, de úgy tűnik nem :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#31693) LógaGéza válasza synar (#31688) üzenetére


LógaGéza
addikt

Megy PÜ :)

RBJ
Ez nem teljesen igaz, vannak LEDjeink G9 foglalattal is, 2 és 4W-ot változatban, és mindhárom színhőmérséklettel. Nemrég cseréltünk ki 2db 6 izzós csillárt pl, ott hatalmas volt a különbség fényben és fogyasztásban is.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31694) betyarr válasza LógaGéza (#31693) üzenetére


betyarr
veterán

egy linket dobj nekem is.megnézegetném az árakat :R

(#31695) huliganboy válasza LógaGéza (#31693) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

G9-ben milyen márkát tudsz ajánlani? Webshopotok van?

(#31696) XtremLor válasza LógaGéza (#31693) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy linket szerintem kirakhatol ide is, akit erdekel megnezi, ugy is off topikban vagyunk, nem hiszem hogy zavarna barkit is! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#31697) LógaGéza válasza betyarr (#31694) üzenetére


LógaGéza
addikt

Sajnos még készítés alatt van a weboldalunk, ezért nem tudok linkelni, de ha dobsz egy PÜ-t, hogy mi érdekelne, akkor szívesen írok árakat.
Max annyit tudok még, hogy összedobok egy árlistát hétvégére Google Driveon, ha lenne rá érdeklődés :)

XtremLor
Ha jól tudom a szabályzat nem engedi a saját weboldal/webshop reklámozását :(

huliganboy
Megy PÜ!

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31698) Real_Necro válasza LógaGéza (#31697) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy listát én is megköszönnék PÜ-ben. :R

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31699) maestro87


maestro87
őstag

A snap-up-os telefonra rámegy valaki? Vagy hazánkban nem is működne mondjuk a 4G?

(#31700) pocokxx válasza Bence123 (#31669) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ez nekem is le van törve... :) IVes Golfra is jó?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.