Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) Silent77 válasza madgie (#20091) üzenetére


Silent77
veterán

Majdnem elmentem mellette, de ennyiért nem hagyhattam ki.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20102) dugesz77 válasza tam@s (#20100) üzenetére


dugesz77
őstag

A voltcraft töltő tényleg elég háklis ebből a szempontból. Ami viszont nálam a mély merített cellákra nagyon bevált az a Soshine SC-S7 . Igaz csak egy cellát képes tölteni egyszerre de azt szinte tökéletesen. Li-ion celláknál is ami nem tölt az imax b6 sem ez zokszó nélkül feltölti.

(#20103) spidersoft válasza Outlander (#20068) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem ilyen hátvakaróm van -- igazat megvallva a kb. 400 rendelésemből ez van a legtöbbet használva :D

(#20104) DeFranco válasza spidersoft (#20103) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó tipp, innen eljutottam egy olcsó tolómérőhöz amit már régóta keresek, köszi :D

(#20105) spidersoft válasza Silent77 (#20076) üzenetére


spidersoft
senior tag

Két csavarhúzó hex bit formátumról tudok: a normál, ami ¼" (6.35mm), illetve a micro, ami 4mm laptávolságú. Ebben egyezni szokott az összes, még a szatyorból áruló román 200Ft-os készletének félreköszörült csámpás bitjei is illeszkednek valamelyik rendszerbe (általában a normálba). Ezen felül van többféle négyszög formátum is, de azok inkább dugókulcsoknál ("CroVa") jellemzőek.

(#20106) Jarod1


Jarod1
addikt

megjött ez: 2 hét [link]

ez nem jött meg:( [link]

[ Szerkesztve ]

(#20107) kerekfej válasza dugesz77 (#20102) üzenetére


kerekfej
addikt

Állandóan Poor Cell azt írja ki az a töltő.

(#20108) Silent77 válasza spidersoft (#20105) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, akkor jó lesz hozzá. :R
Hátvakaró berendelve. :C
Régóta nézegettem már amúgy is. ;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20109) maestro87 válasza jodzsy (#19902) üzenetére


maestro87
őstag

Érdekes volt ez a powerbank akció, amikor vége lett még olcsóbb lett pár centtel.:)

Egyébként banggood-ról a 10000mAh-ás magenta színű powerbank az ténylegesen most milyen színű? Múltkor azt olvastam, hogy még nem frissítették a képet és eltérő színű, nem olyan mint a képen. Valaki tud lőni egy képet róla?
Anyámnak is megtetszett.:D

Vagy olcsó szilikon tok nincs hozzá? 1500-ért találok ebay-en de az már majdnem vetekszik a powerbank árával.:)

[ Szerkesztve ]

(#20110) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Pár rendelés az utobbi 1-2 hónapból
Autós telefontartó egy ruppót nem ér, nem tapad az üvegre már mikor lehúztam róla a fóliát akkor is feltűnt, hogy iszonyat fényes a felület, eddig 4-5 db-ot rendeltem de ez a leghitványabb, természetesen újraküldik de minek....

Bluetooth Transmitter meg sem lepődök, hogy nem kommunikál az Iphone-al nagy dolgot nem kell várni tőle, természetesen a kékfog nem működik. :DD

Akku teszi a dolgát de nem Kínából hozta a postás :D

Nillkin 2.4A hatalmas csalódás, működik rendesen de túl hosszú emiatt kirázódik a szivargyújtóból, vagy nem feszül bele eléggé.

Nillkin 2A 120cm 5V Charge Cable tökéletesen teszi a dolgát.

