Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) twine válasza Hurkafej (#22950) üzenetére


twine
addikt

:R

Köszi...
Azaz igazság hogy én nem szoktam ennyit agyalgatni ilyesmin....mondhatni lesz@rom :DDD
Mert itt is, és az előzőekben is arról van szó, hogy "így is járhat aki...."

MInt ahogy itt a topicban is sokszor kiderült ,a vámon van akinek minden átszalad, van aki az elsővel becopja...
Én meg a leszarósabb fajtából való vagyok,,mivel nem embert öltem, így nagy bajom nem lehet...a legnagyobb problémám, hogy bukik a haver 5-6 rugót ;] :DDD DE nem csak azért, mert ő rendeli....
OBD-t is simán be fogom rendelni,csak mivel még OBD 1-es a verdám, így nincs sok értelme...
Talán nemsokára sikerül frissebb szekérre átülni, és akkor indul a rendelés.... ;)
Szóval a segítségeket köszönöm, de részemről skippelném is a témát :R :R

[ Szerkesztve ]

(#22952) zseko válasza szaboger (#22768) üzenetére


zseko
veterán

és (#22755) vacs köszi, akkor lehet berendelek egyet. Volt már, sima mono, az meglepően jól szólt a méretéhez képest, csak megadta magát a hangszóró benne. Az 2 óra töltéssel két órát bírt BT-n keresztül, ez mennyit bír?
Memóriakártyás valóban jobb lehet, de nekem Deezerről jön az összes zeném már szinte, onnan meg nem lehet kimásolni ugye, így marad a BT vagy a kábel.

HR24.hu

(#22953) emiki6 válasza twine (#22951) üzenetére


emiki6
veterán

Én GSM jelzavarót vettem volna, ha nem lenne tiltott idehaza. Ha zavarna, hogy valaki telefonál, csak benyomnám és akkor lenne egy aurám, ahol nem lehet telefonálni. ;]
Nyilván körültekintőnek kell lenni, hogy ez ne okozzon senkinek nagy problémát. :K
De ez megmaradt csak egy álomnak :DDD
(40 dodó a legolcsóbb hordozható)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#22954) spidersoft válasza axlfsi (#22778) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem is azt írja, hanem hogy elszakadt a bejárata az első tőtéskor... szerintem ez is kínai kaliber, combosabb kanóccal csak haloványan szabad támadni, ha szabad egyáltalán :U

(#22955) spidersoft válasza maestro87 (#22944) üzenetére


spidersoft
senior tag

Oszcilláló gépet kell venni, azzal nagyon precízen lehet műanyag dolgokat darabolni... például olyat is tud, amit a körtárcsással nem biztos, hogy sikerül: lehet valami közepébe kocka nyílást vágni (pl. kijelzőnek). Nem fontos darabokon ki kell kísérletezni, hogy milyen előtolást kell alkalmazni, hogy ne olvassza az anyagot, aztán uccu neki. Ha lesz egy ilyened, akkor elég sokféle dologra fogod használni, nagyon jó találmány :)

Ha nem iparszerűleg használod, akkor nem kell fein, elég az olcsó is. Lidlben például elég gyakran szokott lenni akcióban (10k környékén talán), de általban mindenhol kapni... olyat érdemes venni belőle, aminek a tengelyén van szemölcs és a pengéken körbe sok lyuk, mert az nem hajlamos a visszalazulásra, ha jobban beletolod az anyagba.

(#22956) Jarod1


Jarod1
addikt

a Xiaomi powerbankon dísznek van egyébként a bekapcsoló gomb? mert amikor rádugom a telót érzékeli és tölteni kezdi amikor megnyomom 1 másodpercre leáll aztán újra tölteni kezdi..

(#22957) havri1 válasza mrgergoke (#22938) üzenetére


havri1
félisten

A fenébe, most néztem én is, hát ez jó leárazás :DDD

havri

(#22958) tonyrulez válasza Jarod1 (#22956) üzenetére


tonyrulez
őstag

Az csak arra jó, hogy ha nem használod meg tudd nézni a töltöttségét, és a Xiaomi ventit/lámpát ki-be tudd kapcsolni.

4 8 15 16 23 42

(#22959) maestro87 válasza spidersoft (#22955) üzenetére


maestro87
őstag

Egy LIDL-s linkkel megtudsz dobni? Vagy ilyenre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#22960) spidersoft válasza maestro87 (#22959) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ja, ezek. Van belőle "kettőhuszas" is, azok jók, az aksis viszont nemtom hogy fakít. Nekem a salgótarjáni let's do it-ból van ilyen, viszont ezen nincs rajta a korábban emlegetett elfordulás elleni stift.

(#22961) maestro87 válasza spidersoft (#22960) üzenetére


maestro87
őstag

És milyen feltéttel vágnál ki egy lemezből egy darabkát?

(#22962) zoltan6 válasza maestro87 (#22961) üzenetére


zoltan6
őstag

régen amikor még barkácsolgattam,körbefúrogattam aztán reszelő :K manapság persze már vannak erre korszerű gépek.

(#22963) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

[link]

Svéd vagy Uk posta jobb? az a 300 ft nem szoroz.

