Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) axlfsi válasza Gergosz2 (#20250) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszi, ezt most be is rendeltem (de azert bizom, hogy elobb is sikerul valami megoldast talalnom a routerre, mielott megjon :) ... mindenesetre, 2000+ ft-ot nem adok ki egy ilyen kabelert, akkor mar inkabb addig elvagyok a regi, buta, kis 54megabites routeremmel...)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20252) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Az efox-shop.com-ról rendelt már valaki telefont? Gondolom hiába érkezik Németországba akkor is van vám. EU raktáros boltot tudna valaki linkelni?

:R

(#20253) tahepa válasza Dzsolo (#20252) üzenetére


tahepa
senior tag

Például ez .
Németből Magyarországra rendelve...áfa-béfa-káfa nélkül átvéve.

(#20254) spidersoft


spidersoft
senior tag

banggoodon milyen ár fölött szoktatok trackinget (381Ft) kérni? Van most diy oszcilloszkóp 5980-ért (ebayen kb. ugyanennyi a tomtoptól). Ettől olcsóbb úgy látom, hogy már nem lesz.

(#20255) Gergosz2 válasza spidersoft (#20254) üzenetére


Gergosz2
veterán

Alin ugyanennyiért dobják és TN-nel együtt postázzák. [link]

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20256) havri1 válasza Gergosz2 (#20255) üzenetére


havri1
félisten

Yanwen? :)

havri

(#20257) Gergosz2 válasza havri1 (#20256) üzenetére


Gergosz2
veterán

nope, Alin eddig senki sem adott YanWent. Ahol az van írva, hogy Hungary via China Post Registered Air Mail az az is lesz, semmi trükközés. Egykét hirdetésénél van, hogy via Seller's shipping method, vagy valami ilyesmi. Na ott lehet, hogy az, de az olyan hirdetéseket kerülni is szoktam.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20258) spidersoft válasza Gergosz2 (#20257) üzenetére


spidersoft
senior tag

Megrendeltem, egy-két nap múlva kiderül :) Kösz a tippet! :R

(#20259) axlfsi válasza spidersoft (#20258) üzenetére


axlfsi
veterán

Olyat rendeltel, amelyiken rajta mar az SMD SoC es igy kb. 2 dollarral dragabb, vagy azt a fajtat, amelyiken semmi az eg vilagon nincs felforrasztva (a banggoodos linken nincs felforrasztva, de ez pl. felforrasztott).

En is eleg regota szemezgetek vele, csak az van, hogy inkabb meg kivarok, ugyanis ezt most egy ideje mar szorjak, mert ki kell uriteni a raktarkeszletet es utan jon az ujabb (ujabb vas, ujabb fw). A gyarto honlapjan mar egy ideje elerheto, de ezek a resellerek, dropshipperek meg a regi verziot aruljak.

Infok:
[link]
[link]
13803K and 13804K are newly released improved models with following upgradings:
- Significantly lowered noises. Comparing: [NEW] vs [OLD] in measuring the built-in test signal.
- Waveform can be saved to and recalled from non-volatile memory.
- Enhencement in Test Mode with auto short-circuit detection capability.
Supports two types of TFT controllers (ILI9341 and ILI9325/9328).

... de kukkants ra a fenti linkre, nagyon korrekten le van minden irva.
[link]
[link]
[link]

Ugy voltam vele, ha mar ennyit vartam, meg egy kicsit kibirom (ugyis csak "jatekra" kellene, semmi komoly...).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20260) spidersoft válasza axlfsi (#20259) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az eredeti gyártó azt írja, hogy az újabb verzió egyedüli hardverkülönbsége egy darab ellenállás, a többi szoftveres. Viszont nem letölthető az új fw, mert nagyon sokan árulnak fake-et... hát nemtom mit rendeltem aliról, ha ideér majd kiderül...

A fenti link egyik linkjén (fake árusok) írják, hogy a bangood lehet eredetit árul, mert még nem volt rá panasz, de azt is írják a főoldalon, hogy ha valaki nem ad mellé doksit csak linket a JYE oldalra, akkor az vélhetőleg fék lesz.

A SoC mindkét verzión rajta van, csak a többi SMD nincs... az 5980Ft-os termék reviewjaiban viszont írja valaki, hogy érdemes átlangyítani a proci lábait is, mert neki nem volt jól odaforrasztva...

(#20261) EnterR


EnterR
veterán

Na jött pár olcsó cucc eBay-ről.

Kingston microSD adapter. Semmi extra, teszi a dolgát.

Charger Doctor. Igazi olcsóság, de engem meglepett, ugyanis elég pontosan mér. 5V-os telefontöltőket teszteltem vele különböző áramerősséggel és kábelekkel, a mért értékek pontosak. Az USB input hajlamos felmelegedni 2A-es adapter használatakor, de semmi komoly, egy teljes telefon feltöltésig mért hibátlanul. Több revízió is létezik belőle, nekem R100 ellenállás jutott.

