Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180805) molnarpeter válasza molnarpeter (#180754) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Klíma csappantyú javító lemez nem hagy nyugodni, valószínű holnap meg lesz hajlítva, hogy ne feszüljön.

Ma esti program: V71 külső-belső keringetés állító motor és a fűtő venti kiszedve. Venti szénkefék jók, szóval egyelőre kap egy kenést aztán megy vissza (alacsony fokozaton néha ciripelt). A flap motor szétszedés után meglepett - azt vártam, hogy törött fogaskerék legyen benne (előzetes utánaolvasás alapján), viszont a probléma valójában a fogaskerekek hajtására szolgáló kis villanymotor volt. Így átraktam az eredeti házba az új V71-ből a hajtó motort, és megy vissza némi friss zsírral :)) Gyanús volt, hogy diaggal kivezérelve nem mozdult egyáltalán, de azért nem erre számítottam :D Ja igen, szétkapva egy sima 9V elem pont jó a motor tesztelésére, hibás meg sem nyikkant, új szépen forog vele. Gondolkodtam ellenállás beépítésén, hogy ne bírja eltörni a műanyag fogaskerekeket, de nem vagyok profi forrasztásban és jó állapotban vannak a műanyagok, szóval inkább remélem, bírja majd.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.