Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#124801) Ra3 válasza betyarr (#124796) üzenetére

Ra3
(őstag)

Felesleges felszívni magad, a vámmentes indítványtól még kb. 2 hét amire megkapod.
Nekem pénteken (06.09) jött meg egy dashcam, amit április 17.-én rendeltem, május 5.-én célországban feldolgozva (ekkor lehet hogy már egy hete az udvaron volt), egészen május 13.-ig tartott mire kitalálták hogy meg kéne vámolni.
Másnap már bent voltak náluk a doksik, de innen még 11 napba tellett hogy elmenjem a vámmentes indítvány.
Más topicokban is olvasom hogy ha vám elé megy akkor az plusz egy hónap kb. ha kell fizetni ha nem.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#124802) akos727

akos727
(senior tag)

Sziasztok, tud valaki ajánlani egy powerbanket 5000mah felett, ami tényleg annyi és nem drága? (Tehát nem egy telefon akku méretű valami és rá van írva, 20 ezer)

(#124803) Graphics válasza akos727 (#124802) üzenetére

Graphics
(félisten)

Xiaomi :)

[link]

@trebrona: Bangen majdnem drágább :D

[ Szerkesztve ]

(#124804) trebrona válasza akos727 (#124802) üzenetére

trebrona
(veterán)

Original Xiaomi New 10000mAh Power Bank 2 Dual USB 18W Quick Charge 3.0 Charger

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.

(#124805) trebrona válasza Graphics (#124803) üzenetére

trebrona
(veterán)

Dual USB és QC3, nem Single QC2. Valamint számold hozzá eustockról a szállítási díjat!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.

(#124806) Zeki válasza EXIEZ (#124800) üzenetére

Zeki
(veterán)

NAGYSÁGRENDEKKEL EGYSZERŰBB LENNE, ha tracking kérdezéskor beadnák a kérdezők a tracking számot is, és nem csak valami nyomkövető oldalról kimásolt vackon kellene okoskodni, mit is jelenthet.

SOKADIK ESET!

Amúgy ez a külföldi postázós topik.

(#124807) powerwade válasza EXIEZ (#124800) üzenetére

powerwade
(senior tag)

Nekem ugyanez volt, refundot kertem amit a kiskinai elutasitott (eroskodott, hogy a csomag megerkezett az orszagba - a tracking ugyanazt mutatta mint neked) de az Ali kozbelepett es jovairtak a penzt, mert ugye a csomag az sehol. Konkretan azt jelenti a lenti uzenet, hogy felkerult a gepre (ott a jarat szam) es azota nyomaveszett :D

(#124808) BullZeye válasza Zeki (#124806) üzenetére

BullZeye
(addikt)

Amit aztán egy jó akaró seperc alatt magához kér kamu névre céghez :D
Főleg ha eu expresses vagy railwayes, aztán mehet a sírás, hogy de rosszak az emberek :)

(#124809) agroman válasza BullZeye (#124808) üzenetére

agroman
(aktív tag)

hogyne..yanwen-es kamutracking ceghez keret.. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

------

(#124810) EXIEZ válasza powerwade (#124807) üzenetére

EXIEZ
(tag)

Irtam neki hogy még sehol, vagy újraküldi vagy akkor megy a dispute és azt csinál amit akar. majd 3 ezres dolog, nem hagyom veszni :D

JJRC RC autó eladó - https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/exiez/index.html

(#124811) Donki Hóte

Donki Hóte
(őstag)

Nabasszus, rendeltem egy hiper-szuper DVI to VGA kábelt.

Csakhogy a DVI csatlakozót nem tudom bedugni a számítógép DVI aljzatába, mert a kábel DVI dugójában van 4 plusz tű, amikhez nincs lyuk a DVI aljzatban :W

Ezek a felesleges tűk:

Mi célt szolgál ez a 4 tű? Mit lehet csinálni ezzel a 4 "felesleges" tűvel?

A magyar futball válogatott meccseit nézni, az olyan, mintha századszor is megnéznéd a Titanic című filmet, bízva benne, hogy most végre nem fog elsüllyedni a hajó.

(#124812) beg válasza Donki Hóte (#124811) üzenetére

beg
(veterán)

Van egy pár szabványa a DVI-nak. De ez itt már off.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#124813) Degeczi válasza Donki Hóte (#124811) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

Fordítva ülsz a lovon: azokon a "felesleges" tüskéken utazna az analog RGB jel, ami a VGA csatlakozáshoz kell...

Ha a gépeden nincsenek meg ezeknek a megfelelői, akkor az csak digitális kimenet, amire nem fogsz rákötni analóg képmegjelenítőt.

[ Szerkesztve ]

(#124814) Graphics válasza Donki Hóte (#124811) üzenetére

Graphics
(félisten)

"Felesleges"

Hát végül csak analóg vagy digitális a különbség, nem olyan nagy.... ;] Ezt az életben egyszer mindenkinek be kell szopnia, ez ilyen.

(#124815) Flashback válasza betyarr (#124796) üzenetére

Flashback
(addikt)

Wow! Milyen fenőkövet rendeltél? Engem is érdekelne!

