Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#124251) bertokl válasza eron009 (#124249) üzenetére

bertokl
(tag)

Lehet észrevetted, de ha nem; appból vásárolva 3$-ral olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Ha 60 napon belül szükséged van valamire, azt ne Kínából rendeld! (Ősi dakota közmondás.)

(#124252) FireKeeper válasza eron009 (#124249) üzenetére

FireKeeper
(veterán)

én ilyet vettem ez még olcsóbb.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Discord: https://discord.gg/sKnPVmH || #WeAreBosch

(#124253) Jarod1

Jarod1
(addikt)

Sziasztok! Tudtok ajánlani valami bevált LED szalagot? konyhapult felett lenne, valami kapcsoló se ártana.

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#124254) gyemipapa válasza The DJ (#124227) üzenetére

gyemipapa
(senior tag)

"jó lenne, ha lenne kéznél valami kisebb, amivel a nap végén össze tudom szedni a kosz nagyját az autóból."

Naponta porszívózni az autót? Nagyon durva... :DD

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye...

(#124255) beci

beci
(őstag)

Sziasztok.
Erre tudtok kupont?
Sajna draga hozza a posta arányában.

[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#124256) -secret- válasza beci (#124255) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Rossz link.

(#124257) Keef_Lee válasza Degeczi (#124246) üzenetére

Keef_Lee
(senior tag)

Igen! Ezért írtam ezt is "Ez a funkció fontos lenne a viszonyítás miatt (értem én, hogy nem hitelesített mérőeszköz)."
Tehát a viszonyítás miatt. Várom a tapasztalatokat, javaslatokat.

(#124258) Skillet válasza beci (#124255) üzenetére

Skillet
(őstag)

Itthoni beszerzési forrást ismered?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#124259) beci válasza Skillet (#124258) üzenetére

beci
(őstag)

A módomat kb 20 nap múlva adják fel,így nem sürgős.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#124260) EXIEZ

EXIEZ
(tag)

Üdv!

Valaki tud olcsó power bank case-t? Lehetőleg olyat ami circuit board-al jön. A réginek a tokja eltört, ezért nem dobnám ki.

JJRC RC autó eladó - https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/exiez/index.html

(#124261) Salex1

Salex1
(senior tag)

Rendeltem egy Bitzwolf autós töltőt QC-s, de most vettem észre, amikor kibontottam, hogy USB mellett egy Type-c csati is van rajta (A képen két sima USB-nek láttam). Ez mire jó? Type-C - Type-C kábellel lehet tölteni és kész?
(Esetleg van arra valami törekvés, hogy idővel a sima USB-t lecserélik C-re mindenhol?)

Eladó: Nikon D3200 40eFt csak váz. Nikon AF-P 18-55 23eFt.

(#124262) tboy93 válasza enginev3.0 (#124235) üzenetére

tboy93
(veterán)

Ez a típusú ugreen typeC kábel nem ajánlott, volt róla teszt, tönkreteheti a készüléket! Nem megfelelő benne az ellenállás.

Én is befürödtem vele, mondjuk azt, hogy nem véletlenül szórja a joybuy 1$-ért. (2015-ös gyártás amúgy, rajta van a csomagoláson)

[ Szerkesztve ]

(#124263) Mr.Csizmás válasza tboy93 (#124262) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

zusammen, vagy csak x időben gyártott? asszem ilyenem van, de okés a telóm.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Nikkor 85 vintage obi, Arozzi szék, Sony akciókamera

(#124264) Ra3 válasza tboy93 (#124262) üzenetére

Ra3
(őstag)

Erről tudja valaki hogy hogy lehet megállapítani hogy a hibás széria-e?
Nem vagyok biztos benne hogy ezért olcsó, a JB-ről rendeltem most ennél is olcsóbban pl. Baseus kábeleket, de egyébként is elég sok fajta kábelt akcióztak mostanában 1 dollár környékén.

Amit én kaptam azzal csak azt tudtam megállapítani hogy Honor8-al megy a gyorstöltés, és régebben Cafele usb-c-vel nem ment a Waze képernyőtükrözés a kocsiban a Pioneer fejegységemre, most ezzel próbáltam és elsőre minden gond nélkül működött.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#124265) pyxystyx

pyxystyx
(tag)

Sziasztok!