(#22964) spidersoft válasza maestro87 (#22961) üzenetére


spidersoft
senior tag

Visszaolvastam: megrekedt az agyamban a nyákvagdosás... arra jó, meg műanyagra, fára/pozdorjára. Vasra nem ismerek hozzá pengét, bár a fein lehet árul... :U Vaslemezre még a hagyományos fűrész sem az igazi, tényleg a lemezolló, vagy a flex, esetleg dekopírfűrész kimondottan vashoz való pengével. Lemezollóból célszerű beszerezni egy nyelves kialakításút, azzal lehet mindenféle formákat kivágni.

(#22965) zoltan6 válasza spidersoft (#22964) üzenetére


zoltan6
őstag

nem jó az olló neki, mert műszerdobozok előlapjából akar kivágni különböző párcentis dolgokat,ha jól vettem ki.nagytételben álltalában lézerrel szokták az ilyesmit csinálni.
[link]

(#22966) fess válasza zoltan6 (#22965) üzenetére


fess
őstag

Májusban rendeltem bangood-ról, elfeledkeztem róla, úgy 1 hónapja írtam nekik, hogy nem jött meg. A héten küldtek egy emailt, hogy újrapostázzák vagy refundolják. Ma megjött az összeg paypal-ra, pozítívan csalódtam bennük.

(#22967) axlfsi válasza spidersoft (#22954) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez aztán a virágnyelv :) :) :)... Egy ideig nem is értettem, hogy mire írtad :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#22968) spidersoft válasza zoltan6 (#22965) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ezzel a nyelves típussal pár centis ablakokat simán lehet -- amilyen széles a nyelve (saccra 4mm?) olyan keskeny nútot is végig lehet vele vágni akár (pl. szellőző résnek), anélkül, hogy összepöndörítgetné a lemez szélét. A lézervágás meg CNC, amit be kell programozni, így egyedi/pártíz darabos dobozoknál drága mulatság. Viszont előnye, hogy egy menetben kialakítja a furatokat is, meg igencsak pontos.

(#22969) tibcsi0407 válasza fess (#22966) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azért ez elég korrekt. Ebayen ilyenkor már simán nem válaszol a legtöbb eladó, ha lejár az idő, amin belül panaszolhatsz.

https://utdetailing.hu/

(#22970) Hurkafej válasza spidersoft (#22964) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

A lomexben lehet kapni 0.8mm vastag nyákot is, az A4-es 700Ft kb... Tehát ha nem szempont a vastagság, mert nem tart nagy tömeget, vagy éppen nem nagyfeszültséggel üzemel a kütyü, akkor szerintem elég az, és legalább elvágja egy erősebb olló. :)

(#22971) szaboger válasza zseko (#22952) üzenetére


szaboger
tag

6-8 órát pontosan nem tudom mert mindig csak 1-2 órát megy, meg ott van mellette a powerbank ha lemerülne

(#22972) Fejvadi válasza XtremLor (#22922) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:R

(#22973) maestro87 válasza spidersoft (#22964) üzenetére


maestro87
őstag

Jó kis lemezolló, nem is tudtam hogy ilyen is van.:) Ment a kívánságlistámra.:)
Ettől függetlenül beszerzek pár gyémánt vágókorongot is próbaképp, meg mini körfűrész lapokat. Lehet megpróbálok építeni egy olyan mini körfűrészt is. ;]
Köszi mindenkinek a válaszokat. :R

(#22974) emiki6 válasza maestro87 (#22973) üzenetére


emiki6
veterán

Remélem azért a flexkorongot nem kínából veszitek. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#22975) Druss válasza Silent77 (#22927) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem is megjött a tojásfőző szintén angol átalakítóval :((( Megoldottam :)

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#22976) draco31


draco31
veterán

Nekem még nem jött meg az orrszőr nyíró, mást nem sikerült elcsípnem. Pedig már annyira nagyon várom! :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#22977) -secret- válasza draco31 (#22976) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1 forintos? :D

(#22978) Minstrel


Minstrel
senior tag

Banggood rendelés 9 nap alatt itt volt, egy ilyen égő féleség meg két led csipsz :D Az égő nem is rossz, egész jól világít.

(#22979) XtremLor


XtremLor
őstag

Mai pack!

3 forintos orszornyiro! Azt kell mondanom anyaghasznalat olcso kinai, de viszont a mukodese az kivalo, jol dolgozik! :D
Megjott a pandas mifan is, ez volt az 5$ kuponos ami vegul 3 forint lett! Gyors posta! A dell monitor oldalaba dugtam, kellemesen husit 70cm-rol is, eredeti a powerbank szepen kapcsolja!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#22980) Silent77 válasza Druss (#22975) üzenetére


Silent77
veterán

Szerencsére volt itthon átalakító. :K
Kipróbáltam, jól működik. Több vizet kell beleengedni ha kemény tojást akar az ember, amúgy 7 percnél kikapcsol. Majdnem teli raktam a mércés poharat, akkor lett jó, 9 percnél kapcsolt ki.

Ma csak ez jött: fehér ruca.

