Hirdetés

2019. november 15., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#124051) shaddy1027 válasza ktommy91 (#123027) üzenetére

shaddy1027
(tag)

Két hét alatt megjött a 2db kábel. Korábban öcsémnek a telefon type-c csatlakozója a többi kábellel nem mindig akart tölteni(blitzwolf, gyári kábel). Ennél akárhogy mozgatta a telefont hiba nélkül tölti, már ezért megérte! Nagyon köszönöm! :R

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#124052) kutkut válasza Upo (#124031) üzenetére

kutkut
(addikt)

Ez tök jó, de nem csak töltésre kell... :)

Meizu MX3 32GB

(#124053) Willie

Willie
(őstag)

Sziasztok!

Ha olcsó és minőségi bőr pénztárcát szeretnétek: (a világos változatot vásároltam)
COHEART 100% genuine leather wallet men purses cowhide wallets vintage quality guarantee lether wallet carteira masculina

2018.05.08-án rendeltem meg és 16-án hagyott a postás értesítőt.

[ Szerkesztve ]

(#124054) McReay válasza McReay (#123933) üzenetére

McReay
(aktív tag)

Tegnapi ajánlásotokra bementem a Postára megkérdezni, hogy most akkor mi van ezzel a csomaggal. A postán dolgozóknak fogalmuk sem volt, hogy jelenleg merre lehet a csomag, csak annyit láttak a csomagszám alapján, hogy 2x próbálkoztak a kiszállítással. Mondtam, hogy értesítőt egyszer sem kaptam. Utána hebegve mondta a hölgy, hogy igazából nem is náluk van a csomag, hanem a Logisztikánál (MPL)

Ha ma sem kapok értesítőt akkor délután menjek vissza hozzájuk és megnézzük még egyszer a csomagot? Most akkor kinél kellene lennie a csomagnak???

Kolléga anyósa a postán dolgozik (vidéken) és sok-sok keresgélés és telefonálgatás után meglett az MPL futár, akinél a csomagom fellelhető volt. Miután érdeklődött a csomag holléte után az ismerős, egy órával később a futár felhívott, hogy otthon tartózkodom e, mert ott van a csomaggal. Természetesen nem voltam otthon, mondtam neki, hogy jó lenne, ha most kapnék értesítőt és valamelyik postára lerakná. Hebegve mondta (úgy látom a postán ez a stílus a módi), hogy akkor a legközelebbi postára beadja és mehetek érte.
Délután ott figyelt az értesítő a postaládámban és 1 órával később már a kezemben volt a csomag.

Nagyon lenyúlás szaga volt az egésznek a futár részéről, ha nincs ismerős a postánál nem tudom, hogy valaha is eljut e hozzám a rendelésem! :(((

Samsung Galaxy Note 8

(#124055) tomazin válasza McReay (#124054) üzenetére

tomazin
(addikt)

Erdemes ezt leirni a postanak is szepen. Nincs visszajelzes, nincs problema sem.

(#124056) FingR86 válasza air (#124000) üzenetére

FingR86
(senior tag)

reméljük nem vmi hibás szériát szórtak ki 05.10 körül, mert nekem is tegnap jött belőle 3db is, de még nem teszteltem.
4.99$ volt darabja

(#124057) azbest válasza tomazin (#124055) üzenetére

azbest
(nagyúr)

és az igazán magyaros "megoldás" pedig az lesz, ha kirúgják a belsőst, aki segített neki, mert szabálytalanul járt el ... na de nem akarom tovább fűzni ezt a szálat, mert itt offnak számít a magyar posta alkalmatlanságáról tanácskozni :)

(#124058) XtremLor válasza FingR86 (#124056) üzenetére

XtremLor
(őstag)

Ami nekem jott fel egy eve az is ilyen volt....nem is hasznalom.
Nekem ez volt az a Mi elso termek amire azt mondtam hogy sz@r.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#124059) eron009 válasza FingR86 (#124056) üzenetére

eron009
(csendes tag)

Én is vettem egyet, kb egy hete hozta a postás. Nekem teljesen jól működik. A cél az volt hogy a kertben és a teraszon is legyen wifi. Invitel-tol van a net, 10Mbps-ért fizetek, valójában 9körül van a rendes routerrel, ismetlovel Kb7-8 szóval en meg vagyok vele eddig elegedve. A feltoltes viszont legalabb a felere csokkent

[ Szerkesztve ]

(#124060) cidalain válasza Benoe77 (#124049) üzenetére

cidalain
(addikt)

Lomex.hu oldalon nézz körbe. Ha mást nem, legalább a típusát be tudod azonosítani. De ha fővárosi vagy, a lomex személyes átvétel esetén annyira gyors és olcsó, hogy nem fogsz kinabol rendelgetni.

