Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) nelsonmanian válasza Outlander (#20950) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Nillkin fali töltő jó vétel

(#20952) Outlander


Outlander
őstag

"Stainless amulet chain does not rust oxidation Thai steel necklace18 '"

:DDD :C

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20954) havri1


havri1
félisten

Ma érkezett, július 17-i rendelés, nagyon jó minőség.
Mi-s zacsiban, szerintem eredeti.

1pcs/lot 6 colors original Xiaomi power bank silicone case cover for xiaomi 10000mAh battery power bank

[ Szerkesztve ]

havri

(#20955) Sanki válasza havri1 (#20954) üzenetére


Sanki
addikt

Hány nap alatt érkezett meg? Lehet én is rendelnék egyet, bár a bank még úton van.

(#20956) havri1 válasza Sanki (#20955) üzenetére


havri1
félisten

Nem tudom, mikor adták fel, de 17-én rendeltem. Best buy szvsz, nagyon jó tényleg

havri

(#20957) Sanki válasza havri1 (#20956) üzenetére


Sanki
addikt

Ha valóban eredeti, akkor tényleg megér annyit.
Bár így is talán a legolcsóbb, még ha nem is eredeti.

(#20958) fraba válasza Gsx-rr (#20898) üzenetére


fraba
aktív tag

Igen, teljesen igazad van. Utólag rájöttem, hogy elb...tam. :) szóval igen, valami quadrocopterre gondoltam. :K

(#20959) royalka


royalka
őstag

Esetleg nincs ötletetek honnan lehetne autós illatosítót venne Wunder-Baum relax kellene olcsón. Jöhet sok darab is. :B

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20960) DJGABI válasza Outlander (#20950) üzenetére


DJGABI
addikt

ezek a (számomra) noname kábelek [nem a nilkin, hanem a másik 2] jók lehetnek? gondolom, ha már főoldalon vannak.. bár az a 6 darabos pakk is úton van. szal minek? :D

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20961) royalka válasza DJGABI (#20960) üzenetére


royalka
őstag

Nekem Ez az arany jön be, vagy a kék nilkin.. De már sok pénzt költöttem hülyeségekre előző hónapba..Cccc.. függőséget okoz ez az olcsó vásárlás..

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20962) Gergosz2 válasza royalka (#20961) üzenetére


Gergosz2
veterán

És tudja is 2A-t?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20963) JDMKid válasza havri1 (#20954) üzenetére


JDMKid
tag

nekem is pont ma jött meg. ugyanakkor rendeltük ezek szerint. :)

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#20964) -=Jam=- válasza JDMKid (#20963) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem is ma jött a 16-án rendelt :C
Tényleg teljesen rendben van minőségileg.

[ Szerkesztve ]

(#20965) ablack válasza Gergosz2 (#20962) üzenetére


ablack
senior tag

Az aranynál egyik hsz-be azt írják a termék alatt hogy csak 1,3A tud.

(#20966) Gergosz2 válasza ablack (#20965) üzenetére


Gergosz2
veterán

Egyet kéne vennem a tablethez, de olyat ami tényleg tudja 2A-t és ne az n+1. legyen itthon amivel 500mA-t alig tudok átnyomni. Többen ajánlották a Nilkin-t, majd annak is utána nézek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20967) XP NINJA válasza havri1 (#20954) üzenetére


XP NINJA
őstag

Köszi szépen, 97 feedback miatt eddig nem mertem rendelni, de most megteszem :)

(#20968) Gsx-rr válasza fraba (#20958) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Syma X5c. A legjobb valasztas szerintem. 1-2 ezrest meg szanj ra es tartalek akksikkal annyiert nagyon jo vetel!

(#20969) havri1


havri1
félisten

Nektek a xiaomi 10000 - es powerbank gyári vékony kis kábele mennyivel tud tölteni? Nálam 600mah körül max..

havri

(#20970) dugynok


dugynok
senior tag

Ósanba láttam 2A töltőfejet 2 ezresért

(#20971) Jarod1 válasza havri1 (#20969) üzenetére


Jarod1
addikt

nehogymár a kábeltől fügjön a töltés árama..

(#20972) JDMKid válasza havri1 (#20969) üzenetére


JDMKid
tag

nekem kicsivel több mint 5 óra alatt feltölti egy 2 A-es fejjel, meg a gyári kábelével. (a bankot)
illetve egy 2500 mAh-ás telót ~3 óra alatt tölt fel vele. ezek alapján nálam a 2 A-t kb. tudja

már csak onnan is sejtem, hogy a 2 A meglehet, mert akkor a töltőfejem piszkosul melegszik. és ilyet csak akkor szokott, ha olyan eszközt kötök rá, amit lehet is annyival tölteni.

