Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124151) Samus válasza kcsa (#124149) üzenetére


Samus
addikt

Nem. Top 3C World a bolt neve, ahonnan jönnie kellene.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#124152) géeles válasza janakbacsi (#124150) üzenetére


géeles
aktív tag

Akkut innen.
:K

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#124153) ktommy91 válasza janakbacsi (#124150) üzenetére


ktommy91
addikt

Őt szokták emlegetni, mint megbízható jóáras akku forrást: jófogás-->R.Zs felhasználó

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#124154) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Telefonba keresek microSD kartyat amire DailyRoads Voyager -rel rogzitenék menetkozben videot/fenykepet.
A folyamatos terheles miatt megbizhato kartyara lenne szuksegem.
Mi a jelenlegi bestbuy microSD kartya gearbestrol vagy eBayrol ismerve az elobbi felhasznalasi modot?

Koszonom a valaszt.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#124155) cidalain válasza pvt.peter (#124154) üzenetére


cidalain
veterán

A bestbuy szo es a megbizhato szo kizarja egymast.
Vagy ha a 20 dollar is bestbuy egy megbizhato 32 gigas kartyaert, akkor viszont ok: Sandisk High Endurance, amit pont ilyen helyre terveztek.

Ha viszont 5 dollar a keret egy 32 gigasra, akkor tokmindegy. Megy ameddig megy, aztan ha elromlik veszel egy masikat fillerekert. Persze az ciki ha pont akkor doglik be, amikor pont kellene...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#124156) petipetya válasza pvt.peter (#124154) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem innen van egy 64 GB-os, több hónapja prímán működik a telóban: sdxc
Haver párjának pedig innen rendeltem egy 32 GB-ost, valami régi szutyokban használja: sdhc

"nincs rá lezsóidő"

(#124157) sloja válasza pvt.peter (#124154) üzenetére


sloja
tag

Ez is egy lehetőség: [link], én 120 GB-ost vettem és a 4K-s filmet simán viszi.

(#124158) Chaser válasza cidalain (#124155) üzenetére


Chaser
titán

nem zárja ki...:)
attól, h valaminél van sokkal olcsóbb a drágább lehet betsbuy adott feladatokra drágábban is, főleg ha annál sokkal drágábban már csak arányaiban sokkal kevesebbet adó opciók vannak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#124159) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Fura kérdés lesz, a posta mostanában mennyire sikeres a csomagok levadászásában?

Formára kis dobozok, nem elektronikai termék, átlagos földi halandó nem mondaná meg mi van a dobozban.
Kínából érkezne a csomag, autó alkatrészeket tartalmazna. Súlyra is pehely könnyű.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#124160) cidalain válasza Chaser (#124158) üzenetére


cidalain
veterán

Persze ertem en, masodik mondatban oda is irtam, hogy van jo memokartya az adott feladatra, es mondhatjuk bestbuynak is, mert joval tobbet iger, mint az, ami harmad annyiba kerul. (En is azt a sandisk high endurance-ot hasznalom a car-dvr-ben.)
De sokan ezen a forumon ha a bestbuy szot hasznaljak, akkor olcsot ertenek alatta.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#124161) spileraaa válasza janakbacsi (#124150) üzenetére


spileraaa
senior tag

keszitenel rola egy videot ha nem nagy keres

ha lesz vidoe akkor talan en is neki vagok kicserelni
de adig nem merek neki fogni

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#124162) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Lenne kettő-három power bank kiszemeltjeim. A három közül melyiket érdemesebb megvenni Xiaomi Redmi 5 Plushoz? :Y
[link]

[link]

A harmadik amit Type-C csati is van rajta.
[link]

Teclastnak azért tetszik,mert van kis kijelző amit mutatja az akku töltés százalékát.
Xiaomi mint maga a neve és megbízhatóság szempontból.
Melohelyre szeretném magammal vinni. :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#124163) trebrona válasza FoLey-v (#124162) üzenetére


trebrona
nagyúr

Inkább a xiaomi innen: [link]

LED-ek jelzik a töltöttséget.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#124164) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!

Erről az USAMS Qi power bankról van valami tapasztalat?

Fontos lenne a QI töltés.

(#124165) FoLey-v válasza trebrona (#124163) üzenetére


FoLey-v
addikt

Köszönöm! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#124166) grafnet válasza FoLey-v (#124165) üzenetére


grafnet
veterán

Azért az eustock-ot is nézd meg, ha még nem rendeltél...

