Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123751) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Van olyan wifi kamera, ami aksis (nem biztos, hogy a táp megoldható) és telefonról ki-be kapcsolható?
Nem kell állandóan mennie, rögzítés se feltétel.
Viszont nagyon sós környezetben lenne, tehát legyen strapabíró.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#123752) pulutodurumo válasza Met (#123750) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem érted. Mechanikus óra szabályzásakor, a szerkezetbe nyúlkálva nagyon apró mozdulatok szükségesek, egy tized milliméter szinte sok.
A lupe jó erre, különben nem azt használná minden órás.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#123753) petipetya válasza Met (#123750) üzenetére


petipetya
nagyúr

Például egy Vostok, amelyben a pontosságot szabályozó kar szabad szemmel alig látható (szinte eltörpül a fogpiszkáló hegyéhez képest), ráadásul az alatta mozgó rugó is folyamatosan elvonja a figyelmet: youtube A videón nem jön át mennyire apró mindez, ráadásul távollátó emberként még nehezebb a dolog. :) A 10x lumét az órás topic egyik tagja ajánlotta tapasztalat alapján, de ahogy pulutodurumo is mondja, ez a bevált eszköz a folyamathoz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#123754) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Kamerás megfigyelőrendszerhez lehet venni csak központi egységet? Egy ismerősöm elkezdte megvenni a kamerákat idehaza, és csak a "doboz" kellene neki.
Vagy esélytelen? Én legalábbis nem találtam (bár smán lehet, h rosszul kerestem). Egyáltalán, ezeknek a vezérlő egységeknek mindegy, hogy milyen kamera van rádugva, vagy csak a sajátját "eszi meg"?
:F

Miért mindig én???

(#123755) kcsa válasza AndrewBlase (#123754) üzenetére


kcsa
veterán

Nem hiszem hogy megéri Kínából. Analóg vagy digitális rendszerek is vannak (és kombi is). Igénytől függően aprópénztől lottó ötösig vannak árkategóriák :)

(#123756) sambenez válasza AndrewBlase (#123754) üzenetére


sambenez
addikt

Van amelyiknek mindegy van amelyiknek nem. NVR
Itt biztosan találsz olyat ami megfelel.
Egyébként meg itt olvasgass.

(#123755) kcsa: Én meg hiszem. fele/harmad áron vannak a kamerák is meg az nvr-ek is.

[ Szerkesztve ]

(#123757) sambenez válasza gagyilovag (#123749) üzenetére


sambenez
addikt

Az is smart?

(#123758) joergie


joergie
őstag

Ha valakit érdekel, használok egy ilyen bizonyos aliprice chrome kiegészítőt, amivel egy adott termék honlapján bal alsó sarokban megjelenik egy grafikon a termék múltbeli árairól(ha jól látom értesítést is lehet kérni). Hasznos lehet.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#123759) géeles válasza joergie (#123758) üzenetére


géeles
aktív tag

Szerintem használjuk páran....
:K

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#123760) szpeti40 válasza joergie (#123758) üzenetére


szpeti40
addikt

Én nem ismertem :D köszi :R

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#123761) Zola007 válasza géeles (#123759) üzenetére


Zola007
veterán

Nem annak szánta szerintem, aki ismeri, de ez csak merő feltételezés. ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123762) Talala válasza joergie (#123758) üzenetére


Talala
senior tag

Én most találkoztam vele először. Kösz!

(#123763) Watcher45 válasza petipetya (#123742) üzenetére


Watcher45
tag

Ebben a bejegyzésedben viszonylag univerzális tokok vannak a korábbiban márkaspecifikus tok volt. Azért ezeknél a gyöngyvásznas tokoknál is figyelj a stukker méretére, mert egy P9M vagy egy Glock nem fog belemenni a PA63 vagy Walther PP méretű tokba, fordított esetben meg szinte beleesik és nem lehet ráfogni a markolatra rendesen.

(#123764) KaiotEch válasza DJGABI (#123747) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kalap szar.

(#123765) DJGABI: Hát én alapvetően xiaomi-s vagyok, amiben tehetem azt veszem, de nem minden cuccuk jó. Pl a toll is tök jó lenne, ha alapból kék betétes lenne, mert amúgy nagyon jól ír a fekete. Mobillal sem vagyok most megelégedve(Mi Mix2), míg korábban az MI3 nagyon király volt! Routerükről is hallottam már, hogy nem olyan, mint amire sokan számítottak. Légszűrőjük pl jó, valamennyivel kevesebb a por. Bár én nem nézem app-al, hogy eddig mennyi szennyeződéstől kímélt meg, mert MI Accountot szándékosan nem csinálok, ilyen szinten nem bízom azért a kínaiakban.

