Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#204001) focvis válasza zsoltip (#203997) üzenetére


focvis
veterán

Próbáld ki üres, térképet nem tartalmazó SD-ről bemásolni.

(#204002) focvis válasza rbalint88 (#203999) üzenetére


focvis
veterán

Majd beb@sszuk egy pohárral, nem kell kimenni a tecso parkolóba. [kép] [kép] [kép]. ;]

(#204003) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Ismerősömnek van egy 2006-os Audi TT MK2-je. Bose hangrendszerrel, sub nélküli. Kicseréltem neki a fejegységet egy Kenwood DMX8020DABS-ra. A készletben egy olyan Quadlock-ISO kábel volt ami kormánytávvezérlős. Mivel neki nincs multikormány ezért beszereltem a kis kütyüt de a Kenwood-os patch-t nem kötöttem be mert nem tudtam hova.

Na de nem is ez a lényeg. Nincs hang. Az átalakítós kábelen úgy volt megcsinálva hogy a fejegység RCA külső erősítős részére tudd kötni az Audi gyári rendszerét. Ez meg is történt de nincs hang.

A kérdésem az lenne hogy volt valaki aki ütközött ilyen hibába? Mivel tudom megoldani a hibát? Egyszerűen nem tudtam rájönni.

Smoke some weed nigga!

(#204004) tibbike01 válasza K Norbi (#203998) üzenetére


tibbike01
őstag

Jó lenne az a Passat, de azt csakis dízel-DSG kombóval venném, az meg sok lenne nekem, amire használnám. Most valami fickós pörgős benzinest keresek, ami bírja a városozást is.

(#204005) K Norbi válasza focvis (#204002) üzenetére


K Norbi
addikt

Fúj mik ezek
Hát ezek olyan gyengék, arra se lennének jó. :DDD

Ez [link]
Aztán [link] :DDD

(#204006) imyourfriend


imyourfriend
őstag

Ez a parkside ütvecsavarozó nem egy rossz eszköz, mivel itthon a Lidl-ökben elfogyott ezért úgy döntöttem külföldről rendelek..pár nap alatt ideért Berlinből van hozzá egy 4Ah-s akkumulátorom. Mivel elfeledtem megzsírozni a kerékcsavarokat ősszel így most egyesével leszedtem majd visszahúztam 100Nm-ig aztán kézzel 120-ig, mondhatom Parkside ide vagy oda ez a 400Nm-ig ütvecsavarozó szódával egészen jó. Nem egy profi eszköz, de megteszi mert meglazítja a csavarokat és pillanatok alatt leveszed a kereket majd visszacsavaráskor 100 a legkisebb érték onnan kell csak az adott nyomatékig húzni a csavart.

(#204007) Saccco válasza imyourfriend (#204006) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pont most lesz. [link] :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#204008) bul07 válasza WARZ (#203983) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg ő bár nem tudom merre van

Youtube csatorna
dögvész szerviz
Névjegyeknél van email cím
Tőle
VW T5 2.5 PD ENGINE REBUILD BY DÖGVÉSZ

Fosvágen live T5 2.5PDTDI #koporsó
7őra 16perses szerelő videó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#204009) imyourfriend válasza Saccco (#204007) üzenetére


imyourfriend
őstag

Van vagy négy féle, egy sima kb 40Nm-ig, aztán egy köztes ami 40 - 200 Nm körül, 100-400 meg ez a tán legerősebb 133-1356Nm-ig tartományban dolgozik. Most nézem van 8Ah-s akkumulátoruk is gondolom a legerősebbhez.. bár 56ezer + 18 egy akkumulátor ezért már kell mutassanak valami minőséget. :)

(#204010) ArthurShelby válasza K Norbi (#203998) üzenetére


ArthurShelby
addikt

"Ezek a Ford, meg Opel és a többi moslék autók nem nekem lettek gyártva.. :DDD"

Ha jól emlékszem, opel-ből már volt 2-d is volt (astra h/j), ennyire harag lett a vége? :D

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#204011) Mágus2 válasza Wiz Khalifa (#204003) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A gyári rádió kapcsolja az erősítőt can-bus-on. Mivel kivetted a rendszerből, nem kapcsol be az erősítő.

(#204012) focvis válasza K Norbi (#204005) üzenetére


focvis
veterán

Tubi:[kép]

[ Szerkesztve ]

(#204013) Wiz Khalifa válasza Mágus2 (#204011) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. És erre nincs valami megoldás? Mert ez a szett ami lett véve a kocsihoz kompatibilis full amplified, half amplified illetve nem erősített kocsihoz is. Egyedül a digitális erősítőssel nem kompatibilis.

Smoke some weed nigga!

(#204014) K Norbi válasza ArthurShelby (#204010) üzenetére


K Norbi
addikt

Fater autói.
Én csak karbantartom :) Meg lejárom :DDD

H Astrát nekem akarta adni, mondtam neki, köszönöm szépen.
Inkább adja el.