Multis kártyaolvasó. Ennyi pénzért abszolút vállalható. LED nincs benne, írási sebessége abszolút rendben van, hagyományos Panasonic 2GB-os SD kártyára ~10.7MB/s-al írt, csakúgy mint kártyaolvasó nélkül. MicroSD-t tudtam még kipróbálni, szintén tökéletes. USB2.0 és 3.0 portokban is működik, nem dobálja el a rendszer.

USB-s Bluetooth dongle. Windows 10 alatt próbáltam, hibátlanul működik a fájlátvitel és fájlfogadás, egyszerre több fájllal is. Ami érdekes, hogy küldeni telefonra kizárólag csak akkor tudok, ha hitelesítést használok. 3Mbps-es sebességgel árulják, ami 0.375MB/s, tartja magát ehhez a sebességhez.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#20262) tonyrulez


tonyrulez
őstag

H8 propellert hogy lehet lekapni, csak simán lehúzom? Antennát vezetném ki, amíg várok az akksikra :)

4 8 15 16 23 42

(#20263) gerii


gerii
addikt

Hálózati fogyasztásmérőt milyet ajánlotok? Házimozit akarnék mérni vele, megéri-e üzemeltetni.

(#20264) Silent77 válasza EnterR (#20261) üzenetére


Silent77
veterán

Linkekkel jobb lenne. :) :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20265) flegga92 válasza tonyrulez (#20262) üzenetére


flegga92
senior tag

csak le kell húzni jó erősen!

(#20266) alázógyík válasza gerii (#20263) üzenetére


alázógyík
őstag

Megéri-e? :F

Basszus, ha jó minőségű erősítőt, hangfalakat, TV/projektort veszel, és elköltesz rá százezreket, akkor számítani fog, hogy 400W-ot eszik v. 550W-ot? :U

(#20267) havri1 válasza tonyrulez (#20262) üzenetére


havri1
félisten

Antenna kivezetéshez miért veszed le a propellert? :U
Alul vezesd ki, az aksi előtt, hisz alulról irányítod :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#20268) Gergosz2 válasza gerii (#20263) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én azt mondom ilyet inkább itthon vegyél megbízható boltban. Személy szerint nem szívesen használnék ilyet nagyobb értékű dolgokhoz mivel fene tudja milyen minőségűek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20269) ittakary válasza alázógyík (#20266) üzenetére


ittakary
nagyúr

ha meg veszel egy Lidl / Aldi márkájú tuccogót, ami fogyaszt 100W-ot ... na azt inkább meg se vedd :D az az igazi spórolás!

(#20270) XtremLor válasza gerii (#20263) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy energy check 3000-et hasznalunk, a regi cuccokat meregettuk vele hutok, fagyok etc
A hazimozit is megneztem, de nem azzal a cellal hogy megeri e, csak kivancsi voltam:)
Ott a hangminoseg szamit a fogyasztas annyira nem.....de igy van a tv-nel is a g30 panat nem cserelem le mert 120W korul fogyaszt, csak a merete lehetne nagyobb, de ha osszejon egy projektor+ vaszon duora befizetek:)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20271) alázógyík válasza ittakary (#20269) üzenetére


alázógyík
őstag

Oké, de embert nem láttam még, aki házimozinál a fogyasztásra a megéri-e kérdést tette volna fel. :D

(#20272) tonyrulez válasza havri1 (#20267) üzenetére


tonyrulez
őstag

Most hogy mondod :) Youtube-on van róla videó, ott a felső házon fúrt lyukon keresztül vezette ki.

4 8 15 16 23 42

(#20273) havri1 válasza tonyrulez (#20272) üzenetére


havri1
félisten

A fenét. Én is hozott anyagból dolgozom nyugi :D flegga92 :R
8 csavar ki, alját le, kis antennát a kis réseken kitolod alulra. Arra figyelj, hogy ne tartsa el a gépet a földtől, mert akkor nem áll egyenesen, és az istenért nem tudod összeszinkronizálni a távirányítóval.
A távirányítón én fúrtam egy kis 4es lukat a fehér bizbaszra, és ott figyel ki előre a drót.
Teszteltem, olyan magasra elment, hogy szabad szemmel nem lehettt látni!!!!!

