Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) emiki6


emiki6
veterán

Sziasztok!
Kéne nekem valami olcsó, de jó dupla RCA-RCA (1m elég) kábel (DAC és végfok közé), valamint egy olyan USB 3.0-ás kábel, melynek egyik vége sima A-papa, míg a másik meg B-papa ( ez PC és DAC közé kell), ebből is elég 1 méter, de nem árt, ha pár 10 centivel hosszabbak.
Hol lehet ilyet jó áron kapni? :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#22402) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

bg-n a snap upnak 21-én végleg vége lesz? :D

[ Szerkesztve ]

(#22403) Silent77


Silent77
veterán

Ruha megvan.
Még most is van, sietni se kellett.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22404) Fejvadi válasza Silent77 (#22403) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem a csipesz kellett volna, de a PayPal szuttyogott, nem lett meg.

(#22405) Silent77 válasza Fejvadi (#22404) üzenetére


Silent77
veterán

Még most is van ruha, vegyél azt. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22406) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Aliexpress applikáció telefonon.. meg lehet belőle rendelni az 1 euro alatti cuccokat is tizen huszon forintért?

(#22407) Danex


Danex
addikt

Tablet nincs meg sajnos, túl lassú a paypal ,hogy sikerüljön elhozni a néhány darabos cuccokat :(

(#22408) Gergosz2 válasza Danex (#22407) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nekem se lett meg. A hűtőre meg vmi "Session timed out"-ot dobott. :W

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22409) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Sziasztok!
Infra hőmérőből van valami ajánlott, megbízható verzió?
Köszi előre is!

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#22410) lkristóf válasza Fejvadi (#22404) üzenetére


lkristóf
senior tag

Akkor jobb is, hogy nem csörgött a telefonom? :DDD Nem tudom hogy sikerült beállítanom azt az ébresztőt mert 5kor felébredtem, hogy jaj rendelni kell de akkor már késő volt. :O

(#22411) twine válasza lkristóf (#22410) üzenetére


twine
addikt


:DDD

(#22412) cris78


cris78
őstag

Valaki akinek nincs rá szüksége, de unatkozik. Az venne nekem egy kinesio tapaszt. Nem leszek gép közelben.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#22413) Outlander válasza cris78 (#22412) üzenetére


Outlander
őstag

Az egyébként mire jó?
Mert azt látom h iszonyat divat lett, de semmi extrát nem tud. :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#22414) cris78 válasza Outlander (#22413) üzenetére


cris78
őstag

Elméletileg ficam vagy hasonlonal tartja az izmokat vagy micsoda. De nekem másra kellene. Én a lányom kanüljét ragasztanám le vele, jókat hallottam a tapadásáról. Volt olyan nap, hogy 2 kanül ázott le, egyet meg leizzadt. Én meg gazdálkodjak, hogy elég legyen a mennyiség...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#22415) Fejvadi válasza Silent77 (#22405) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Gondolkodtam rajta, de szűk lenne mellben. :DD

(#22416) draco31


draco31
veterán

A LED szalag meg a lámpa is felkeltette a figyelmem, de meg sem próbálom, esélytelen a dolog.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#22417) Fejvadi válasza lkristóf (#22410) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Növesztjük tovább a körmünk. ;]

(#22418) dugesz77 válasza draco31 (#22416) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is úgy vagyok vele, hogy beleuntam az állandó bosszankodásba. 90%-ban nálam paypal hiba. A snap-upos cuccok nagy része sohasem került annyiba mint amit melléírnak. Az a negyed ár inkább fél ár. Kis értékű cuccoknál szerintem nincs értelme a hajnali kelésnek,idegeskedésnek. Az a led szalag pont a legolcsóbb,leggyengébb fajta ami sohasem volt majd háromezer forint. Akkor már inkább egy ilyet veszek aminek tudom,hogy van értelme. A lámpa sem 1660 forint hanem 800 körül van. a Hubsan quad is inkább 13 ezer forint mint 22.
Én amikor ilyen ezer forint körüli dolgokat veszem/nézek mindig az jut eszembe,hogy itthon egy postai utánvét 890-nél kezdődik tehát ha az alatt vásárlok már jól jövök ki. Amik megérik az a pár darabos tényleg nagy dolgok. De azt szinte esélytelen megszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#22419) maestro87 válasza Fejvadi (#22387) üzenetére


maestro87
őstag

Csináld így!