[ Szerkesztve ] Everything begins with an idea...

(#124816) Donki Hóte válasza Degeczi (#124813) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Értem én hogy nem működik, de akkor egy ilyen DVI-D to VGA átalakító hogyan működik

A magyar futball válogatott meccseit nézni, az olyan, mintha századszor is megnéznéd a Titanic című filmet, bízva benne, hogy most végre nem fog elsüllyedni a hajó.

(#124817) Graphics válasza Donki Hóte (#124816) üzenetére

Graphics
(félisten)

Pedig írtuk, képet is raktak be.

Az, sehogy :)

Jó olvasgatást - itt egy kis tananyag.

@Mr.Csizmás: Nem feltétlen, vannak aktív átalakítók is.

[ Szerkesztve ]

(#124818) csako válasza Graphics (#124814) üzenetére

csako
(addikt)

Pedig a termék oldalán még ábrákkal is le van vezetve, hogy csak az olyanba megy bele :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#124819) Mr.Csizmás válasza Donki Hóte (#124816) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

így. lényeg hogy DVI átalakító témában le kell fixálni, hogy mi kell. vagy kidobni a régi monitort, vga-t, és hdmi/displayportos cuccokat beszerezni.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó mindenféle dolgok

(#124820) Donki Hóte válasza Graphics (#124817) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Az, sehogy :)

A termék oldalán ez van írva:

This converter can convert DVI-D female port to analogy VGA 15pin female port.

Akkor ez kamu?

A Banggood nem szokott kamu dolgokat árulni...

(#124821) betyarr válasza Flashback (#124815) üzenetére

betyarr
(veterán)

erről a kőről van szó.

CURVE meghívó privátban kérhető! 5 fontot kapunk mindketten!

(#124822) Bandus99 válasza bertokl (#124759) üzenetére

Bandus99
(őstag)

hogy lehet ezt a kupont aktivalni?
Regisztraltam el is a kupon de nem tudom az orahoz hozzakapcsolni
Lehetseges hiogy ahhoz nem hasznalhatom fel vagy en benazok valamit ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#124823) ktommy91 válasza Donki Hóte (#124820) üzenetére

ktommy91
(őstag)

Ez kamu. Nem csak a BG árulja, itthon is tudsz venni a sarki PC boltban, aztán meg pislogni hogy miért nem működik. Ahogy írták előttem is digitális jelből a lábak átkötögetésével nem lesz analóg.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#124824) Degeczi válasza Donki Hóte (#124820) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

Alapvetően kamu: digitális jelből nem lehet analógot varázsolni egy filléres adapterrel, csak aktív átalakítóval.
Abban az esetben működhet, ha a grafikus kártya tud digitális helyett analóg jeleti kitenni a kimenetére - de arra kicsi az esély, mert akkor nem DVI-D csatlakozó lenne rajta, hanem DVI-I.

(#124825) beg

beg
(veterán)

DVI szakkör vége.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#124826) tboy93 válasza beg (#124825) üzenetére

tboy93
(veterán)

Nagyon kene mar egy ebayes kütyük off topik :))

szerk: és tádám, ebay-es kütyük OFF - topik ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#124827) Beni2360 válasza beg (#124825) üzenetére

Beni2360
(veterán)

Már megint kirúgtak a suliból. ;]

Béni2360 ---Original LeEco Le 2 X526 5.5" -- Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#124828) Donki Hóte

Donki Hóte
(őstag)

Köszi mindenkinek, vettem a "nemszabadkimondanihogymivelkapcsolatos" információkat :R

(#124829) beg válasza Donki Hóte (#124828) üzenetére

beg
(veterán)

Erre lett volna jó pl. monitor topik.

(#124830) pajszer91

pajszer91
(tag)

Sziasztok!

Ma megérkezett a JoyBuy-ról rendelt fém, arany színű Xiaomi tollam, ami szuper minőségi érzetet kelt, ami alap :D de persze a műanyag, fehér Xiaomi tollhoz betárazott 3 db-os betétek nem jók bele :O

(#124831) rasky válasza pajszer91 (#124830) üzenetére

rasky
(senior tag)

Sima pax betéttel használom, az jó bele.

(#124832) grizlisandor válasza pajszer91 (#124830) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Azok a betétek a műanyag vázas Xiaomi tollba valók, a fém vázasba meg pax/paxszerű betét.

GC (rézcső, tágulási, pid, nyomásmérő, pumpaszabályzó, réz vízterítő, ipari felső szűrő, IMS 12/18 kosár), Graef CM702; Seat Altea 2004 1.6 BGU; Google Pixel 3a

(#124833) bertokl válasza Bandus99 (#124822) üzenetére

bertokl
(tag)

A fizetésnél a 2. oldalon a címmegadás alatt kellene lennie. Nincs új regisztrációm, így ezt az egy kupont nem próbáltam ki, viszont több helyen is olvastam, hogy működik.

Itt a "Use coupon"-t legördítve nem jelenik meg neked? :

Ha 60 napon belül szükséged van valamire, azt ne Kínából rendeld! (Ősi dakota közmondás.)

