Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123901) lsebestyen válasza CHIPman (#123900) üzenetére


lsebestyen
addikt

:R

(#123902) Samus


Samus
addikt

Kültéri wifis kamerából mi az ajánlott? Olyan kellene, ami:
-bírja a kültéri használatot
-wifin csatlakozik a hálózathoz
-memóriakártyára rögzít
-távolról nézhető mobilon (Android), plusz pont, ha mozgatható is.
-mozgásérzékelés és természetes éjjel is lehessen látni valamit a felvételből.

Ár nincs megszabva, a legjobb ár/érték arányú cucc kellene, ami két hétnél tovább megy, EU raktárból az ára miatt (kettő kellene).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#123903) 4ron válasza Zeki (#123783) üzenetére


4ron
senior tag

Sose néztem még ott a telefonokat, most majd csekkolom. Köszike.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#123904) Beni2360 válasza MittuDomain_ (#123898) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért majd egyszer elárulod, hogy miképpen sikerült megoldanod?
Hátha vaki szintén belefut ebbe a szituba.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#123905) Bulp


Bulp
csendes tag

Netac N500S SSD 320GB - 58$
$10 Off Coupon Code: ZPSNEW052901
[zapals]

[ Szerkesztve ]

(#123906) MittuDomain_ válasza Beni2360 (#123904) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Inkább ide mint privátban, nagyon remélem, nem érint sokakat.

A "megoldódott" - maradjunk annyiban - nagyon nem jó szó.
Valaki(k) leemelték róla a dellát 05.07 és a mai nap között, kisebb részletekben, a jelenlegi egyenleg 0,19EUR ill. 60HUF.

Ennek a sz@r online virtuális kártyának nincs netbankja, nincs értesítési felülete hogy tájékoztatást kapjak a tranzakciókról, emailt sem küld. Dühömben léptem be a weboldalra, hogy mi a tökömért dob vissza mindig, és akkor hidaltam le. A nagy része (21EUR) egy ún. adcash befizetés volt amiről eddig sosem halottam, a többi steam vásárlásokra ment el elvileg UK acc alól, (425-952-2985 GBR és hasonló tranzakciós azonosítók), egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni.
Szóval megkurtítottak szűk 8db Mátyás királlyal, és nem találtam semmi jogorvoslati felületet. :(((
Legális W10és legális AVG, a normál kártyáim ugyanúgy benne vannak a PP-ban és az Alipay-ben is, és semmi probléma velük. Nem osztottam meg semmilyen felületen virtuális kártya adatokat értelemszerűen.

Amit javasolhatok, ha valaki ilyenhez jut, csak akkor aktiválja (erre van vmi fél év az email beérkezésétől), ha tudja, mit akar vele/belőle venni, és AZONNAL költse el.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#123907) MittuDomain_ válasza Bulp (#123905) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Megvenném, de átjön a vámon szerinted? Azzal már nagyon nem pálya.

Szerk:
Vagy van vámmentes szállítás a Zapalson? Még nem rendeltem tőlük olyan értékben, hogy ez felmerüljön...

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#123908) DeFranco válasza MittuDomain_ (#123906) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez amúgy mi a gyász volt ez a kártya? ki adta miért adta és hogy jutottál hozzá? a te pénzed állt rajta vagy nyerted?

(#123909) MittuDomain_ válasza DeFranco (#123908) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Egyszer kitöltöttem a Sonda Ipsosnak egy kérdőívet, kisorsoltak és kaptam egy ilyet. Ha vki sokat tölt szabadidejében, azzal pontokat gyűjt, és azokért is megveheti. Elvileg ezek a pontokért választható cuccok.

Tényleg arra gondolok, hogy itt valami helyi hiba lehetett, (Fake authentikáció volt vmelyik oldalon? De ez is csak akkor számítana, ha fizetni akartam volna, de nem akartam. Igazából arra vártam, lesz vmi rendes 2/16os TV box ezért az árért, hátha elavul a kártya lejárat előtt és leesik az ára; de mivel 31én lejár a kártya, gondoltam most már muszáj elkölteni) mert egy ilyen cég nem engedhet meg magának ekkora blamát, de nem érzem, hogy én lennék a gyenge láncszem, ésszerűen kezeltem ezt a pénzügyemet is.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#123910) Emperor_ válasza sloja (#123794) üzenetére


Emperor_
addikt

A cucc csak a Pest iekre veszélyes, a pets .t nem bántja 😁.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#123911) PainKiller13 válasza Bulp (#123905) üzenetére


PainKiller13
őstag

Hiába nagy.

TLC, ami hamar tönkremegy. MLC/SLC-t érdemes venni. Árát nem éri meg.