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#124167) trebrona válasza grafnet (#124166) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ott egyportos QC2.0-ás van.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#124168) FoLey-v válasza grafnet (#124166) üzenetére


FoLey-v
addikt

Már megrendeltem,ennyiért kihagyhatatlan ajánlat. Mellesleg nem sürget,de azért majd jó lesz 100km távolságban levő otthontól. :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#124169) bul07


bul07
nagyúr

Hátha valaki venne

Besiter Power Bank 20000 mAh For Xiaomi Mi 2 Quick Charge 3.0 PowerBank
[link]
Szállítással együtt US $20.57
Nagyon sokat eladott belőle és rengeteg képes értékelés is van

banggood is árulja igaz nem kicsit többért [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#124170) Degeczi


Degeczi
nagyúr

Xiaomi e-inkes asztali (ill. falra ragasztható) hőmérséklet + páratartalommérő $9.99 Joybuy flash sale-en (valóban jó ár, $15 körüli akciók jellemzőek, normál áron pedig $20 fölött)

Semmi extrát nem tud (csak a kis smiley lesz szomorú kellemetlen páratartalomban), de nagyon szép és az e-ink miatt természetesen kiküszöböli az LCD-s típusok nyűgjét, a csapnivaló látószöget: ez mintha kartonpapírra lenne festve, bármilyen szögből jól látható.
Van már egy, de veszek másikat is, ajándéknak is praktikus lesz.

[ Szerkesztve ]

(#124171) petipetya válasza Degeczi (#124170) üzenetére


petipetya
nagyúr

Berendelve. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#124172) Imy


Imy
veterán

Ilyen tároló dobozkákat hogyan lenne érdemes keresni? Asszonynak küldtek véletlenül egyszer 4db-ot, aliról vagy e-bayről.

(#124173) DJGABI válasza Degeczi (#124170) üzenetére


DJGABI
addikt

ez a joybuy mostanában jól tolja, kb az egyetlen hely ahol valódi akciók vannak

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#124174) draco31


draco31
veterán

Erre valakinek esetleg kuponja?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#124175) gyapo11 válasza bul07 (#124169) üzenetére


gyapo11
őstag

A 60 % conversion rate azt jelenti, hogy 12000 mAh-t ad ki?

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#124176) petipetya válasza Degeczi (#124170) üzenetére


petipetya
nagyúr

+kedvcsináló videó hozzá: youtube

Zseniális az e-ink kijelző és a mágneses felhelyezhetőség is. Vajon a dokk a mobilt is elbírja majd, ha mondjuk egy fém felületre helyezem fel a mágnessel? Számomra plusz előny, hogy nem mutatja az időt, hiszen arra ott a laptop, mobil vagy az automata óra a csuklómon.

"nincs rá lezsóidő"

(#124177) petipetya


petipetya
nagyúr

Tegnap berendeltem a Lenovo Watch 9-et a zapastyle-ról (még sosem vásároltam onnan). Az adatlapján feltüntetett kóddal 21.99 USD-ért bevállalom a tesztet, a legrosszabb esetben pedig túladok rajta.

Egy Xiaomi Amazfit Bip járt nálam tavasszal, de hamar túladtam rajta. A Lenovo Watch 9 feladata az lesz, hogy az időnkénti tornatermi elfoglaltság közben mérje az aktivitást, és rezgéssel jelezze az értesítéseket (csak a hívást és a Messengert). Hogy a 15-25 méter távolság mennyire tartható egy 4.2-es bluetooth chip-el ellátott telóval, majd kiderül. Illetve kap majd egy éles napot is, amikor a rendes karórám helyett lesz rajtam. A pulzusmérés része egy vicc, mivel azt a telefon kamerájával oldja meg (ebben veri a Xiaomi Amazfit Bip), de ezenkívül minden más tetszik rajta - elsősorban az analóg mutatók. Majd írok róla, ha megjön.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#124178) Hegasus válasza Degeczi (#124170) üzenetére


Hegasus
senior tag

+1 dodo és alin is fenn van (ha valaki nem akarna emiatt joybuyra regelni:én)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#124179) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok
xiaomi elektromos csavarhúzóra tud kupont valaki?vagy valami olcsóbb bevált alternatíva?

(#124180) ktommy91 válasza Degeczi (#124170) üzenetére


ktommy91
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#124181) petipetya válasza ktommy91 (#124180) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elfogyott.

"nincs rá lezsóidő"

(#124182) DJGABI válasza gyapo11 (#124175) üzenetére


DJGABI
addikt

bg review: 18,5Ah [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#124183) CHIPman válasza DJGABI (#124182) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Xiaomikra a 3,7V-os kapacitás van ráírva, ami ugye 20000mAh-nál 5V-on 14800mAh. Ez meg ezek szerint 5V-ra van írva.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#124184) spileraaa válasza Hegasus (#124178) üzenetére


spileraaa
senior tag

nem tudom Magyarországra van ingyenes szállítás vagy sincs de Romániába nincsen így elég drága
[kép]

így marad az olcsóbb mert itt csak Shipping Cost: US$1.40

be is rendeltem egyet a pára mérő miatt remélem elég pontos

https://www.joybuy.com/600316255.html

ezen az oldalon van pontrendszer?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#124185) Degeczi válasza CHIPman (#124183) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A linkelt kép a fölvett töltésmennyiséget mutatja!
Az 5V-on leadott szinte teljesen biztosan az általad említett 14.8Ah lehet.
Majd bolond lenne a Xiaomi nem 27000 mAh-ként hirdetni, ha akkora akkukapacitása lenne...