(#22418) dugesz77 : A sanp-up-ban nem az éppen akciós árat írják oda áthúzva, hanem a legmagasabb árat. Keress rá pl. a lámpára és azt fogod találni, hogy 5.88 helyett 2.99, ami megfelel a snap-upban lévő áthúzott árnak (azaz az 5.88).

(#22420) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Gearbesten nagyon akciós a Xiaomi akciókamera. EU raktárban 75 Dodó.
Az Asus powerbank sincs rossz áron.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#22421) OccsE válasza tibcsi0407 (#22420) üzenetére


OccsE
aktív tag

...nalam azt irja EU -> out of stock :(

(#22422) dugesz77 válasza maestro87 (#22419) üzenetére


dugesz77
őstag

Akcióknál a current price= jelenlegi ár. Ha rákeresel a termékre sehol nem találod meg ennyiért mert kb. fél áron adják ahoz képest. És hiába írják oda hogy most akciós mert mindig is annyi volt akció nélkül is. Két hónapja is 800 forint volt a lámpa akció nélkül akkor miért írja oda az 1600 forintot. Jól néz ki meg vevő csalogató. Ennyi. Pont olyan mint amikor az ismerős mesélt tescoban dolgozik mint fő valaki. Nem vitték a mikró sütőt 15000-ért.Berakták az újságba 17000-ért de 25000-ről "leakciózva". Milyen érdekes két raklappal még aznap elfogyott.

(#22423) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Táska meglett. Örülök neki, mert úgyis most akartam venni egy hasonlót.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22424) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Na egy hátizsák összejött, a quadcopter az nem, pedig az előbb betöltött. Biztos mindenki arra ment rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22425) powers válasza Gergosz2 (#22423) üzenetére


powers
tag

nekem is.akkor az 5 ből 3 már biztos a miénk :)
a furcsa mondjuk az lenne ha csak itt hatan jeleznénk mondjuk hogy meglett....

[ Szerkesztve ]

(#22426) Gergosz2 válasza powers (#22425) üzenetére


Gergosz2
veterán

3 :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22427) powers válasza Gergosz2 (#22426) üzenetére


powers
tag

igen mire leírtam :) de javítva

(#22428) maestro87 válasza dugesz77 (#22422) üzenetére


maestro87
őstag

Lehet, hogy sose volt 1600, de mindig 1600 helyett 800Ft-ba kerül ha megfigyeled. Snap-up-ban meg 1600 helyett 285Ft-ba. Így logikus, persze ez nem jelenti azt hogy valaha 1600Ft is lett volna, de ezt nem mindenki tudja. Gondolom azért is csinálták így, mert lehet olyan termék is a snap-up-ban ami egyébként nem akciós, és akkor a rendszer nem tudja miből venni az áthúzott árat. De abban egyetértünk, hogy az 1600Ft-os ár az bizony vevő csalogató. :K

(#22429) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Táska kellett volna, de nem sikerült, a paypal kitalálta hogy jelszót kér.. :(
Meg akartam jegyeztetni vele, véletlen kifizettem egy épp megdrágult powerbankot.. :((( Most várom a refoundot :DDD

Azért elég lazán odairják a táskára hogy tizenezerről van leárazva, rákeresve UK raktárból 5646ft lenne, csak épp sold out. CN-ből se sokkal drágább :N

(#22430) tibcsi0407 válasza OccsE (#22421) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mikor linkeltem, akkor még nem írta. Úgy látszik hamar elkapkodták.

https://utdetailing.hu/

(#22431) dugesz77


dugesz77
őstag

Nekem semmi sem sikerült. Amikor másodszorra visszadobta a paypal bejelentkezést már tudtam,hogy nem sikerült. Már csak egy kérdés van ki milyen böngészőt használ?

(#22432) RBJ válasza tibcsi0407 (#22420) üzenetére


RBJ
addikt

Nem tudom, hogy az asus vagy a xiaomi másol egymásról. Majdnem egyező desing kerekséget leszámítva.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#22433) Gergosz2 válasza dugesz77 (#22431) üzenetére


Gergosz2
veterán

Először Chorem-mal próbáltam de ott szó szerint perceket késett néha az óra.

FF alatt minden rendben megy. :K

(#22432) RBJ

Vagy lehet ugyanazon cégtől veszik mindketten az alu házat.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22434) -=Jam=- válasza dugesz77 (#22431) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én Chrome-al tolom, nekem még sose volt probléma az órával, mindig jól számolt vissza.

(#22435) Carvus válasza tibcsi0407 (#22420) üzenetére


Carvus
senior tag

Xiaomi powerbank olcsóbb még igyis, vagy SNSV (értsd Asus :D ) annyival jobb?

