Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124301) Dluinet válasza DJ. Ru$y (#124300) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha a görgök egyenletesen tudnak gördülni a henger palástján, akkor működik

video

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#124302) DJ. Ru$y válasza Dluinet (#124301) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont ez az, hogy mivel nem sík ezért nem hiszem, hogy fel tud feküdni rá rendesen, mert, ha a görgő felfekszik, akkor gyanítom eláll a fényérzékelő rész, vagyis sötét lesz a kép. Szomorú.

Nagyon régóta foglalkoztat ez a kérdés, de még az eBay-esbe sem 10k-t invesztálni próbára. :(

Ezt a videót néztem én is, de ő is arra használja amire való. :))

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#124303) DeFranco válasza DJ. Ru$y (#124302) üzenetére


DeFranco
nagyúr

fényképezőgép panoráma mód?

ha stabilan körbe tudod járatni a palást körül akkor tudhat szép eredményt adni

(#124304) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami jó, bevált, USB tesztert jóárasítva?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#124305) bul07


bul07
nagyúr

Vizes lufit nem tudtok valahol jó áron, ilyet [link]
Jó ár 120db-ért 1$ alatt, 500db-os 3-4$-ért

Tavaly nyáron a linken lévőt 0.79$-ért vettem, 3 csomaggal vettem csak, vehetem volna sokkal többet unokahúgom nagyon odavan érte

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#124306) DJ. Ru$y válasza DeFranco (#124303) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sajnos nem. Nekem semmilyen készülékkel, semmilyen módban nem sikerült ez, nem keveset próbálkoztam vele. Próbáltam keresni már "3D scanner" app-ot is, ami ki tudná teríteni utána, de azt sem sikerült találni normálisat. :(

Köszi az ötletet azért.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#124307) atee_13


atee_13
őstag

Tolatóradarral van valakinek tapasztalata? Milyet honnan érdemes rendelni?

(#124308) gyulazsolti válasza bul07 (#124305) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Talán itt. [link]

(#124309) bul07 válasza gyulazsolti (#124308) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi
Közben találtam $2.87-ért[link], de várok még kicsit hátha valaki ügyesebb kereső tőlem és még olcsóbban is lesz :D

Amúgy akkor mi a népítélet
Lehet használni UGREEN Type-C kábelét?
[link], én csak 2db rendeltem és kíváncsi vagyok hogy ha megjön egyből dobjam a kukába vagy lehet használni azért

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#124310) Mr.Csizmás válasza DJ. Ru$y (#124306) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

3d nyomtató vagy cad-cam topicokban próbálkozz esetleg, tudtommal ez a két téma feltételez 3d szkennert bizonyos esetekben.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#124311) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Sziasztok.

Hol van most best buy hdmi kábel?
Jó minőségű 10 méteres kellene. :)

szerk.: Ezt a kábelt néztem ki eddig. $23,56 és elvileg van még hozzá -2 dolcsis kupon is.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#124312) wwenigma válasza Dani_kp (#124311) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Semmi kulso arnyekolas hozza ha igaz a bontott ábra, 10 méteren azert nem artana....1080p esetleg OK de felette necces. Meg 10méter is kicsit sok.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#124313) Met válasza Dani_kp (#124311) üzenetére


Met
nagyúr

Részemről Ugreen vagy Vention.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#124314) Digitalpimp válasza #peter (#124234) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Cafele Aliról 1USD-s kuponnal. Már vettem hármat, mind szuper. Volt amit 16 centért. :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#124315) Dani_kp válasza wwenigma (#124312) üzenetére


Dani_kp
őstag

Akkor nézek másikat.
Igazából 5 méter is elég volna, de ha másik helyre megy a gép, akkor meg megint rövid lesz az 5 méteres is.

Met: konkrét kábelre link? Amúgy csak full hd-ra lenne.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#124316) Donki Hóte válasza bul07 (#124309) üzenetére


Donki Hóte
veterán

UGreen TYPE-C kábeleket azonnal dobd ki az ablakon!!!

