Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20651) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok.
Meg sose vasaroltam.
Bangoodrol fog menni a mastercardos Webkartya vasarlas?

(#20652) asdf_ válasza Sterilzona (#20651) üzenetére


asdf_
veterán

Meg sose vasaroltam.

Akkor aranyszabaly: kizarolag paypallel mindenhol (hogy egyenlegrol, vagy kartyaval, az mindegy, a lenyeg, hogy kis kinai weboldalara soha nem utod be a kartyaszamodat).

[ Szerkesztve ]

(#20653) ZS3NI válasza asdf_ (#20652) üzenetére


ZS3NI
őstag

Aliexpress tudja a kártya számom, és még sincs semmi gondom

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#20654) tonyrulez válasza Jarod1 (#20644) üzenetére


tonyrulez
őstag

Working distance: About 75 Feet
Az nem egy nagy távolság :N

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#20655) sagem válasza asdf_ (#20652) üzenetére


sagem
addikt

webkártyát írt, azért az más történet, pl. csak annyi pénzt lehet róla levonni, amennyit rajta hagy a vásárlások végeztével :)

De egyébként ha lehet választani, akkor természetesen a Paypal ajánlott igen :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#20656) asdf_ válasza sagem (#20655) üzenetére


asdf_
veterán

Ooops, webkartya, megtanulok olvasni :)

(#20657) Neck válasza KaiotEch (#20634) üzenetére


Neck
veterán

Van megoldás: csak az egyik füled dugod be! ;)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#20658) KaiotEch válasza Neck (#20657) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ennyi erővel foghatom is a telefont. Amúgy már most utálom. Tegnap beleakadt a kezem a kábelbe és a betonra leesett a telefon. :W

(#20659) mm89 válasza azbest (#20640) üzenetére


mm89
őstag

Szerintem csak simán eltűnnek azok amik nem érkeznek meg. Nekem a 16-án rendelt két Micro sd most hétfőn (27-én) meg is jött. A múltkori pen drive meg sehol. Refundot megkaptam, rendeltem újat, kíváncsi vagyok az mikor ér ide, de szerintem benne lesz a két hétben.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#20660) Neck válasza KaiotEch (#20658) üzenetére


Neck
veterán

Akkor neked nem is a Piston 3 a bajod, hanem a headset intézménye :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#20661) kenny123


kenny123
addikt

Hali.

Ugye par napja írtam banggood-nak a hibás mi band miatt.
Most írtak hogy kuldjem nekik vissza saját költségen...
Nem vagyok egy nagy fillerbaszo, de inkább veszek majd ujra egy akciosat, többe lenne a posta mint a cucc. Pláne ha megállapítják hogy nem megfelelő használat.. Pedig nem volt semmi extra.

yo

(#20662) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Mi most a legjobb ár/érték arányú akciókamera? Hol lehet a legolcsóbban beszerezni a legtöbb tartozékkal?
SJ5000, Xiaomi Yi?

(#20663) trebrona válasza kenny123 (#20661) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezt is használhatod!

#Get your return shipping costs refunded

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#20664) KaiotEch válasza Neck (#20660) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az ócska samsung-os sima fülessel semmi bajom nem volt, igaz a zenébe nagyon gyenge, de nekem inkább telefonálásra kell.

(#20665) KoVee84 válasza zsolt1225 (#20662) üzenetére


KoVee84
senior tag

Van aki SJ-re, van aki xiaomi-ra esküszik. Nekem speciel pont sj5000plus-om van, és imádom. Banggoodról elég jó áron meg lehet venni. Most jelent meg nemrég hozzá az SJ5000PLUS app iosre, az is bitang jó.

(#20666) havri1 válasza kenny123 (#20661) üzenetére


havri1
félisten

Mikori vásárlás?
Nyiss ügyet paypalon, ha meg vissza kell küldeni, azt is fizeti a paypal.
Amúgy 250g - ig 1800ft a postaköltség, + a nyomkövetés még 400ft ha kérsz..

havri

(#20667) kenny123 válasza havri1 (#20666) üzenetére


kenny123
addikt

Kb egy hónapja erkezett, másfél hetet talán nem élt meg, osszeszarta magát, csak picit megcsusztam az idővel azért most írtam nekik.
Így mar igazából nem is a postakoltseggel van a gaz, mert az visszajön. Csak macera. :DD főleg akkor hogyha azt mondjak nem rendeltetésszerű használat -pedig de-, aztan akkor vissza posta, mittudomen. Nem releváns, de mar otthon is volt 1-2 garanciális ügyem amiben úgy bsztak ki velem hivatalos szervizben hogy máig pislogok..
+ elég jó videót, képeket küldtem nekik, amin tökéletesen látszik hogy külsérelmi nyom nincs rajt, máshogy meg nem tudom esetleg mit értenek a nem rendeltetésszerű használat mellett egy ip67 védettséggel rendelkező, -20 +70fok között tesztelt eszkoznel...
Várok valami jó akciót..