Ezekre még várok:
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#20111) XtremLor válasza Dzsolo (#20110) üzenetére


XtremLor
őstag

Transmitter: [link] BT megy, usb megy, 16-32GB evo-k gond nelkul mennek a microsd portban! Kozepes hangeron nincs az olcso transmitterekre jellemzo serceges, ennyi penzert popec, nekem bevalt, egy topiktars ajanlotta!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20112) ZS3NI válasza XtremLor (#20111) üzenetére


ZS3NI
őstag

Értelmes transmitter nekem is jól jönne, eddig olcsó szarokkal szívtam amik semmit nem érnek. Ez nem tűnik rossznak, de nem értem minek van az a nagy gégecső rajta. Nem rezeg be utazás közben?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#20113) Outlander


Outlander
őstag

Aki kapja marja kupon, Edigital, 5%....egyszer használatos.

B68AV2

Nekem nem kell semmi, ne menjen kárba, igyál meg egy sört az egészségemre. ;)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20114) XtremLor válasza ZS3NI (#20112) üzenetére


XtremLor
őstag

A gegecso gondolom arra van hogy fentebb esssen, na meg hogy kenyelmesen hozzaferj, nem rezonal be,nekem egy sima nem fert volna el amugy se, mivel a kardanalagut miatt nincs hely.... ultra fit-et akartam bele venni, de vegul az evo mellett dontottem igy ures az usb port! :K

(#20113) Outlander: A kupon nem kell most, de egy sort iszok ra! :D

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20115) myk74 válasza Outlander (#20113) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönjük a kupont!
:)
Próbáltam felhasználni de nem fogadta el :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#20116) Outlander válasza myk74 (#20115) üzenetére


Outlander
őstag

16 perc alatt biztos volt "egy, aki mindent visz". :DDD :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20117) vwpolopg válasza myk74 (#20115) üzenetére


vwpolopg
őstag

itt egy másik 5%-os, nekem is nemrég volt szülinapom :D :

D6VP6T

(#20118) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Ma jött meg a Original Xiaomi Piston 3 Reddot Design Earphone For Smartphone fülesem. Olyan szépen be volt csomagolva, hogy alig akartam kibontani. Ezután jött a meglepetés hogy milyen jól néz ki és milyen minőségi az anyaghasználat.
És a lényeg, hogy baromi jól szól. Nem füleltem még prémium fülesbe így nincs összehasonlítási alapom, de ez tutira az!
Az egyedüli "negatívum" annyi, hogy nem működnek iphonenál a hangerő szabályzó gombok, a play/pause viszont igen.
Megéri az árát és 3 hét alatt ide ért.

(#20119) Sanki


Sanki
addikt

Attól függetlenül, hogy banggoodon most kifogyott a szürke 10000mAh-s powerbank még meg lehet rendelni? Tehát, ha lesz készlet, akkor majd gondolom postázzák. Vagy hogy van ez?

(#20120) dugesz77 válasza kerekfej (#20107) üzenetére


dugesz77
őstag

Na igen ha azt írja akkor az a cella tényleg kaki. Fejlámpához kapott kamu 5000mAh kék UltraFire cellába 650 mAh tudott tölteni . Ezekre nem csodálkozom ha kiírja, hogy Poor Cell. Normális cellákkal még sohasem volt gond.

(#20121) myk74 válasza vwpolopg (#20117) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönöm! Sajna már csak reggel tudom megnézni. Dolgozni is kell valakinek:)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#20122) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Valaki vett már USB HUB-ot ebayről vagy valami hasonló oldalról?

Igazából az érdekelne, hogy mennyire lehetnek ezek megbízhatóak és milyen sebességet tudnak.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20123) gerii válasza Sanki (#20119) üzenetére


gerii
addikt

Megveheted, csak várni kell egy "keveset". Inkább rendelj egy aranyat, most olcsó is.

(#20124) htc07 válasza Gergosz2 (#20122) üzenetére


htc07
addikt

nagy részük kalap sz...

legalábbis az olcsóbbak amikkel eddig dolgom volt.