HYNIX 2GB DDR3 1333 MHz notebook ram eladó. HYNIX (HP) 1GB DDR2 800 MHz PC ram eladó. >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#124061) CactuS válasza XtremLor (#124058) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Asus RT-AC68U, Digi 100/50 Mbps.

5 Ghz wifi:

Xiaomi Wifi Amplifier 2:

A technológia működése miatt várható volt ez a teljesítmény. Azonban arra, amire nekem kell (hogy +1 helységben legyen valamilyen stabil kapcsolat) elég.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#124062) keszo

keszo
(őstag)

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valami normális akkus morzsaporszívót.

Kösz előre is

[ Szerkesztve ]

Attila

(#124063) Zeki válasza keszo (#124062) üzenetére

Zeki
(veterán)

A LIDL-ben kapható akkus jó.

25 éves vezetői és értékesítési tapasztalattal munkát keresek!

(#124064) keszo válasza Zeki (#124063) üzenetére

keszo
(őstag)

Köszönöm megnézem.

Attila

(#124065) alázógyík válasza Zeki (#124063) üzenetére

alázógyík
(őstag)

Az tényleg jó, nekünk is bevált.

(#124066) EXIEZ

EXIEZ
(tag)

Lehetőleg Aliexpressről vagy GB-ről valaki tud ajánlani bevált fejhallgató állványt? nem kell semmilyen extra dolog, csak ne mozogjon meg jól nézzen ki.

JJRC RC autó eladó - https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/exiez/index.html

(#124067) cidalain válasza keszo (#124062) üzenetére

cidalain
(addikt)

Nekunk bosch van, szerintem ok, de a mienkkel nem lehet vizet szivni.
Anyosnak sencor van, azzal lehet vizet is szivni, es az olcsobb is volt mint a bosch.
Ugyanakkor a bosch tolto, es tarto konzolja ezerszer jobb.

[ Szerkesztve ]

HYNIX 2GB DDR3 1333 MHz notebook ram eladó. HYNIX (HP) 1GB DDR2 800 MHz PC ram eladó. >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#124068) cidalain válasza cidalain (#124067) üzenetére

cidalain
(addikt)

Vissza az egesz. Bosch helyett Black + Deckerunk van.
Ebbol is latszik milyen gyakran hasznalom... :)
De amikor igen, akkor felszedi, amit akarok....

[ Szerkesztve ]

(#124069) Masooo

Masooo
(tag)

Esetleg megbizhatoan mero csomag / utazotaska stb merleget tud vki ajanlani?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#124070) Black&White válasza EXIEZ (#124066) üzenetére

Black&White
(őstag)

Én ugyanilyen szempontok alapján ezt vettem egy éve.

(#124071) EXIEZ válasza Black&White (#124070) üzenetére

EXIEZ
(tag)

köszi.
mennyire bírja a strapát 1 év után? Heti kb 3-4x lenne igénybe véve, szóval nem porfogónak kell.
( a függőleges rész vágható? )

JJRC RC autó eladó - https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/exiez/index.html

(#124072) musli26

musli26
(tag)

Mennyire jó vétel a BlitzWolf® AmpCore Ⅱ BW-MC11 kábel?
Bírja a strapát?
[link]

Gyereknek venném tablet töltésre.
Korábban már vettem egy akciós:BlitzWolf® BW-MC1
[link]
De valamit csinált vele mert nehezen érintkezik mikor tölteni kell.
Kb 3hónapot bírt.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#124073) wwhy

wwhy
(veterán)

Olyan kütyüt keresek, aminek a leírása kb. mozgásérzékelős baba vagy mozgásérzékelős izé :) A lényeg, hogy kb. 20 cm. vagy magasabb legyen, és mindegy, hogy baba, ami a karját mozgatja, vagy bólogatós kutya, csak mozgásérzékelős legyen, és érzékelés után elkezdjen (intenzíven) (valamije) mozogni.

[ Szerkesztve ]

ÚJ cuccok eladók>> Canon G9X II >> Panasonic LX15 >> Microsoft Sculpt Touch Mouse, bluetooth >> Világítós Dell 7480 magyar billentyűzet >>

(#124074) oszy

oszy
(addikt)

Bluetooth hangszóróból melyik az ajánlott? Gearbest-ről vagy bangood-ról lenne optimális. :) Köszönöm!

iPhone X EasySkinz eladó, téves rendelés miatt!!!

