Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32401) XtremLor válasza KisApám (#32400) üzenetére


XtremLor
őstag

Rakd be kosarba ott mar az akcios ar van kiirva, viszont az allam nincs a foldon...
A kuponok 27.-etol elnek, abban van racio de nagyon limitalt...jo lenne tudni csak kinai raktarra vagy eu-ra is jo lesz?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32402) DJ. Ru$y válasza havri1 (#32399) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

BG-nek a svájci postája a legviccesebb. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#32403) polcsy1 válasza KisApám (#32400) üzenetére


polcsy1
tag

ügyesek a GB-sek :D nekem a 119$-os óra 5%-os kuponal 133$ lett :DD

(#32404) Outlander válasza polcsy1 (#32403) üzenetére


Outlander
őstag

Miért kell mindig elmondani, pl csak az utolsó 50 hszben vagy 4 szer lett elmondva, h az alapból akciós terméknél a kupon az eredeti árból vonódik le. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32405) tonyrulez válasza KisApám (#32400) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem hiába Falsh Sale ;]

4 8 15 16 23 42

(#32406) ben-ga válasza coolicool_hu (#32389) üzenetére


ben-ga
tag

Ez a camera nem jó arra, hogy bizonyos helyiségben felvegye az illetéktelen bejárkálókat? ;)

Valaki esetleg vett erre a célra megfelelőt?

(#32407) Jackal2 válasza coolicool_hu (#32389) üzenetére


Jackal2
senior tag

Elhoztad? Ügyes:d Láttam még szép snup upokat egyébként.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32408) Jackal2 válasza polcsy1 (#32403) üzenetére


Jackal2
senior tag

Az igen:D Nekem a 11.99-es Eachine lett 1.9 9 dodó a BG-n, gondoltam akkor leküldök egyből hármat, de aztán kidumálták hogy még sem küldik és kaptam helyette 5 dolcsi kedvezményt, így végül is jól jártam, mert egyet alapból vettem volna, szóval -5 dolcsiba került utána az MJX X600:D

Banggood jó fej volt:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32409) XenHai válasza havri1 (#32391) üzenetére


XenHai
senior tag

A véleményedre kíváncsi vagyok mennyire ajánlanád ?
Jó tartja a fejet?

(#32410) coolicool_hu válasza Jackal2 (#32407) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Még aludtam akkor :) :K

(#32411) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Banggood-nak hol kell írni, ha azt szeretném hogy küldjék újra a terméket, mert már 6 hete nem jött meg? (pedig egyszerre rendeltem több dolgot is, a többi része már megjött, meg amit később rendeltem már az is megjött) Order résznél találtam egy "resend" formot, de az meg azt akarja hogy mindenképp töltsek fel képet... mit töltsek fel oda, az üres postaládát? :D

(#32412) XtremLor válasza Cathfaern (#32411) üzenetére


XtremLor
őstag

Itt lehet zaklatni oket. BG contact

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32413) havri1 válasza Cathfaern (#32411) üzenetére


havri1
félisten

6 hétre még nem fogják újraküldeni, szvsz még várj. Úgyis időt fognak kérni.

(#32409) XenHai: Csinálok pár képet mindjárt a fejekről. Maga a csavarhúzú jó kialakítású. Az alja, ahova a fejeket lehet belerakni, önszorítós. Meg kell lazítani, belehelyezni a fejet, és ráhúzni a feszítőt. Nagyon paszentos! Kényelmes a kézben, a vége forog a tenyérnél, egykézzel szépen lehet vele csavarozni.
A fejek viszont nem nagy minőségűek, kicsit ez csalódás, jobbat vártam cirka 3e ft-ért..

[ Szerkesztve ]

havri

(#32414) Silent77 válasza coolicool_hu (#32410) üzenetére


Silent77
veterán

Mikor? :))
Most lesz mindjárt, hamarabb én nem láttam, hogy lett volna.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32415) maestro87


maestro87
őstag

DIY DSO138 szkóp 14.83$-ért. Ilyen olcsó még nem volt soha.:) (Kosárba rakva lesz ennyi az ára).

(#32416) pocokxx válasza havri1 (#32391) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ezt a reviewt várom! :R Akár karácsonyi ajándék is lehet belőle!

Ja hogy csak kettőt kellett volna.... :B

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#32417) XtremLor válasza Silent77 (#32414) üzenetére


XtremLor
őstag

Szerintem valamit beneztek! ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32418) Real_Necro


Real_Necro
veterán

No az akciókamerával nem volt szerencsém. Brutál gyorsan elfogyott.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32419) Silent77 válasza XtremLor (#32417) üzenetére


Silent77
veterán

Valami nem oké, azt írja nem szállítanak. táskára mentem volna. :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32420) peestheee


peestheee
tag

banggood snap up direkt szopat, tegnap benéztem egy terméket, mert kiírta hogy adjam meg a telefonszámom, ma meg a mobiusról csúsztam le azért, mert azt írta, hogy az eu raktár nem szállít a címemre, frissítsem a címem..rendeltem már eu raktárból tőlük..kiborító

(#32421) KTU válasza Zeki (#32385) üzenetére


KTU
addikt

Töltés közben soha nem használom a telefonom.
Mindig veszek plusz akkukat és külső töltő, ami 90%-ra tölti.
Ha esetleg mégis töltöm a telefont, (pl. teszt kedvéért) akkor csak kikapcsolva.

