Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) Sanki válasza Zeki (#31250) üzenetére


Sanki
addikt

Amit engedett megvenni azt a kosárba tudtam tenni (vmi hajegyenesítő fésű asszony ismerősének), viszont, aminél hibaüzenetet dob ott a kosárba se lehet tenni a terméket (műszempilla).
Érdekes, majd jó lesz, mondtam amúgy is, hogy idén már ne nagyon számítanak rá.
Viszont a my ebay-nél is hibaüzenet jön néha. Nem is tetszik így, hogy a watching list és a purchasing list külön lett véve.

[ Szerkesztve ]

(#31252) Predator2 válasza DJ. Ru$y (#31238) üzenetére


Predator2
addikt

Hmmm ha már neked is volt rossz tapasztalatod a kábellel akkor még szerencse, hogy nem vettem.
Bár akkor nem érem miért ajánlottad nekem ;]
Akkor melyik jöhet számításba helyette ami minőség, tudja ami rá van írva, és 2m körül van?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#31253) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Tudnátok olyan eszközt ajánlani, amit a pc és a hangfal közé tudnék berakni, hogy a telefon/táblat tudjon a hangfalra csatlakozni és ott jelenjen meg a hang? Valami wifis vagy bt-s cuccra gondolok!
Köszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#31254) draco31


draco31
veterán

PC hardvereket honnan érdemes rendelni? Konkrétan egy mini PCI-e es Intel 7265 wifi-bluetooth kártya érdekelne, itthon 8000 környéke, ebay 3800Ft. Azért nem mindegy, de esetleg más külföldi oldal?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#31255) Tim82 válasza draco31 (#31254) üzenetére


Tim82
nagyúr

AC-s változat abból is inkább ~ 6k eBay-en. A 3800 Ft körüli N-es lesz.

Az AC-s hivatalos megnevezése 7260HMW.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31256) DJ. Ru$y válasza Imy (#31242) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ja, csak ezzel sem lehet műterheléssel mérni kábelt, mert ha bedugod a kábelt az USB-be nem tudsz rányomni a micro USB végre egy sima USB-s műterhelést... Ahhoz kell az átalakító, amit meg is vettem, de nem tud átvinni 2A-t ez van. A fehérnél meg van olyan, ami 1A-t tud max mérni micro USB-n erről itt írt valaki a fórumon...

Predator2
Nem azzal a kábellel volt rossz tapasztalatom. Az aranyszínű fordítható végűvel. Azt nem is ajánlottam se neked, se másnak. Bár már meg tök patentet kapott BG-től, én meg valami hamisat, vagy modell váltás utánit, ami fos ennyi. Ha szeretnéd belinkelem azt is, de nem szívesen terjesztem annak a linkjét. Csak a márka egyezik más nem.

eBay-es panaszok!
Van egy külön eBay topik, ami nem kütyüs, na ott írjátok ezeket, írtam én is reggel, jól meg is kaptam, hogy egyedi hiba... Hát mégsem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31257) Doki16


Doki16
addikt

Ez az oldal mennyire megbízható? Vagy van ettől valahol most olcsóbban ez a Tronsmart 6 pack?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#31258) Mr.Csizmás válasza Doki16 (#31257) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

abszolút megbízható, csak a szállítás a volt Nemzetközösség, USA, és Lengyelországra korlátozódik :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31259) v-man válasza Zeki (#31245) üzenetére


v-man
őstag

gáz, én meg vettem egy apróságot (1 dodo), ki is fizettem, jött róla a paypal értesítés is, erre ott virít az unpaid items között, meg a pay now gomb...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#31260) DJ. Ru$y válasza v-man (#31259) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem is, reggel.

Itt az eBay topik.

Doki!
Innen ajánlott a Tronsmart.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31261) Doki16 válasza DJ. Ru$y (#31260) üzenetére


Doki16
addikt

Köszönöm ez jó lesz :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#31262) draco31 válasza Tim82 (#31255) üzenetére


draco31
veterán

N-es doszt elég. 3 megás nettel harcolok, és belátható időn belül nem változik, a routerem sem tudja az AC-t, így feleslegesnek érzem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#31263) Saccco


Saccco
nagyúr

Repost, de kemény...

11.11 összesítés

- 48millió+ látogató
- 30millió+ csomag
- Legnagyobb rendelés $36.868
- Legnagyobb rendelés 4273 csomag

:Y

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31264) #04441088


#04441088
törölt tag

Ha banggoodrol szeretnek rendeli egyik ismerosomnek aki az orszag masik vegeben lakik, akkor annyi a mutatvagy, hogy adress book-ban felveszem az adatait es oda rendelem, semmi mas? Paypalban nem kell allitani semmit?
Koszonom! :R

(#31265) DJ. Ru$y válasza #04441088 (#31264) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amikor fizetsz, akkor be kell jelölni, hogy arra a címre rendeled, ha nem jelölsz be semmit, akkor alap PP címre küldi azt hiszem a BG. [Fizetés előtt a kosárnál tudod jelölni jobb fent a pontok alatt.]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31266) Zeki válasza Saccco (#31263) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azannya! :)

(#31267) csucsotke válasza betyarr (#31230) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Megmértem. 165 miliméter a varrásig alul a szélesség, széthúzva 195. A magasság nagyjából 220 körül, de tud idomulni, szóval nagyjából így fest. Az első zseb az mágneses, hátul kívülről van mégegy olyan vékonyabb zseb az pedig patenttel záródik. És belül egy kis cipzáras rejtett zseb.