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#20973) havri1 válasza Jarod1 (#20971) üzenetére


havri1
félisten

Ezt gondold át mégegyszer.. :)

JDMkid: én csak a telefonom töltöttem vele, de a GSam battery 480-650 közötti értékeket ír. Időt nem mértem.
A bankot meg egy Samsung gyári töltővel töltöm, 700mA, lassú is :D

[ Szerkesztve ]

havri

(#20974) royalka válasza Jarod1 (#20971) üzenetére


royalka
őstag

Pont fentebb volt , meg a napokba volt már szó róla hogy a kábelen múlik nagyon sok hogy mennyi kraft jut a telcsibe.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20975) maestro87 válasza havri1 (#20969) üzenetére


maestro87
őstag

Én nem tudom megmérni de nekem gyorsabban feltölti a telefont mint a gyári 800mA-es töltője.

Egyébként az nem lehet, hogy ezek az ebay-es usb árammérők korlátozzák be az áramot? Multiméterrel valaki összehasonlította már?

[ Szerkesztve ]

(#20976) gerii válasza havri1 (#20954) üzenetére


gerii
addikt

Úgy látom a tied is laza a végeken, mindenesetre ennyiért nem panaszkodom :)

(#20977) draco31 válasza Jarod1 (#20971) üzenetére


draco31
veterán

Próbáld ki azt, hogy veszel egy olcsó kábelt, meg ami van hozzá, és figyeld a töltési időt, mennyit változik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#20978) bugizozi válasza havri1 (#20954) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Köszi az infot, rendeltem is egyet! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#20979) axlfsi válasza Jarod1 (#20971) üzenetére


axlfsi
veterán

Mar, hogy a retekbe ne fuggne?! Na, te sem elektros vagy, azt mar latom :D
Igenis nagyban fugg. Ha nem hiszed, vegye egy 2A-s toltot es probald vegig a kabeleidet. Biztosan lesz, ami nem ad le annyit... Nekem a Oneplus toltom csak a sajat kabelevel tudja leadni a nevleges teljesitmenyet illetve meg egy izmos (annak idejen meg minoseges) Nokia kabellel. Meg a Redmi Note-hoz adott, gyari kabel sem ad le annyit. Tudom, kimertem.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20980) havri1 válasza gerii (#20976) üzenetére


havri1
félisten

Kicsit igen, nem tudom mennyire kéne feszesnek lennie. El nem áll, de ha kézbe van, bele tud akadni. A 10400-ashoz való annyira feszes volt, hogy alig tudtam belenyomni a bankot. Mondjuk az teljesen utángyártott volt, csak 2 kivágás volt az alsó felében keresztben, de se Mi felirat, se Mi zacskó.

havri

(#20981) Jarod1 válasza axlfsi (#20979) üzenetére


Jarod1
addikt

akkor gondold végig: egy kábel megy a mínuszra, egy kábel megy a pluszra, ellenálásuk csekély.
nem hiszem hogy a kábelbe beleépítenek ellenálást...(A 240 es hosszabítókba sincs kevesebb feszkó:) ;]

(#20982) fraba válasza Jarod1 (#20981) üzenetére


fraba
aktív tag

Gondold meg egy (víz)csöppet...
Ha csatlakoztatod a slagot a kerti csaphoz, és kinyitod a vizet, akkor az egy idő múlva el kezd folyni a slag végéből. Egységnyi idő alatt x liter víz folyik ki belőle. De ha szűkíted a slag keresztmetszetét (vagy épp teljesen összenyomod) akkor csökken az egységnyi idő alatt kifolyt víz mennyisége (vagy megszűnik).
Szóval egy bizonyos keresztmetszetig baromira nem mindegy, hogy milyen keresztmetszetű(=ellenállású) slagot csatlakoztatsz a kerti csaphoz, ha minél hamarabb fel akarod tölteni a medencédet hideg vízzel ebben a nagy melegben.... :)

(#20983) Silent77 válasza Jarod1 (#20981) üzenetére


Silent77
veterán

Próbáld ki!
Kábel és kábel között is van különbség. Ezen kár csámcsogni, ez tény.
Nekem is vannak egy dolláros kábeleim azok max 0,8A-t tudnak. Nillkin kábel 2A.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20984) -=Jam=- válasza Jarod1 (#20981) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nincs igazad, a vezeték keresztmetszete nagyban meghatározza a maximális áramerősséget, amit át tud engedni. Ha van egy gagyi USB kábeled, amiben valami olcsó szar vékony vezetékek vannak, az bizony az életben nem fog tudni 2A-rel tölteni.

Ja és a hosszabbítós példád sem az igazi, mert itt nem feszültségről van szó, hanem áramerősségről. A gagyi USB kábelen is 5V feszültség megy át.