(#124075) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)
LOGOUT blog

Blitzwolf QC3.0 töltő + usb kábel
App+pontozható (1850-ig)

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#124076) tukko1

tukko1
(aktív tag)

Melyik Hdmi Wifi Display-t (Anycast, Miracast, stb.) ajánlanátok 10 dollárig! Milyen chip legyen benne és mennyi ram! Netes videókat szeretnék csak streamelni, főleg sd minőségben! 1-2 havonta használnám, ezért nem kell drágább dolog (pl.: chromecast), de azért ne akadjon meg félpercenként!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tukko1

(#124077) bertokl

bertokl
(tag)

Joybuy ajánlatok, mind ingyenes szállítással:

Lenovo Watch 9 Smart Watch
$20.99

MI Xiaomi Eco-Chain MIJIA Free Tie Men's Breathable Running Shoes
$26.99

MI Xiaomi Mijia Metal Sign Pen Gold
$2.99

Xiaomi Mijia Sign Pen White
$1.99

MI Yeelight LED Bulb
$12.99

Samsung memory card
128GB - $30.99
64GB - 17.99

Baseus Type-C cable 1.2m
$0.79

UGREEN Type-C cable 2.0m
$0.79

UGREEN Micro USB cable 1.5m
$0.79

Sokféle usb kábel, képernyővédő fólia, tok van náluk jó áron.

[ Szerkesztve ]

Ha 60 napon belül szükséged van valamire, azt ne Kínából rendeld! (Ősi dakota közmondás.)

(#124078) bul07 válasza bertokl (#124077) üzenetére

bul07
(veterán)

Hát most már csak regisztrálnom kell ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#124079) betyarr

betyarr
(veterán)

valakinek van már személyes tapasztalata ezzel a lenovo watch 9 órával?

CURVE meghívó privátban kérhető! 5 fontot kapunk mindketten!

(#124080) bertokl válasza bertokl (#124077) üzenetére

bertokl
(tag)

A szerkesztési idő lejárt, így nem tudom törölni, de most nézem, hogy a cipő valójában nem xiaomi!

Ha 60 napon belül szükséged van valamire, azt ne Kínából rendeld! (Ősi dakota közmondás.)

(#124081) Silεncε válasza bertokl (#124077) üzenetére

Silεncε
(őstag)

Mi penhez nem tud valaki olcsón fekete belet? Elfogyott a 4 ami volt, pedig nagyon jó kis toll volt

betyarr: az enyém már elvileg magyarhonban van, ha megjön, írok szívesen tapasztalatokat

[ Szerkesztve ]

(#124082) vittorio7 válasza bertokl (#124077) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Köszönöm! Bevásáróltam.
Ezek már hasonlítanak a régi GB-s árakhoz.

(#124083) DrBubo77 válasza CactuS (#124035) üzenetére

DrBubo77
(őstag)

Egy kicsit lehet, hogy drágább, de az Opti24-nél is kapható dioptriás napszemüveg. És cilinderest is készítenek. Szállítással együtt kb 1-2 hét.

Léᴘᴊ ᴋɪ ᴀ ᴋᴏᴍғᴏʀᴛᴢóɴáᴅʙóʟ!

(#124084) CactuS válasza DrBubo77 (#124083) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Köszi, megnéztem, ez se rossz, saját elnevezéssel, de kb. itt is megvan minden modernebb lencse variáció. :R Játszósnak szerintem rápróbálok egyre.

Xiaomi tollnál fém és műanyag mindegy betét szempontból?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#124085) Skillet

Skillet
(őstag)

Az alap oral-b fogkefém egy forintot sem ér. Míg a régi (15-20 évvel ezelőtti) aksija kibírt vagy 10 évet, a mostani max fél év után, már pár nap használat után fárad. Kicserélték gariban. Az új is csak pár hónapig volt fitt.
Állandóan a töltőn tartom, különben egy forintot sem ér.
Lecserélném.

A Seago SG507 ajánlott? Akiknek van, x hónap tapasztalatai után mit mondanak?
Vagy más, ajánlott darab, jó ár/érték arányban?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#124086) Roli5 válasza Skillet (#124085) üzenetére

Roli5
(tag)

Az első elektromos fogkefénk, de nekünk tetszik. Alaposan tisztít a 2 perc alatt, tölteni kb. 3 hetente kell, világítanak a funkciójelző gombok :)

(#124087) DJGABI válasza Skillet (#124085) üzenetére

DJGABI
(addikt)

nincs túl régóta meg, de szerintem teljesen oké minőségre. bár én 2*2percet használom, így kb egy hónapnál kevesebbet bírt csak az akksi, a manual asszem többet ír azért...

most ez az alfawise flash sale-ben van, ahogy nézem kb ugyanaz [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#124088) Siriusb válasza Skillet (#124085) üzenetére

Siriusb
(addikt)

Vagy egy éve használom a Lidl-ben vett elektromos szónikus fogkefét, nekem jobban bejön, mint az Oral-B Vitality. 8 pótfejjel együtt volt 7-8 eFt. Részemről ajánlott.