[ Szerkesztve ]

havri

(#20274) flegga92 válasza havri1 (#20273) üzenetére


flegga92
senior tag

Igen először nekem is fent lett kivezetve mint a videón, de aztán rájöttem hogy alul egyszerűbb lenne. Nekem a távirányító is meg lett piszkálva [link]

(#20275) gerii válasza alázógyík (#20266) üzenetére


gerii
addikt

Parlagon van egy régi 5.1, gondolkozom rajta, hogy betegyem a 2.1 (+noti) helyére, de 3,5m helyre lehet hogy sok lenne (lehet variálnám egy médialejátszóval is). Mivel a notiról megy most a zene napi több órát, a fogyasztáson is meglátszana, ezért vagyok kíváncsi mi az optimális megoldás. A TV/monitor/projektort kérdést már le se írom :D

(#20276) alázógyík válasza gerii (#20275) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez egyszerű, mert zenére nem 5.1-et használunk. :DDD

(#20277) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Xiaomi 16000mA még egy napig féláron. Nem tudom eredeti-e, mert a leírásban nem írja, csak a linkben.

(#20278) -=Jam=- válasza -=Jam=- (#20277) üzenetére


-=Jam=-
őstag

lejárt a szerkesztési idő, de ahogy nézem ezt a 16000-est fake valószínű. A dobozán nincs rajta a hologramos matrica.

(#20279) Silent77 válasza -=Jam=- (#20278) üzenetére


Silent77
veterán

Ennyiért biztos az. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20280) tonyrulez válasza havri1 (#20273) üzenetére


tonyrulez
őstag

+flegga92: Fene tudja miért, de fent vezettem ki :D Szerintem nem nehezebb mint lent, kettes fúrófejjel pár másodperc alatt átmentem a leheletvékony műanyagon, távirányítón én is a fekete bizbaszon keresztül vezettem ki. Így a távirányítón 2cm, quadcopteren 3cm antenna lóg szabadon.
Olyan magasra úgyse akarok menni, egy kis szellő elviszi és soha többé nem látom viszont. Inkább a földhöz közelebb, tőlem nagyobb távolságra, ott pedig már nem hátrány annyira hogy felül van az antenna.
Már csak azokat a fránya akksikat hoznák :U

4 8 15 16 23 42

(#20281) gboszi válasza tonyrulez (#20280) üzenetére


gboszi
senior tag

Iphone lighting és sima kábelre mit ajánlotok? Sokszor szivtam már az "eredeti tuti jó" minőségü kábelekkel. Kocsiba Belkin van amit nagyon nem bántam meg, mert az eredetinek kiadott, vagy eredetivel megegyező max 1 hónapig birja. Jó lenne UK-ből (idő miatt)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#20282) flegga92 válasza tonyrulez (#20280) üzenetére


flegga92
senior tag

A repcsi tetejét én egy tűvel szúrtam ki olyan vékony :D Meglepően jól használható kint is így hogy a hosszú antenna miatt nem dobja el a jelet.

(#20283) axlfsi válasza spidersoft (#20260) üzenetére


axlfsi
veterán

Banggoodos tuti eredeti, ezt megtalaltam mar egyszer a gyarto forumjan (most nem tudom linkelni, de nem szoktam hazudni :) ). Viszont, hivatalos resellernek csak egyetlen egy ceget jeloltek meg (azt hiszem Amazonon valakit), hogy mi az oka, pontosan mar nem emlekszem, de arra igen, hogy irtak, eredeti az a termek, de valamiert nem tuntethetik fel a Banggood-ot hivatalos forgalmazonak). Ennyi a sztori.

Hardveresen meg lehet nincs sok kulonbseg, de hiaba, ha a szoftveres javitasokat nem lehet ratenni (nem engedi a fw-t telepiteni). Persze ettol meg boven lehet jo es a celnak megfelelo - nem fikazni akartam - csak megjegyeztem, hogy en inkabb még varok.

Azt nem irtad, hogy vegulis melyik verziot vetted; amelyiken ra van mar forrasztva az SMD SoC vagy amire egyaltalan semmi nincs (haez utobbi, akkor azert kell egy kis rutin, meg jo paka, hogy felforraszd azt a csippet :) ).

Ja, de, irtad :DDD

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20284) JDMKid


JDMKid
tag

bangós kupont esetleg nem tud valaki, amit lehetne xiaomi termékekre használni?

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#20285) #27813376


#27813376
törölt tag

Megjott ma ez: [link]

Kellemesen csalodtam! Kis popec szerkezet. Az allitasi lehetosege nagyon preciz, rogzitve meg se moccan. Kulon tetszik, hogy a telefont belerakva felfele ki is tudom csusztatni ha ugy akarom. Nekem a radio kijelzoje nem hasznalt, felesleges szinte. SD kartyarol megy a zene, nem erdekelnek a szamcimek, otthon felmasolom, hallgatom. Radiot sose, navi pedig nincs a fejegysegben. Igy nem zavar ha elotte van a telefon. Legjobb szamomra. Pont ilyet keresgettem, nem kell furkalni, konnyen kiveheto a keszulek. A szelvedos dolgok nekem nem jonnek be. Tag hatarok kozott allithato. Viszont csak annak ajanlott, akinek a radioja is stabilan ul a helyen, mert ez is csak akkor marad stabil. Lehet ugy felrakni, hogy ne logjon a radioba, meg lehet ugy is, hogy lentebb legyen.

