Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#124301) Dluinet válasza DJ. Ru$y (#124300) üzenetére

Dluinet
(veterán)

ha a görgök egyenletesen tudnak gördülni a henger palástján, akkor működik

video

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#124302) DJ. Ru$y válasza Dluinet (#124301) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Pont ez az, hogy mivel nem sík ezért nem hiszem, hogy fel tud feküdni rá rendesen, mert, ha a görgő felfekszik, akkor gyanítom eláll a fényérzékelő rész, vagyis sötét lesz a kép. Szomorú.

Nagyon régóta foglalkoztat ez a kérdés, de még az eBay-esbe sem 10k-t invesztálni próbára. :(

Ezt a videót néztem én is, de ő is arra használja amire való. :))

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#124303) DeFranco válasza DJ. Ru$y (#124302) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

fényképezőgép panoráma mód?

ha stabilan körbe tudod járatni a palást körül akkor tudhat szép eredményt adni

(#124304) Truman

Truman
(senior tag)

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami jó, bevált, USB tesztert jóárasítva?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#124305) bul07

bul07
(nagyúr)

Vizes lufit nem tudtok valahol jó áron, ilyet [link]
Jó ár 120db-ért 1$ alatt, 500db-os 3-4$-ért

Tavaly nyáron a linken lévőt 0.79$-ért vettem, 3 csomaggal vettem csak, vehetem volna sokkal többet unokahúgom nagyon odavan érte

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#124306) DJ. Ru$y válasza DeFranco (#124303) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Sajnos nem. Nekem semmilyen készülékkel, semmilyen módban nem sikerült ez, nem keveset próbálkoztam vele. Próbáltam keresni már "3D scanner" app-ot is, ami ki tudná teríteni utána, de azt sem sikerült találni normálisat. :(

Köszi az ötletet azért.

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#124307) atee_13

atee_13
(senior tag)

Tolatóradarral van valakinek tapasztalata? Milyet honnan érdemes rendelni?

(#124308) gyulazsolti válasza bul07 (#124305) üzenetére

gyulazsolti
(aktív tag)

Talán itt. [link]

(#124309) bul07 válasza gyulazsolti (#124308) üzenetére

bul07
(nagyúr)

Köszi
Közben találtam $2.87-ért[link], de várok még kicsit hátha valaki ügyesebb kereső tőlem és még olcsóbban is lesz :D

Amúgy akkor mi a népítélet
Lehet használni UGREEN Type-C kábelét?
[link], én csak 2db rendeltem és kíváncsi vagyok hogy ha megjön egyből dobjam a kukába vagy lehet használni azért

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#124310) Mr.Csizmás válasza DJ. Ru$y (#124306) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

3d nyomtató vagy cad-cam topicokban próbálkozz esetleg, tudtommal ez a két téma feltételez 3d szkennert bizonyos esetekben.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Nikkor 85 vintage obi, Arozzi szék, Sony akciókamera

(#124311) Dani_kp

Dani_kp
(őstag)

Sziasztok.

Hol van most best buy hdmi kábel?
Jó minőségű 10 méteres kellene. :)

szerk.: Ezt a kábelt néztem ki eddig. $23,56 és elvileg van még hozzá -2 dolcsis kupon is.

[ Szerkesztve ]

(#124312) wwenigma válasza Dani_kp (#124311) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Semmi kulso arnyekolas hozza ha igaz a bontott ábra, 10 méteren azert nem artana....1080p esetleg OK de felette necces. Meg 10méter is kicsit sok.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#124313) Met válasza Dani_kp (#124311) üzenetére

Met
(veterán)
LOGOUT blog

Részemről Ugreen vagy Vention.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#124314) Digitalpimp válasza #peter (#124234) üzenetére

Digitalpimp
(tag)

Cafele Aliról 1USD-s kuponnal. Már vettem hármat, mind szuper. Volt amit 16 centért. :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai

(#124315) Dani_kp válasza wwenigma (#124312) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

Akkor nézek másikat.
Igazából 5 méter is elég volna, de ha másik helyre megy a gép, akkor meg megint rövid lesz az 5 méteres is.

Met: konkrét kábelre link? Amúgy csak full hd-ra lenne.

[ Szerkesztve ]

(#124316) Donki Hóte válasza bul07 (#124309) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

UGreen TYPE-C kábeleket azonnal dobd ki az ablakon!!!

(De előtte szólj, hogy mikor és hol dobod ki, mert én rohanok elkapni, szerintem a legjobb kábelek a UGreen kábelek :R )

A magyar futball válogatott meccseit nézni, az olyan, mintha századszor is megnéznéd a Titanic című filmet, bízva benne, hogy most végre nem fog elsüllyedni a hajó.