(De előtte szólj, hogy mikor és hol dobod ki, mert én rohanok elkapni, szerintem a legjobb kábelek a UGreen kábelek :R )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#124317) Donki Hóte válasza tboy93 (#124271) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Donki Hóte: Egy meg nem értett zseni, aka. googlenél dolgozó hapek, általában oda nem vesznek fel teljesen hülye fickókat :)

Így van, ott nem alkalmaznak hülyéket, ezt is kirúgták már évekkel ezelőtt ;)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#124318) grabber válasza atee_13 (#124307) üzenetére


grabber
addikt

3 napja jött meg,2 napja szereltem be Tolató radar

Sípol,még csak 1x teszteltem. Szerintem nem tökéletes,mert már 40 cm-nél sípol folyamatosan. Pont ahol még számítanak a centiméterek. Nem mindegy hogy 40 vagy 10 van hátra. Lehetne kevésbé érzékeny vagy jobban megengedőbb közelségben. Amúgy működik. Egyelőre ennyit tudok mondani,mert nagyon új nekem is.

(#124319) Met válasza Dani_kp (#124315) üzenetére


Met
nagyúr

Ugreen Vention

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#124320) KaiotEch válasza grabber (#124318) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát most úgy őszintén mit vártál? Vacak 17$-os cucc. Nem hiába kerülnek az új autókba is 50-150eFt-ba. Egy utólagos dolog sosem lesz olyan, mint a gyári.

(#124321) petipetya válasza Silεncε (#124284) üzenetére


petipetya
nagyúr

app és telepitési útmutató

"nincs rá lezsóidő"

(#124322) gyulazsolti válasza Dani_kp (#124311) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Ha debreceni vagy nekem is van egy 10m-es felesleges. :)

(#124323) wwenigma válasza grabber (#124318) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

30 cm szerepel az adatlapján is. (0,3-2m)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#124324) crazygamer75


crazygamer75
tag

1-2 $-ért éjjeli fény, ami megbízható és nem füstöl el? Semmilyen más funkcióra nincs szükség, csak egy kis éjjeli fény.

(#124326) petipetya válasza Rimuru (#123536) üzenetére


petipetya
nagyúr

Serman Brands 1s bőr pénztárca.

A rendeléstől (05/23) számított alig 2 hét alatt megjött"(csak semmi cicó"). Az anyaga bőr, számomra a california desert jött, amely nappali fényben világosabb, míg lámpánál sötétebb szint ölt magára. A kidolgozása tökéletes, kezdve a legeldugottabb sarokban található varrástól, a kihúzható rekesz pántján át, egészen a bőr illatáig bezárólag, melyeket a kellemes tapintása koronáz meg. A kihúzós rekesze pedig olyan simán csúszik, mint kés a vajban, jó érzés vele játszani.

Persze ilyen áron ez el is várható:
SERMAN BRANDS 1.S - California Desert × 1 $29.99
Discount (CHECKOUT10) $-2.99
Subtotal $27.00
Shipping $9.99
Total $36.99 USD

Ehhez képest az aliról jött Gubintu egy nulla, pedig alapjáraton a híve vagyok az elfogadható minőségű kínai cuccoknak. Persze inkább a korábban érkezett Undivided Wallet-el méltó az összehasonlítás:
- Az Undiwided esetén csak egy vékony bőr réteg található a külső oldalán, míg a Serman teljes egészében bőrből készült - legalábbis tapintásra. Minőségben a Serman a nyerő.
- Habár az Undivided vékonyabb ugyanazokkal a cuccokkal telepakolva, a Serman-nak jobb az elosztása. Ezért az Undivided esetén macerás volt napi szinten úgy elővenni a bérletet a cipzáras rekeszből, hogy közben féltem kiesik a többi dolog - persze nem estek ki, mivel a helyhiány okozta nyomás satuként fogta közre azokat. A Serman esetén a bérlet a külső egyik oldalán található átlátszó igazolvány rekeszben van, így a felmutatása csak egy mozdulatot igényel - izé, a zsebből elővételre gondoltam.
- A Serman külsejének másik oldalán található a bankkártya rekesz, melyből könnyebb előhúzni, mint az Undivided esetén - köszönhetően a plusz toló nyílásnak.
- A Serman belseje praktikus, és jól el lehet benne szeparálni a kártyákat. éppen van nálam papírpénz is, amely remekül elfér.
- Kinézetre az Undivided egy belorusz tornásznő szépségével ér fel, míg a Serman hozzá képest egy szőke kaliforniai bombázó.
Röviden ennyit, eddig a Serman a legpraktikusabb tárcám a Bagaboo pénztartó után, igaz aprónak nincs helye, de azt amúgy sem szeretek magamnál hordani. Fotót felesleges készítenem, mivel a honlapjukon rengeteg jó kép és egy videó is található róla.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#124327) Mr.Csizmás válasza petipetya (#124326) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem ebay, kedvenc cipő-outletemben a pultban vannak tárcák, legutóbb 5k-ért vettem egy osztrák marhabőr akármit. állítólag napfakította -> vintage kinézet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#124328) qfm


qfm
senior tag

Original Xiaomi Mijia Aqara Smart IP Camera - ehhez tud valaki most kupont?