:U

(#32387) Tomi0703:
őőő hát izé, arról írok, amivel van tapasztalatom
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#32422) -=Jam=- válasza Real_Necro (#32418) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hát az nagy kamu volt szerintem.
2mp volt vissza rákattintok, egyből Sold out még a Paypalra sem vitt át, ilyen még nem volt.

Silent77: Ja 5mp is rányomtam akkor nekem is írt valami faszságot ezzel kapcsolatban, de gyorsan OK-ztam.

[ Szerkesztve ]

(#32423) XtremLor válasza Silent77 (#32419) üzenetére


XtremLor
őstag

Valamit nekem is feldobott, de Qva gyorsan leokeztem utanna mar csak a sorry jott fel:S

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32424) maestro87 válasza Silent77 (#32414) üzenetére


maestro87
őstag

Ennek a kamerának nagyon kamu szaga volt. Pontban 0 mp-nél már kiírta, hogy elfogyott, át se akart irányítani paypal-ra. 2 mp-nél meg még azt írta, hogy nem kezdődik az akció. 1 mp alatt meg senki sem tudja szerintem megvenni, olyan gyorsan nem irányít át senkit a fizetőoldalra. KamuGood.

(#32425) Silent77 válasza XtremLor (#32423) üzenetére


Silent77
veterán

Akkor neked is azt. Pedig táska volt egy darabig, simán tudtam volna venni. :W
Nagyon pipa vagyok.

-=Jam=-: Én is okéztam, de nem vitt tovább. :(

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32426) Real_Necro válasza -=Jam=- (#32422) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, szintúgy, csak jött egy üzenet, hogy elkeltek. Pedig tegnap a powerbank viszonylag könnyen összejött. Igaz itt cégnél brutál gyors netünk van.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32427) rasky válasza -=Jam=- (#32422) üzenetére


rasky
senior tag

szintúgy, az ilyen irreális olcsó cuccok szerintem mindegyik kamu...

(#32428) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Ez a BW töltő megéri az árát? (Bármit lehet vele tölteni, ugye?)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#32429) Silent77 válasza rasky (#32427) üzenetére


Silent77
veterán

Nem az hidd el, vittem már el nem egyet, még olcsóbban is.
Valami rendszerhiba lehetett szerintem.

pocokxx: A dupláját is. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32430) havri1 válasza pocokxx (#32416) üzenetére


havri1
félisten

(#32431) Real_Necro válasza pocokxx (#32428) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bármit nem, pl paprikát nem tud. ;]

egyébként szeptemberi snap upban vettünk még jó páran 5 portosat, teszi szépen a dolgát. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#32432) XtremLor válasza maestro87 (#32424) üzenetére


XtremLor
őstag

A leggyorsabb snapup-om 10sec ebben a fizetes is benne van, igaz ehhez meg a csillagok allasa is kedvezett.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32433) dugesz77 válasza peestheee (#32420) üzenetére


dugesz77
őstag

Pont így jártam én is. Az írta az országomba nem szállítható. Pedig adtam direkt szállítási címet is. Mobius-nál és a táskánál is.

(#32434) dajkapeter válasza Cheesy (#32369) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én rendeltem a 128 Gb-s kártyát ami valszeg kamu volt, mert se formázni, se ellenőrizni nem tudtam rendesen. Csak a telefonomba tudtam formázni, lapin nem lehetett (írásvédettnek volt jelölve). De persze 2 gigányi adattól megfeküdt a kártya. :D Akkor a paypal visszatérítette a káromat és azóta az ebay megszüntette a felhasználó fiókját. Mikor vettem akkor 99,8%-os volt. Mikor jelentettem a paypal-nak az ügyet akkor már 78,9%-os volt csak. :DD Persze a pénzem vissza kaptam...

Most Aliról rendeltem egy 64-es kártyát ami majd ugyan annyi volt. Most épp a vámon csücsül kedd óta a regisztrációs szám alapján. Remélem a héten megérkezik, vagy legalább a jövőhéten...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#32435) XtremLor


XtremLor
őstag

Nem tartom kizartnak ugyan ugy tiltore lettunk rakva Magyarok mint az elso snapup idejen! :))

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32436) maestro87 válasza pocokxx (#32428) üzenetére


maestro87
őstag

Én az enyémet lehet a fentebb linkelt Aukey-re lecserélném, sokkal összeszereltebbnek néz ki.
Szerintetek az aliexpress-es linken lévő is eredeti? Most náluk megint van kupon akció, lejöhet belőle pár dodó. Vagy GetOne-on szállítással együtt 10$?

