Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124401) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Az egyik ismerősnek most lesz meg a jogsija, és meg akarjuk lepni egy mini rc autóval poénból. Max 4ezer Ft, EU raktáras megoldást tudtok esetleg? :) :R

(#124402) Chaser válasza DJ. Ru$y (#124393) üzenetére


Chaser
titán

akkor is van kezelési ktsg, ha érték határ alatt van a csomag, vagy ha csak áfa köteles?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#124403) kigyi_23 válasza Chaser (#124402) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ha nincs kezelés mire a költség?

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#124404) SZIGMA válasza Chaser (#124402) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Csak ha vámkezelik, tehát ki kell fizetned az ÁFÁ-t, akkor ezt pluszban rárakják.Ha határ alatt vagy,akkor nem kell.

kigyi_23: +1

[ Szerkesztve ]

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#124405) Chaser válasza kigyi_23 (#124403) üzenetére


Chaser
titán

megnézik, bekérik az adatokat, megállapítják h áfa mentes, ezért - is - kérhetnék

SZIGMA köszönöm

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#124406) kigyi_23 válasza Chaser (#124405) üzenetére


kigyi_23
addikt

Értem a logikád, de szép lenne, hogy kiszúrnak egy random csomagot és azért, mert ők úgy gondolják jól jönne a szeton a bekérik a vámkezeléshez a papírokat csak, mert alapon. Ezért ők kifizettetnék a díjat, hogy na gyerek mi megnéztük áfamentes a cuccod fizess érte, mert mi jófejek voltunk és megnéztük.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#124407) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok!

Displayport 1.4V kábelt szeretnék venni, minden kábelem Ugreen szinte, és elégedett vagyok vele. Sajnos 1.4-es kábelt nem találtam náluk. Az lenne a kérdésem, hogy a Vintion milyen minőség? ha nem olyan jó akkor maradok a HDMI csatlakozókon de állítólag a Displayport jobb. 4K hoz kellene.

[ Szerkesztve ]

(#124408) borges7


borges7
aktív tag

Ilyesmit rendelt már valaki: [link] ?

a légkondi részére lennék kíváncsi, hogy az mit tud

(#124409) joergie válasza MittuDomain_ (#124387) üzenetére


joergie
őstag

Ez elég jónak néz ki. Vajon közelében lehet minőségben?ehhez a spar-os ellehammer táskához?(8300ft-os)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#124410) Mr.Csizmás válasza borges7 (#124408) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vmelyik topicban vótmá

lényegében:

- jeget vagy vizet csapat levegővel
- előtte pár centire érzed a hideget
- gyakorlatilag inkább csak párásít

= 2 ft-ot nem ér.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#124411) farkas-j válasza borges7 (#124408) üzenetére


farkas-j
őstag

Komolytalan dolog!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#124412) MittuDomain_ válasza joergie (#124409) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Annyira jó biztos nincs, de harmad ár, a Joybuy most elég jó akciókat tol - felteszem piacszerzés - , és a Tigernu is jól bevált, én nem félnék tőle. Még én sem rendeltem meg, mert a Joybuy szinte óránként változtatja az árakat, várom hogy ismét 15 USD legyen az a 16, minden forint számít. :P

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#124413) zsiz válasza Mr.Csizmás (#124399) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is ez van. Nem tudod esetleg lemérni majd, hogy valójában mit tud?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#124414) erdey_a válasza motoflug (#124401) üzenetére


erdey_a
őstag

teszkóban vannak ilyen áron távirányítósok, vagy ha tényleg csak poénfaktor, akkor a kólásdobozos távirányítós jó móka, és az fillérekbe kerül, csak hát várni kell rá...

Vérboci

(#124415) Mr.Csizmás válasza zsiz (#124413) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

feedbackekben képes hsz-ekben van két mérés (nem lapoztam végig, 8837 és 8825 :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#124416) zsiz válasza Mr.Csizmás (#124415) üzenetére


zsiz
őstag

Oh, köszi. Bevallom, ott nem néztem szét :D :R Mondjuk annyira nem érdekes, mert kb 70%-ban a Xiaomi venti megy róla, az meg jó pár órán át elketyeg vele :DDD

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#124417) zsiz


zsiz
őstag

Érdekes. Vettem két ibrik "folyékony kerámia" bevonatot GB-ről. Az első sima fehér dobozban jött, egy darab nagyobb méretű kendővel, papírok nélkül. A második egy sokkal kisebb dobozban érkezett. A doboz tetején és oldalán márkajelzés, stb.. 5 darab kisebb kendővel és angol használatival, valamint ebben a hozzá adott szivacs is kisebb valamivel. Az üvegcsén lévő felirat között is van különbség. Lehet hogy a nagyobb dobozos csak valami utánzat lenne? [kép]

A háttérben a drón-szerelés maradványai.. Ahhoz is ma jöttek meg az új motorok :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#124418) ztibor válasza zsiz (#124417) üzenetére


ztibor
senior tag

Nekem is a nagy fehér dobozosat küldték, de még nem próbáltam ki.