Lemaradtam róla 28$-ért 2 hete, annyit megért volna.

(#124329) grabber válasza wwenigma (#124323) üzenetére


grabber
addikt

Tudom,nézegettem. De a valóságban inkább 40 cm és olyat nem találtam ami 10 cm-ig jó lenne. Olyat csak a gyári tolatóradarok tudnak.

(#124330) windlord válasza Ghard (#124325) üzenetére


windlord
őstag

Thx

(#124331) Beni2360 válasza Dani_kp (#124315) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem 5 m-s ugren kábelem volt a projihoz. Felkerült a mennyezetre és vettem egy anya-apa ugren kábelt és összedugtam tökéletesen megy vele még a 3D ISO full hd filmek is. De mindenképpen gömbölyűt mert a kanyarokban gond a lapos kábel és nem olyan jó a szigetelése szvsz.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#124332) zoltan6 válasza Beni2360 (#124331) üzenetére


zoltan6
őstag

Ja teljesen jók az ugreen kábelek,nem tudom minek megy itt a riogatás hogy gond van az usb-s type-c kábellel,van belőle 3db itthon.mindenféle készülék volt már vele töltve,semmi gondja egyiknek sem.
Bármelyik gyártónál előfordulhat néha egy-egy hibás darab.Az itt favorizált oricos 5db-os szettben is 3 kábel is hibás volt nekem.nem ment bele a készülékekbe.A maradék kettőt viszont évek óta használom teljes elégedettséggel. :K

(#124333) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Ezek alapján, hol lehet a csomagom?
[kép1]
[kép2]
[kép3]
Kicsit aggaszt, hogy Order Completedet írnak.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#124334) pulutodurumo válasza HoTaZo (#124333) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ezek alapján bárhol lehet. Ez csak Kínában követhető. Ha van még hátra a vásárlói védelemből akkor türelem, ha nincs, akkor reklamálás.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#124335) KaiotEch válasza HoTaZo (#124333) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hátőőő ez nem néz ki rózsásan.

(#124336) HoTaZo válasza pulutodurumo (#124334) üzenetére


HoTaZo
őstag

& KaiotEch

Nem egy nagy cucc, csak már minden előtte és jópár utána rendelt dolog is megérkezett már.
Ha jól látom még van 12 nap.
[kép]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#124337) Mr.Csizmás válasza KaiotEch (#124335) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Plan to transport Airlines, plan flight number lh8411-lh1336, scheduled departure time 06:20

frankfurt-budapest, rég itt kellene lennie :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#124338) flegga92 válasza atee_13 (#124307) üzenetére


flegga92
senior tag

Havernak ezt vettük: [link]
MK3 Focusba lett berakva, tökéletesen működik, semmi csicsa, csak csipog. Beszerelés előtt felragasztgattuk kívülről a szenzorokat és tesztelgettük, hol lesz jó. Van ebből kijelzős verzió is, szerintem ugyan úgy működik.

