Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) flegga92 válasza NORBl (#20600) üzenetére


flegga92
senior tag

Én felhőbe menteném. Persze ott meg kiszivároghat.

(#20602) Flashback


Flashback
addikt

Valami normális mobiltartót írjatok légyszíves. Az utolsó 3 kínai rendelésem mind gagyi volt... 2-nél a felcuppanó korong szakadt ki, az utolsóra meg ha belecsíptetem a telefonom elhajlik a súlytól... Pedig nincs nagy tepsi gépem (HTC ONE M7)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20603) gerii válasza NORBl (#20600) üzenetére


gerii
addikt

A pendrive kb a legmegbízhatatlanabb módszer. Sok megnyikkan. HDD még mindig a legbiztosabb, 5 évente átírva, szerintem.

(#20604) twi452 válasza XtremLor (#20593) üzenetére


twi452
senior tag

Nekem is ma jött meg és azt videót én is néztem miközben építkeztem :)
Nálam működik a mágnes is az eredeti helyén (nexus 5), ezt a pár forintot megérte hülyeség gyanánt kipróbálni, olyan nagy "wow" élmény nálam nem volt de még majd keresgélek app-okat hozzá hátha lesz valami.

a 360as yt videók jópofák csak így cardboard-al szarul néznek ki nyilván, nekem jobban tetszik csak simán magam előtt tartva mert úgy legalább éles, 3D hatást meg amúgy se érzek ezeknél a videóknál :)

(#20605) ZS3NI válasza NORBl (#20600) üzenetére


ZS3NI
őstag

http://www.storagecraft.com/blog/data-storage-lifespan/

TL;DR: Flash Storage: Depends on write cycles, 5-10 years or more

Ha meg annyira fontos, akkor szerintem dobd fel egy felhőbe is.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#20606) NORBl válasza ZS3NI (#20605) üzenetére


NORBl
aktív tag

Köszi.

Más.: Automata kaja adagoló ? Valakinek tapasztalata, a termékkel kapcsolatosan ? :)

(#20607) flegga92 válasza NORBl (#20606) üzenetére


flegga92
senior tag

Ennyiért lehet kipróbálnám. Tavaly kerestem ilyen etetőt de az akvarista topikban lebeszéltek róla, még a drágább darabokról is.

(#20608) NORBl válasza flegga92 (#20607) üzenetére


NORBl
aktív tag

Másik. Nekem szimpatikusak. : ) Mivel érveltek ?

[ Szerkesztve ]

(#20609) kenny123 válasza tonyrulez (#20597) üzenetére


kenny123
addikt

Szia!

Én is múlt heten rendeltem egyet, főként a laptop webcamja helyett. Úgy is lehet használni, mondjuk Skype beszelgetesekhez?:D
És amúgy, tehát akkor netről korlátlan távolságból tudom nézni a kamera képet?

yo

(#20610) flegga92 válasza NORBl (#20608) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem adagol pontos mennyiséget (inkább sokat ad), könnyen megakad, pára miatt összeáll a kaja, majd be is penészedik. Ha nagyon muszáj akkor inkább ilyen típusút keress, itt kiporciózod a kaját és tuti csak annyit ad. Én maradtam annál, hogy kiporciózom a kaját és megkérek valakit, hogy etesse őket. Így elkerülhető a túletetés. Amikor egy hétre szoktam elmenni nem eteti senki, nem lesz bajuk. Két hét azért már neccesebb akkor megkérek valakit, hogy 2 naponta etessen.

(#20611) spidersoft válasza NORBl (#20600) üzenetére


spidersoft
senior tag

Sokszor találkoztam már ötletszerűen megdöglő pendrive-val... meg winyóval is... meg DVD-vel is... :D Igazából biztos módszer nem létezik, de azt szokták mondani az okosok, hogy úgy érdemes archiválni, hogy ne csak két darab, hanem kétféle adathordozón legyen meg az adat (pl. mágneses+optikai), mert az plusz biztonság. Nálad a pendrive ezt kielégítené, de nemtom, akkor se bízok valamiért benne... DVD-im még jól bírják, azok közül döglött meg pár, amiket még az LG íróval írtam ki. Viszont talán két hete döglött meg egy Kingmax márkájú 8GB-os pendrive. Sajnálom, mert jópofa volt :) A tévébe gyugva, filmnézés kellős közepén lehelte ki a lelkét.