[ Szerkesztve ]

(#123765) DJGABI válasza KaiotEch (#123764) üzenetére


DJGABI
addikt

az első nem ajánlott sáomi cucc lenne akkor? 🤔 de amúgy jó h még csak ilyen 1 dodó volt kuponozva

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#123766) Degeczi válasza DJGABI (#123765) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A dual módú (BT és normál RF) vezeték nélküli egerük is nagyon hitvány.

(#123767) kaszibat


kaszibat
tag

Sziasztok! Ez a BREXIT egy kicsit megkavart, hogy hogy áll most? Ha Angliából veszek valamit, akkor kell már vámolásra számítani, vagy még nem?

(#123768) Laza... válasza kaszibat (#123767) üzenetére


Laza...
addikt

Odébb van az még, jóval..

Never give up!

(#123769) kaszibat válasza Laza... (#123768) üzenetére


kaszibat
tag

Tudom, hogy nem olyan mint a villanykapcsoló, de már egy éve hogy tele volt vele a média és nem követtem hogy most hogy áll. Köszi!

(#123770) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Valakinek van tapasztalat akkus vagy powerbankos szúnyogirtóval kapcsolatban? Szalcsisuteshez horgászat hoz kellene.

(#123771) wwenigma válasza zsolt1225 (#123770) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Olyan helyekre max permetező-helikopter szvsz...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#123772) Zola007 válasza wwenigma (#123771) üzenetére


Zola007
veterán

permetező drone nem is hülyeség

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123773) cidalain válasza Zola007 (#123772) üzenetére


cidalain
veterán

Ket hete is felmerult a tema.
Eleg nagy a piaci res, gyorsan le kell csapni...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#123774) Nikaré válasza KaiotEch (#123764) üzenetére


Nikaré
őstag

Leírnád (akár privátban is) hogy miért vagy elégedetlen a Mi Mix2 -vel?

(#123775) FingR86 válasza DJGABI (#123765) üzenetére


FingR86
őstag

ami nem ajánlott xiaomi cucc az sztem a hybrid szériás fulesei, rengetegszer olvastam már hogy hol az egyik hol a másik oldal kezd halkulni. na meg a borotvája, az is gagyi. az első az a kis szecska masina, nem az új 3 korkeses.

link

[ Szerkesztve ]

(#123776) AndrewBlase válasza sambenez (#123756) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

és (#123755) kcsa

Köszönöm! :R

Miért mindig én???

(#123777) vizimento


vizimento
senior tag

Sonoff Pow R2

Sokan rendeltetek innen, azért itt teszem fel a kérdést - eredetileg a hobbyelektronikába akartam, de ott nem tudnák szerintem miről beszélek...

Szóval a leírás azt ígérte, hogy az appján a feszültséget, az áramerősséget, és a teljesítményt is látni fogom, valahogy így.

Ehelyett csak a teljesítményt látom, így.

Tudja valaki mi lehet ennek az oka?
(Azt látom, hogy a második képen csak sima Pow van, nem Pow R2, de nekem az app Pow R2-t ír, és direkt azt is rendeltem, mégis olyan az appom felülete, mint a második képen ahol csak a teljesítmény látható.)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#123778) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok!

Max 20-25 dollárig van olyan alaptelefon, amit érdemes megvenni külföldről? Vagy felejtsem el és vegyek inkább üzletben? Faternak kéne valami a 6020 helyett, hasonló tudással.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#123779) sepsi0 válasza vizimento (#123777) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!
Itt fognak tudni válaszolni, ha itt sem, akkor sehol...

(#123780) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Ebbe a Xiaomi tollba hol találok kék betétet ami passzol bele?

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#123781) anonymus89


anonymus89
addikt

Rosegal kapott már valaki ilyet?
Ez egy plusz "élet" akar lenni? (sokat játszottam)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#123782) DJGABI válasza FingR86 (#123775) üzenetére


DJGABI
addikt

nekem nincs gondom a hybrid (dual drive) fülessel. meg úgy igazából egyik sáomi cuccal se volt eddig (pb, venti, led)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#123783) Zeki válasza 4ron (#123778) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bemész a tescoba. Garancia is lesz.

(#123784) FingR86 válasza DJGABI (#123782) üzenetére


FingR86
őstag

csak itt és fb csoportokban is minimum 10x olvastam, hogy a IV Hybrid és a Hybrid Pro fülesek sorra hullanak el. Ha neked nincs vele problémád, annak csak örülünk :)
nekem piston fresh van, ilyen 2-3$-s kis vacak, de sztem nagyon szépen szól és még nem halálozott el kb fél év alatt.