(#124317) Donki Hóte válasza tboy93 (#124271) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Donki Hóte: Egy meg nem értett zseni, aka. googlenél dolgozó hapek, általában oda nem vesznek fel teljesen hülye fickókat :)

Így van, ott nem alkalmaznak hülyéket, ezt is kirúgták már évekkel ezelőtt ;)

A magyar futball válogatott meccseit nézni, az olyan, mintha századszor is megnéznéd a Titanic című filmet, bízva benne, hogy most végre nem fog elsüllyedni a hajó.

(#124318) grabber válasza atee_13 (#124307) üzenetére

grabber
(addikt)

3 napja jött meg,2 napja szereltem be Tolató radar

Sípol,még csak 1x teszteltem. Szerintem nem tökéletes,mert már 40 cm-nél sípol folyamatosan. Pont ahol még számítanak a centiméterek. Nem mindegy hogy 40 vagy 10 van hátra. Lehetne kevésbé érzékeny vagy jobban megengedőbb közelségben. Amúgy működik. Egyelőre ennyit tudok mondani,mert nagyon új nekem is.

(#124319) Met válasza Dani_kp (#124315) üzenetére

Met
(veterán)
LOGOUT blog

Ugreen Vention

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#124320) KaiotEch válasza grabber (#124318) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Hát most úgy őszintén mit vártál? Vacak 17$-os cucc. Nem hiába kerülnek az új autókba is 50-150eFt-ba. Egy utólagos dolog sosem lesz olyan, mint a gyári.

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#124321) petipetya válasza Silεncε (#124284) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

app és telepitési útmutató

nincs rá lezsóidő

(#124322) gyulazsolti válasza Dani_kp (#124311) üzenetére

gyulazsolti
(aktív tag)

Ha debreceni vagy nekem is van egy 10m-es felesleges. :)

(#124323) wwenigma válasza grabber (#124318) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

30 cm szerepel az adatlapján is. (0,3-2m)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#124324) crazygamer75

crazygamer75
(tag)

1-2 $-ért éjjeli fény, ami megbízható és nem füstöl el? Semmilyen más funkcióra nincs szükség, csak egy kis éjjeli fény.

(#124326) petipetya válasza Rimuru (#123536) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Serman Brands 1s bőr pénztárca.

A rendeléstől (05/23) számított alig 2 hét alatt megjött"(csak semmi cicó"). Az anyaga bőr, számomra a california desert jött, amely nappali fényben világosabb, míg lámpánál sötétebb szint ölt magára. A kidolgozása tökéletes, kezdve a legeldugottabb sarokban található varrástól, a kihúzható rekesz pántján át, egészen a bőr illatáig bezárólag, melyeket a kellemes tapintása koronáz meg. A kihúzós rekesze pedig olyan simán csúszik, mint kés a vajban, jó érzés vele játszani.

Persze ilyen áron ez el is várható:
SERMAN BRANDS 1.S - California Desert × 1 $29.99
Discount (CHECKOUT10) $-2.99
Subtotal $27.00
Shipping $9.99
Total $36.99 USD

Ehhez képest az aliról jött Gubintu egy nulla, pedig alapjáraton a híve vagyok az elfogadható minőségű kínai cuccoknak. Persze inkább a korábban érkezett Undivided Wallet-el méltó az összehasonlítás:
- Az Undiwided esetén csak egy vékony bőr réteg található a külső oldalán, míg a Serman teljes egészében bőrből készült - legalábbis tapintásra. Minőségben a Serman a nyerő.
- Habár az Undivided vékonyabb ugyanazokkal a cuccokkal telepakolva, a Serman-nak jobb az elosztása. Ezért az Undivided esetén macerás volt napi szinten úgy elővenni a bérletet a cipzáras rekeszből, hogy közben féltem kiesik a többi dolog - persze nem estek ki, mivel a helyhiány okozta nyomás satuként fogta közre azokat. A Serman esetén a bérlet a külső egyik oldalán található átlátszó igazolvány rekeszben van, így a felmutatása csak egy mozdulatot igényel - izé, a zsebből elővételre gondoltam.
- A Serman külsejének másik oldalán található a bankkártya rekesz, melyből könnyebb előhúzni, mint az Undivided esetén - köszönhetően a plusz toló nyílásnak.
- A Serman belseje praktikus, és jól el lehet benne szeparálni a kártyákat. éppen van nálam papírpénz is, amely remekül elfér.
- Kinézetre az Undivided egy belorusz tornásznő szépségével ér fel, míg a Serman hozzá képest egy szőke kaliforniai bombázó.
Röviden ennyit, eddig a Serman a legpraktikusabb tárcám a Bagaboo pénztartó után, igaz aprónak nincs helye, de azt amúgy sem szeretek magamnál hordani. Fotót felesleges készítenem, mivel a honlapjukon rengeteg jó kép és egy videó is található róla.

