Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) Czimby válasza Minstrel (#20845) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi az infót, akkor nem is írok sinceritynek.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#20852) royalka válasza gboszi (#20847) üzenetére


royalka
őstag

Akkor nekem a Juli 27.-n vásárolt bankom még várat magára egy keveset. :O

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20853) Czimby válasza tonyrulez (#20846) üzenetére


Czimby
addikt

Azért a 90 dollár annyira nem jó ár érte :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#20854) tonyrulez válasza Czimby (#20853) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hát nekem pedig harmincat ír még a checkoutnál is (tovább nem jutottam, kártyát még nem adtam hozzá).

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#20855) KaiotEch válasza tonyrulez (#20846) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez eredeti? :F

(#20856) tonyrulez válasza KaiotEch (#20855) üzenetére


tonyrulez
őstag

Seller information-re Amazon-t ír, tehát nem külsős eladót, szvsz ennél eredetibb nem is lehetne. Már csak az érdekelne hogy Mo-ra mennyiért jönne ki, már ha engedi.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#20857) Silent77 válasza tonyrulez (#20856) üzenetére


Silent77
veterán

47,04 usd lenne a vége.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20858) tonyrulez válasza Silent77 (#20857) üzenetére


tonyrulez
őstag

Az még mindig szép ár, eBay-en 80-ért kapni :)

4 8 15 16 23 42

(#20859) XtremLor válasza Silent77 (#20857) üzenetére


XtremLor
őstag

Neked hogy dobta ki magyar postaval?

"Some of the items in your order cannot be shipped to the selected address. Please select a new address to see your estimated order total." :(
Nalam igy nez ki a dolog!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20860) maestro87 válasza Minstrel (#20845) üzenetére


maestro87
őstag

Kingston-nál hogy gariztattad? Számla is kell hozzá? Gondolom elküldeni nem kell a hibásat, mert kényes adatok lehetnek pendrive-on, sd kártyán. Nekem van itthon vagy 4 halott microSD-m, van rá esély, hogy küldenek másikat? Számla már nincsen, régiek de nem sokáig bírta egyik sem. :(

(#20861) Feketelaszlo válasza maestro87 (#20860) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Európában, a Közel-Keleten és Afrikában: amennyiben nem tudja a terméket az eredeti vásárlás színhelyére, illetve azon meghatalmazott Kingston kereskedő vagy forgalmazó részére visszajuttatni, amelytől a terméket vásárolta, úgy a terméket közvetlenül visszaküldheti a Kingston szervizközpontjába, miután a Kingstontól anyagvisszaküldési engedélyszámot ("RMA") szerzett be. RMA számot úgy kaphat, ha felkeresi a kingston.com/en/support. webhelyet (ezt itt: [link] ). Egyes esetekben a vásárlást igazoló dokumentumra is szükségünk lehet.

Miután a Kingstontól beszerezte az RMA számot, harminc (30) napon belül el kell küldenie a terméket a következő címre: Kingston Technology Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury on Thames, Middlesex, TW16 7EP, UK. A termék(ek) biztosítási és szállítási költségeit Ön viseli. A termék(ek)et megfelelően be kell csomagolni, hogy szállítás közben ne sérüljön/sérüljenek meg. Jól látható módon fel kell tüntetni a Kingston RMA számot a csomagoláson. Ha az RMA szám nincs feltüntetve a csomagoláson, akkor azt bontatlanul visszaküldjük.

De majdnem minden hardvergyártó esetében ha rákeresel a *cégnév* europe RMA kifejezésre találsz megoldást. Van néhány kakukktojás (Toshiba, LG), akik kicsit problémásabbak vagy egyáltalán nincs is a végfelhasználó felé csere szolgáltatásuk, náluk csak bolti gari él (ha a bolt időközben megszűnt vagy már nem tudod honnan van akkor jön a szívás).

