Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) KL48 válasza q1w21 (#20549) üzenetére


KL48
tag

Kösz!

(#20552) spidersoft válasza DJGABI (#20550) üzenetére


spidersoft
senior tag

polifómnak polifóm (polimer hab...), de spéci, mivel melamin... tízivel kéccázé, húszat háromszázba, ha százat visz ezerhárom. :))

fényes műanyag vagy festett felületet képes mattítani, illetve tamponnyomást lekoptatni, mivel abrazív anyag (mintha büdösül finom smirgli lenne).

[ Szerkesztve ]

(#20553) flegga92 válasza DJGABI (#20550) üzenetére


flegga92
senior tag

Próbaként ezt vettem. Tökéletes

(#20554) vwpolopg válasza spidersoft (#20552) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi, egy 10-es pakkot rendeltem is kipróbálásra :)

(#20555) musli26 válasza flegga92 (#20553) üzenetére


musli26
tag

Ez tényleg olyan jó mint írják?
Nekem autó műszerfalra,ajtóra kellene.
Nem lesz utána csúszós,(zsírós) felület?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#20556) trebrona válasza musli26 (#20555) üzenetére


trebrona
nagyúr

Itt teszteltek hasonlót.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#20557) dugesz77 válasza musli26 (#20555) üzenetére


dugesz77
őstag

Tényleg jó cucc. Ha úgy keresel rá, hogy Magic Eraser elég sok infó van róla. Én is berendeltem vagy 200 db. Elég hamar elfogy még vizesen használva is. Mondjuk egy fürdőkádra egy elmegy. De olcsó ezért nem zavar.

(#20558) flegga92 válasza musli26 (#20555) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem nagyon bevált nem hittem a szememnek. Fő cél az volt hogy a fehér samsung sview coveremről eltüntessem nyom nélkül a fekete koszolódást az anyag roncsolása nélkül. Majdnem olyan lett mint új korában meg sem látszik. Próbáltam még műanyag ajtón amin kék csíkok voltak (gondolom valaki költözött és jól összecseszte) simán lehozta 3-4 áthúzással míg sima szivacs+cif nem boldogult vele. Az ajtón egy karc sem lett. Ki fogom próbálni kocsi műszerfalán is. 4 éves céges transporterek nem nagyon takarítja senki max vízzel. Egész nyáron lepi a por illetve mindenféle építési anyagokat hordanak be a ruhájukkal az anyósülés előtti rész gusztustalan Itt megmutathatja majd a tudását :D

(#20559) kimista


kimista
aktív tag

helló

ezt akarnám elkerülni, és ilyet szeretnék, olyan 10 métert.. de nem 6ezerért. alternatíva szerintetek?

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#20560) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Laptop kamerához tudok valami eltakarót, ha nincs használatban, mi ennek a neve?

C-SLIDE Webcam Cover Testimonial

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#20561) spidersoft válasza Ciccuka (#20560) üzenetére


spidersoft
senior tag

szigszalag :D szerintem ahány laptop annyiféle monitorvastagság, nem hinném, hogy létezik univerzális... bár ki tudja :)

(#20562) spidersoft válasza kimista (#20559) üzenetére


spidersoft
senior tag

szegélyléc/falszegély idom. kiterjedése miatt lehet praktikusabb itthon megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#20563) gerii válasza spidersoft (#20552) üzenetére


gerii
addikt

Pont volt annyim PP-en, meglátjuk milyen :)

(#20564) Blaise


Blaise
veterán

Szerintetek egy ilyen kábelteszter mennyire használható?

[link]

A lakásba behúzott UTP-k tesztelésére használnám csak.

(#20565) dugesz77 válasza Blaise (#20564) üzenetére


dugesz77
őstag

Én nemrég rendeltem fogóval együtt egy ilyen tesztert.. Ahogy nézem ez pont ilyen csak a színében tér el. Úgy működik ,hogy a kábel két végére ráakasztod a kütyüket és futófény szerűen végignézi/jelzi ,hogy jó-e a csatlakozás. Átlátható és egyszerű.