(#124419) bertokl válasza Mr.Csizmás (#124397) üzenetére


bertokl
tag

A Xiaomi 2C-t megmértem, az 324g, ezek szerint a 445 grammal az a gond, hogy az sok? Tényleg nem tudom, azért kérdem. :)

(#124420) Mr.Csizmás válasza bertokl (#124419) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az barátibb :K a 20k-s rock 390 gramm körül mozog, az már határeset. táskában egész nap cipelve azért megérzed.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#124421) bertokl válasza Mr.Csizmás (#124420) üzenetére


bertokl
tag

Oké, köszönöm! Félreértettem, azt hittem, hogy a tömege alapján lehet arra következtetni, hogy mondjuk valami homokkal, vagy mással megtöltött vacakról van szó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#124422) bul07 válasza zsiz (#124417) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen a GB szokott hamis(Fake) dolgokat árulni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#124423) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Összeépíthető DIY csillagrombolóra hogyan lehet rákeresni.
Olyan mini fém izé kéne, csak nem találom a kulcsszót!

(#124424) sambenez válasza balazs1956 (#124423) üzenetére


sambenez
addikt

Imperial Star Destroyer metal puzzle a kifejezés amit keresel.

(#124425) balazs1956 válasza sambenez (#124424) üzenetére


balazs1956
senior tag

:R :R

(#124426) kmarci25 válasza zsiz (#124417) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez a folyadék mire való/jó? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#124427) zsiz válasza kmarci25 (#124426) üzenetére


zsiz
őstag

Elvileg vízlepergető, karcálló, mindenálló bevonat autóra. [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#124428) kmarci25 válasza zsiz (#124427) üzenetére


kmarci25
veterán

Aha. Köszi! :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#124429) Upo válasza kmarci25 (#124426) üzenetére


Upo
addikt

Szerintem semmire, placebo hatás. De felkenés után egy darabig biztos szépen csillog. :DDD
Szerintem ugyanezt a löttyöt árulják még bringalánc mosónak és üzemanyag adaléknak is. ;]

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#124430) GZoli7 válasza zsiz (#124427) üzenetére


GZoli7
senior tag

Erről írjatok már tapasztalatot, ha használtátok, Légyszi'. :R

(#124431) Upo válasza zsiz (#124427) üzenetére


Upo
addikt

Annak idején 35-40 évvel ezelőtt volt NDK polír folyadék, Karipol, ugyanezt tudta, csak úgy pergette le a vizet mikor bekentük a trabant kombit. Kb. egy zacskó tej árába se került, 2-3 ft volt egy flakonnal. Nincs új a nap alatt.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#124432) hunaqua


hunaqua
addikt

Volt egy szürke dobozos,sűrített tej szerű cucc,az nagyon jó polír volt.Nem emlékszem a nevére.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#124433) flegga92 válasza Upo (#124429) üzenetére


flegga92
senior tag

Haver rakatott ilyet a kocsijára valami horror áron. 1 évet bírt ki kb rajta, én maradok a waxnál.
Autóápolás topicban ajánlott Soft99 Fusso Coat12months nagyon bevált. Egy adag kb 5-6 kocsira elég. Ha garázsban tartod és ritkán mosod kibír 12 hónapot, ha kint áll és sűrűn mosod tavasszal és ősszel én újra szoktam waxolni. Kezdőknek lehet nem jó választás, mert hamar rászárad egyszerre csak nagyon kis felületen szabad dolgozni (pl 1 ajtó). Ez a veszély a kerámiánál is fent áll hatványozottan.

(#124434) Criminal017


Criminal017
őstag

Valaki rendelt ilyen Blitzwolf kábelt? Megérkezett már?

Preorderben rendeltem március tizedikén, majd április elsején feladták, de azóta sehol semmi. Írtam a Banggoodnak, de refundolni akarnak, nekem a kábel kéne... :(((

(#124435) -cobra- válasza Criminal017 (#124434) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Én is rendeltem preorderben, megkaptam. (teljesen jó minőség)
Én kérnék refundot, majd megrendelném újra.

(#124436) mepet válasza Elemental (#124392) üzenetére


mepet
addikt

fogsz két higanyos hőmérőt és összeszigszalagozod őket. ;]

(#124437) solti válasza Criminal017 (#124434) üzenetére


solti
senior tag

nekem is hiányzik április elsejéről egy rendelés a banggoodról, szintén refundolni akartak, de miután leírtam, hogy inkább küldjék újra->megtették, kaptam tn-t is;) (bár belefér, mert azóta 400-al olcsóbb, de nem akartam ezen nyerészkedni...)