(#124089) domerator válasza Siriusb (#124088) üzenetére

domerator
(addikt)

Én a Müller sajátmárkás szónikusát használom több mint egy éve, nincs állandóan töltőn de soha nem merítem le teljesen. Érzésre olyan hetente töltöm egy-egy éjjel, maximálisan elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

Beam me up Scotty! ... iPhone 4S 8GB iOS 6.1.3 (!!!), Samsung Note 8, Gear Frontier, AirPods, MacBook Air 2017

(#124090) szabi__memo válasza domerator (#124089) üzenetére

szabi__memo
(addikt)

Ez mennyiért van?

(#124091) PainKiller13 válasza szabi__memo (#124090) üzenetére

PainKiller13
(őstag)

8k.

(#124092) szabi__memo válasza Saccco (#123823) üzenetére

szabi__memo
(addikt)

4.6-os értékeléssel (236ból) :C

(#124093) Skillet válasza DJGABI (#124087) üzenetére

Skillet
(őstag)

Köszönöm mindenkinek. Azt hiszem benevezek egyre.
2 fej van a csomagban, plusz 5 fej 3$. Szállítással (0.5$ a legolcsóbb, ingyenes nincsen) 19$. Pontozva 13.5$. Eléggé jó ár.
Végén még asszony is rákap.
Érdemes 3$-ért regisztráltan kérni? Még sosem költöttem ilyen úri dolgokra. Gearbest-tel még nem volt bajom. Múltkor eltűnt egy lámpa, levelezést követően újra elküldték. Mindig korrektül álltak a dolgokhoz.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#124094) bexinho23

bexinho23
(őstag)

Valaki vásárolt/használ Xiaomi Mi Bluetooth 4.0 Speaker-t?

Minden tökéletes, de egyszerűen a windows 8.1 alatt hiába van csatlakoztatva, a PC felismeri, mégis a lejátszó hangeszközöknél nem jelenik meg, mint bluetooth eszköz/hangszóró. Már próbáltam feladatkezelőben bluetooth újraindítást, gép újraindítást, eszköz újra párosítást, bluetooth driver reinstall... mindent, de egyszeűen nem tudom összehozni kábelmentesen. Jack csatlakozón keresztül oké a hang, de jön a foci VB, a teraszon projektorozáshoz elengedhetlen lenne, hogy vezeték nélkül csatlakoztathassam a laptophoz.

Valaki? :O

(#124095) ktommy91

ktommy91
(őstag)

FLYCO FS362 körkéses borotva 9.99$ [link]

Sandisk CZ600 128 GB USB3 pendrive 28.99$ [link]

Nincs kerítés.

(#124096) SZIGMA válasza bexinho23 (#124094) üzenetére

SZIGMA
(aktív tag)

Szia!

Ugyan nekem a 4.2-es van, de egy ősrégi BT dongléval is hiba nélkül működött.
Belső BT kártya vagy dongle? Esetleg kipróbálnám egy másik BT adapterrel, lehet, hogy mindkettő jó külön-külön, csak együtt nem mennek.

A továbbiakat inkább másik topikban, nehogy kikapjunk az OFF-ért.

[ Szerkesztve ]

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#124097) Csepe

Csepe
(aktív tag)

Sziasztok!

Vett már valaki Xiaomi egeret? Ebben van automatikus kikapcsolás, vagy egész nap elvilágít magában?

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#124098) #71823360 válasza Csepe (#124097) üzenetére

(törölt tag)

A 3. kép alapján van rajta kapcsoló, illetve az 1-2$-os vacak egerek is kikapcsolnak egy idő után, vagy valamilyen "energiatakarékos" módba váltanak.

[ Szerkesztve ]

(#124099) Csepe válasza #71823360 (#124098) üzenetére

Csepe
(aktív tag)

Kár. :( Olyan egeret keresek, ami pár perc után kikapcsol, és kattintásra kapcsol be újra. Ilyen típusból van ehhez hasonló ajánlott darab?

[ Szerkesztve ]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#124100) Degeczi válasza Csepe (#124099) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

Attól, h van egy egéren fizikai kikapcsológomb (ami érthetően fontos, h pl. hordozás közben ne ébressze föl az alvó laptopot), még nem jelenti azt, h ne menne el aludni inaktivitás után, és hónapokig üzemeljen kikapcsolás nélkül is.

(más kérdés, h nekem nem jönnek be az olyan egerek, ahol a nyomógombok nem kaptak önálló fedelet, hanem a felső ház van kisliccelve: az sosem olyan finoman mozog, mint egy független gomb. Ráadásul a Xioami másik hasonló egere, a BT-os változat is ritka gagyi kialakítású, az első nagy Xiaomi csalódás számomra)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.