(#124186) wwenigma válasza Degeczi (#124185) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, a megadott konverziós rátát is figyelembe véve 20k-s cella van benne.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#124187) Degeczi válasza Hegasus (#124178) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Én is csak nemrégiben regisztráltam Joybuy-ra, de az első rendelés nagyon gyorsan, két hétnél is hamarabb is megjött, míg a többi kínai oldalról mostanában nekem egy hónapon fölüli idők vannak, szóval eddig jó a tapasztalatom velük.
Mindenesetre az jó hír, h máshol is megy már lentebb ennek az ára (pl. GB-en még mindig $22.6...)

(#124188) spileraaa válasza Degeczi (#124170) üzenetére


spileraaa
senior tag

szerintem ez jobb ahogy írja pontosabb is meg az elem miatt is jobban tetszik mert ceruza elem kell béllé
[link]
amit te linkeltel +-0.3 C ennél viszont csak 0.1 ír

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#124189) Gabócza válasza spileraaa (#124184) üzenetére


Gabócza
senior tag

A megosztott képeden én azt látom, hogy van ingyenes szállítás, csak tracking információk nem járnak hozzá...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#124190) wwenigma válasza spileraaa (#124188) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

LCD. Ha asztalra kell neha ranezni akkor jobb az e-ink kijelzos es nemgyengen szebb is.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#124191) spileraaa válasza wwenigma (#124190) üzenetére


spileraaa
senior tag

nekem nem a kulcsin fontos hanem hogy minél pontosabb legyen
es az ilyen lapos elemekben nem nagyon bizok hogy pontos erdemenyt tudnak biztositani

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#124192) Degeczi válasza spileraaa (#124188) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez "12 egy tucat" LCD-s típus, rossz látószöggel. Abban, amit linkeltem, az e-ink a lényeg.
CR2032 vagy ceruzaelem tökmindegy, ha elég évente cserélni.

(#124193) szabi__memo válasza spileraaa (#124191) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De mi köze az elemnek a pontossághoz:F:F

(#124194) petipetya válasza wwenigma (#124190) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ebből kihagyták a geek faktort.

"nincs rá lezsóidő"

(#124195) spileraaa válasza szabi__memo (#124193) üzenetére


spileraaa
senior tag

en a konyhai merlegbol indultam ki ott a lapos elemes soha nem volt pontos igy ne is lassak tobbet lapos elemet

de lehet itt az is elegendo az eink miatt
de a masik akkor is komplexebb

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#124196) Degeczi válasza spileraaa (#124195) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kinek, mire van szüksége...
Nappaliban nekem aztán tökmindegy, h 0.3 vagy 0.1 a pontosság, az égvilágon semmi nem múlik rajta, ez nem vezérlőeszköz (csak egy fűtést vezérlő termosztátnál lenne ez kritikus), a szépség és a praktikum annál inkább. A jó láthatóság sokat számít: rengeteget vesződtem LCD-s hőmérőkkel, amiknél többnyire nem mindegy, h hová teszed, mert ha állva láthatóak jól, akkor ülve nem lesznek azok...

Az e-ink kijelző pedig annyira szembetötlően egyedi, h bárki aki eddig meglátta, mind megkérdezte, hol lehet ilyet kapni...

A Bluetooth nekem szintén nem szempont: ha a pár méteres hatótávján belül vagyok, akkor ránézek - nem fogom telefonnal. Annál már sokkal praktikusabbak a kijelző nélküli Zigbee-s szenzorok, amiket Xiaomi Gateway-el bárhonnan távolról is le tudok kérdezni telefonon.

(#124197) szabi__memo válasza spileraaa (#124195) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A konyhai mérleged volt csak szar

(#124198) bertokl válasza draco31 (#124174) üzenetére


bertokl
tag

80d9cd kuponnal 13.19$, vagy 225 pont felhasználásával 12.74$.

(#124199) Hegasus válasza spileraaa (#124184) üzenetére


Hegasus
senior tag

nálad is van free shipping, csak nem trackinges :) de igen, ide regisztrált air mail-en küldik (ami már benne van az árába)

(#124187) Degeczi na igen, eddig csak ebayről és aliexpressről rendeltem, de felfoghatatlanul össze-vissza jön, van ami untracked és 10 nap alatt itt volt, és van ami tracked és 40 nap alatt ért ide. én már mindig úgy számolok, hogy 30 nap és max kellemesen csalódok (és ritkábban meg negatívan.)

(#124196) Degeczi én színes, min 24" e-ink kijelzőket várok, digitális képnézegetőnek, fel a falra, akár csinálok neki magam keretet, bele egy sd kártya több ezer képpel, és mondjuk óránként váltakozik, elemet is ritkán kell cserélni. nem olyan trágya lenne,mint egy lcd, ami éjszaka is lámpaként világít, hanem mint egy igazi festmény, csak váltogatja magát, és olyanra amilyenre én akarom :D

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.