Kepek: [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#20286) spidersoft válasza axlfsi (#20283) üzenetére


spidersoft
senior tag

Forrasztás szerintem menni fog nyugiban (nem épp egy ersa, de nem rossz a pákám (ne tévesszen meg, hogy somogyis). A hardveres különbség azért lehet érdekes, mert ebből egyből kisejlik, hogy melyik verziót kaptad... ha nem olyan az az ellenállás, akkor régebbi, legalább rá lehet jönni, hogy mit kap az ember :D az alis cucc meg fene tudja, hogy egyáltalán eredeti-e... ha tudom, akkor banggoodról veszem 300Ft-tal drágábban a másikat. :(((

El még nem küldték mondjuk (szerintem ha megkezdődik a darálda kínában el fogják az este), nemtom ilyenkor lehet-e valahogy még visszamondani a rendelést... meghogy akkor mi lesz a pénzzel.

(#20287) havri1 válasza #27813376 (#20285) üzenetére


havri1
félisten

És mivel szorul bele a cd bemenetbe? Mi rögzíti ott?
Jól néz ki amúgy.

havri

(#20288) #27813376 válasza havri1 (#20287) üzenetére


#27813376
törölt tag

[link] Itt az also tekero a resbe bemeno lamellakat fesziti ellentetesen egymastol, magyarul belul szetfele nyilik.

(#20289) havri1 válasza #27813376 (#20288) üzenetére


havri1
félisten

Tehát belül recseg ropog minden :)
Lehet bevállalok egyet, köszi a tippet.

havri

(#20290) Silent77 válasza havri1 (#20289) üzenetére


Silent77
veterán

Én majdnem megrendeltem, mikor jobban megnéztem, látom, hogy cd-be kell.
Az pedig nincs. :DDD
Pedig jó lett volna. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20291) kenny123


kenny123
addikt

Alin a Telefonok mellett a refurbished jelző mit takar?
Vagyis magával a szó jelentésével tisztában vagyok. Szeretnek egy régebbi telefont rendelni (Sony w850), azzal azért szamolhatok hogy eredeti a burkolat, meg úgy összességében eredeti az egész telefon?

yo

(#20292) havri1 válasza kenny123 (#20291) üzenetére


havri1
félisten

Sajnos nem.
Nem tudom melyik topicban, de láttam képeket ilyen retro felújított telefonokról. Borzalmas, egyik másikon még a gombok se működtek.
Nem gyári alkatrészekkel voltak felújítva sajnos.
De rá kell kérdezni az eladónál..

havri

(#20293) #27813376 válasza havri1 (#20289) üzenetére


#27813376
törölt tag

Aaa, nem vettem eszre. Csendben megfeszult.

(#20294) Zolás válasza kenny123 (#20291) üzenetére


Zolás
addikt

Nekem van egy w850i a szekrény aljában, dobozával, töltővel. Persze használt, de ha ez minden vágyad. Ja és téfüggő ha jól emlékszem 😃

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20295) kenny123 válasza Zolás (#20294) üzenetére


kenny123
addikt

Pm megy. :D

yo

(#20296) Balinov válasza #27813376 (#20285) üzenetére


Balinov
félisten

Hülye kérdés, tudom, de így nulla sanszos hogy a cdt tudod használni? Értem azt, hogy belóg annyira, hogy ne működjön a CD? Avensis cds mp3/wma fejegyseghez szeretném

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#20297) axlfsi válasza Balinov (#20296) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem is Avensisem van, de a gyári rádió, amiben van már CD, de még mp3/wma dekóder nincs (ráncfelvarrott előtti, T25-ös) viszont én sokat használom a CD-t, nekem ez így nem lenne praktikus...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20298) Minstrel


Minstrel
senior tag

Geekbuyingról rendeltetek xiaomi bt headsetet esetleg? Egy hónapja rendeltem és most már van raktáron, de nem adják fel. Arra is gondoltam azért, mert 19usd-t fizettem érte, most meg 27, de talán ennyire nem zsugori banda.
Akárhányaszor írok nekik csak jön a szorri máj frend, és küldjük hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#20299) #27813376 válasza Balinov (#20296) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nemtom. Attol fugg, mennyire eszi meg a cdt. Ez kb 2 centit log be. Nekem mukodne, de ez hat cdt eszik meg egyszerre, valahova elpakolgatja.

(#20300) Jarod1


Jarod1
addikt

ne rendeljetek kínából töltőt, most robbant fel ez:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.