Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) Degeczi válasza XtremLor (#31399) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, pont ezt akartam írni, h egy Conrad-os Voltcraft eddig ami a legelfogadhatóbbnak tűnt.

Lidisből is sikerült olyat kifogni, ami nem tér el bonyolult terheléssel sem, de oda minden akcióban picit más típus kerül, így teljesen zsákbamacska.

Mindenesetre pl. egy kompakt-fénycső a vezérlőelektronikája miatt már keményebb dió ezeknek, ezért ilyesmivel érdemes tesztelni, h kb. hozza-e a névleges érték környékét, vagy teljesen hülyeséget mutat, és akkor gyorsan vissza lehet vinni.

(#31402) dugesz77 válasza Silent77 (#31400) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem csak az a gondom a fogyasztásmérőkkel hogy ha megveszed és méricskélsz kicsit utána tutira a fiók alján végzi. Enyémet sem tudom már hova raktam el. Érdekes megnézni mi-mennyit fogyaszt de 1-2 mérésből megvan utána felesleges cucc marad. Ha tudsz inkább kérj egyet kölcsön.

(#31403) Real_Necro válasza XtremLor (#31399) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ilyen Lidlisem van (bár úgy emlékeztem, hogy Aldis). Ha jól emlékszem 8k körül volt de elég komoly darab.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31404) simihifi(H) válasza syler123 (#31359) üzenetére


simihifi(H)
csendes tag

úton van egy ilyen:
http://www.ebay.com/itm/181871312426?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

(#31405) Silent77 válasza dugesz77 (#31402) üzenetére


Silent77
veterán

Ezért nem vettem idáig.
Havernak volt, az járt is nálam pár éve, de azóta ő is eladta.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31406) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudom mi van a postával, de mostanában pörögnek, mint a búgócsiga...

Rendeltem érintés érzékelős LED lámpát 2 db-ot, másodikán rendeltem, harmadikán feladta ma kézhez kaptam. Tökéletes a cucc, szabályozható fényerő, az is érintéssel, majdnem olyan erős, mint a Xiaomi LED.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31407) Silent77 válasza DJ. Ru$y (#31406) üzenetére


Silent77
veterán

Jó neked, nálam nem nagyon akar semmi jönni. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31408) #04441088


#04441088
törölt tag

Valakinek már volt Banggood-on refundja? 3-3,5 órája jött a mail, hogy törölték a rendelést, elnézésem kérik, blablabla, de a refund még meg sem jött paypal-ra.

(#31409) air válasza #04441088 (#31408) üzenetére


air
nagyúr

Pár nap.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31410) DJ. Ru$y válasza #04441088 (#31408) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

2 napot szoktak adni maguknak, nekem másnap reggelre megjött, miután jött e-mail, hogy refundolni fognak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31411) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Kisrádió ügyben tud valaki segíteni?
Valami hordozható kis rádió, amit pld. a konyhába lehet hallgatni. Jó lenne ha hálózati csatija is lenne.
köszönöm.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#31412) dugesz77


dugesz77
őstag

A múltkori Snap-upban is lehetett kerámia késeket venni,illetve egész olcsón vannak Banggoodon. Csak arra lennék kíváncsi,hogy mennyire váltak be. Anyagminőség,él,ilyesmi.

(#31413) Real_Necro válasza cikasz (#31411) üzenetére


Real_Necro
veterán

[link]

Csak meg kell várni, míg újra lemegy az ára 9k környékére. ;) Akkor én is veszek.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31414) polcsy1


polcsy1
tag

Sziasztok!

Ebay-ről érdemes rendelni Adidas Springblade 2 cípőt? Vannak egészen baráti árak, csak az a baj, hogy rámegy még a szállítás + minden féle adó. Ezeket a plusz költségeket rárakom akkor ugyan annyira jönne ki mint, ha itthon venném meg, de ha tud valaki olyan oldalt még ahol lehetne ilyen cípőt rendelni az írja le.
Köszi :))

(#31415) KTU válasza Real_Necro (#31413) üzenetére


KTU
addikt

Esetleg amivel wifire is lehet csatlakozni? :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31416) Real_Necro válasza KTU (#31415) üzenetére


Real_Necro
veterán

[link] :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31417) KTU válasza Real_Necro (#31416) üzenetére


KTU
addikt

Ha ennyi, akkor marad használatba a Huawei Y200 + Bluetooth hangszóró. :U
Csak erre használva, egész jó. :B :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31418) Kernel válasza cikasz (#31411) üzenetére