XtremLor: Nekem az az első nyereményem, de még sehol. :( A CX10 is jöhetne már. :))

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22981) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Jó nektek, augusztus 12 óta semmi rendelésem nem jött meg... :(

(#22982) beg válasza Silent77 (#22980) üzenetére


beg
veterán

Izé...azt a fehér rucit nem lehetne a célszemélyen látni? ;] Csak hogy milyen a szabása és az anyaghasználata, szigorúan tárgyilagos megfigyelés céljából. :DD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22983) Outlander válasza beg (#22982) üzenetére


Outlander
őstag

Vagy lehet h magának vette, elvégre szabad világ van, vagy mifene?! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#22984) Silent77 válasza beg (#22982) üzenetére


Silent77
veterán

Nincs itthon. :O

Outlander: Kicsi rám, próbáltam. ;] :P
Pedig tuti mutatós lennék. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22985) cris78 válasza beg (#22982) üzenetére


cris78
őstag

Biztos vagy benne? Magának vette tuti ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#22986) XtremLor válasza Silent77 (#22980) üzenetére


XtremLor
őstag

Ne is mond a keret itt is befutott remelem jovoheten a kis koptert is tesztelhetjuk! :DDD

Jol jar az asszony is, ami rad vegul nem jo, azt o orokli! :DDD
Egy ilyenbe en is sexy lennek! ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#22987) draco31 válasza -secret- (#22977) üzenetére


draco31
veterán

Három kő kemény Forint volt az! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#22988) Neck válasza Czimby (#22780) üzenetére


Neck
veterán

Az említett Xiaomi hangszóró mennyiért számít "jó árnak"?

Köszi:
Neck

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#22989) Druss válasza Silent77 (#22980) üzenetére


Druss
aktív tag

Igen én is 9 percet mértem szintén majdnem teli mérővel :)
Megjött a 3 Ft-os orrszőrnyíró is gagyi az anyag, de jól működik :K
Szintén megjött a Nillkin adapter és kábel. Eredeti jó minőség.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#22990) veector


veector
senior tag

Megjott a SnapUpos REMAX USB kabel. Aramerosseget egyelore nemtudom hogyan merjem, viszont tenyleg mukodik a forditva is bedughato csatlakozo.

(#22991) -secret- válasza draco31 (#22987) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah vágom én is rendeltem a napokban. :D

BG-n amúgy hol kell reklamálni? 27 napja jön a mi bandem és még sehol.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#22992) XtremLor válasza veector (#22990) üzenetére


XtremLor
őstag

Droidra ezzel ratudsz nezni [link]...

secret: 1 hete varjal meg legalabb!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#22993) lkristóf


lkristóf
senior tag

Mai: REMAX kábel, Xiaomi ventilátor kuponnal 0.49$ -ért, csavarhúzó kulcstartó :DDD

Pandán kell/lehet valahogy jelezni, hogy megjött a cucc?

(#22994) dugesz77


dugesz77
őstag

Kamerás cx10 quadkopter :Y .. Mit ki nem hoznak ebben a méretben..

(#22995) OccsE válasza dugesz77 (#22994) üzenetére


OccsE
aktív tag

csinalhatnal egy proba felvetelt... milyen minoseget tud.

Koszi

(#22996) CoRt3z válasza lkristóf (#22993) üzenetére


CoRt3z
tag

kupont hogy sikerült szerezni? Amit pörgetni lehetett pandan, ahhoz legalább 70$-t kell költeni.

(#22997) Habsteve válasza CoRt3z (#22996) üzenetére


Habsteve
tag

vmi rendszer hiba volt és nem volt feltétel a felhasználásra

(#22998) Minstrel válasza Habsteve (#22997) üzenetére


Minstrel
senior tag

Akkor csak a szokásos pandawill gyökérkedés.

(#22999) Czimby válasza Neck (#22988) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem 19dodó volt, ennyiért idehaza sokkal gyengébbet kapni.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#23000) mrgergoke válasza Minstrel (#22998) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ja, egyik nap pörgettem náluk telefonról és mind a kettő egy bluetooth valami szerelék lett volna. Meg sem néztem, mert mindkettőre azt írta, hogy elfogyott, nehari, pörgessek újra. Mármint nem kaptam új lehetőséget a pörgetésre, csak mondta, hogy használjam el a másikat, hátha megint kipörgetek valami itemet, amiből van is nekik.
Megelégeltem, és dobtam egy üzit az ügyfélszolgnak, hogy ez nemhogy nem 100% win, mint ahogyan reklámozzák, ez gusztustalan trógerség és ha kívánják, screenshottal bizonyítom. A válasz másnap reggel érkezett, hogy pörgessek hamarabb. Mármint keljek korábban, vagy gondoljak hamarabb a játékra, én hülye gyökér, hát mit gondolok, hogy azért van a nyereményjáték, hogy bármikor nyerhessen vele az ember?
Szó szerint:

,,Dear customer

Hi, the amounts of items and coupons all are limited. Please draw earlier.
Have a nice day.

Regards
Kalista"

Semmirekellő, nagyigényű, reklamálós majom mrgergoke. Nem is értem.

https://rendeljkinait.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.