Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) storm3


storm3
senior tag

Ha BG-rol szeretnek rendelni mondjuk 5 powerbankot, akkor ha egybe rendelem meg az nagy valoszinuseggel vam+afas lesz? Egyaltalan, nem rakja egybe a kinai, ha latja hogy 5 kulon rendeles van ugyanarrol a cimrol?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#22452) XP NINJA válasza storm3 (#22451) üzenetére


XP NINJA
őstag

Nekem egybe szokták rakni :(

(#22453) Silent77 válasza XP NINJA (#22452) üzenetére


Silent77
veterán

Szép lenne ha egybe raknák a nyert cuccokat. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22454) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Nyár végi vásárlástörténelem (szemezgetés a purchase historyból):

Kávé-színű táska: 5/5 Nekem bejött, bár nem túl tágas. Arra elég, hogy a pénztárcát meg iratokat, esetleg egy banánt meg fél lityis palackot belevágjon az ember, de akkor már teli van. Túrázáshoz kellett, arra még pont jó és nem lesz sírás, hogy a drága/márkás/kedvenc (megfelelő aláhúzandó) hátizsák lett csupa sár. Lehet nyugodtan ütni, vágni, Antakrtisz expedícióra nem mennék vele, de amúgy strapabíró (egyedül a cipzárfogó béna műbőr).

DVI - Hdmi kábel - 5/5 Elsőre tette a dolgát, egyebet nem tudok róla elmondani.

Okmánytartó - 3/5 A nagyon olcsónak kinéző kínaiakat nem akartam venni, ezért esett erre a választás. Az anyaga teljesen rendben is van, de az okmánytokok egy picit szélesebbek a normál kártyaméretnél. Ráadásul a tartó nem is volt belevarrva, csak belecsúsztatva, így azt házilag kellett megmókolni. A fém klipszel eggyütt elvileg pénztárca funkciója is volna, de ilyen célra ne használja senki, mert arra nagyon hitvány.

Melamine, 20 darab - 4/5 Varázsradír, koszradír, ki hogy ismeri. Működik, kilincseket tisztítottam eddig vele és az ősöknek is be lett ajánlva, bár azért a "varázs" jelző talán kicsit túlzó, a modern kemikáliákat nem váltja ki. Szerintem a 20-as készlet bőven elég jó időre egy háztartásnak.

Boruit CREE LED-es fejlámpa - 4/5 Többféle van, az enyém 3 darab AA-s elemből kapja a delejt, tökéletesen beállítani eddig még soha nem sikerült (vagy laza, vagy lecsúszik a buksiról), de sokkal minőségibb, mint az előzőm volt (azt a kutya kapta szét darabjaira miután az éjszaka közepén sikerült levernie a fejemről). Ez egyben van, nem fog szétesni meg kontaktossá válni, egyedül a vezetékre kell vigyázni az oldalán. 230-as hagyományos E27 kültéri lámpát lazán levilágítja, de van tompított funkciója (ha nem akarsz senkit elvakítani) és villogó módja (ez gondolom diszkóba hasznos).

Infantry karóra - 4/5 Ezzel hezitáltam, mert sokan írtak róla vegyes véleményt, de nekem össszességében bejött. Soha nem szerettem volna drága karórát, mert nem akarok nagyot bukni rajta, ha valahol eltűnik/ellopják/elromlik. Két apró bibije van: nem vízálló és a szíja nem az a teljesen szövet, amit külön árulnak NATO-szíj néven: ezen van egy alap műbör és azon van rajta a felületi színes szövet réteg. A foszforeszkáló mutatóktól nem kell sokat várni, de az nekem nem is volt követelmény.

Transcend 32 GB MicroSD - 5/5 Kis notiba kellett, szépen végzi a feladatát.