[ Szerkesztve ]

nincs rá lezsóidő

(#124327) Mr.Csizmás válasza petipetya (#124326) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

nem ebay, kedvenc cipő-outletemben a pultban vannak tárcák, legutóbb 5k-ért vettem egy osztrák marhabőr akármit. állítólag napfakította -> vintage kinézet.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Nikkor 85 vintage obi, Arozzi szék, Sony akciókamera

(#124328) qfm

qfm
(senior tag)

Original Xiaomi Mijia Aqara Smart IP Camera - ehhez tud valaki most kupont?

Lemaradtam róla 28$-ért 2 hete, annyit megért volna.

(#124329) grabber válasza wwenigma (#124323) üzenetére

grabber
(addikt)

Tudom,nézegettem. De a valóságban inkább 40 cm és olyat nem találtam ami 10 cm-ig jó lenne. Olyat csak a gyári tolatóradarok tudnak.

(#124330) windlord válasza Ghard (#124325) üzenetére

windlord
(őstag)

Thx

(#124331) Beni2360 válasza Dani_kp (#124315) üzenetére

Beni2360
(veterán)

Nekem 5 m-s ugren kábelem volt a projihoz. Felkerült a mennyezetre és vettem egy anya-apa ugren kábelt és összedugtam tökéletesen megy vele még a 3D ISO full hd filmek is. De mindenképpen gömbölyűt mert a kanyarokban gond a lapos kábel és nem olyan jó a szigetelése szvsz.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 ---Original LeEco Le 2 X526 5.5" -- Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#124332) zoltan6 válasza Beni2360 (#124331) üzenetére

zoltan6
(őstag)

Ja teljesen jók az ugreen kábelek,nem tudom minek megy itt a riogatás hogy gond van az usb-s type-c kábellel,van belőle 3db itthon.mindenféle készülék volt már vele töltve,semmi gondja egyiknek sem.
Bármelyik gyártónál előfordulhat néha egy-egy hibás darab.Az itt favorizált oricos 5db-os szettben is 3 kábel is hibás volt nekem.nem ment bele a készülékekbe.A maradék kettőt viszont évek óta használom teljes elégedettséggel. :K

zoltan6 felhasználónak 82 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! és 516 pozitív 0 negatív értékelése van az új hardveraprón.

(#124333) HoTaZo

HoTaZo
(őstag)

Sziasztok!
Ezek alapján, hol lehet a csomagom?
[kép1]
[kép2]
[kép3]
Kicsit aggaszt, hogy Order Completedet írnak.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#124334) pulutodurumo válasza HoTaZo (#124333) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Ezek alapján bárhol lehet. Ez csak Kínában követhető. Ha van még hátra a vásárlói védelemből akkor türelem, ha nincs, akkor reklamálás.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#124335) KaiotEch válasza HoTaZo (#124333) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Hátőőő ez nem néz ki rózsásan.

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#124336) HoTaZo válasza pulutodurumo (#124334) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

& KaiotEch

Nem egy nagy cucc, csak már minden előtte és jópár utána rendelt dolog is megérkezett már.
Ha jól látom még van 12 nap.
[kép]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#124337) Mr.Csizmás válasza KaiotEch (#124335) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

Plan to transport Airlines, plan flight number lh8411-lh1336, scheduled departure time 06:20

frankfurt-budapest, rég itt kellene lennie :(

(#124338) flegga92 válasza atee_13 (#124307) üzenetére

flegga92
(senior tag)

Havernak ezt vettük: [link]
MK3 Focusba lett berakva, tökéletesen működik, semmi csicsa, csak csipog. Beszerelés előtt felragasztgattuk kívülről a szenzorokat és tesztelgettük, hol lesz jó. Van ebből kijelzős verzió is, szerintem ugyan úgy működik.

(#124339) farkas-j válasza KaiotEch (#124320) üzenetére

farkas-j
(senior tag)