[ Szerkesztve ]

yo

(#20668) vwpolopg válasza kenny123 (#20667) üzenetére


vwpolopg
őstag

Xiaomi week 2 banggoodon, akciós a band :))

(#20669) Habsteve válasza vwpolopg (#20668) üzenetére


Habsteve
tag

Gearbesten már 1 hete ennyi

(#20670) numera007


numera007
tag

Ma megjött az Ali vásárolt Xiaomi 10000 PB tokja. Jól néz ki, a csomagolás szerint akár eredeti is lehet.
Megérkeztek a Gearbest-ről a Xiaomi lámpa és a venti. Mindkettő eredeti.
Ma van örömbodottá.

(#20671) -=Jam=- válasza numera007 (#20670) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ezeket mikor rendelted? Mert pont ugyanezeket várom én is, ugyanonnan, mint Te :)

(#20672) KL48 válasza zsolt1225 (#20662) üzenetére


KL48
tag

Érdemes itt tájékozódni, esetleg érdeklődni. Sok a konkrét tapasztalat.

(#20673) cris78


cris78
őstag

Megjött a pici md80 kamera klón :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#20674) Matykoh


Matykoh
tag

iPhone 6-ra van valakinek tapasztalata a tempered glassokkal? Van ajánlott? Banggoodon van például, vagy az ebayes ? Vagy Nillkin, majdnem háromszor ennyiért megéri a felárat?

(#20675) Flashback válasza Matykoh (#20674) üzenetére


Flashback
addikt

Van egy 2-300e forintos telefonod és sajnálod rá a 2500forintos védő-üveget... :C

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20676) havri1 válasza Flashback (#20675) üzenetére


havri1
félisten

És ilyenkor szokott még a noname 12V töltő is bejátszani :))

havri

(#20677) gerii válasza Flashback (#20675) üzenetére


gerii
addikt

Az fél havi részlet ;]

(#20678) tahepa válasza Flashback (#20675) üzenetére


tahepa
senior tag

Ezt felénk fillérb@szásnak hívják....

(#20679) Matykoh válasza Flashback (#20675) üzenetére


Matykoh
tag

Nem az én telefonom. Csak megkértek, hogy vegyek rá valamilyet. :DDD Gondoltam van itt valakinek tapasztalata a nillkinnel.
BG-ről nem kamunilkint küldenek, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#20680) Silent77 válasza tahepa (#20678) üzenetére


Silent77
veterán

Felénk nem! Nekem volt a telefonon 8000ft-os üveg fólia, most egy 350ft-os van. Elárulom semmi különbséget nem veszek észre. Max annyit, hogy a mostani vékonyabb.
Akkor voltam hülye mikor kiadtam érte 8000-et...

Matykoh: Nilkin is jó. :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20681) havri1 válasza Silent77 (#20680) üzenetére


havri1
félisten

Az ár nem meghatározó véleményem szerint, mert az igényesen becsomagolt, kellékekkel ellátott, és baromi jó minőségű üveget ha ebayes áron (~1200 ft kb) beszerzi egy kisker, áfát meg minden szir szart rátesz, haszonkulcs, és beárazza a Dohány utcában Andrássy úton 6e-ért, attól még ugyan az a minőség lesz.
Én inkább az 1000 és a 300 ftos kategória között húznám meg a határt minőségben.

havri

(#20682) Silent77 válasza havri1 (#20681) üzenetére


Silent77
veterán

Amcsiból jött, iloome.
Akkor még nem volt csak az, vagy nilkin, de persze nekem a drágább kellett, mert az jó.
Teljesen felesleges
pénzkidobás. Ráadásul sokunknak bal oldalt felvált. Persze ettől használható volt, de csúnya volt.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20683) XtremLor válasza Silent77 (#20680) üzenetére


XtremLor
őstag

Tempered Glass Ali-s eladotol jo par telefonra rendeltem mar tole, mindig megjott epen, linkeltem is hogy hungarocel csikok koze van berakva! Az arak nem tukrozik a minoseget, a tobb ezer forintos foliak egy szemmel sem voltak jobbak!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20684) Silent77 válasza XtremLor (#20683) üzenetére


Silent77
veterán

Erről beszélek én is. :)
Nekem is úgy érkezett, csak ebeyről.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20685) NORBl


NORBl
aktív tag

5 ezer alatt frankó biciklilezáró ? Érdemes, vagy inkább itthon ? Néztem egy ilyet. Rövid távra, amíg beugrok a boltba...