[ Szerkesztve ]

(#32437) Laca1212 válasza dajkapeter (#32434) üzenetére


Laca1212
őstag

Annyira olcsó volt, hogy megéri ilyenekkel kísérletezni?
Csak mert sinceritytrading -től korrekt cucc jön, gyors és árai is jók. Mi kell még? :)

(#32438) coolicool_hu válasza maestro87 (#32424) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

utolsó fél percben nem árt frissíteni az oldalt. Nekem rendszerint más időpontot ír, ha frissítem. (pár másodperccel) :F

(#32439) dajkapeter válasza Laca1212 (#32437) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A 128-as ha jól emlékszem 8e volt. De nem is volt jó. :D Ha azt nézzük, hogy itthon 20e felett van a 128-as, akkor igen! :D Már, ha működne... :W

Most a 64-es ADATA-t az ADATA Official Store-tól 21$-ért vettem. Még nem érkezett meg, de korrekt mert free shippinggel kértem és regisztráltan küldte. Másik két cuccot is vettem, de azokra nem kaptam nyomkövetést grátiszba. :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#32440) -=Jam=- válasza coolicool_hu (#32438) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mindig egészkor van, én nekem meg van nyitva mellé a windows óra is, hogy lássam késik-e, de ez a mostani bugos volt az 100%.

(#32441) Teplic


Teplic
tag

Ha valakit érdekel Xiaomi Mikey 0,99$ -ért [link]

(#32442) XenHai válasza havri1 (#32430) üzenetére


XenHai
senior tag

Köszi szépen . Képről tényleg minőséginek tűnik .Agyalok rajta ,hogy rendeljek e én is .
A fejek tűrhetőek azért vagy nagyon gáz ?

(#32443) peestheee


peestheee
tag

írtak a banggoodtól hogy náluk van a probléma és nemsokára javítva lesz..

attól még a kamera elment.. :((

[ Szerkesztve ]

(#32444) KisApám


KisApám
addikt

Kamerát kellene vennem.
Wi-Fi van benne. könnnyű. Vannak bőven kiegészítő cuccai.
Gyerkőcnek távirányítós autóra, kisrepülőre mehetne.
A Wi-Fi-vel meg mobilon követni.

Ez jó szerintetetek?
EKEN H9 Ultra HD 4K Action Camera

47,99 dolcsi akcióban Kínából. Viszont azt hiszem a VÁM+ÁFA miatt EU-s raktárból jobb volna (55,99 dolcsi+ szállítási költség itt...)
Alinál 62,66 dolcsi, BG-nál 58,39 dolcsi az ára.

(Package Contents: Package Contents: 1 x Original EKEN H9 Action Camera, 1 x Waterproof Housing, 1 x Handlebar Pole Mount, 1 x Base Mount with Long Screw, 1 x J-Shaped Mount, 1 x Tripod Mount Adapter, 3 x Connector with Screw, 1 x Mount Adapter, 1 x Clip Case, 1 x Clip Mount, 2 x Helmet Mount, 4 x Bandage, 1 x Battery, 1 x Lens Cleaning Cloth, 4 x Tether, 1 x Metal Tether, 1 x Protective Backdoor, 1 x USB Cable, 1 x Power Adapter)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32445) -=Jam=- válasza peestheee (#32443) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Fasza, jófejségből kirakhatnának még 10db-ot. :U

(#32446) havri1 válasza XenHai (#32442) üzenetére


havri1
félisten

Nekem amire kell, arra jó. Néha telefonokat szedek szét, most lesz kijelzőcsere pl, laptopokhoz stb, jó lesz. Nyilván napi használatra profi cuccokhoz nem ajánlott, de barkácsolgatni jó. Mondjuk nekem van még 3 készlet, mert mindig van egy olyan csavar, amihez sosincs fej.. :DDD
ázsia centerben nézelődtem a múltkor, na ott 5k körül mentek az ilyesmi készletek. Amiket láttam, annál ez jobb szerintem.

Ezt rendeltem még telefonszerelésekhez:

25 in 1 Repair Opening Pry Tools Set Kit Repair Tools For Tablet Cellphone

(#32444) KisApám: Én Xiaomi Yi-t használok ilyesmire. De az élőkép nem olyan ám mint a jamesbond filmekben. 5m felett már eléggé szétesik a kép. Androidon még közelben is, IOS-en majdnem tökéletes. Így, hogy teszteltem a Yi-t, én már ez alá nem adnám, nagyon jó tényleg, csak az alapcsomag fapados..kellékkekkel már jelentősen több a vége.

[ Szerkesztve ]

havri

(#32447) Mr.Csizmás válasza Teplic (#32441) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gearbestről ingyen se :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32448) L4mie


L4mie
veterán

Járt más is ÍGY? Snapuppal?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32449) XtremLor válasza L4mie (#32448) üzenetére


XtremLor
őstag

Lentebb irtuk, mindenki igy jart mindegy hogy taska vagy kamera volt a celpont.

Havri1: Nekem a Kaisi 51in1 van, egyszer ketszer van ra szukseg evente arra tokeletes, amikor megjott ra egy hetre egy iphone kijelzo volt cserelve kapora jott.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#32450) Silent77


Silent77
veterán

Ma érkezett: Napszemüveg Minőségi, megérte az árát.
Jön még belőle egy sárga is.
Még kis csavarhúzót is kaptam hozzá ajándékba. Pont nem rég vettem... :)
12-én adták fel.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.