Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152241) tigipuf válasza Ciccuka (#152237) üzenetére


tigipuf
senior tag

Május 21.-én rendelt 2 db sdhc kártyám veszett(lopták) el.
Ebay-es boltjából rendeltem,tegnap jeleztem felé.
Válasz email jött elég gyorsan,kulturált hangnem,ha mégis megérkezne kifizetném-e mégis,ilyesmi sablon dolgok.
Válaszoltam természetesen,stb,,.
Reggel jött a paypal üzenet,hogy Sincerity Trading visszatérítést küldött.
Sajnálom, gondolom már tele lehet a tökük írták is,hogy egyre gyakoribb ez a dolog.
Nem tudom miért nem alkalmaznak nemzetközi ajánlott kézbesítést,miért jó ez nekik sok becsületes vásárlótól elesnek ők is, mi meg egy korrekt beszerzési helytől.Gyanítom hamarosan betelik a pohár és gyakorlatilag ország szinten fogja tiltani a hazai vásárlókat. :U

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#152242) Nikaré válasza tigipuf (#152241) üzenetére


Nikaré
őstag

Az utolsó mondatod aggaszt engem is.
Sajnos nem tudni, hol merre tévednek el a csomagok, de ez a faladót nem érdekli. Egyszer besokall és nem küld hozzánk semmit.
Ami ebben az esetben tehető a visszatérítés után megérkezett csomag korrekt kifizetése. :(((

(#152243) hardline


hardline
senior tag

Kínába küldött csomagot nem vette át a címzett. Banggood-nak küldtem vissza cuccot az általuk megadott címre és névre. Ilyenkor mi van?
posta: "Sikertelen kézbesítési kísérlet"
17track.net: 2019-07-06 18:35 523761, Unsuccessful item delivery attempt

(#152244) bul07 válasza hardline (#152243) üzenetére


bul07
nagyúr

Addig nincs gond míg vissza nem fordítják, lehet csak nem volt ott senki, és tesznek még majd prbát a kézbesítéssel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#152245) hardline válasza bul07 (#152244) üzenetére


hardline
senior tag

Akkor még nem kezdek izgulni. Köszi a gyors választ!

(#152246) jjeahh válasza jjeahh (#152173) üzenetére


jjeahh
nagyúr

No végül nem az ajánlott Tecknet Pro-t vettem meg :D . Tetszett az Alfawise WM03, vannak vonzó tulajdonságai, de a matt kék sajnos elfogyott és a fényes fekete félek, hogy az agyamra menne. Picit szétnéztem Gearbesten és rájöttem, hogy ugyanez az egér HXSJ T23 meg T27 néven is kapható matt fekete és ezüst színekben is, utóbbin a bluetooth helyett a DPI-t lehet állítani (?). Így végül a T27 lett a nyerő, remélem jó lesz és nem valami másolat, hanem ők gyártják a Gearbestnek is Alfawise logóval, ahogy pl. a fogkeféjüköt a Seago. Elméletileg akksis, a gombok hangtalanok, ha működik is a cucc, akkor ezekért a funkciókért már megérte.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152247) Nikaré válasza jjeahh (#152246) üzenetére


Nikaré
őstag

Kicsit nagynak tűnik a tenyérbemászó része.
Majd írd légyszives, hogy milyen?

(#152248) zolikaDB válasza Zsoleszhun (#152236) üzenetére


zolikaDB
veterán

:R
Romoss markat ismeritek?
Melyik megbizhato gyartonak van 20 v 30 ezer mAh-s powerbankja, ami Wireless?

(#152249) zsiz válasza hardline (#152243) üzenetére


zsiz
őstag

Volt nekem is ilyen, 3x is.. Én is stresszben voltam miatta :D De végül csak átvették a csomagot.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#152250) jjeahh válasza Nikaré (#152247) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Persze, leírom.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152251) Land


Land
veterán

Sziasztok!

Rendeltem egy Chromecast kütyüt a tv-mhez (Anycast MP4Plus), de sajnos nem sokat ér, mert laggol a videó és a hang. Tudtok ajánlani megbízhatóan működő Chromecastot?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#152252) Axe Miskolc válasza Land (#152251) üzenetére


Axe Miskolc
tag

Chromecast?
;)

(#152253) Land válasza Axe Miskolc (#152252) üzenetére


Land
veterán

Az eredeti, amely a linkelt árának többszöröse?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#152254) Axe Miskolc válasza Land (#152253) üzenetére


Axe Miskolc
tag

Ellenben tökéletesen működik.

(#152255) Land válasza Axe Miskolc (#152254) üzenetére


Land
veterán

Reméltem van olcsóbb, de működő kínai megoldás is. De ha nincs, akkor marad az.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#152256) fateless válasza Land (#152255) üzenetére


fateless
veterán

Három különféle utánzatot vettem.
Aztán egy chromecast érkezett.

Azóta rendben van minden

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#152257) Land válasza fateless (#152256) üzenetére


Land
veterán

Eredetiből melyiket érdemes megvenni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#152258) fateless válasza Land (#152257) üzenetére


fateless
veterán

Én a kettest vettem, mert nem használtam ki az ultra tudását

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#152259) windlord


windlord
őstag

Franko hajnyirot lattatok vagy vettetek, 25-30 dodo kornyeken?

(#152260) fateless válasza windlord (#152259) üzenetére


fateless
veterán

Tesco-ban most fél áron vannak a hajnyírók (Philips, Braun, stb). Ilyen áron ott is találsz most jókat.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.