Kernel
nagyúr

Belső akku, USB táp, MP3 lejátszó, FM rádió:

http://www.ebay.com/itm/201421151875

https://www.youtube.com/watch?v=6plwx6EZ9V8

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#31419) Outlander válasza Kernel (#31418) üzenetére


Outlander
őstag

Menj már, ez tök jó. :Y

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31420) Silent77 válasza Kernel (#31418) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, vettem is kettőt. :K
Hátha ideér kari előtt.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31421) DJGABI


DJGABI
addikt

jött egy ilyen füles [link] hát nem tudom eredeti sáomi-e, de elég hülyén ül a fülben meg a múltkori "philips" mintha jobban szólt volna... hogy valami pozitív is legyen: a gombok egész jók rajt.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#31422) fraba válasza DJ. Ru$y (#31180) üzenetére


fraba
aktív tag

én ebayről vettem, kékben, 900 Ft-ért. hogy nem dől el, azt nem mondanám. nem túl stabil üresen.
merni nagyon nem lehet vele, mert a kanálban lévő leves tömege miatt meg-meg hajlik a szára, és a fejénél nem is tudod jól megfogni. 900 Ft-ot talán megér(t), de (most) 1763 Ft-ot biztos nem adnék érte.

cserébe: tényleg jópofa :K

(#31423) Silent77 válasza DJGABI (#31421) üzenetére


Silent77
veterán

Nem az. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31424) DJ. Ru$y válasza fraba (#31422) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A miénk megáll üresen teljesen jól, így van tárolva egyelőre, de még nem dőlt el, pedig, ha kereszthuzat van néha, akkor azért mozog a levegő. Melegre vigyázni kell 140 °C-ig állja a hőt, 2x mertem vele levest nem hajlott eddig meg. Ebből is van ezek szerint "hamis", gondolom vékonyabb az anyaga.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31425) cikasz válasza Kernel (#31418) üzenetére


cikasz
őstag

ez K...jó vettem én is kettőt :P :R

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#31426) KisApám válasza cikasz (#31425) üzenetére


KisApám
addikt

Belülről... jól összerakták :D
Illetve szétszedte gyerek és az aksit kicserélte benne (800 mAh helyett 1650 mAh)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#31427) trebrona válasza Kernel (#31418) üzenetére


trebrona
nagyúr

Köszi, én is berendeltem, remélem nem ilyet kapunk: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#31428) Vertigo18 válasza DJGABI (#31421) üzenetére


Vertigo18
addikt

De te sem gondoltad, hogy ez eredeti, igaz? :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31429) oszy


oszy
veterán

Winchestert gondolom nem érdemes kintről rendelni. Vagy igen? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#31430) Tangerine válasza oszy (#31429) üzenetére


Tangerine
senior tag

Én kénytelen voltam, mert itthon nem volt olyan ami kellett. 1,8", 5mm vastag, 64GB, CF-IDE, KingSpec SSD.
Akkor 90USD volt, de a vámon is átjött simán.

Azóta is működik (3 év), bár ritkán használom.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#31431) oszy válasza Tangerine (#31430) üzenetére


oszy
veterán

Nekem csak egy "egyszerű" 3.0-ás 1TB-os kellene. De a vám necces... Gondolom emiatt érdemesebb itthon keresgélni. Meg most jutott eszembe, hogy pénteken BF :C

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#31432) kemcso


kemcso
Ármester

Megjött a BlitzWolf™ 2.1A Reversible Micro USB kábel. Minőségi darab, aranyozott végek, tényleg igaz, hogy bárhogy bedugható. A microUSB vége határozottan passzentos, nem lötyög, mint az olcsó kábeleké. Azt, hogy átviszi-e a 2.1A-t nem tudom mérni.
Nov. 3-i rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#31433) #04441088


#04441088
törölt tag

Van egy ledes cucc bicóra. November 9 volt írva becsült szállításra. 11.-én írtam a csávónak, hogy nem jött meg, azt írta vissza, hogy Európába néha 30-40 nap is lehet a szállítás. Érdekes, eddig minden megjött időben Ebayről. Indíthatok ügyet, ugye?
De amúgy az is érdekes, hogy itt ez az elem, havernak kellett rendelnem az órájába és mivel franciából jön 1 héten belül itt kellene lennie. Megrendeltem október 23.-án. 4-5 nap múlva se adta fel a srác, ráírtam, hogy wtf, visszaírt franciául, translator...azt vettem ki belőle, hogy kifogytak, de hét elején lesz újratöltés. Eltelt még 1 hét, még mindig nem adta fel. Ráírtam, felajánlotta, hogy küld 2 db-ot, de még várni kell. Aztán ráírtam tegnap előtt, hogy még mindig nem oké a dolog, visszaírt, hogy küld 3 db-ot, de csak szerdán vagy csütörtökön tudja feladni. Érdekes. Minek hirdeti úgy, hogy '99,961 available', ha aztán mégsem.