(#124339) farkas-j válasza KaiotEch (#124320) üzenetére


farkas-j
őstag

Az autókba kerülő "gyári cuccok", legyen az tolatóradar vagy multimédia, erősen túlárazottak a tudásukhoz képest. Hogy ne a levegőbe beszéljek. Az első Merivámba utólag építtettem be a tolatóradart. Teljesen korrektül működik, a gyári ár harmadáért (beszereléssel együtt). Az új Merivámba már megrendeltem gyárilag (előre-hátra), mert tolató kamerával együtt már erős jóindulattal elfogadható árú volt. Semmivel sem működik jobban az újban a gyári, mint a régiben az utólag beépített.
A régi Merivába egy vagyon volt a gyári rádió fejegység. Kértem hozzá, mert még is csak gyári. Hát egy csomó dolgot nem tudott (igaz a rádió érzékenysége nagyon jó volt). Megelégeltem, és beszereltettem utólag egy Opelre szabott CMP multimédia egységet (ez még Windows CE alapú). Ég és föld a különbség tudásban a gyárihoz képest, pedig nagyjából egy árban van a kettő! A CMP-ben: 7”-os színes érintőképernyő, DSP processzor, DVD lejátszó, két kártyaolvasó, két USB port, széleskörű médiaformátum támogatás, iPhone port, WiFi, 3G-4G stick támogatás, Bluetooth kihangosító, rádió - TV tuner, GPS – bármilyen szoftver telepíthető (nekem iGO van), tolatókamera, menet rögzítő kamera, teljes CAN busz rendszer támogatás, így pl. kormányvezérlő támogatás is ami egyébként testre szabható. A hangja pedig csoda a gyárihoz képest! Szóval ennek nyomába nem ér a gyári!
De láss még egy példát. Az Insignia gyári olcsóbbik CD650 fejegységével közel egy árban van ez. Te melyiket választanád? ;)
A lényeg, hogy nem mindig a gyári a legjobb és főleg nem a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#124340) tboy93 válasza Donki Hóte (#124316) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezer helyen le lett írva, hogy mi szar benne és miért. Ha ezek után te jó szívvel ajánlod ezt a kábelt ...

(#124341) DJ. Ru$y válasza KaiotEch (#124335) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

UC...CN számok ugyanúgy csak csomagazonosítók, amik a feladási országban követhetőek, nem nemzetközi nyomkövetési szám... Ugyanúgy jön, mint a TN nélküli összes többi csomag.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#124342) Savageboy válasza HoTaZo (#124333) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Nem tudom mi lehet egyik-másik március végi rendeléssel, én erre várok még: UC422424841CN, a többi már mind régen megjött...

(#124343) retesz147


retesz147
addikt

Van ettől bárhol jobb ajánlat 2m Lightning kábelre (normális minőség)?
Baseus 2m lightning 3 $
:R

Joybuy-on sem találtam.

Xiaomi 13 eu dev...

(#124344) zoltan6 válasza tboy93 (#124340) üzenetére


zoltan6
őstag

És milyen jól teszi,osztom a véleményét,legjobb kábelek az ugreen kábelek-Azért mert kifogott egy rosszat,ráadásul extrém körülmények közt,az életben elő nem forduló áramokkal tesztelte valaki,ugyanmár.

(#124345) oszy válasza retesz147 (#124343) üzenetére


oszy
veterán

Ez nem elég jó??

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#124346) solti válasza zoltan6 (#124344) üzenetére


solti
senior tag

Jajah kocsiban nekem is egy ugreen usb-c van a fejegységre kötve, és hibátlan!

(#124347) kigyi_23 válasza Dani_kp (#124311) üzenetére


kigyi_23
addikt

Van Samzhe kábelem és jó is vettem belőle már többet nem volt velük gondom, de vigyázz ezekkel a kínai kábelekkel a legtöbbnél 3m felett nincs HDMI2.0 support :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#124348) tboy93 válasza zoltan6 (#124344) üzenetére


tboy93
nagyúr

(#124344) zoltan6 & (#124346) solti

Srácok, álljon már meg a fáklyás menet :D Igen, szerintem is jók a ugreen kábelek, nekem is van egy tucat. Azzal viszont nem lehet vitatkozni, hogy abban a szériában (legalábbis bizonyos batchekben) nincs benne az az ellenállás ami kell. Igen, tudom, csak bizonyos körülmények között jön elő a hiba, de elég egyszer elfelejteni és rossz helyre dugni a kábelt, aztán lehet sírni a kiégett készülék miatt. Nem éri meg inkább olyan kábelt venni, ami mindenhogyan biztonságosan működik? :)

[ Szerkesztve ]

(#124349) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Kollégák tudtok javasolni nagyon jól működő légyírtót? Rengeteg légy van az egyik telepen és nem odavalók :R

(#124350) retesz147 válasza oszy (#124345) üzenetére


retesz147
addikt

Sőt, appból már csak 2.89$, sőt, valahogy volt rá 1$-os kupon, így már csak 1.89$. Sose volt ilyen jó :D

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.