Venni szeretnék a gyereknek egy FEIYUE FY - 10 autót.
Az alábbi szállítási módok közül a Priority Line lenne az ÁFA- mentes verzió?

[kép]

Köszi előre is!

(#124266) Donki Hóte válasza Mr.Csizmás (#124263) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Az internet valamelyik bugyrában fortyog magában egy meg nem értett zseni, aki sorban méricskéli a TYPE-C kábeleket és írja róluk a rosszabbnál rosszabb véleményeket. Gondolom, hogy ő húzta le azt a kábelt is valamilyen okból.

Nekem is van több ilyen UGreen kábelem, soha semmi baj sem volt velük, kiválóan működnek. :R

A joybuy-on is eladtak belőle sokezer darabot, a vevők közül több mint kétezren írtak visszajelzést, a visszajelzések 99 %-a szerint a kábel rendben működik

A magyar futball válogatott meccseit nézni, az olyan, mintha századszor is megnéznéd a Titanic című filmet, bízva benne, hogy most végre nem fog elsüllyedni a hajó.

(#124267) Mr.Csizmás válasza Donki Hóte (#124266) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

attól még nem kizárt, hogy hibás batch volt. :K

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Nikkor 85 vintage obi, Arozzi szék, Sony akciókamera

(#124268) tomazin válasza Donki Hóte (#124266) üzenetére

tomazin
(addikt)

Na mert a joybuyos ertekelesek relevansak ugyi? :P
Csak annyira mint a gbsek.

(#124269) Donki Hóte válasza Mr.Csizmás (#124267) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Semmi sem kizárt, mint ahogyan semminek az ellenkezője sem kizárt :R

Mindenki a saját kockázatára vásárol, a véleményeket szabadon veszi figyelembe.

Többen írták itt, hogy az adott kábel jól működik. Egyvalaki viszont leírta, hogy neki gondja volt vele.

Akik jó véleményt írtak, tőlük nem érdemes kérdezni semmit, de kérdezd meg a tapasztalatairól azt, akinek gondja volt a kábellel :K

A magyar futball válogatott meccseit nézni, az olyan, mintha századszor is megnéznéd a Titanic című filmet, bízva benne, hogy most végre nem fog elsüllyedni a hajó.

(#124270) Degeczi válasza Donki Hóte (#124266) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

De, megértett, igaza van - csak nem minden eszközön fog hibát okozni. De a lehetősége ott van, ezért célszerűen inkább kerülendő típus.

(#124271) tboy93 válasza Mr.Csizmás (#124263) üzenetére

tboy93
(veterán)

(#124263) Mr.Csizmás Arról nem találtam információt, hogy javították volna.

(#124264) Ra3 Megfelelő műszerek hiányában nem fogod tudni megállapítani sehogy, lutri.

(#124266) Donki Hóte Egy meg nem értett zseni, aka. googlenél dolgozó hapek, általában oda nem vesznek fel teljesen hülye fickókat :) Lényegtelen, mert nem egy nagy ördöngösség, Te is kimérheted megfelelő műszerrel a kábelben az ellenállást ami bizony szar. A lényege a dolognak, hogy ha nagy fogyasztót dugsz a kábelre (pl qc-képes telót), de az usb nem tudja kiszolgálni (pl. usb2-es aljzat laptopon) akkor szépen kisüti az aljzatot vagy a töltőt amire dugva van épp a fogyasztó. Nekem is van sok ugreen kábelem, jók, de ez a széria szar.

[ Szerkesztve ]

(#124272) Ra3 válasza Degeczi (#124270) üzenetére

Ra3
(őstag)

Ha jól tudom az a gond ezekkel hogy nincs vagy nem megfelelő a beépített pull-up resistor, és ha gyorstöltős eszközt akarsz vele tölteni akkor megrángathatja a töltőfejejet vagy usb kimenetet olyan árammal ami tönkrevághatja.
Tehát ha nem bír mondjuk 3A-t leadni az amiről tölteni szeretnél akkor kimegy egy usb-port a gépen amire kötötted, vagy leolvasztja a töltőfejet.