(#31434) Fejvadi válasza Real_Necro (#31371) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem a második van és tökéletes.

(#31435) Degeczi válasza DJ. Ru$y (#31424) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A te linkeden írják: "These are bad copies of the original item you'd expect (as a new customer). The plastic is too thin"

Ami nekem jött Ebay-ről, üresen az is megáll, levesbe merítve azonban a felhajtóerő miatt már többnyire nem (pedig pont akkor lenne a legfontosabb)

Jó ötlet a gyerekek miatt, de lényegében használhatatlan, mert pont az lenne a lényeg, h a levesből dugja ki a fejét függőlegesen :(

(#31436) csadi0011 válasza kemcso (#31432) üzenetére


csadi0011
őstag

Nov. 3-án rendelted, vagy akkor adták fel? Csak mert én 3-án rendeltem meg, és várnom kell decemberig.

(#31437) Hurkafej válasza #04441088 (#31433) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Ne bénázd el, indíts ügyet ha az van, vagy adj max 1 hetet.
Én nemrég kifutottam az időből, és az eladó még képernyőképet is küldött, hogy ő bizony próbálja, de nem tudja az email címemre utalni a refundot, és írjak neki másik címet... ebay-en pedig nem lehet e-mail címet küldeni üzenetben.

(#31438) tipuka válasza kemcso (#31432) üzenetére


tipuka
addikt

van még rá kupon? mert nem találom, rendelnék én is akkor.

(#31439) trebrona válasza tipuka (#31438) üzenetére


trebrona
nagyúr

12BLITZW, ha az a 0.3 USD számít. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#31440) #04441088 válasza Hurkafej (#31437) üzenetére


#04441088
törölt tag

Indítottam refund request-el.
De ezen a csávón látszik, hogy egyáltalán nem korrekt. Ígérget össze vissza, várjak még heteket, biztos csak késik..stb.
Régebben rendeltem Angliából telefon tokot, 4-5 nap volt írva szállításnak, 2 hét múlva írtam, hogy nem jött meg, még aznap jött a refund. Igaz bánom, mert azóta se jött meg és elég masszív toknak tűnt, máshol nem is láttam olyat.

(#31441) Zeki válasza cikasz (#31411) üzenetére


Zeki
nagyúr

Keress rá itthon a táskarádió / hordozható rádió szóra. Az nem csak elemről megy.
Vagy ez a hordozható rádió 4000Ft

Ilyenek nem veszel kínából sem olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#31442) kemcso válasza csadi0011 (#31436) üzenetére


kemcso
Ármester

3-án rendeltem, 4-én adták fel.

(#31443) Jarod1 válasza oszy (#31429) üzenetére


Jarod1
addikt

hátha valami üres dobozt akarsz kapni, :) és garit is nehéz érvényesíteni..

(#31444) Zeki válasza oszy (#31429) üzenetére


Zeki
nagyúr

Inkább itthon, és várd meg a fekete pénteket. Hátha lesz. És kelj reggel, hogy MÉG legyen mikor indul az akció.

(#31445) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Mi lesz pontosan ez a fekete péntek? És mi a céljuk vele? Kik vesznek részt benne?

(#31446) Mr.Csizmás válasza Hurkafej (#31445) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oktatóanyag

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31447) tipuka válasza trebrona (#31439) üzenetére


tipuka
addikt

rendelek hozzá duplafejes töltőt is, így már számít :) köszönöm!

(#31448) Hurkafej válasza Mr.Csizmás (#31446) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Köszi, tetszett! :D

(#31449) tipuka válasza Mr.Csizmás (#31446) üzenetére


tipuka
addikt

elmo-t meg xbox-ot akarok :D

(#31450) mirci18 válasza cikasz (#31411) üzenetére


mirci18
addikt

Én már annak idején 3 hónapja körbejártam ezt a témát.
Inkább menj ki egy piacra és vegyél eggyet mert sokkal olcsóbb mint kintről venni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.