(#20566) Outlander


Outlander
őstag

A műkörmös cuccok* miért nem jönnek? :F

Nem az első alkalom h nem jön meg egy csomag, 10/9 az arány eddig , szerintem nem is küldik el, mert szó nélkül mindig jön a full refund. Meg miért csak ezek tűnnének el? :U

*Műkörmös cuccok: ilyen kövek, matricák, díszítés ökörségek.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20567) Outlander


Outlander
őstag

Bangoodon megint szájomi napok.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20568) axlfsi válasza Outlander (#20566) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem tudom honnan rendelsz, de en mar kiprobaltam par eladot ebben a temaban eBay-en, de eddig mind megjott (mondjuk, nagyon nem szabad mindent onnan venni. Pl. a lakkok egy nagy rakas xar. Azt itt kell megvenni, minosegit, hacsak nem akar az asszony naponta festeni... Crystal Nails ami bevallt lakk teren, meg most egy ujat probalt eppen, amit talan jobban dicser(?))

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20569) Outlander válasza axlfsi (#20568) üzenetére


Outlander
őstag

Lakkok megjönnek, uc lámpa megjön, stb.

Ezek az ilyen fasomtudjacsillámpóni dolgok nem.

Mutter meg barátnőm itt hisztizik h én vagyok szemét és nekik direkt nem rendelek.
Ami mondjuk félig igaz. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20570) Cheesy


Cheesy
őstag

S-Line Silicone Gel Case Cover Pouch For Nokia Lumia 930 & Free Screen Protector
teljesen jó, már egy hónapja használom

1M&2M&3M Braided Fabric Micro USB Data&Sync Charger Cable Cord For Cell Phone
vettem egy 1m és egy 2m darabot, már rendeltem egy 3m-eset is :)

New DP Displayport Male to HDMI Female Cable Converter Adapter for PC HP/DELL
Dell monitorom van, de nincs rajta HDMI bemenet, még nem próbáltam ki

Micro HDMI Male D to HDMI Female A Jack Adapter Cable Convertor Nice 1080P
lumia 930 telefon videóját megjeleníteni TV-n, még nem próbáltam ki

LCD USB Charger Doctor Pressure Voltage Current Amp Sensor Detector Power Supply

Diver PVD G10 20 /22MM 4 Ring Nylon Fabric Canvas Military Watch Strap Band
22mm-es nato szíjat rendeltem az órámhoz. Teljesen jó, most is az van rajtam.

12V DC 3.1A Waterproof Dual Car USB Charger Socket for iPhone 6 Plus 5S 5C 4S
az autóban soha nem használom a szivargyujtót, csak tölteni. De akkro miért ne legyen egyből USB-s? Kíváncsiság, kipróbálás

Qi Wireless Charging Pad For Nokia Lumia 920 820 720 930 1020 With USB Cable
A lumia 930-asmhoz gyárilag kapott kis kerek Qi töltő egy darab fos, ezt gondoltam kipróbálom

www.vakbelmutet.hu

(#20571) royalka válasza Blaise (#20564) üzenetére


royalka
őstag

Kicsit olcsóbb szett mint amit fentebb linkeltek. Én ezt rendelem.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20572) kenny123 válasza Outlander (#20567) üzenetére


kenny123
addikt

Jó hogy 3 napja nem volt akció, 20$ volt a piston 3. :W

yo

(#20573) axlfsi válasza kenny123 (#20572) üzenetére


axlfsi
veterán

Hat mar lehet rosszul emlekszem, de 20 dollalert en sosem neveznem akciosnak. Honapokkal ezelott vettem, de akkor is mar 14-15 volt akcioban (normal aron meg talan 18-19?). Tarcsiba :) vettem, de az elodje meg olyan jol szuperal, hogy ki sem bontottam ezt :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20574) Jofi81 válasza spidersoft (#20552) üzenetére


Jofi81
őstag

Ez vajon jó lehet a bevonatos vasalótalpra égett cucc eltávolításához?

(#20575) kenny123 válasza axlfsi (#20573) üzenetére


kenny123
addikt

Épp ez az hogy akkor pont nem volt akció, és annyiért voltam kénytelen megvenni. :DD

yo

(#20576) tam@s válasza Blaise (#20541) üzenetére


tam@s
tag

Szia!

Hol láttad a LIDL-s akkutöltőt akcióban? A honlapjukon hiába nézem a hétfői akcióknál, nincs. :(
Van valakinek infója róla?

(#20577) Silent77 válasza tam@s (#20576) üzenetére


Silent77
veterán

Az újságba is benne van. Elméletileg mától.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20578) Jofi81 válasza tam@s (#20576) üzenetére


Jofi81
őstag

Most voltam, van már kirakva. Ez annyival tud többet a régitől, hogy Li-ion akkukat is tölt, tehát nem kellene külön töltő a 14500 és 18650 akkukhoz sem?