[ Szerkesztve ]

(#22455) -=Jam=- válasza Silent77 (#22453) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem eddig külön rakták őket, mert mind máskor lett shipped :) Mondjuk a 13-ai krimpelő fogó még ready to process... viszont a leírás szerint nem az a típus, amit a képeken lehet látni, hanem amivel 4P-t azaz RJ11-et is lehet szerelni ;) Most is sikerült egy 1$-os órát behúznom, sportolásnál jó lesz azt szétcseszni : :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22456) zsiz


zsiz
őstag

egy óra összejött ma az éjszakai körömcsipesz mellé :D jó is, hogy vége mára, úgyis lassan meló.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#22457) dugesz77 válasza -=Jam=- (#22455) üzenetére


dugesz77
őstag

Az óra nekem is sikerült. Melósnak jó lesz. A kineziológiai szalag nem sikerült pedig fater térdére akartam hátha segít szegényen. Lehet berendelem teljes áron, ha segít rajta minden forintot megér. Tényleg valaki próbálta? Segített?

(#22458) emiki6


emiki6
veterán

Nem tudtok valami kicsit profibb kézi tejhabosítót (szabályozható, masszív, aksis...)?

spidersoft: Az a Charger doctor mit tud?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#22459) myk74 válasza Feketelaszlo (#22454) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönjük a beszámolót!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#22460) Gsx-rr válasza mrgergoke (#22400) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Melyik volt az csillagkép projektor?

(#22461) artiny


artiny
őstag

Helotok.
"powered usb hub" ra lenne szuksegem. A talbetemet kene ujratelepitenem de szukseg van rá mivel csak egy OTG kabelt tudok beledugni, es windows instalalas kozben nem mukodik az erintokepernyo. SZoval eleg olyan amibe 2-3 usb megy,es minnel olcsobban.
Valaki lenne olyan szives es tudna nekem linkelni ebayrol ilyet ami megfelelne? mert nem igazan igazodok ki rajtuk -- nehogy rosszat vegyek,ami csak eloszoto

(#22462) mm89 válasza artiny (#22461) üzenetére


mm89
őstag

Tényleg nem működik az érintő?? :F
Az elég gáz úgy...
Amúgy egy otg be dugott sima usb hub nem bírja el a pendrive-ot (gondolom arról telepítesz) és az egeret? (egérrel meg már meg lehet oldani) Vagy egér helyett billentyűzet.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22463) Outlander válasza mm89 (#22462) üzenetére


Outlander
őstag

Telepítés alatt nem szokott a legtöbb típus.

Mi pl dokkolóra tesszük ilyenkor, az adott 2-3 típust amit használunk....

Ellenben egy "sima" usb hubbal is megoldható, ha más nem akkor, valamelyik csatlakozó adapterbe vagy másik pc/laptop usb portjára csatlakozzon és akkor meg van a szükséges plusz.

Bár azért típus függő is.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#22464) jansky1


jansky1
senior tag

Pörgettem egy unlimited $99/199/299-$9.9 kupont :D

(#22465) vwpolopg válasza jansky1 (#22464) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem ott még csak 5 pontok jöttek. De nem vagyok előrébb csak 9 ponttal mint a mindennapi 2 pörgetés előtt, mert rengetegszer csalt az oldal és csak az első pörgetés volt ingyen, 20-ről 18-ra, 17-re ugrott a számláló, nem néztem, csak automatikusan pörgettem a másodikat... a második meg ugye 15 pontomba került mindegyik ilyen alkalommal...

Viszont a Grab Now részen eddig jött 2 darab 6%-os kupon. Ha kell valakinek az egyik, írjon :)

(#22466) Sanki válasza vwpolopg (#22465) üzenetére


Sanki
addikt

Én egyszer úgy csináltam, hogy elsőnek a 6%-os grab now-ra kattintottam és azt is pörgetésnek vette.
Ha úgy csinálod, hogy elsőnek pörgetsz kétszer ingyen utána pedig grab now 6%-ra akkor nem von le feleslegesen 15 pontot.