(#20612) spidersoft válasza DJGABI (#20595) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem meg pont az a bajom, hogy nem találok normális csak-kártyás és papírpénzes bukszát, aminek nincs a közepén csat, pánt, patent, szíj, miegyéb :D most aprótartós van, és megropogtatja a kártyákat az apró... november vége-december eleje óta kis szütyőben hordom az aprókat, eddig kétszer mostam, jól bírja :) Sajnos elég ratyi, de legkevésbé se érdekel, így legalább nem morzsolja szét az apró a kártyákat... (éves szinten úgy 60-80.000Ft-nyi aprót elköltök csak közlekedésre, úgyhogy mindig van nálam 2-3.000Ft-nyi, az meg már dagasztja a pénztárcát...).

(#20613) asdf_ válasza spidersoft (#20611) üzenetére


asdf_
veterán

Es ket kulon helyen! Ha pl. leeg/osszedol a keco, es elolvad a hdd meg a dvd is, akkor sokra nem megy vele, hogy ket kulon hordozon van a mentes.

(#20614) beg válasza asdf_ (#20613) üzenetére


beg
veterán

Erre való a felhő :). Az összes fotó és fontos doksi ott van.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#20615) tonyrulez válasza kenny123 (#20609) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ha IR nélkülit vettél és downgrade-eled, és valahogy az RSTP stream-et ráengeded Skype-ra akkor talán lehet használni, de gyárilag nem nagyon.
Igen, mivel saját alkalmazásán keresztül működik, így távolról is elérhető port szarakodás nélkül :)
Visszatekerésre/időre is rájöttem közben: Beijingi időt mutatja, a visszatekerés ezért is nehézkes: timeline saját időzónában, timestamp-olt videóké Beijing-iben, emiatt nem akar a tekergetés működni. Megoldás egyelőre nuku, remélhetőleg a következő szoftverfrissítéssel együtt ezt is megkapjuk.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#20616) Matykoh válasza beg (#20614) üzenetére


Matykoh
tag

Ez a felhőből kiszivárog dolog is szerintem butaság. Nagyobb valószínűséggel mászik rá valami kínai hacker a gépemre. Ha meg a családi albumot akarja nézegetni... nézegesse. :DDD

(#20617) DeFranco válasza Matykoh (#20616) üzenetére


DeFranco
nagyúr

alapvetően komoly visszaélési potenciál van a családi képeidben is - elméleti szinten. nem csak a hackerek felé, hanem afelé is ahova feltöltöd.

ennek ellenére én is a guglin élek és az onedriveon van a másolat, nincs ilyen irányú paranoiám, de tisztában vagyok vele, hogy úgy profiloznak le ahogy akarnak.

[ Szerkesztve ]

(#20618) kenny123 válasza tonyrulez (#20615) üzenetére


kenny123
addikt

Lol akkor ezt jól beszoptam. Webcam lett volna az elsődleges celja. Fuckfuckfuck. :(

yo

(#20619) htc07


htc07
addikt

Banggoodon $12.66 a 10000mAh xiaomi powerbank: [link]

(#20620) htc07 válasza htc07 (#20619) üzenetére


htc07
addikt

meg akciós egy csomó xiaomi termék: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20621) JoeCockBill válasza Outlander (#20596) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

zsebben? akkor minek a pénztárca? :D ha csak papírpénz létezne felesleges lenne a tárca. pénzcsipesz, vagy id tartó tok, azt csá