(#124273) Ra3 válasza tboy93 (#124271) üzenetére

Ra3
(őstag)

Van egy qc töltésre mérésére is képes USB teszterem, azon kipróbálom hogy mit mutat ha qc-s telefont kötök sima töltőfejre, elvileg látszani fog ha túl nagy árammal húzza.

(#124274) wwenigma válasza Ra3 (#124272) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Ezert van aramkorlat, nincs olyan hogy többet akar felvenni. Amirol meg tud azt a töltőt tűzre kell vetni mielott lángra lobbantja magát...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#124275) Ateszpapa válasza Ateszpapa (#124164) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

Na, csak megrendeltem.
Majd ha megjön beszámolok róla, ha érdekel valakit.

(#124276) tboy93 válasza Ra3 (#124273) üzenetére

tboy93
(veterán)

De sajnos az sem jelent semmit. Csak annyit, hogy a Te kábeled jó/rossz. Simán lehet hogy ami nálad jó, az másnál elégeti a töltőt, ,mert másik batchből való :(

(#124277) Salex1

Salex1
(senior tag)

Öntöző időzítőt nem láttatok valahol ennél jobb árban?

Eladó: Nikon D3200 40eFt csak váz. Nikon AF-P 18-55 23eFt.

(#124278) GIJoe válasza Salex1 (#124277) üzenetére

GIJoe
(őstag)

Nem de a Lidls nem jó 3 év garival csütörtöktől?

(#124279) retesz147 válasza tboy93 (#124276) üzenetére

retesz147
(őstag)

És mi ahelyzet a kis átalakítókkal/adapterekkel? Azokat szabad használni?
Ugreen Type-c adapter

Xiaomi Mi Mix 2S black 6/128 xiaomi.eu dev. _______Stayin' Alive_______

(#124280) Samus válasza retesz147 (#124279) üzenetére

Samus
(addikt)
LOGOUT blog

Én használom őket munkahelyen, ha kell.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#124281) CactuS válasza tboy93 (#124276) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Azon túl, hogy átmennénk elektro szakkörbe, pontosan hogyan is lehet azonosítani/mérni a rossz kábeleket? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#124282) sharp4 válasza retesz147 (#124279) üzenetére

sharp4
(senior tag)

Én nem szeretem, de használom. A meghosszabbítja a kábelt és ezzel jobban rá tud feszíteni a csatlakozóra, ami megtörhet. Autóból már száműztem, de sok a micro usb kábelem. Sajnálnám kidobni.

Huawei P20 & Ipad Mini 4

(#124283) tboy93 válasza retesz147 (#124279) üzenetére

tboy93
(veterán)

(#124279) retesz147 Nincs róla infóm :(

(#124281) CactuS Az alábbi stackoverflow válasz elég részletes: [link]

(#124284) Silεncε

Silεncε
(őstag)

Múltkor valaki kérdezte a Lenovo Watch9et. Na megérkezett. Maga az óra elég jó, kicsit talán a pántja vékony, viszont az appot hozzá csak kínai store-ból lehet beszerezni, anélkül meg még beállítani se lehet rajta a pontos időt. Majd valahonnan elő kell kotornom az APK-t.

(#124285) Savageboy válasza Silεncε (#124284) üzenetére

Savageboy
(aktív tag)

(#124286) Silεncε válasza Savageboy (#124285) üzenetére

Silεncε
(őstag)

Köszi. Máshol is láttam már ezt, de erre 404-et dobott. Most működik :D

(#124287) retesz147 válasza spileraaa (#124216) üzenetére

retesz147
(őstag)

Jól gondolom, hogy se az e-ink kijelzős, sem a kör alakú LCD-s nem képes csatlakozni a gatewayhoz?
Ezek csak úgy "magukban" működnek?

Xiaomi Mi Mix 2S black 6/128 xiaomi.eu dev. _______Stayin' Alive_______

(#124288) CactuS válasza tboy93 (#124283) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Tehát lefordítva, ha jól értem, akkor gyakorlatilag kell egy olyan eszköz, amin látni a feszültséget és az áramerősséget (pl: ez). Ha a QC képes telefon és nem QC-s töltőbe dugom, akkor előjöhet a hiba, mert a kábel nem ugye nem ismeri fel a forrást Type A - Type C esetén, így nem QCs port esetén is megpróbál 5V mellett 1,5+ Amper felett felvenni.