(#22467) vwpolopg válasza Sanki (#22466) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az a 9 pont 10 akart lenni :D

Amúgy igazad lehet, szerintem akkor is vont le... de köszi a tippet, ezentúl felcserélem a sorrendet :)

(#22468) Sanki válasza vwpolopg (#22467) üzenetére


Sanki
addikt

A profilodba azt hiszem van olyan lehetőség, hogy megnézd mire vont le pontokat (vagy hogy mire kaptál).
Szívesen. :)

(#22469) mrgergoke válasza Gsx-rr (#22460) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Egy ilyen volt ma hajnalban, de képtelenség, hogy felkeljek érte...

https://rendeljkinait.hu/

(#22470) zoleeno1 válasza twine (#22411) üzenetére


zoleeno1
addikt

:C :C :C sírok, ez epic

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#22471) Silent77 válasza mrgergoke (#22469) üzenetére


Silent77
veterán

Én le se feküdtem. :)
Igaz én a rucira mentem.
Az 1700ft-os ár sem vészes érte.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22472) mrgergoke válasza Silent77 (#22471) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Mire visszaértem a tűzijátékos ivásból, addigra kellően megérettem az ágyba fekvésre :D

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#22473) Fejvadi válasza maestro87 (#22419) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi, úgy csináltam, bent a pipa, mert az utolsó vásárlásnál betettem, de nem ment valamiért rendesen. Majd a következőnél meglátjuk. :R

(#22474) Gsx-rr válasza mrgergoke (#22469) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Köszi! Lehet ennyiért meg is veszem! :)
szilveszterre jó lesz! :)

(#22475) spidersoft válasza emiki6 (#22458) üzenetére


spidersoft
senior tag

van kis drótja, így be lehet dugni random hülye helyekre is (dugasztáp oldala, PC hátulja, stb), illetve két kimenete van egyszerre (nem tudja őket külön mérni, összegzi). az egyik kimeneten van adatkommunikáció, míg a másikon tud valami apple nagyáramú töltést (gondolom az adatlábakhoz be van téve egy megfelelő értékű ellenállás, oszt onnan tudja a rágottalma, hogy fahin töltőt kapott -- nem vagyok szifonos, nemtom hogy műköszik ez, csak tipp vót).

utólag a netet elolvasva szerte a nagyvilágban (mintpéldául itt) panaszkodnak erre a készülékre, hogy hibás szegmenses kijelzővel szállítják :D fura...

[ Szerkesztve ]

(#22476) emiki6 válasza spidersoft (#22475) üzenetére


emiki6
veterán

És mit mér? Azt, hogy mennyit tud leadni az adott töltő vagy port?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#22477) XtremLor válasza mrgergoke (#22469) üzenetére


XtremLor
őstag

A lustasag egeszseg! :DDD
[link] Meg jo hogy aludtal tovabb 6$ nem nagy oszeg kibirhato! :C

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#22478) mrgergoke válasza XtremLor (#22477) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Miután csalódnom kellett a valamivel többe kerülő, komolyabbnak kinéző DIY verziójában, egy dollárt sem szántam volna rá egy ilyenre, de 99 centért egészen máshogy mutatott. Az olyan kicsit, mintha ingyen lenne, elvégre mit adnak manapság 99 centért? :D

https://rendeljkinait.hu/

(#22479) Danex válasza mrgergoke (#22478) üzenetére


Danex
addikt

Amúgy igen, 1 dollárért már majdnem a szemetet is megveszi az ember hisz az kb 1 sör, 1 sör meg nem sör.

2 dollárból meg már 2 sör is kitelik, az meg már valamennyi sör szóval... :DDD

(#22480) mrgergoke válasza Danex (#22479) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Jól beszélsz sajnos. Ez egy rossz szokás, hogy szinte gondolkodás nélkül lecsapunk minden 99 centes cuccra. Egyáltalán nem kéne.

https://rendeljkinait.hu/

(#22481) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok!

Nem tudok vásárolni sinceritytrading, courtesytrading duótól, mikor fizetnék elutasítja a paypal és nincs is a megvásárolt termékek között. Valaki járt már így? Eddig mindig tudtam fizetni.......

Valakinek van ötlete? ki van írva ingyenes posta..... stb......

(#22482) spidersoft válasza emiki6 (#22476) üzenetére


spidersoft
senior tag

igen, illetve azt, hogy mennyi a kapocsfeszültsége. feszültséget nyilván a töltött eszköznél illenék mérni közvetlenül, de maga a töltő is képes valamennyit ejteni a feszültségén terhelés alatt, egy előlapi USB-ről, pláne olcsó USB hosszabbítóról meg nem is beszélve (fene tudja milyen vékony vezetékek szaladnak keresztül a házon...)