(#20125) 8zabi válasza maestro87 (#20109) üzenetére


8zabi
őstag

aliexpress-en olcsó xiaomi 10000mah-s powerbank szilikon tok, még 4 napig 1.49$

(#20126) gerii válasza 8zabi (#20125) üzenetére


gerii
addikt

Köszi, foszöld berendelve, ennyiért nem láttam máshol sem. :R

(#20127) axlfsi válasza Dzsolo (#20110) üzenetére


axlfsi
veterán

Neem van ilyen autos telefontartom, regebb ota. De sajnos, kb. egy het utan az lett, hogy addig tekergettem az anyat a meneten, hogy szorosabb legyen es ne bukjon le a telefon sulya alatt, hogy egyszeruen elrepedt az anya. Innentol kezdve, mar meg annyira sem lehet megszoritani, hiszen megrepedt a muanyag.
A masik, - ami roppant kenyelmetlen -, hogy egyik kezzel kell ugyebar a csipeszt osszenyomni, a masikkal a telefont belehelyezni. Csak eppen rossz oldalrol van a csipesz (legalabbis jobbkezeseknek szerintem kenyelmetlen).
... azota is keresem a tokeletes telefontartot. Most a Lidlben vannak ezen a heten, de egyelore nem vettem belole (lehet meg a heten beruhazok egyre; 2700 Ft az ara ugy remlik, meglehetosen hosszu tartoruddal es tobb fele toltokabellel, szivargyujotra valo csatalkozassal).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20128) krikka


krikka
csendes tag

Rubik-kocka Aliról :)
Meglepően jó minőség, az itthoni Rubik márkát messze veri, kb harmad árért.
Szintén aliról jött ma egy Nillkin 2A fali töltő, viszont linkelni nem tudom, mert eltűnt a bolt.. 6,9 dolcsi volt.
Ezzel végre normálisan tudom tölteni a telefonom, nem dobálja le a töltést 5 másodpercenként :)

(#20129) tam@s válasza dugesz77 (#20102) üzenetére


tam@s
tag

Köszönöm, még gongolkodom, de szeritem megnézem ezt a Soshine SC-S7-et.

Két kérdésem van:
Van hozzá EU-s hálózati csatlakozó is?
Tudnám tölteni a Xiaomi 10400-as power bankról?

(#20130) XtremLor válasza Gergosz2 (#20122) üzenetére


XtremLor
őstag

Egyszer vettem, amikor megjott derult ki hogy usb1-es a kis kinai atakart cseszni! :DDD
Refund lett a vege....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20131) ittakary válasza Jarod1 (#20077) üzenetére


ittakary
nagyúr

ne is próbáld, ha zavar a horkolásod, menj orvoshoz! ez hót komoly dolog, nem szabad ilyen kinai szarokra bizni.

(#20132) musli26 válasza gerii (#20123) üzenetére


musli26
tag

Én rendelnék aranyat HONNAN érdemes?
:)

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#20133) DeFranco válasza axlfsi (#20127) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem teljesen jól működik elég rég óta, nagyon stabilan és megbízhatóan teszi a dolgát. én nagyon elégedett vagyok vele.

(#20134) dugesz77 válasza tam@s (#20129) üzenetére


dugesz77
őstag

Ebayon nézd inkább ott nagyrészt EU-s adapterrel árulják. USB kábel + adapter van amúgy a csomagban. Én tavaly vettem de annak az eladónak már nincs készleten. Simán megy powerbankról is usbről 600 mAh kér töltésnél.

(#20135) maestro87 válasza 8zabi (#20125) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi! Bár nem sok értékelése van a gyereknek. :F Én lehet inkább Lady Gagától rendelem meg. :DD
Szilikon tokkal viszont értelmét veszti a powerbank színe.:) Vagy kell egyáltalán ez a szilikon tok, könnyen karcolódik a bank? Nem elég csak akkor megvenni ha már karcos? :DDD

(#20136) kmarci25


kmarci25
veterán

Könnyen le-/felszerelhető lámpát keresek, elemeset. Ezeket néztem:
banggood 1
banggood2