Viszont mi van akkor ha a nem QC-s port is tud 2,4 Ampert? (Pl. nekem olyan asztali töltőm van, amin a QC portok tudnak 5V2.4A/9V2A/12V1.5A-t, illetve nem QC-s részen 5V2.4A-t). Akkor is rendellenes a működés, viszont kárt nem okoz? :F Azt értem, hogy akkor problémás tud lenni, ha egy sima PCs TYPE A-s aljzatra dugom, mert az nem fog tudni 1,5A-t kisajtolni magából.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#124289) Silent77 válasza Keef_Lee (#124257) üzenetére

Silent77
(veterán)

Nagyjából annyi a valóságalapja mintha az utca emberét kérdeznéd.
Össze vissza mérnek, semmire nem jó. Nem fogsz ilyet találni.

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#124290) szjoci

szjoci
(őstag)

Halihó!

Gearbestről rendeltem egy xiaomi df3 dafang kamerát ápr. 27-én, most jutott eszembe hogy ránézzek mi is van vele... Még útnak sem indították, de a terméket már nem lehet megvenni (discontiuned). Erre van még esély hogy beesik, vagy kérjem vissza a pénzem szerintetek?

Szerk.: mondjuk ezt nekik is megírhattam volna, mindjárt meg is teszem... :B

[ Szerkesztve ]

(#124291) Bobbysolo

Bobbysolo
(tag)

Sziasztok!
Bármi tapasztalat Bluedio T5-ről?
G

(#124292) oszy válasza szjoci (#124290) üzenetére

oszy
(addikt)

Miért nincs már? Nekem is kellene ilyen. :B

iPhone X EasySkinz eladó, téves rendelés miatt!!!

(#124293) beg válasza Bobbysolo (#124291) üzenetére

beg
(veterán)

Kereséssel ennyit találtam: link

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#124294) KaiotEch válasza Timyyy (#124201) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Sosem kérik szinte a visszaküldést, mert az nekik pénzbe kerül. Általában alkatrészt küldenek újat, vagy egész drónt, attól függ mekkora az ára.

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#124295) pvt.peter válasza cidalain (#124155) üzenetére

pvt.peter
(őstag)

Köszönöm a választ és nektek is petipetya és sloja.
A bestbuy alatt inkább azt értettem, hogy minőség megfizethető áron. Annak nem látom értelmét, hogy havonként vegyek nagyon olcsón microSD kártyát ami idő előtt tönkremegy.
Utánanézek ennek a Sandisk High Endurance -nek.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#124296) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Srácok nincs köztünk valaki véletlen aki (vett és) használ ilyen vagy ehhez hasonló kézi szkennert?

Speciális dologra szeretném használni, nem lap scannelésre, ezért lenne pár kérdésem, ha lenne valakinek bármilyen kézi szkennere. :R

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#124297) Dluinet válasza DJ. Ru$y (#124296) üzenetére

Dluinet
(veterán)

Az alján lévő görgök sebességéből kalkulálja a kép nagyságát, ha azok nem gördülnek megfelelően, akkor nem lesz jó a kép.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#124298) Timyyy válasza KaiotEch (#124294) üzenetére

Timyyy
(őstag)

Nekem mondjuk az is megfelel, ha csak új akksit küldenek, mert úgy néz ki, az volt már eleve hibás, maga a drón jó. Na meglátjuk mi lesz ebből. Amúgy nem volt valami drága, nem mavicet rendeltem. :)

Kínai kuponok (google doc) --> https://bit.ly/napikupon | BMW R1100R & Suzuki SV 650 <3

(#124299) zavatar

zavatar
(csendes tag)

Sziasztok!
Erre kupont tud valaki ajánlani?
Nitecore TUBE LED

(#124300) DJ. Ru$y válasza Dluinet (#124297) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Ergo egy henger alakú testet nagyon nem lehet "kiteríteni" vele... :(

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.