(#22483) emiki6 válasza spidersoft (#22482) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem valami olyan kellene, amin micro-usb be és sima isb kimenet van. Tud valaki egy jót?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#22484) beg válasza emiki6 (#22483) üzenetére


beg
veterán

OTG adapterre (kábelre) gondolsz? Így keress rá és kb. 65535 találatot kapsz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22485) emiki6 válasza beg (#22484) üzenetére


emiki6
veterán

Mármint charger doctorra gonolok, melynek ilyen ki és bemenetei vannak.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#22486) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Gyertek coin rusholni aliexpress appon :DDD

(#22487) szjoci válasza emiki6 (#22483) üzenetére


szjoci
őstag

[link]
Ebbe tudsz dugni betápnak mikrousb csatlakozójú töltőt is, kimenete pedig usb aljzat

(#22488) biliard10 válasza emiki6 (#22483) üzenetére


biliard10
csendes tag

bocsi félrenéztem #22461-nek ment

Ha jól értelmezem te ilyet keressel

(Bocsi nem tudok linkelni telefonrol)

http://www.ebay.com/itm/4-Port-Micro-USB-Host-OTG-Hub-Power-Charge-Adapter-Cable-for-Android-Tablet-S-SN-/151702050549?hash=item23522596f5

[ Szerkesztve ]

DC:biliard10#7567

(#22489) jansky1 válasza jansky1 (#22464) üzenetére


jansky1
senior tag

pörgettem még egy ugyanilyet ! .. :(

(#22490) Outlander válasza jansky1 (#22489) üzenetére


Outlander
őstag

És? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#22491) royalka válasza Dzsolo (#22481) üzenetére


royalka
őstag

Nekem is ez van vele meg van hogy más eladonak se tudok fizetni a szokvanyos modon. ilyenkor vagy tarsitasz egy másik kártyát vagy feltoktod a paypal egyenleged. arra figyel hogy ilyenkor ketyeg az időd és fizetnek kell mert jon najd a felszólítás utanna meg a negativ.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#22492) emiki6 válasza szjoci (#22487) üzenetére


emiki6
veterán

:R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#22493) Fejvadi válasza szjoci (#22487) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez mire jó pontosan?

(#22494) emiki6 válasza Fejvadi (#22493) üzenetére


emiki6
veterán

Ha jól értem, akkor kijelzi mennyit tud felvenni az eszköz vagy mennyit tud leadni a táp, illetve a kábelek, csatlakozók, stb. mennyit fognak vissza. De valamivel feljebb spidersoft leírta:

Én: És mit mér? Azt, hogy mennyit tud leadni az adott töltő vagy port?

Ő: igen, illetve azt, hogy mennyi a kapocsfeszültsége. feszültséget nyilván a töltött eszköznél illenék mérni közvetlenül, de maga a töltő is képes valamennyit ejteni a feszültségén terhelés alatt, egy előlapi USB-ről, pláne olcsó USB hosszabbítóról meg nem is beszélve (fene tudja milyen vékony vezetékek szaladnak keresztül a házon...)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#22495) Fejvadi válasza emiki6 (#22494) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi, ennyivel is okosabb lettem. Akkor ez speciális felhasználóknak való. :R

(#22496) OccsE


OccsE
aktív tag

Az Alin-n ma 4$ coupon elerheto mobilos alkalmazasbol, ami ma es holnap hasznalhato fel 20$ feletti vasarlasnal...

(#22497) Fejvadi válasza OccsE (#22496) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:R

(#22498) vgyuri válasza OccsE (#22496) üzenetére


vgyuri
őstag

Mobil alkalmazással első vásárlónak jár csak, én már rendeltem korábban, így nekem nem adja a kupont.

(#22499) Silent77 válasza vgyuri (#22498) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem adja, de nem tudom felhasználni.
Még a coinsért kapott 3 dolláros kupont se adja be.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22500) cris78


cris78
őstag

ilyet ilyet, hogy találok ebayen?

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.