(#20612) spidersoft: nehezen hiszem el hogy nem találsz, én többszáz oldalt néztem végig ebay-en, mind olyan :D

más/kevésbéOFF: holnap lesz kereken 1 hónapja hogy rendeltem sinceritytrading-től egy SD kártyát, még mindig nem jött meg. erős a gyanúm hogy itt valami turpisság van. elég bosszantó a dolog, mert a 6.-át illene megvárnom a reklamálással, onnan még mire feladja meg ideér (ha ideér) az minimum 2 hét, és ott tartok hogy majd' 2 hónap. fuck.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#20622) mm89 válasza JoeCockBill (#20621) üzenetére


mm89
őstag

Nekem egy pen drive van úton már vagy 6-7 hete... eddig mindenem megjött tőle, kértem refundot, elvileg már meg is kaptam, nyilván ha mégis megjön akkor fizetek újra. Csak kínos mert kollégának rendeltem és esküdtem a két hét érkezésre :(((

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#20623) royalka válasza JoeCockBill (#20621) üzenetére


royalka
őstag

Én 16.-án rendel tőle és tegnap meg is jött ahogy szokott hamar.

Más: A banggood os rendelésnél ha esetleg nem jönne meg a termék akkor a refund az hogy zajlik? Rendeltem egy nillkil autós töltőt és lassan kifut a 25 napból. Lehet figyelmetlen vagyok De csak annyit látok hogy azt tudom jelezni hogy megjött a termék. Először használtam ezt az oldalt eddig ebay-n vásároltam. :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20624) Silent77 válasza royalka (#20623) üzenetére


Silent77
veterán

Paypalon tudsz nyitni ügyet, de még várjál vele.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20625) royalka válasza Silent77 (#20624) üzenetére


royalka
őstag

Okes várok köszi. Kicsit akkor utána nézek ennek a paypal os case nyitasnak mert foggalmam sincs hogy ott ezt hogy kell. :R. Most rendeltem én is egy xiaomi bankot. Remelem megjön trackert is kértem hát ha igy tuti megjön.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20626) Silent77 válasza royalka (#20625) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem onnan még minden megjött.
Paypalon 180 napod van caset nyitni.
Nem bonyolult, van paypal topik ott biztos le van írva, de ha nem találod, leírom én is, csak fejből nem megy. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20627) Buuster


Buuster
tag

Banggoodra van most valami kupon, amivel olcsóbbá tudnám tenni a Xiaomi Piston 3 Youth Edition-t? (Esetleg valami első vásárlásos kód, mert itt még nem vásároltam.)
Vagy van valami más hely, ahol olcsóbban van eredeti?

[ Szerkesztve ]

(#20628) zoltan6 válasza Buuster (#20627) üzenetére


zoltan6
őstag

7 hozzászólással előtted rakták ki a bangood-os akciót.14,89$-ért van most még 3 napig a piston 3.
ja most látom neked nem a rendes piston 3 kell,hanem a Youth ,de az is akciós amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

(#20629) Buuster válasza zoltan6 (#20628) üzenetére


Buuster
tag

Tudom jól hogy BG-n akciós, éppen ezért linkeltem azt, csak gondoltam megkérdezem hátha tudok még lefaragni belőle néhány száz forintot.

(#20630) Outlander válasza Buuster (#20629) üzenetére


Outlander
őstag

Keress kódokat, :U bár "ekkora" akciónál már általában nem szoktak semmilyen kupont elfogadni.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20631) Skynet258 válasza Buuster (#20629) üzenetére


Skynet258
veterán

Ebből már nem fogsz tudni faragni, de hidd el, ennyiért jó ajánlat, múltkor rendeltem én is.
Most egy Powerbank ugrott a kosárba, 3600-ért ez ajándék basszus... :K Meg vettem egy USB-s lámpát is, hogy meglegyen a napi hülyeség vásárlásom. :DDD

https://geekpulse.hu

(#20632) Silent77 válasza Buuster (#20629) üzenetére


Silent77
veterán

Nem engedi, hiába találsz. Még a pontokat se lehet rá beváltani.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20633) Blaise válasza mm89 (#20622) üzenetére


Blaise
veterán

Sincerity nagyon belassult mostanában, nekem is több mint 1 hónap alatt jött meg egy memóriakártya, előtte 1 hét alatt itt volt.