(#20579) flegga92 válasza tam@s (#20576) üzenetére


flegga92
senior tag

tt van. Volt már kirakva felénk is.

(#20580) dugesz77 válasza Jofi81 (#20578) üzenetére


dugesz77
őstag

Ahogy nézem ez li-ion mobiltelefon aksikhoz lett kitalálva. Felül állítható a két érintkező,hogy be lehessen állítani egyedi méretre.

(#20581) tam@s


tam@s
tag

Megtaláltam, köszönöm szépen, nem vagyok járatos Lidl-ben.

(#20582) Jofi81 válasza dugesz77 (#20580) üzenetére


Jofi81
őstag

Aha, akkor még jó, hogy nem vettem meg.

(#20583) zoli03 válasza Jofi81 (#20578) üzenetére


zoli03
őstag

Ahova hengeres akkukat tudsz rakni, ott csak Ni-Mh és Ni-Cd akkukat tud tölteni.

(#20584) mukibuci válasza spidersoft (#20552) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és még alkudni is lehetett belőle :C

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#20585) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

ezt nem hiszem el. pénztárcát keresgélek ebay-en, 4milliót végignéztem már, de egyikben sincs aprópénz tartó rész. mi a franc, hol tárolják az emberek az aprót? bennem van a hiba?
ja és egyet rendeltem amiben látszólag jelen van az előbb említett kis rekesz, de kibontás után rá kellett jönnöm hogy ez csak aprópénz tároló rekesznek álcázott kinyitható 400 darabos bankkártya tároló.
feladom

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#20586) gerii válasza JoeCockBill (#20585) üzenetére


gerii
addikt

Egyszerűbb, ha egy bőrművesnél nézel, elég tág határon mozog a minőség. De pl a Levi's boltokban is vannak jók, csak drágák.

(#20587) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

ja hát drágát vagy rondát itthon is tudok venni, de gondoltam ebay-en csak nagyobb a választék. hát végülis igen, csak semmire nem megyek vele :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#20588) flegga92 válasza JoeCockBill (#20587) üzenetére


flegga92
senior tag

Tavaly én is ezzel szívtam... Nincs egyiknek sem volt aprótartója...
Én valamelyik multi cipőboltban találtam megfelelőt amibe van 10 kártyatartó 2 átlátszó nagyobb tároló a kártyatartók mögött szintén egy nagyobb, kinyitva középen van egy cipzáras rész aminek a zsebe végignyúlik az egész tárcán. Kívülről is van 2 kis fakk de ebbe nem merek semmit rakni. Plusz van egy hatalmas aprótartó. Mindig sok apró van benne a kávéautómata miatt napjába 10-15x ki be van rakosgatva szűk zsebbe, de eddig semmi baja nincs. Borelli a márkája.

[ Szerkesztve ]

(#20589) trebrona válasza JoeCockBill (#20587) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én itt vettem.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#20590) JoeCockBill válasza trebrona (#20589) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

köszönöm, ránézek :)

(#20588) flegga92: ebben csak az az érdekes számomra hogy ezek szerint sokkal nagyobb igény van az olyan tárcákra amik nem rendelkeznek aprópénz tároló résszel. de ők hol tárolják az aprót? olyan nincs hogy soha nincs náluk apró, én gyűlölöm, mindig megpróbálok megszabadulni tőle, de mindenhol kapok vissza aprót, ezáltal mindig van nálam valamennyi.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#20591) royalka


royalka
őstag

Itt a bangón, ha nem jön meg valami cucc akkor hogyan lehet case-t nyitni? Vagy autón, ha letelik a 25 nap nyitja magától? Egy xiaomi bankot boltoni kéne. :F

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20592) flegga92 válasza JoeCockBill (#20590) üzenetére


flegga92
senior tag

El nem tudom képzelni mit csinálnak vele biztos a farzsebükbe teszik. Elég gusztustalan amikor a taknyos zsebkendők közül halássza ki a jóember a pénztárnál az aprót, hát nem szívesen venném el a pénztáros helyében. Ezeket persze aztán megkapom én is :D
Mondjuk ez náluk nem biztos, hogy gond mert az angolok undorítónak tartották, hogy kifújom az orrom és nem szipogok egész nap... Így simán lehet a farzsebben tartani, ha nem zavar a csörgés.