(#31268) El Gringo


El Gringo
senior tag

hali. valaki vett már jó 9v-s akkut töltővel jó áron? ebay, ali, akármi jöhet. más töltési lehetőség nem kellene hozzá, az van.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#31269) KTU válasza El Gringo (#31268) üzenetére


KTU
addikt

Ma az Aldiban láttam, talán 999Ft

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31270) maestro87 válasza El Gringo (#31268) üzenetére


maestro87
őstag

Múlthéten volt LIDL-ben ready to use 200mAh-ás 9V-os aksi 1200-ért. Én vettem kettőt. Az Aldiban lévő nem LSD-s aksi, így azt inkább kihagytam. Sajnos jó töltőket én még nem nagyon láttam hozzájuk. A Tronic töltő 9V-os rekesze sem pl. automata töltő, azaz nem kapcsol le a töltés befejeztével. Így lényegében jó egy 1000Ft-os töltő is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#31271) zsiz válasza zsiz (#31152) üzenetére


zsiz
őstag

ma kaptam a levelet a második "túlélő" kártyáról, miszerint az is fel lett adva.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#31272) McReay


McReay
aktív tag

Sziasztok!

Szeptember 18-án rendeltem egy terméket ebay-ről, ami a mai napig sem érkezett meg.
A csomagnak október 7 és október 29 közötti intervallumban kellet volna megérkeznie.
Ma jár a rendelés az 57. napnál, úgyhogy nyitottam egy dispute-ot.
A válasz 2 órán belül meg is érkezett, hogy sajnálja, meg most sok a leárazás...bla-bla-bla...és a végén megkért, hogy várjak még 5 napot, ha nem érkezik meg a termék akkor visszautalja a pénzt.

Ha most még várok 5 napot nem gond, ha kicsúszik a 60 napból?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#31273) KTU válasza McReay (#31272) üzenetére


KTU
addikt

PayPal-al vásároltál?
180-ra nőtt a dispute indítási lehetőség.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31274) cikasz


cikasz
őstag

11.08-án rendeltem tinydeal-ről mágneses microusb kábelt erre ma jön egy email :

The item EPACB-487297 you ordered is very popular for the moment, we are trying our best to get it from supplier in 2~3 working days generally.

Gondolom ezt azt jelenti, hogy küldik ha lehet!?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#31275) betyarr válasza csucsotke (#31267) üzenetére


betyarr
veterán

:R

(#31276) synar válasza cikasz (#31274) üzenetére


synar
őstag

Én is kaptam ma emailt tőlük, szintén vasárnapi rendeléssel.
Várunk türelmesen.

[ Szerkesztve ]

(#31277) L4mie


L4mie
veterán

megjöttek a másgikus szivacsok, hát 1 kapásból szétmállott csak egy csap pucolása alatt. nem valami tartós darab.
mi is ezeknek a trükkje? víz nélkül, kevés vízzel, szerek nélkül kell használni?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31278) DJ. Ru$y válasza L4mie (#31277) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ennek ez a lényege, hogy elkopik. Én kevés langyos vízzel szoktam. Víz nélkül nem sokat ér, a finom por mindenhol ott marad, beragad stb, ha nem vízzel használod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31279) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok!

Ehhez a lézerhez 1 db akkut töltővel együtt esetleg ajánlanátok? Alit kivéve majdnem minden lehetőség érdekel, de főleg eBay. Köszi! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31280) Outlander válasza DJ. Ru$y (#31279) üzenetére


Outlander
őstag

Nem flém, se nem kötözködés, csak egy normális hangnemű kérdés.

Ezzel amúgy a mindennapokban mit tudsz csinálni? :F

Mert úgy kb cicát baztatni jó lehet de ahhoz drága és azt is hamar megunni.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31281) McReay válasza KTU (#31273) üzenetére


McReay
aktív tag

PayPal-lal, igen.
Akkor jóság van. Köszönöm az információt!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#31282) dugesz77


dugesz77
őstag

G4 Led égőt tud valaki ajánlani ami már nála is bizonyított? 20 wattos halogén helyére kellene tehát 2-3W körüli. Eddig ezeket próbáltam de a 10 darabból már csak 2 darab működik. Fél év alatt meghaltak.
Körben világító kellene hasonló csillárhoz.

[ Szerkesztve ]

(#31283) DJ. Ru$y válasza Outlander (#31280) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Majd ha megjön kiderül. ;) Ugyanis még nem vettem meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31284) Blaise


Blaise
veterán

Banggood-on a Xiaomi Powerbankok mennyire vannak jó áron más akciókhoz képest?