(#20862) Silent77 válasza XtremLor (#20859) üzenetére


Silent77
veterán

Kiválasztottam a magyar címemet, és már írta is. Persze a fizetésig el kell menni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20863) axlfsi válasza Silent77 (#20862) üzenetére


axlfsi
veterán

Bizony annyi! Igy nez ki tetelesen (meg az AFA is rajta van, ha jol ertem)

Order Summary
Items: $29.99
Shipping & handling: $7.05
Total before tax: $37.04
Estimated tax to be collected: $0.00
Import Fees Deposit $10.00
Order total: $47.04

Azaz, erre mar nem fognak varmolni, afazni a hataron(?).
Ez valoban jo ar erte, de most nincs ra szuksegem, nyaralasra megy el a della :)

(#20855) KaiotEch 100% hogy eredeti. Ez maga a gyarto profilja az Amazonon, kozvetlenul tole veszed ;) (tudomasom szerint)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20864) MineFox54


MineFox54
őstag

Sziasztok!

Kéne bringához gumileszedő. Hogy keressek rá? Amúgy van ebből ajánlott típus?

(#20865) MineFox54 válasza MineFox54 (#20864) üzenetére


MineFox54
őstag

Megvan:

tyre lever

(#20866) maestro87 válasza Feketelaszlo (#20861) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi, ez így elszomorító.:( Valaki múltkor írta, hogy a SanDisk tőle csak egy képet kért a megsemmisített pendrive-ról és küldték az újat, bár részletesebben nem írta le.

Meg van. havri1 írta, de nem vele történt.

[ Szerkesztve ]

(#20867) Feketelaszlo válasza maestro87 (#20866) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Írjál nekik, hátha a kis érték miatt jófejek lesznek, de azért többnyire szerintem visszavennék a hibás árut. Nem fognak rajta adatokat keresgetni, ha nagyon rég kifutott termék szerintem rögtön küldik megsemmisíteni, ha még ér valamit talán refurbished áru lesz belőle. Máskülönben 500 forintos levélpostával még így is bőven megérné gariztatni, még ha csak valami pár megás kártyákról is van szó, mert gyakran csak olyat küldenek ami jelenleg szerepel a kínálatukban. Vagyis egy 512 megás kártya helyett lehet, hogy nem 512-eset fogsz kapni, hanem megkérdezik, hogy jó lesz-e a jelenlegi legalapabb 4 gigás helyette.

(#20868) Siriusb válasza Outlander (#20842) üzenetére


Siriusb
veterán

Köszi!

(#20869) kimista


kimista
aktív tag

két hete megjött a mi bandom, de sajnos mikor már kifizettem akkor rájöttem h nincs rá szükségem, csak a hype miatt vettem..azóta is ott porosodik a szekrényen.. van érdeme eladni? 15 dolcsi volt..

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#20870) fraba válasza kimista (#20869) üzenetére


fraba
aktív tag

csak a szíjat megvenném :D

(#20871) axlfsi válasza kimista (#20869) üzenetére


axlfsi
veterán

Jo kis bujtatott hirdetes :C Erdemes-e? Hat a polcon porosodastol minden penz tobbet er. En mondjuk adok erte 3500 Ft-ot, ha a postat allod vagy elhozod.
(mondjuk, Veszprembol nem lenne erdemes erre autoznod csak ezert :) De a posta reszemrol jo lehet, ha neked is ugy belefer ;) ).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20872) mm89 válasza MineFox54 (#20865) üzenetére


mm89
őstag

Köszi, múltkor elfelejtettem venni a dechatlonban :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#20873) kimista válasza fraba (#20870) üzenetére


kimista
aktív tag

ha ingyen adnám is többe lenne a szállítás mint amennyiért ebayről lehet venni újat :D

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#20874) fraba válasza kimista (#20873) üzenetére


fraba
aktív tag

(#20873) kimista

remélem, mert most vettem egyet aliexpressről, postával együtt 1300-ért :D

drón témakörben van valakinek valami bevált? valami olyasmiben gondolkodom, amire valami kamerát is lehet aggatni/alapból benne van, de nem kerül csilliárdokba. 20e Ft az abszolút maximum, lélektani határ, egy fillérrel sem többet!