(#123912) ANOka válasza Samus (#123902) üzenetére


ANOka
őstag

Kérdéseddel inkább itt próbálkozz...

(#123913) tomchy válasza PainKiller13 (#123911) üzenetére


tomchy
tag

TLC, ami hamar tönkremegy

ez mondjuk egy elég furcsa megállapítás :D
A legtöbb ssd már TLC és átlag felhasználónál tök mindegy, mert nem a cellák mennek tönkre

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#123914) wwenigma válasza PainKiller13 (#123911) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah, normal hasznalatnal 1-2 evtized. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#123915) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Május 31, jön a MI Band 3. Újra kezdődik az őrület? :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#123916) DJ. Ru$y válasza MADcat (#123915) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Asszonynak most vettem egy kínai verziós kettest, ha ezt tudom, magamnak veszek egy hármast és az én int. verziósomat adom neki. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#123917) MADcat válasza DJ. Ru$y (#123916) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

pont így csináltam az egyessel... :K :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#123918) Janaboy válasza MADcat (#123915) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, ha lesz értelme..

Janaboy

(#123919) peestike válasza MADcat (#123915) üzenetére


peestike
senior tag

Én mostanában veszem észre a kettesemen, hogy gyengébb az akksi, 3 nap után 71%, így esélyesnek tartom. Banggood-on 2 különböző ár van, az olcsóbb 39.99 usd, aztán majd kiderül. Esetleg, ha karácsonyig kihúzná, akkor még lehet olcsóbb, persze kíváncsi leszek mit fog tudni...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#123920) Ļantos válasza Samus (#123902) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Miért memóriakártyásat keresel? Tolvajka leveri, kártyástól elviszi oszt helló, míg az online tárhelyesnél ba.zhatja. Én is most akarok venni, éjjellátós, online tárhelyes, wifis, hd, kültéri, hirtelen ennyi.

(#123921) w.miki válasza Ļantos (#123920) üzenetére


w.miki
veterán

majd ird meg, mit találtál. Online tárhely + pénz, havidíj.... Lehet mérlegelni megéri-e. Ha hetente betörnek, akkor nyilván igen, bár abban nem vagyok biztos, hogy arra kínából rendelt kamera lesz a megoldás.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#123922) gboszi válasza Samus (#123902) üzenetére


gboszi
senior tag

Xiaomi Yi kültérije? Nincs vele tapasztalatom, csak a beltérivel, amit nagyon szeretek. Elvileg mindet tudja amit szeretnél. Plusz valoban rogzit felhőbe is.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#123923) Ļantos válasza w.miki (#123921) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Van FTP tárhely a weboldalamhoz, meg NAS-om is, így ez nem okoz pluszt nekem. Szerintem mindenkinek van valami felhője a mai netes világban. Vagy a másik módszer, amikor mozgást észlelve elküldi mailon a képkockákat. Ezer lehetőség van már. Nem jártam még utána mert festem a házat és addig se kamerát se a napelemes cuccaim nem teszem fel, de ha megszületik a döntés majd írok, lehet ebay-os rendelés lesz.

(#123924) Samus válasza Ļantos (#123920) üzenetére


Samus
addikt

Kollégámnak kell, nem nekem... Nincs beltéri, se felhő, se NAS...csak arra kell neki, hogy mikor dolgozik, néha hazanézzen a kutyákra.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#123925) tipuka válasza MADcat (#123915) üzenetére


tipuka
addikt

bár lefagyaszthatnám magam addig :D MI8 -ra is rápörögtem , hogy milyen lehet majd élőben... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123926) gyapo11


gyapo11
őstag

Van egy Y2 plus okos karkötőm, ezzel nem is lenne baj, de a software csapnivaló. Nem tölti át az adatokat, hiányos, később az eddigi statisztikák is eltűntek, szóval semmire nem jó.
Mit lehetne venni helyette? Tudom sokfélét, de a hozzá tartozó app a lényeg. Csak a lépés számlálás, pulzusszám, alvás figyelés és alarm funkciók érdekelnek, értesítés nem kell a telefonról, viszont pc-n (windows) szeretném megkapni, nézni az adatokat, grafikonokat. Van-e ilyen?
A legjobb lenne, ha nem kellene naponta szinkronizálni, hanem valameddig tárolná a karkötő az adatokat, majd egyben át tudná tölteni, amikor összekapcsolódik az appal.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#123927) cidalain válasza gyapo11 (#123926) üzenetére


cidalain
veterán

Mi band 2 (vagy mindjart itt a Mi band 3)?
Az app mi fiokba is szinkronizal a felhobe, igy az adatokat PC-re is el lehet erni valahogy gondolom (en meg nem probaltam winen megnezni). De a szaktopicjaban nyugodtan megkerdezheted.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#123928) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Egy regi erositobe amin nincs usb, hbmi csatlakozo, csak rca, hogyan tudnam bele vinni a hangot bluetoothon keresztul? Van erre valamiolcso celeszkoz, vagy nem lehetseges?