[ Szerkesztve ]

(#20686) myk74 válasza NORBl (#20685) üzenetére


myk74
senior tag

Decathlonban vettem nagy vastag számzáras lakatot. Akciósan volt 2500ft
Nézz be oda.
Egy ilyen amit linkeltél semmit nem ér. Én egyébként az u lakatokat szeretem, de az min 5k-tól kezdődik ami ér is valamit.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#20687) alázógyík válasza NORBl (#20685) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez semmire se jó.

1x teszteltük a nagy nehéz kínai láncot lakattal. Hááát, a srác kézzel szétfeszítette a láncot. :DD :DDD

(#20688) NORBl válasza myk74 (#20686) üzenetére


NORBl
aktív tag

+ (#20687) alázógyík

Ok, köszi. Benézek majd.

(#20689) KoVee84 válasza NORBl (#20685) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én most vettem ilyen lakatot, de még nem jött meg.

(#20690) tahepa válasza Silent77 (#20680) üzenetére


tahepa
senior tag

Felénk igen. Egy több mint 150 ezer ft-os készüléknél polemizálni egy 350-1000 vagy egy 2000 ft-os a készülék kijelzőjét védő készségen több mint fillérb@szás. Brutális ez az ár...
Én egy 10 ezer forintos lumia 520-ra is képes voltam egy 2000 forintos ( akkor annyi volt az alja) tempered glass védőt tenni..én a dúsgazdag...
Elnézést de a t.k.m tele van azzal hogy telefonra áldoznak több mint százezret de a gagyi xarokat képesek hozzá megvenni.....tudom nem az övé meg részletre , aranykártya pontokra meg Böske utalványra lett véve a cucc..

(#20691) KaiotEch válasza Matykoh (#20674) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Küldtem PM-et.

[ Szerkesztve ]

(#20692) Silent77 válasza tahepa (#20690) üzenetére


Silent77
veterán

Ne haragudj nem tudom megérteni a problémád! Mindenki azt vesz rá ami akar. Senkinek semmi köze hozzá.
Leírtam, 8000ft-ért vettem rá, tök feleslegesen!
Szimplán hülyeség volt részemről.
Ha valaki megfontoltan vásárol az nem fillérbaszás!
Peace. :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20693) numera007 válasza -=Jam=- (#20671) üzenetére


numera007
tag

07.11.

(#20694) Outlander válasza gerii (#20677) üzenetére


Outlander
őstag

;] :C

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20695) pumukli56


pumukli56
tag

Sziasztok
Beszart a Xiaomi power bankom 10400mah 2A 5V
Nyomkodom a bekapcs gombot és semmi töltőre dugva szintén semmi :(
Van akinél szintén meghalt?

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#20696) Jarod1 válasza pumukli56 (#20695) üzenetére


Jarod1
addikt

na ne Baxxx, pont most rendeltem egyett, eredeti cucc?

(#20697) NORBl válasza pumukli56 (#20695) üzenetére


NORBl
aktív tag

Nekem a lámpámmal van valami, nem működik. Bangood-on hol kell reklamálni ? Bank egyenlőre jó, bár érdekesnek találtam, hogy 4 led-ről 2 töltés alatt ~ 1650*2, lement 1 ledre...!?

[ Szerkesztve ]

(#20698) pumukli56 válasza Jarod1 (#20696) üzenetére


pumukli56
tag

Annak kellene hogy legyen!

NORBl: Nem tudom hol kell de lehetne reklamálni! :K

[ Szerkesztve ]

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#20699) Saccco


Saccco
nagyúr

Megjött a 3 forintos sörnyitó gyűrű. (Végül mégsem 2ft lett... :DDD)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20700) spidersoft válasza Saccco (#20699) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem egyszer úgy lett ilyenem, hogy vettem egy "HDTV USB DVB-T" márkájú AF9015A-s tévévevőt, aminek az antennamágnese magával ragadott egyet egész Kishartyánig :D A kínaiakat ismerve vélhetőleg nem direkt került oda, lehet valaki azóta is várja... :U Teljesen jól működik (ezüstöt kell venni, mert az nikkelezett, ellenben a feketével, ami festett), csak nekem kicsit kicsi az ujjamra... pedig a nagyobb méretűt kaptam :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.