(#20875) axlfsi válasza fraba (#20874) üzenetére


axlfsi
veterán

Konkretumokkal nem tudok szolgalni, de ha nagyon erdekel, megkerdezem a volt fonokomet. Neki van egy ilyen szettje, de abban szinte biztos vagyok, hogy 20ezer keves lesz olyanhoz, ami fel is emel egy kamerat es repul is par percet, ertekelheto(!) videoval. Raadasul ezeknek mar illik rakni gimbal-t, aztan mar profi transmitter is hianyozni fog, stb stb stb.. ugyanolyan penznyelo ez is, mint akarmelyik masik RC hobby :DDD

Ez talan egy nagyon belepo szintu kopter, melyen mar van kamera... de ez meg mindig csak erosen jatekszer.

ITT kezdodik egy hasonlo kerdes, habar hamar elapadt. A lenyeg, hogy ittakary-val ertek egyet; egy valamire valo szett 100k+ felett kezdodik (vigye is fel, repuljon is vele valamennyit, ne ket percet, a videonak legyen ertelme (ergo gimbal kell, mert remegni fog), ... siman 200ezeret is lehetne kolteni egy komoly szettre...)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20876) DJGABI válasza fraba (#20874) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] kezdésnek. de ezeken a kamera.. meh épp csak dísznek van. amúgy van külön topic [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20877) Czimby válasza tonyrulez (#20854) üzenetére


Czimby
addikt

Most már nálam is 30, vicces :))

Amugy régeben rendeltünk Kindlet és nem vonták le az árát azóta sem, és már nem is igen fogják szerintem.
Amazonon történnek érdekes dolgok :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#20878) RoboGuru


RoboGuru
tag

Az amazontól néha én is idegrohamot kapok. Mikor írja hogy ingyenes szállítás, vagy minimális összegért. Mire odaér a dolog az 5 euros tételnél lesz 15 euros kiszállítás. Még az a szerencséjük hogy törölhető. El lehet vele játszani hosszú perceket és mire végre azt gondolod találtál egy elfogadhatót, rádöbbensz olcsóbb ha helyben megveszed! :W

www.rendszerguru.hu

(#20879) havri1 válasza RoboGuru (#20878) üzenetére


havri1
félisten

A múltkor én is szenvedtem vele, aztán kiderült, hogy USA-n belül van ingyenes szállítás...

havri

(#20880) cris78 válasza RoboGuru (#20878) üzenetére


cris78
őstag

Én kaptam egy 10Fontos ajándék kártyát. Mire rendelni tudtam, hogy ne kelljen fizetnem két nap eltelt...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#20881) DeFranco válasza RoboGuru (#20878) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vagy akár el is olvashatnád ami a monitorra ki van írva, de hát olyan szép színes az a buy now gomb, meg olyan szép félkövérrel van szedve, hogy free, hát gerovehee. ;]

(#20882) axlfsi válasza DeFranco (#20881) üzenetére


axlfsi
veterán

MK - Scorpion! :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20883) RoboGuru válasza DeFranco (#20881) üzenetére


RoboGuru
tag

Igazad van! :) Megkéne csak nézi a szállítási részleteket és kimazsolázni melyik vonatkozik rád!
De ha már alul írja melyik országba is menne, akkor mért nem tudja automatán azt hozzárendelni ahogy más nagyobb online üzletnél működik?

www.rendszerguru.hu

(#20884) maestro87 válasza Feketelaszlo (#20867) üzenetére


maestro87
őstag

Most megnéztem nem 4, csak 3 halott van (2GB+2GB+8GB). Igazából azért nem dobtam ki még őket, mert hátha találok majd egy csodaprogramot ami életet lehel beléjük és a fotókat róla visszakapjuk. Kettő telefonba döglött meg, a 8GB-os meg a tv-ben. Ezért nem bízom már a microsd-ben.
De köszi, akkor lehet megpróbálom legalább a 8-assal, mert azon nincs semmi fontosabb.

(#20885) Neck válasza htc07 (#20805) üzenetére


Neck
veterán

A shippingnél felsorolt huszonvalahány országot, és személyesen lehet csak átvenni?
Kit érdekel, hogy a leírásban írt egy sort, ha rosszul van a shipping rész kitöltve?

Tanuljon meg előbb hirdetést feladni...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#20886) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Sziasztok!
Egyik ismerősöm megkért, hogy rendeljek neki egy ilyen táskát. Nem tudom, hogy mekkora, de gondolom, hogy nem olyan kicsi összecsomagolva sem. Szóval, ezzel lehet valami probléma a vám-on? Vagy mivel nincs 3000Ft se, így nem fognak foglalkozni vele?