(#20634) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Megérkezett tegnap a Piston 3. Ma volt időm csak kipróbálni. Kényelmesnek, kényelmes, hang is jó, de annyira kiszűri a külvilágot, hogy ha telefonálok vele, akkor nem hallom a saját hangom, így nem tudom, hogy hangosan beszélek-e vagy épp halkan. :O

(#20635) Out válasza KaiotEch (#20634) üzenetére


Out
addikt

Gyakorolj a tükör előtt vagy bízd rá a vonal másik végén lévő egyénre. Ha nem hallja amit mondasz, akkor úgyis szól, ha nem, akkor elég hangosan beszélsz. Ne akarj mindent egyedül megoldani :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#20636) havri1 válasza KaiotEch (#20634) üzenetére


havri1
félisten

Sima, vagy a butított?
Amúgy nekem ugyanez volt a bajom a Samsung agybadugósnál is. Megfoldás: kisebb szilikon bizbasz a végére, ami nem zár hermetikusan.
Előnye, van kinti zaj, hátrány, zene nem szól úgy.
Mondjuk a Samu adott a headsetéhez kb 4 méret szilikont..

havri

(#20637) KaiotEch válasza havri1 (#20636) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Sima. Én is pont erre gondoltam. Eddig a sima fülesekhez voltam szokva, ez az agybadugós tényleg inkább csak zenéhez lehet jó.

(#20638) Gergosz2


Gergosz2
veterán

kábelrendezővel van valakinek valamilyen tapasztalat?

Falra ragasztható kén, pontosabban fára ragasztanám. Net kábel, laptoptöltő kábele meg hosszabbító mene bele.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20639) tonyrulez válasza tonyrulez (#20078) üzenetére


tonyrulez
őstag

És ma hozta is a postás a 3 forintos gyűrűt. Megy a többi kacat közé ;]

4 8 15 16 23 42

(#20640) azbest válasza Blaise (#20633) üzenetére


azbest
félisten

Lehet, hogy termékfüggő. A jul 13án rendelt két 8GB-os sandisk kártya 24én már az asztalomon volt. Előtte jun 21én rendelt 16os samsungnak 10 naptári nap kellett, hogy megkapjam Sinceritytől.

(#20641) XtremLor válasza azbest (#20640) üzenetére


XtremLor
őstag

Meglatjuk, az utolso nekem is 3hetes volt 32-es evo, tegnap egy 16-ost rendeltem, kivancsi vagyok mikor er ide!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20642) tonyrulez válasza azbest (#20640) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem is most jött meg a másfél hete rendelt kártya.

4 8 15 16 23 42

(#20643) gerii válasza XtremLor (#20641) üzenetére


gerii
addikt

Mivel formázzam le, és mire, hogy a nagyobb fájlokat is engedje másolni?
exfat-ra formáztam emlékeim szerint Transcend-nél, de be is sz@rt egy idő után.

(#20644) Jarod1


Jarod1
addikt

ez egy baromi jó ötlet, gps es kutyaörző, valakinek van ilyen már?

[link]

(#20645) azbest válasza Jarod1 (#20644) üzenetére


azbest
félisten

szvsz a gps csak kamuzás. Valsz bluetooth-on kapcsolódik a telefonhoz a tag és jelez az app, ha megszakad vele a kapcsolat. Esetleg sípoltatni lehet, hogy megtaláld a kulccsomót vagy kutyát az ágy alatt ;]

[ Szerkesztve ]

(#20646) kmarci25 válasza gerii (#20643) üzenetére


kmarci25
veterán

NTFS?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#20647) rjg válasza Jarod1 (#20644) üzenetére


rjg
őstag

GPS CR2032 elemről?
Hat hónap standby?
Nekem a kocsi immobiliser-jéhez bír kb 2-3 hónapot. A GPS kb két-három percet bírna ezzel az elemmel, ha lenne benne :/

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#20648) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

TinyDeal akciók:

Samsung Galaxy S10+

(#20649) XtremLor válasza pcgamer01 (#20648) üzenetére


XtremLor
őstag

Talaltal valami ertelmeset? A 0.01$ cuccokra ra se nezek az a 10db kb semmi ! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20650) JoeCockBill válasza JoeCockBill (#20621) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

yeah, megjött az SD sinceritytrading-től. kereken 1 hónapig tartott :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.