Havri1: Nekem tudja a 2A-t a 10000-es powerbank gyári kábele. Az Alis szilikon tok kicsit lehetne feszesebb, de végülis nem csúszik ki belőle, úgyhogy abszolút jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#20985) kovisoft válasza Jarod1 (#20981) üzenetére


kovisoft
őstag

Pedig a kábelbe tényleg beépítenek ellenállást. Úgy hívják, hogy: kábel. :)

(#20986) azbest válasza Jarod1 (#20981) üzenetére


azbest
félisten

sokat számít, saját tapasztalat [link]

(#20987) Silent77


Silent77
veterán

A héten érkeztek.
Köszönöm a tippet, jó dolog. :)
Kettőt rendeletem, kevésnek bizonyul. Legalább négyet kellett volna, mert így veszekedés van. :DDD
Este a fiam egyszerre kettővel csinálta. :)
Hátvakaró

18in1 telefonhoz

8db bit

Ezek pedig a lidl szerszámok, és egy banggoodos készlet. [link]
Köszönöm ezeknek is a tippjét.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20988) tonyrulez válasza Jarod1 (#20981) üzenetére


tonyrulez
őstag

Azt gondolom már nem tanították fizika órán, hogy a kábelnek hogy változik az ellenállása. Keresztmetszettel fordítottan arányosan, hosszal egyenesen arányosan. Ezekben az USB kábelekben, főleg az olcsókban, leheletvékony kábelek mennek hosszan, így az ellenállása is viszonylag magas. A 230-as hosszabbítókban az erek sokkal nagyobb átmérőjűek, és mivel kör keresztmetszetnél négyzetes az átmérő és a terület összefüggése, így egy négyszer vastagabb kábelben 16-szor kisebb az ellenállás. És ezzel még keveset is mondtam, mert egy 230-as hosszabbító ere sokszorosan nagyobb mint egy USB-kábelé.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#20989) dugesz77 válasza Jarod1 (#20981) üzenetére


dugesz77
őstag

Van droidra egy egész kellemes kábel/töltés tesztelő app. Ampere néven. Arra tökéletes,hogy kiszűrd a rossz kábeleket. Néha meglepőek az eredmények.Itt egy videó ,hogy hogyan érdemes használni.

(#20990) Outlander válasza dugesz77 (#20989) üzenetére


Outlander
őstag

Estére kipróbálom, de így elsőre teljesen fakénak néz ki...
Jobban mondva én nem hiszek benne... ellenben nem tart semmiből magamra cáfolni. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20991) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Ma megjött a Nillkin Jelly, teljesen rendben van 1600 ft körül vettem, azóta akcióban is 2000 szóval megérte :D

(#20992) XtremLor válasza Outlander (#20990) üzenetére


XtremLor
őstag

Probaltam az app-ot regen, nem rossz minimalis volt az elteres a feher charger doctorhoz kepest! :K
Bar szerintem ez telefon fuggo is...

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20993) havri1 válasza dugesz77 (#20989) üzenetére


havri1
félisten

Nekem nem működik.
"mérés" és null.. :(

havri

(#20994) madgie válasza havri1 (#20993) üzenetére


madgie
titán

Alapbeállítás/Régi mérési metódus. Próbáld így.

(#20995) Silent77 válasza havri1 (#20993) üzenetére


Silent77
veterán

Próbáld a galaxy charging-ot.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20996) dugynok válasza dugesz77 (#20989) üzenetére


dugynok
senior tag

Ez úgy működik, hogy nincs rádugva töltőre, mutat -500mA-t sárgán, töltőre dugva kéken 300mA-t, akkor a kettőt összeadom és kijön a teljes töltés, ami átjön a kábelen? Gondolom töltés közben is fogyaszt azért csak ennyi a kék szám?

[ Szerkesztve ]

(#20997) havri1 válasza madgie (#20994) üzenetére


havri1
félisten

Áhá!

540-550mA

Silent77: az se működik

[ Szerkesztve ]

havri

(#20998) dugesz77 válasza dugynok (#20996) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen, úgy működik. Amíg nincs töltőre csatlakoztatva addig a merülést jelzi narancs sárga színnel és negatív előjellel. Próbáld ki például ha lehúzod szinte minimumra a fényerőt akkor a merülésre kevesebbet is fog jelezni. Ha rádugod töltőre akkor mutatja a merüléssel egybevett töltést. Kéken jelzi és pozitív szám.
Azért azt nem árt megjegyezni,hogy sok függ a töltött készüléktől is, hogy mennyi a maximális amper amit fel tud venni. Ezért sok esetben sohasem fog mondjuk 2A mutatni mert azt a telefonba épített töltő elektronika lekorlátozza. Ez az app arra jó,hogy kiszűrje a gyenge/rossz kábelt.

(#20999) Cabrio válasza havri1 (#20997) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Nekem 2amperes Blackberry töltővel 1130al tölt

(#21000) havri1 válasza Cabrio (#20999) üzenetére


havri1
félisten

Kell vennem egy normális vezetéket.
Banggood - os akcióban most melyik a legjobb szerintetek?
1m elég..

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.