(#20887) Outlander válasza CanibelZ (#20886) üzenetére


Outlander
őstag

Nem hiszem...

Nekem tavaly jött váll-könyök-térd protektor xl méretben, egy csomagban minden nélkül.....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20888) cris78 válasza CanibelZ (#20886) üzenetére


cris78
őstag

Én egy pulcsit várok a gyereknek. Ami lehet tegnap megjött. Értesítő bedobva, rajta a szöveg: Fekete csomag/ külföldi. Feladó: Hong-kong
és az ajánlott van be x-elve.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#20889) Blaise


Blaise
veterán

Ilyen Wifi jelerősítőt használ valaki? Ennyiért mennyire működőképes?

Bluetooth OBD2 cuccot szabad már venni eBay-ről? Régen írták, hogy vámon kiszedték a csomagot mert adtak mellé lemezen kalóz szoftvert, és megbüntették azokat akik rendelték.

(#20890) tvse1995


tvse1995
senior tag

Ha ez a tracking státusz akkor vámon van a csomag igaz?
2015-08-03 12:39, The shipment item has been stopped during transport, The item is now at customs abroad for determination of any customs duty payable.

(#20891) royalka válasza Blaise (#20889) üzenetére


royalka
őstag

A routeres topikba nem ajánlott polcon van. Én viszon rendeltem nem rég egyett, ha tudsz várni leirom majd a tapasztalatomat vele kapcsolatba.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20892) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Tronsmart akció: 5-Port Charger+2-port Car Charger $46.98 helyett $34.99 PKQOSOID kuponnal.

4 8 15 16 23 42

(#20893) Joe Swanson válasza tonyrulez (#20892) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Jah, hogy a kettő egyben. Sztem se nagy biznisz.

[ Szerkesztve ]

(#20894) Outlander válasza tonyrulez (#20892) üzenetére


Outlander
őstag

Nem nagy biznisz. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20895) kimista válasza fraba (#20874) üzenetére


kimista
aktív tag

én a Syma X5C-vel szemezek egy ideje, talán ez kezdésnek megfelelő, 15ezerért tudja az alapokat. van róla videó is hogy mit tud, meg ott a youtube. meg van drón topik, ott érdemes szétnézni

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#20896) Czimby válasza Blaise (#20889) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem csak évekkel ezelőtt volt lemez most már kispórolják, 1200Ft-os mellett tuti ninc.

De arra készülj fel, hogy az olcsó kicsik sok autóval nem kompatibilisek.
Érdemesebb a nagyobb testű, narancs-kék címkéset venni.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#20897) tonyrulez válasza Outlander (#20894) üzenetére


tonyrulez
őstag

Valóban nem, gondoltam hátha valakinek az :D Ennyit biztos nem költenék rá, Banggood-ról rendeltem egy Blitzwolf 5 portos töltőt, igaz csak 40W, de nekem az is elég.

4 8 15 16 23 42

(#20898) Gsx-rr válasza fraba (#20874) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az Quadkopter! Messze áll a dróntól! elég hibás megnevezés.

(#20899) lkristóf


lkristóf
senior tag

Ma hozta a postás a szemüvegtartó szütyőt randomot rendeltem erre nem két pirosat küldött :DDD sebaj, jó lesz + megérkezett a Xiaomi bluetooth hangszóró is, nagyon jól szól. Készítettem egy rövid videót haveromnak de belinkelem ide is. Videóról nem hiszem, hogy annyira átjön a hangerő mert telefonnal videóztam, de bőven van benne basszus is. Pont erre találták ki ezt a szütyőt is méretben :C, a telefonom csak hülyeségből raktam bele. videó

(#20900) maestro87 válasza lkristóf (#20899) üzenetére


maestro87
őstag

A random color az már csak ilyen. Ha valamit random color-ként hirdetnek és rendelsz belőle 10-et, akkor nem 10 féle színből kapsz, hanem egy random választott színből kapsz 10-et. Túl nagy fáradtság belenyúlni a másik színű dobozba is, meg elolvasni a fizetéskor hagyott üzenetet, hogy milyen színűt kérsz. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.