Van valakinek tapasztalata ezekkel?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#20137) bugizozi válasza Dzsolo (#20110) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Ha megjöttek a wifi-s cuccok és írnál róluk pár sort, hogy mennyivel lett jobb a jelerősség akkor azt megköszönném :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#20138) gerii válasza musli26 (#20132) üzenetére


gerii
addikt

(#20139) Gergosz2 válasza XtremLor (#20130) üzenetére


Gergosz2
veterán

Hmm :D :(((

Egyet muszáj lesz beszereznem, mert az asztalimon nagyon kevés az előlapi foglalat, konkrétan 1 ami használható és abban az egér van. Hátul van egy rakat USB3-as , csak az a baj alaplapi csatlakozó nincs olyanból :(

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20140) havri1


havri1
félisten

A múltkor ment itt a nagy adok kapok aliexpress biztonságos kártyaval történő vásárlásról.
Mivel találtam ott oolcsón silicon tokot a 10000 mi poerbankhoz, mondom bekockáztatom.
Kártyaadatokat kitöltöm, paymant, succesfull, thank you stb.
Back to aliexpress, my order:

Bank levonta, telefonon megerősítve.
Ilyenkor mi van?

havri

(#20141) erzol válasza havri1 (#20140) üzenetére


erzol
őstag

Szvsz várni kell a postást... :)

(#20142) havri1 válasza erzol (#20141) üzenetére


havri1
félisten

Hm, és az nem gáz, hogy még nem fizetett státuszban van ali-n?

havri

(#20143) DJGABI válasza havri1 (#20142) üzenetére


DJGABI
addikt

nem, picit várni kell még átvált, de a következő asszem az "Awaiting delivery" státusz lesz. ha levonta meg mailt kaptál róla akkor sínen vagy

(#20125) 8zabi ugyanezt linkeltem pár napja, akkor ez - (#20135) maestro87 még nem volt, de elvileg ez a kevés értékeléses is már postán van, no para

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20144) kmarci25 válasza kmarci25 (#20136) üzenetére


kmarci25
veterán

Szóval senki? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#20145) havri1


havri1
félisten

A napokban érkeztek:

4/8/20Pc Lot Electric Toothbrush Heads Replacement for Braun Oral B FLOSS ACTION

Német feliratú dobozban, nem oralb-s, egyértelmű utángyártott. Viszont kipróbálva nagyon jó a hatásfoka! tartóssága passz..

4pcs Electric Tooth Brush Heads Replacement for Braun Oral B SB-17A NEW

Szintén német feliratú dobozban, mind a 4 működik, tartóssága kérdőjeles..

Stainless Steel Whiskey Stones Ice Cubes Glacier Chillers Cooler Stone Drink

Már 4-et használunk, nagyon pofás,, jól néz ki a whiskys pohárban. Dárga, de jó..

[ Szerkesztve ]

havri

(#20146) DJGABI


DJGABI
addikt

megjött az MI-s propeller, a power bank gombja kapcsolja, meg csomagolásán is ott a logo, akkor gondolom eredeti. egész minőségi cuccokat gyártanak, lehet a lámpát is behúzom. csak nehogy a telefonom is lecseréljem ;]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20147) havri1 válasza DJGABI (#20146) üzenetére


havri1
félisten

Honnan rendelted?
Én buyincoins-ról, de sztem fake lesz..logo-t csak 1 képen látni..

havri

(#20148) htc07 válasza havri1 (#20147) üzenetére


htc07
addikt

ott nem nagyon árulnak semmi eredeti cuccot.

(#20149) DJGABI válasza havri1 (#20147) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] nem, banggood-os. visszakerestem, 850 volt valami akcióban

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20150) havri1 válasza htc07 (#20148) üzenetére


havri1
félisten

Itt linkelte valaki, hogy talán eredeti..rákérdezek levélben, hogy eredeti e. Amennyiben állítják, hogy az, akkor jogos lehet a claim. Hiába működik, ha a gombra nem reagál.

[link]

[ Szerkesztve ]

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.