(#22436) Silent77 válasza dugesz77 (#22431) üzenetére


Silent77
veterán

Ff.
Hajnalban meglett a ruci. A quad se jött össze, nagyon lassan vitt át paypalra.
A héten már nem kell többet költeni szerencsére. :)
Abban bízok még, hogy amiről lemaradtam azok lesznek még. Igaz kevés rá az esély, mert a kés és doboz óra is többször volt.
A termosztát biztos nem lesz többször, az most nagyon jól jött volna.
Nem panaszkodom, mert sok mindent sikerült megfogni. Gyerekeknek nem kell táskát venni, páromnak a ruhák, stb. Ha ezután egy se jön össze, akkor se lehet egy rossz szavam se. :)
Már csak ide kell, hogy érjenek. Amitől tartok picit. Nem hiányzik, hogy bármi is eltűnjön.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22437) tibcsi0407 válasza Carvus (#22435) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem annyival nem lehet. Gondolom mindkettő tudja a ráírt értéket, így inkább egyéni döntés alapján érdemes választani. Szerintem.

https://utdetailing.hu/

(#22438) OccsE


OccsE
aktív tag

Azert kezdik szep lassan a fentebb mar emlitett irjunk-ra-tobbet-es-akkor-lecsapnak-ra taktikat alkalmazni.
Ez a kamera mashol $65 kornyeken megveheto...

[ Szerkesztve ]

(#22439) EnterR


EnterR
veterán

Üdv. ez a tölthető elem megbízható?

PSN ID: marquuard

(#22440) dugesz77


dugesz77
őstag

Teszek egy próbát FF-el. Lehet semmit nem fog számítani csak placebo hatása lesz. Ezen ne múljon :R
Amúgy gratulálok mindenkinek akinek sikerült bármit is. Durva arány az ötből "idejött" három táska.

(#22441) tibcsi0407 válasza OccsE (#22438) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, de ez nem EU raktár. Ott EU-ban volt 75.
Más:
Tegnap vettem két Mlais M7 telefont Gearbesten. EU raktárban olcsóbb volt az akció miatt, mint a CN raktárba. Így egészen megérte.

https://utdetailing.hu/

(#22442) havri1 válasza OccsE (#22438) üzenetére


havri1
félisten

De eu-s raktárból?
Szemezek vele, bár inkább karácsonyi ajándék lenne már. Nem tudom érdemes e várni vele. Vízálló tok is kéne hozzá, búvárkodáshoz kellene.

havri

(#22443) maestro87 válasza OccsE (#22438) üzenetére


maestro87
őstag

Azért várjuk ki a végét, lehet majd javítják, mert tegnap a helikopter is 20 dollár volt, de módosították 10 dollárra.

Akinek sikerül a lámpa, hajlandó leszek adni érte egy orrszőrnyírót. :DD

(#22444) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Gearbest Limited Stock Flash Sale azért az 1 darabok kicsit kevesek lesznek :))

$13.55 helyett $1.89 a Xiaomi lámpa azért megy a vakitás :D

szerk.: Ez újdonság? :)

[ Szerkesztve ]

(#22445) Silent77 válasza maestro87 (#22443) üzenetére


Silent77
veterán

Megpróbáltam neked, gyors is volt, de nem jött össze. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22446) maestro87


maestro87
őstag

Na orrszőrnyírót egy lámpáért?:)

(#22445) Silent77: Köszi, rendes vagy.:)

Olyan jó, hogy most már csak 5db-os készletekkel szúrják ki a szemünket, pedig nem egy nagy összeg a lámpa eredeti áron sem... úgyhogy ma sem vettem semmi értelmeset.

[ Szerkesztve ]

(#22447) -=Jam=- válasza Silent77 (#22445) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem is gyors volt most nagyon, de mégsem jött össze a lámpa. A ledszalag meg Paypal session timeout...

(#22448) dugesz77


dugesz77
őstag

Végre FF-el összejött egy endoszkóp. Sokszor jól jött volna már. Kíváncsi leszek rá.

(#22449) gerii


gerii
addikt

BG eu raktárból rendeltem egy hátizsákot 3900-ért, régebben menő volt itt a fórumon is :)

(#22450) Silent77 válasza dugesz77 (#22448) üzenetére


Silent77
veterán

Grat!
Nem rég volt nálam hasonló, csak sima usb-s. Nem rossz! :) Gondolkodok is a beszerzésén. Ebayen néztem, be is raktam figyelőbe.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.