(#123929) DJ. Ru$y válasza nababika (#123928) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hogy ne volna. Ezt keresd a kínai oldalakon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#123930) vargalex válasza gyapo11 (#123926) üzenetére


vargalex
félisten

Az Y2 plus-t sem kell naponta szinkronizálni...

Alex

(#123931) Saccco válasza DJ. Ru$y (#123929) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mondjuk csak a posta miatt lehet olcsóbb.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#123932) zoltan6 válasza nababika (#123928) üzenetére


zoltan6
őstag

van a tp linknek is ilyen cucca 5-6000ft körül, [link]
3-4000ft-nál olcsóbban nem láttam aliexpressen sem ilyen cuccot. [link]

(#123933) McReay


McReay
aktív tag

Sziasztok!

Rendeltem egy terméket az eBay-ről és pár napja ezt látom a nyomkövetésben.

Értesítőt nem kaptam! Mi lehet ilyenkor a teendő? :F

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#123934) petipetya válasza McReay (#123933) üzenetére


petipetya
nagyúr

B.sztak kivinni vagy értesíteni, menj be érte mielőtt visszaküldik.

"nincs rá lezsóidő"

(#123935) Charlie Gordon válasza McReay (#123933) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Nekem 05.17-én érkezett be a csomagom a postahivatalba a nyomkövetés szerint, és 05.28-án kaptam értesítőt.

(#123936) gyapo11 válasza vargalex (#123930) üzenetére


gyapo11
őstag

Nem is tettem meg, aztán itt-ott voltak napok, ahol volt adat, pedig minden nap alszom, és elég sok napon van gyaloglás, amit mutatnia kellett volna.
Nálad hogy működik az adatok átvitele? Hány naponta kell szinkronizálni, hogy ne vesszen el egy nap adata se? Hogyan lehet az adatokat átvinni pc-re?

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#123937) szabi__memo válasza McReay (#123933) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Bemész és fejberúgod a postást

(#123938) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Tudtok olyan akksi toltot, amivel tudok tölteni 12 V 0.8 A, illetve 12 V 5 A-el is? :R

(#123939) CHIPman válasza #04441088 (#123938) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akksi töltő ebben a topicban a LiitoKala, ami általában nem 12V-on tölt, szerintem kimaradt valami részlet.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#123940) Imy válasza MADcat (#123915) üzenetére


Imy
veterán

És majd mit fog tudni a MiBand 3? :O

(#123941) -secret- válasza Imy (#123940) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

NFC ;)

[ Szerkesztve ]

(#123942) vasi89 válasza Imy (#123940) üzenetére


vasi89
addikt

nemtudom de én már 2eset sem vennék, tavaly teljesen jó volt de aztán minden frissítés után kb csak rosszabb. A pulzusmérés az teljesen kaotikus, de hívásnál h hol jelez hol nem.

(#123943) Mexbacsi


Mexbacsi
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy jó kis 18650es töltőt? Semmi extra nem kell igazabol. Konnektorba be és töltsön, de ne gyujtsa rám a házat.

[ Szerkesztve ]

(#123944) Imy válasza vasi89 (#123942) üzenetére


Imy
veterán

Az érdekes, mert nekem tökéletes a MiBand2, a frissítésekkel egyre jobb funkciókat kapott.

(#123945) Doki16 válasza Mexbacsi (#123943) üzenetére


Doki16
addikt

Ez egy nagyon jó töltő. [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#123946) vasi89 válasza Imy (#123944) üzenetére


vasi89
addikt

nem tudom mi lehet, ios-el használtam, most android de ugyan azok a gondok.

[ Szerkesztve ]

(#123947) Mexbacsi válasza Doki16 (#123945) üzenetére


Mexbacsi
tag

Ennyire komolyra nincs szükségem :) heti 1-2 alkalommal töltenek fel egy akksit vele.

(#123948) Doki16 válasza Mexbacsi (#123947) üzenetére


Doki16
addikt

Van ebből egy darabos verzió is. [link]
De szerintem a nagyobb jobban megéri, mert nem csak Li-ion tud tölteni hanem Ni-MH is. (a kicsi is tudja természetesen)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#123949) DJGABI válasza Mexbacsi (#123947) üzenetére


DJGABI
addikt

a 100-as is elég neked akkor [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#123950) JóGéza válasza Mexbacsi (#123947) üzenetére


JóGéza
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.