Az autókba kerülő "gyári cuccok", legyen az tolatóradar vagy multimédia, erősen túlárazottak a tudásukhoz képest. Hogy ne a levegőbe beszéljek. Az első Merivámba utólag építtettem be a tolatóradart. Teljesen korrektül működik, a gyári ár harmadáért (beszereléssel együtt). Az új Merivámba már megrendeltem gyárilag (előre-hátra), mert tolató kamerával együtt már erős jóindulattal elfogadható árú volt. Semmivel sem működik jobban az újban a gyári, mint a régiben az utólag beépített.
A régi Merivába egy vagyon volt a gyári rádió fejegység. Kértem hozzá, mert még is csak gyári. Hát egy csomó dolgot nem tudott (igaz a rádió érzékenysége nagyon jó volt). Megelégeltem, és beszereltettem utólag egy Opelre szabott CMP multimédia egységet (ez még Windows CE alapú). Ég és föld a különbség tudásban a gyárihoz képest, pedig nagyjából egy árban van a kettő! A CMP-ben: 7”-os színes érintőképernyő, DSP processzor, DVD lejátszó, két kártyaolvasó, két USB port, széleskörű médiaformátum támogatás, iPhone port, WiFi, 3G-4G stick támogatás, Bluetooth kihangosító, rádió - TV tuner, GPS – bármilyen szoftver telepíthető (nekem iGO van), tolatókamera, menet rögzítő kamera, teljes CAN busz rendszer támogatás, így pl. kormányvezérlő támogatás is ami egyébként testre szabható. A hangja pedig csoda a gyárihoz képest! Szóval ennek nyomába nem ér a gyári!
De láss még egy példát. Az Insignia gyári olcsóbbik CD650 fejegységével közel egy árban van ez. Te melyiket választanád? ;)
A lényeg, hogy nem mindig a gyári a legjobb és főleg nem a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

LG 42LA660S + IAMM NTR82HD; Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#124340) tboy93 válasza Donki Hóte (#124316) üzenetére

tboy93
(veterán)

Ezer helyen le lett írva, hogy mi szar benne és miért. Ha ezek után te jó szívvel ajánlod ezt a kábelt ...

(#124341) DJ. Ru$y válasza KaiotEch (#124335) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

UC...CN számok ugyanúgy csak csomagazonosítók, amik a feladási országban követhetőek, nem nemzetközi nyomkövetési szám... Ugyanúgy jön, mint a TN nélküli összes többi csomag.

(#124342) Savageboy válasza HoTaZo (#124333) üzenetére

Savageboy
(aktív tag)

Nem tudom mi lehet egyik-másik március végi rendeléssel, én erre várok még: UC422424841CN, a többi már mind régen megjött...

(#124343) retesz147

retesz147
(őstag)

Van ettől bárhol jobb ajánlat 2m Lightning kábelre (normális minőség)?
Baseus 2m lightning 3 $
:R

Joybuy-on sem találtam.

Xiaomi Mi Mix 2S black 6/128 xiaomi.eu dev. _______Stayin' Alive_______

(#124344) zoltan6 válasza tboy93 (#124340) üzenetére

zoltan6
(őstag)

És milyen jól teszi,osztom a véleményét,legjobb kábelek az ugreen kábelek-Azért mert kifogott egy rosszat,ráadásul extrém körülmények közt,az életben elő nem forduló áramokkal tesztelte valaki,ugyanmár.

zoltan6 felhasználónak 82 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! és 516 pozitív 0 negatív értékelése van az új hardveraprón.

(#124345) oszy válasza retesz147 (#124343) üzenetére

oszy
(addikt)

Ez nem elég jó??

iPhone X EasySkinz eladó, téves rendelés miatt!!!

(#124346) solti válasza zoltan6 (#124344) üzenetére

solti
(tag)

Jajah kocsiban nekem is egy ugreen usb-c van a fejegységre kötve, és hibátlan!

(#124347) kigyi_23 válasza Dani_kp (#124311) üzenetére

kigyi_23
(addikt)

Van Samzhe kábelem és jó is vettem belőle már többet nem volt velük gondom, de vigyázz ezekkel a kínai kábelekkel a legtöbbnél 3m felett nincs HDMI2.0 support :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#124348) tboy93 válasza zoltan6 (#124344) üzenetére

tboy93
(veterán)

(#124344) zoltan6 & (#124346) solti

Srácok, álljon már meg a fáklyás menet :D Igen, szerintem is jók a ugreen kábelek, nekem is van egy tucat. Azzal viszont nem lehet vitatkozni, hogy abban a szériában (legalábbis bizonyos batchekben) nincs benne az az ellenállás ami kell. Igen, tudom, csak bizonyos körülmények között jön elő a hiba, de elég egyszer elfelejteni és rossz helyre dugni a kábelt, aztán lehet sírni a kiégett készülék miatt. Nem éri meg inkább olyan kábelt venni, ami mindenhogyan biztonságosan működik? :)

[ Szerkesztve ]

(#124349) KaiotEch

KaiotEch
(veterán)

Kollégák tudtok javasolni nagyon jól működő légyírtót? Rengeteg légy van az egyik telepen és nem odavalók :R

(#124350) retesz147 válasza oszy (#124345) üzenetére

retesz147
(őstag)

Sőt, appból már csak 2.89$, sőt, valahogy volt rá 1$-os kupon, így már csak 1.89$. Sose volt ilyen jó :D

Xiaomi Mi Mix 2S black 6/128 xiaomi.eu dev. _______Stayin' Alive_______

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.