[ Szerkesztve ]

(#123785) tboy93


tboy93
nagyúr

Ilyen szúnyog gyilkoló gépezettel van valakinek tapasztalata?

(#123786) Titmouse09 válasza FingR86 (#123784) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Én is Mi párti vagyok, de nekem is elhullott a Piston Color fülesem, illetve havernak a Hibrid. Mindkettőnek elhallgatott a fél oldala. De fater Hibridje bírj a még, tesóm Basic-je is.
Én a repeaterekkel vagyok kicsit hadilábon. Az egyik rendszeresen pirosra vált, a másik meg néha jelszót kér.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#123787) Dolphine


Dolphine
addikt

Chromera létezik olyan kiterjesztés, ami figyeli a csomagok mozgását? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#123788) HornedReaper válasza Titmouse09 (#123786) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Nekem a fehér Xiaomi repeater ha sokszor kihúzom-bedugom egymás után, elfelejti a beállításokat. Most áttértem az olcsóbb feketére.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#123789) tboy93 válasza Dolphine (#123787) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez elvileg olyasmi: link

De a 17track mobilos alkalmazása szerintem jobb.

(#123790) DJGABI válasza Titmouse09 (#123786) üzenetére


DJGABI
addikt

ja tényleg repeater is nálam is van. egy jó fél-egy éve nem nyúltam hozzá, tökéletesen működik. pedig volt azért közbe áramszünet párszor

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#123791) Dolphine válasza tboy93 (#123789) üzenetére


Dolphine
addikt

Olyasmi, de sajnos elég korlátozott csomagokat figyel. Amazon, UPS pl. :F
Na, mindegy, egy próbát megért.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#123792) pulutodurumo válasza Dolphine (#123791) üzenetére


pulutodurumo
őstag

17Track-et használom én is. Android és Windows alkalmazás is van. Szinte minden postát, futárszolgálatot ismer.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#123793) ktommy91


ktommy91
addikt

Megjött az 5-én rendelt 1 dodós HXSJ X20 2400DPI 2.4GHz Wireless Optical Gaming Mouse Jó a fogása és bár a kapcsolók kicsit hangosak összességében ennyiért ajándék volt. Érdemes figyelni, mert azóta is többször osztogatták 1 dodóért.

Nincs kerítés.

(#123794) sloja válasza tboy93 (#123785) üzenetére


sloja
tag

Nekem is van falba dugható kisméretű szúnyogirtóm, de egy hónap folyamatos üzemelés mellett egy szúnyogot sem fogott. Nemrég vettem egy ilyet: [link], az eredmény: 4 nap alatt 6 szúnyogot fogott csak éjjeli üzemeléssel.

(#123795) krisztianAMG válasza FingR86 (#123784) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Igaz, hogy az én füleim el vannak kényeztetve, de a Fresh-nek borzalmas a hangja. Brutálisan túltolt mélyek, hiányzó magasak... Az egyetlen dolog, amit nem bánok, hogy az exemnél maradt, mert büntetni lehet a hangjával. :)
Táskába bedobva, vésztartaléknak jó, de nem szól szépen.

(#123796) oszy válasza solti (#123715) üzenetére


oszy
veterán

Nekem is volt benne egy átalakító, de azt talán nem ajánlják használni. Látom, hogy itt is írták már. Az egész vezeték cserés talán.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#123797) Vertigo18 válasza ktommy91 (#123793) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem is nagyon jól működött, komolyan azt gondoltam, hogy jó üzletet csináltam vele. Aztán 5 perc után bekrepált és soha többé nem csatlakozott....

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#123798) Degeczi válasza oszy (#123796) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, a kínai/USA dugók rossz konstrukciók (gyenge mechanikai kialakításúak, sőt, adott helyzetben életveszélyesek), így nem ajánlott az átalakító sem (pláne, ha mint írja vki, még a földelése sincs bekötve)

(#123799) Ateszpapa válasza ktommy91 (#123793) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kb 1 hónapot tudtam használni.
A "görgő életre kelt", használhatatlan lett.
:(

[ Szerkesztve ]

(#123800) BullZeye válasza oszy (#123796) üzenetére


BullZeye
veterán

Elég dugót levágni, és felrakni rá egy 400Ftos csatlakozót, de persze ha neten találtok fehér laptop power kábelt ennyiért az a tökéletes megoldás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.