(#20593) XtremLor


XtremLor
őstag

Megjott a iBlue fele cardboard, a sracok amit linkeltek videot nagyon ajanlom![link] Az iblue lesporolt par 2 oldalu ragasztot, ezt potoltam, mivel azzal tart ossze igazan, a videon latszik hova kell rakni! Amikor osszedobtam sajnos rajottem hogy a gomb nem ok, viszont egy kis trukkozessel mukodesre lehet birni,az internetet turtam es lattam hogy s3-on a masik oldalt, egy htc-n felul van, na nekem a zten-n meg pont alul! [link] Felraktam az appot megneztem hol van a szenzor nekem sajnos pont a szemuveg aljara kell tenni a magnest hogy jo legyen! gyorsba oda is 2oldalu ragasztot raktam es mukodik! :DDD
Majd ha lesz idom rendesen megcsinlom egy kis kartonpapir kell szevasz nem nagy dolog! :C

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20594) DJGABI válasza Outlander (#20567) üzenetére


DJGABI
addikt

Piston 3 Youth megéri a pénzét? vagy milyen kategória kb? Awei Q3 / ES900i vagy az a Sony MDR-EX10LP inkább? mikrofon annyira nem kell igazából

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20595) DJGABI válasza JoeCockBill (#20585) üzenetére


DJGABI
addikt

hasonló cipőben jártam. inkább vaterán vettem. [ilyet] mondjuk már kezd szétjönni. pont az apró tartó része...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20596) Outlander válasza JoeCockBill (#20590) üzenetére


Outlander
őstag

Zsebben bazze.

Csak a nagymamák tartják az aprót pénztárcában. ;]

Amúgy volt már ilyen flémwar. :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20597) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Megjött Gearbest-ről a Xiaomi Ants kamera, néhány összefüggéstelen mondat róla :D
EU plug átalakítót kihagyták belőle, szerencsére a jópár kínai rendelésemnek köszönhetően volt elfekvőben egy. A tappancsa körben csúszásmentesen gumírozott. Kábele elég hosszú, a tartóban a kamera körbeforgatható és ki is vehető. A párosítás viszonylag könnyen ment, először a Smart Home app-ban adtam hozzá a Xiaomi fiókomhoz, és utána már az Ants appot használom, mert abban azért több a funkció. Első indításkor a kamera firmware-t frissítette is egy párhetes verzióra. Szép, valós HD képe van. Kicsit meleg a kamera működés közben. MicroSD nem tetszett neki, de szólt is hogy ő majd leformázza, utána már működött. Viszont a visszatekerés nem mindig működik megfelelően, ha visszamegyek fél órát, majd előremennék 10 percet, akkor ugyanúgy fél órával ezelőttről kezdi. Állapotjelző LED ki-be kapcsolható, oda-vissza hang is tökéletesen működik, a beszéd előtt egy rövid dallamot is lejátszik a kamera. Időt bal felső sarokban kijelzi, amit valószínűleg internetről szed és nem routerről, mert 5 órát siet. Az éjszakai LED-ek kapcsolását hallható kattanás kíséri, nem csak egyszerűen ki-be kapcsolja, valami mechanika is lehet mögötte. Kíváncsi leszek hogy éjszaka mennyire tudja bevilágítani a szobát. Elvileg nem downgradelhető a firmware, ezért nem is próbáltam, RTSP stream a legfrissebb firmware-rel nem működik, de nem is hiányzik Appban a stream sávszél SD-nél 25, HD-nél 100 Kbps-nél tetőzött, de persze ez nagyban függ a képtől és hangtól is.

TL;DR: ennyi pénzért jó kis kamera* :)

*8000-ért vettem, eBay-en csak 10-ért láttam, Banggood-on 12k.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#20598) RBJ


RBJ
addikt

Na rendeltem én is varázs tisztító szivacsot. Asszony fog hülyének nézni. Remélem nem úgy tisztit, hogy közbe morzsolódik. Nagyobb kupit csinál. Kocsiba a te tök ár piton kipróbálom.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#20599) tahepa válasza RBJ (#20598) üzenetére


tahepa
senior tag

Tózse , én is rendeltem...az asszonynak...imád takarítani... :DDD

(#20600) NORBl


NORBl
aktív tag

Pendrive-ra kimentett adat meddig áll el ? Fontos képeket szeretnék usb-n tárolni, hogy biztonságban tudjam őket. Rajta lennének a gépen is, de usb-re is ki lennének mentve. Több tíz év után is olvasható lenne a pendrive, ha fizikálisan nem esik bántódása ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.