(#124834) Bandus99 válasza bertokl (#124833) üzenetére

Bandus99
(őstag)

Koszonom mukodik, egy lepessel tovabb kellet nyomnom, ott kerte a kupont mint lehetoseg,
Nem mertem elosszor, azt hittem ott mar a fizetes jon.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#124835) TeeJay

TeeJay
(nagyúr)

azt írtátok hogy Liitokala Lii-100-as töltő hetente van 1-2dollárért
na én valahogy nem igazán látom azt hol kell keresni?

jelenleg 4.59 USD Gearbest-en
ha lemenne 2-re vennék kettőt is belőle :DDD

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#124836) bertokl

bertokl
(tag)

Gearbest:

MIXZA TOHAOLL Ocean Series 32GB Micro SD
$5.99

SONOFF BASIC WiFi Wireless Smart Switch
$5.41, pontozva: $3.79

SONOFF POW R2 WiFi Smart Light Switch
App only: $11.22

Xiaomi BRE01JY Dual Drivers In-ear Earphone - BLACK
App only: $12.33 (fehér: $12.42)

ALLDOCUBE iPlay 10 Tablet PC 2/32GB (EU raktár)
GB618Sale16
$75.99 + $11.83 szállítás

(#124835) TeeJay: ez januárban igaz is volt, mostanában már csak új felhasználóknak szokott lenni ilyen akció.

[ Módosította: #45553408 ]

Ha 60 napon belül szükséged van valamire, azt ne Kínából rendeld! (Ősi dakota közmondás.)

(#124837) ace22 válasza TeeJay (#124835) üzenetére

ace22
(csendes tag)

Utoljára tavaly novemberben, Black Friday alkalmával volt ilyen olcsó. :(

Az új, feszültségkijelzős változata az Aliexpress-en volt valamilyen évforduló alkalmával leértékelve 2.77 USD-re, korlátozott számban most márciusban.

(#124838) KTU válasza TeeJay (#124835) üzenetére

KTU
(addikt)

nov. dec. jan. környékén volt sűrűn :U

MONESE_regisztrációnál_kapsz_+5_€-t___CURVE_reg._kapsz_+5_£-t___kód_nélkül_fizetsz_a_bakkártyáért_és_nincs_bónusz,__Win-Win_helyzet___Írj_privát_üzenetet.__Keress_Telegramon:_https://t.me/KTUKTU

(#124839) Prinz Eugen válasza Graphics (#124794) üzenetére

Prinz Eugen
(tag)

Ezt gondoltam:) csak mintha 1-2 hete láttam volna valami bestbuy (talán Oricos) "csomagot" amiben 3-4 kábel volt egsz jó pénzért :)

(#124840) chatran válasza bertokl (#124836) üzenetére

chatran
(őstag)

Na végre egy nem agybadugós Xiaomi fülhallgató.
Ilyen Remax-ot használok lassan két éve, ami kinézetre tök prémium, minőségre és hangzásra már nem annyira. :)
A Xiaomi ahogy látom az apple megoldását másolja, keresek tesztet, ha ajánlott, akkor teszek vele egy próbát.

(#124841) Degeczi válasza chatran (#124840) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

Ha nem bedugósat, hanem earbud jellegűt keresel jó áron, akkor Monk, messze kilóg az árkategóriájából.

(#124842) Flashback

Flashback
(addikt)

Xiaomi Bluetoothos Selfie Stick hol a legolcsóbb?

[ Szerkesztve ] Everything begins with an idea...

(#124843) EXIEZ válasza bertokl (#124836) üzenetére

EXIEZ
(tag)

Bárhogy nézem az a tablet nálam 90$+11$ postás. az hogy annyi nálad?

JJRC RC autó eladó - https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/exiez/index.html

(#124844) Silent77 válasza EXIEZ (#124843) üzenetére

Silent77
(veterán)

írd be a kupont: GB618Sale16

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#124845) Savageboy

Savageboy
(aktív tag)

LightInTheBox-on a LeRee Le 3 most csak $100.09, én egy hete még kb. 10 dollárral többért rendeltem.

(#124846) szabi__memo válasza Savageboy (#124845) üzenetére

szabi__memo
(addikt)

Plusz áfa

(#124847) Savageboy válasza szabi__memo (#124846) üzenetére

Savageboy
(aktív tag)

Kérhető vám+áfa biztosítás a rendeléshez néhány dollárért, így ha megfogják akkor visszautalják az adóterheket. :)

(#124848) anonymus89

anonymus89
(addikt)

Eu-n belül gondolom lényegtelen az Eu priority line szállítás? (jó az expedited shipping is?)

picit kutakodtam így már tárgytalan

[ Szerkesztve ]

AJAX vezetéknélküli biztonsági rendszer http://alfaalarm.hu/

(#124849) Real_Necro válasza bertokl (#124759) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

Piros betűvel ki van emelve, hogy ez még nem a global verzió, hanem a kínai. Lesz egyáltalán különbség?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#124850) Degeczi válasza Real_Necro (#124849) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

A MiBand2-nél sem volt hardveres különbség, a 3-nál sem valószínű. Nem is lenne túl gazdaságos két verzióban gyártani, amikor ok sincsen rá.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.