(#124438) Krogoth válasza Krogoth (#124357) üzenetére


Krogoth
senior tag

:B :U

[ Szerkesztve ]

(#124439) gixxergabi válasza GZoli7 (#124430) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Én az értékelések miatt ezt választottam. Levakartam az összes kis légyszart-kátránypöttyöt (fehér autó) ablak tisztítóval, mosás után és így kentem fel. Előtte kellett volna polír is, gondolom ezért ilyen drága a felrakás a rengeteg előkészület miatt. Én azt kihagytam így sem rossz és így is ráment egy napom. Ad egy fényt neki mind bármelyik viaszos polír, de nem érzem azt a csúszósságot, érződik tapintásra hogy ez vmi más. Ahol belecsúsztam műanyag részbe ott látszódik rendesen hogy van rajta valami :DDD
Eső után lementem és minden más autó tetején "szétterülve" volt a víz, az enyémen meg szépen pöttyökbe összeugorva - szóval működik (azóta még nem mostam) :

Nyilván ezt tudja más polír is, a kérdés az lesz, hogy meddig bírja a gyártó által ígért 2 évből, én mondjuk annak is örülök ha egy évet kibír. (talán ez lehet az előnye sima viaszokkal szemben, viszont felrakni nehezebb)
Szettben van benne egy jó minőségű mikroszálas (nem olyan mit amit itt vettünk 29ft-okért), amit egyből gépben kimostam, mert ragasztószalaggal tekerték körbe és ragacsos lett tőle. Két szivacs és egy pár papírkendő amire rakod az anyagot. Ez utóbbi elég kevés, mert idővel azon is elkezd megkötni az anyag és már a felvitelkor is ragadós lesz. Letörléssel sem szabad várni mert nagyon ragadni fog. Utólag láttam hogy lehet "félnedves" mikroszálassal kellett volna letörölni :DDD de youtube videókban nem volt ilyen sehol...
Egy Megane 3 kombira elég volt (ami nem kicsi), és még maradt egy pici az alján (majd megy a motorra).
Hja és 48 óra teljes száradási időt írt (72-ig víz nem érheti), nem mertem a napra kiállni hogy meggyorsítsam mert tuti lef..ssa egy madár, szóval az álljon neki aki pár napig tudja nélkülözni a kocsiját egy garázsban...

[ Szerkesztve ]

(#124440) Mr.Csizmás válasza gixxergabi (#124439) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szállás utcában van egy új autókozmetika, nagyon jó kerámiawaxot vagy mit tol. :)) /off ende

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#124441) Theory66 válasza SZIGMA (#124404) üzenetére


Theory66
aktív tag

Nálam pont kifogtak egy tv boxot. 43 dodó szállítással, tehát alatta van a májusi 45 $ határnak. Elküldtem nekik a banki utalást, a rendelés visszaigazolást, és a kérvényt alárva a jogszabállyal, hogy kéretik befejezni a vámolást. Postás Erzsébet ma ideküldött egy vámkezelős word doksit hogy töltsem ki, én elküldtem neki újra a 3 dokumentumot. Jól tettem-e, mire számíthatok a továbbiakban?

(#124442) GZoli7 válasza gixxergabi (#124439) üzenetére


GZoli7
senior tag

Köszönöm. Ez nem nekem való. :D

(#124443) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Itteni ajánlásra megjött a Rolton E-500-as mini rádió.
Szeretnék rádiócsatornákat programozni az egyes gombokhoz, de sehogy nem sikerül.
Én vagyok béna, vagy nem lehet megoldani?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#124444) kigyi_23 válasza Theory66 (#124441) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ha az első alkalommal az SMS-re reagáltál akkor elolvashattad volna azt is, hogy nem kell a postán utólag érkezőt kitölteni, mert ugye egyszerre adják fel az SMS-el ezért késik 4-7 napot a levél :D (ugye nagy probléma, hogy azt is a posta intézi ezért a"gyorsaság" )

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#124445) Theory66 válasza kigyi_23 (#124444) üzenetére


Theory66
aktív tag

Félre értesz :D Nem boríték jött hanem e-mailben küldött egy word doksit. 1 hete jött az sms, még aznap este visszaküldtem nekik az e-mailt a 3 papírral. Az óta semmi jelzés, a nyomon követésben nem moccant a cucc, ezért tegnap rájuk írtam hogy mi a helyzet. Ma reggel meg küldték a kitöltendő .docx-t, amit ugye nem akarok kitölteni, mert a cél ennek elkerülése lenne :D

(#124446) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Original Xiaomi Mi Band 2 Smartband
15.99 USD + 0.86 shipping
kód: GBest043

(#124447) IldiH válasza Theory66 (#124445) üzenetére


IldiH
aktív tag

A cél, hogy ne fizess, ehhez ki kell töltened a nyomtatványt (és persze a mellékletek) ... Tehát elsőre elrontottad, mert a nyomtatványt lehagytad

(#124448) Breki válasza balazs1956 (#124443) üzenetére


Breki
veterán

Én továbbra is azt mondom, hogy van sokkal jobb, de tessék.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#124449) Theory66 válasza IldiH (#124447) üzenetére


Theory66
aktív tag

Ez a doksi, kicsit megzavar a címe, de lehet én vagyok a hülye. Ez nem arról szól hogy a vámolást ki intézi?

(#124450) balazs1956 válasza Breki (#124448) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen!
Nyitott vagyok, Te melyiket ajánlanád?
Nem tudok ellenállni ezeknek a kisrádióknak:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.