5000mAh - 12,59 USD
10000mAh - 13,39 USD
16000mAh - 24,39 USD

(#31285) zsiz válasza DJ. Ru$y (#31283) üzenetére


zsiz
őstag

tegnap írták, hogy a vámon akár gond is lehet belőle: [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#31286) DJ. Ru$y válasza zsiz (#31285) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszönöm az akku javaslatot.

Itt voltam, olvastam, lépjünk túl rajta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31287) v-man válasza Blaise (#31284) üzenetére


v-man
őstag

Alakulgat, volt már picit kevesebb is, de bő egy hete meg jóval több (15 a 10000-es) is.
Gearbesten ugyanígy mozog az ár...

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#31288) V/ válasza zsiz (#31285) üzenetére


V/
titán

Hülyeség, nekem is van ilyen, nem rég vettem. Lézerpointer 2000 Ft alatt az ára, senki nem vámolja.
A teljesítmény nem látszik kívülről, a tűzgyújtásra meg nem igazán használható, de klassz lézer effekteket lehet vele csinálni.

(#31289) air válasza Outlander (#31280) üzenetére


air
nagyúr

5 centiről 1 percnyi szenvedéssel meggyújthatsz egy gyufát. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31290) V/ válasza air (#31289) üzenetére


V/
titán

De csak fekete fejűt, a zöld színűvel. Gyorsabb a dobozon meggyújtani a gyufaszálat.

[ Szerkesztve ]

(#31291) Outlander válasza air (#31289) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tudom elképzelni a szituációt, na jó biztos van annyi pia, ami után ez lekötne és azt mondom jó higy ezt meg tudtam csinálni. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31292) zsiz válasza DJ. Ru$y (#31286) üzenetére


zsiz
őstag

gondoltam szólok.. de nekem8

(#31288) V/: nem is az ára miatt, hanem mert veszélyes (gondolom). pl gondolod tiltott terméket hozathatsz be 22 euró alatt mert értékhatár alatt van?

mind1, tőlem mindenki azt vesz amit akar :U

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#31293) V/ válasza zsiz (#31292) üzenetére


V/
titán

Nem találtam tiltó listát ami ennek a magán célra történő megvásárlására vonatkozna, de fegyvereket is lehet behozni külföldről. Egyébként amelyeket lehet nálunk is meg lehet venni azok is veszélyesek az emberi látásra. Ha nem bontják ki és nem szedik szét nem igazán lehet megállapítani, hogy milyen lézer van benne.
A Conrad is árul 1mW-ost, ez is az. Rexdigital meg ennél erősebbet.

[ Szerkesztve ]

(#31294) El Gringo válasza maestro87 (#31270) üzenetére


El Gringo
senior tag

Mondjuk az efajta lsd-ről még nem hallottam. :DD 1000ért van alin li.ionos.
[link]

Megnézem még a lidlt, azt meglássuk.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#31295) KisApám


KisApám
addikt

EZ nekem tetszik: WiFi Display Dongle vagy itten.

rá a Televízió HDMI portjára, és WiFi-n keresztül tolja a telefonod kijelzőjét a TV-re.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#31296) htc07 válasza DJ. Ru$y (#31286) üzenetére


htc07
addikt

Akkuból LG HE2 ami nagyon megy itthon (ecigisek nagyon dícsérték anno). Persze rendelhetsz kínából is, de szerintem nem olyan drága itthon sem, hogy kockáztasson az ember.

Töltőnek talán egy Nitecore d2 vagy i2. Én egy ilyen powerbank shell-t használok a 18650-es akkuk töltésére.

[ Szerkesztve ]

(#31297) zoltan6 válasza KisApám (#31295) üzenetére


zoltan6
őstag

nekem volt ilyen,csak itthon vettem akciósan az extreme digitalnál 5K-ért,van akinek bejön,ilyen:
Measy A2W II Miracast HDMI stick, média lejátszó, Android, iOS, Win és Mac támogatással
örültem hogy kis buktával el tudtam adni,egy használhatatlan valami,elég ha elolvasod a linkemnél a véleményeket róla,több a negatív vélemény,mint pozitív. :(

(#31298) Lucho777


Lucho777
csendes tag

A lézer pointerről én ezt olvastam...úgyhogy lehet abban igazság hogy büntethetnek a behozatalnál, ha nagy a teljesítmény...
"Ismereteim szerint a lézermutatók maximális teljesítménye 5mW lehet így legális forgalomban nem nagyon fogunk találkozni 50mW-os vagy a még erősebb 500mW-os darabokkal.".
Ezt egy weboldalon olvastam

[ Szerkesztve ]

(#31299) erzol válasza L4mie (#31277) üzenetére


erzol
őstag

DM-ben vettem saját márkás cipőtisztítónak árult csodaszivacsot.
Sokkal tömörebb, nagyobb, mint az ebayesek. (Ezekből már egy 50-et biztos elhasználtam.)
Az utolsó darabjáig egybe marad, nem kopik túl gyorsan.
Szvsz sokkal kúlturáltabban lehet használni + hatékonyabb is. :K

[ Szerkesztve ]

(#31300) synar válasza KisApám (#31295) üzenetére


synar
őstag

Van topikja is, csak fel kellene pörgetni :). [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.