J Astra van most, megyek vele, tankban hallod lötyög az üzemanyag, meg semmi nincs kéz, alatt, semmi nem áll kézre.
Millió gomb a közép konzolon összehányva egy csomóba.
Nem az én világom.
Nézd meg J ben azokat a bajusz kapcsolókat.
Nézzél meg egy VW-t

[ Szerkesztve ]

(#204015) K Norbi válasza K Norbi (#204014) üzenetére


K Norbi
addikt

Másik dolog, szerelek sok féle márkát.
És látom az autók közötti minőséget..

Hiába sztárolják nekem pl a koreai autókat.
Olyan szinten gagyik mikor jobban belel látol.

Odahányok kb

[ Szerkesztve ]

(#204016) yodamester10 válasza tibbike01 (#204004) üzenetére


yodamester10
őstag

Gte Golf ;)

(#204017) tibbike01 válasza yodamester10 (#204016) üzenetére


tibbike01
őstag

Nincs lehetőségem (és nem is akarok) a töltéssel bajlódni, így a plug in hybrid kilőve, de köszi a tippet. :)

(#204018) focvis válasza imyourfriend (#204006) üzenetére


focvis
veterán

Nem szabad megzsírozni a kerékcsavarokat. :N (Ez eleinte nekem is furcsa volt, de egyértelmű.)

(#204019) rasotamas válasza tibbike01 (#204004) üzenetére


rasotamas
veterán

Kifejezetten városba csakis Priust vennék, ha elektromos vagy plugin nem jöhet szóba.
Max ha nincs 2-3 millió Priusra akkor vennék valami japánt.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#204020) CharlieDrop válasza rasotamas (#204019) üzenetére


CharlieDrop
veterán

"Max ha nincs 2-3 millió Priusra akkor vennék valami japánt."

Miért? A Prius nem japán? :D :C

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#204021) IO.sys


IO.sys
őstag

Sziasztok! Ma sikerült gurulás közben, sebességben ráindítanom a motorra, volt egy hangja, de megy rendben azóta is. Mekkora hülyeséget csináltam? Polo 1.4 9N 75hp BBY

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#204022) bitpork válasza Wiz Khalifa (#204013) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A bose digitális. Az hagyján de még ha kapcsolna is valószínűleg a komponens védelem is betekintene. Én még nem hallottam aftermarket megoldásról ami vezérli a gyári erősítőt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#204023) rasotamas válasza CharlieDrop (#204020) üzenetére


rasotamas
veterán

Bocsánat, akkor vennék valami japán szívóbenzinest.
Mármint ami nem hibrid.
Corolla, Civic, esetleg valami kóreai

https://tinyurl.com/rasoapro

(#204024) imyourfriend válasza focvis (#204018) üzenetére


imyourfriend
őstag

Megfogadom, nyáron letakarítom a csavarokat és úgy kerülnek vissza végül is a csavarozó leszedi ha kell. :)

(#204025) IO.sys válasza IO.sys (#204021) üzenetére


IO.sys
őstag

Kuplung be volt nyomva

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#204026) tibbike01 válasza rasotamas (#204019) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszi, de nem bírom a Japán-kóreai vonalat, egyszerűen nem érzem benne jól magam. Priustól hányok :D . Kombi kell meg német minőség és kényelem.

7 millió környékén keresek vasat, nem SOS, de tavasszal már jó lenne az új gép.

[ Szerkesztve ]

(#204027) F-ECT$


F-ECT$
titán

Vettem egy oldalsó ablakra felszerelhető napellenzőt a gyerekeknek, amit a szokásos műanyag korong mellett egy kis műanyag füllel is fel lehet fogatni az ablakra. Ezt a fület az ablak tetejére kell ráakasztani, ám amikor felhúznám az ablakot teljesen, akkor egyből elkezdi leereszteni. VII-es Golf, gondolom az a baja, hogy érzékeli, hogy valami szorult az ablak és a keret közé. Ki lehet ezt a funkciót iktatni?

Dive ever, work never.

(#204028) rbalint88 válasza F-ECT$ (#204027) üzenetére


rbalint88
addikt

Igen, szedd le azt a muanyag fulet. Tonkreteszi a kedert is.

(#204029) rasotamas válasza tibbike01 (#204026) üzenetére


rasotamas
veterán

És milyen évjáratban, mekkora méretben gondolkodsz?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#204030) focvis válasza tibbike01 (#204026) üzenetére


focvis
veterán

Szubjektív: ha kombi akkor inkább Oktáv vagy Leon. A kombi Golf hátsója nem annyira esztétikus.

(#204031) imyourfriend


imyourfriend
őstag

[link] :N 2.2M-ért nekem tűnik csak úgy, hogy alkatrész árban van ez a 3-as dízel Oktáv? Biztos lehet hozzá kapni DPF-et, de már maga az hajmeresztő, hogy friss műszakival ez így elfogadott, arról nem beszélve ahol a rendszerünk tart itthon. S persze elveszik a forgalmit, ha egy menetfény izzót ledre cserélsz. :W

(#204032) molnarpeter válasza imyourfriend (#204031) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Extaxi árban van, mert az :)

(#204033) nVIPER


nVIPER
senior tag

Sziasztok,

A Golf GTE /A3 E-TRON ha nincs töltve, "hagyományos "hibridként lehet használni? Sok város miatt elgondolkodtam, hogy a 2.0 cr-t lecserélném. Viszont 30-40km-ként nem töltögetném szívesen...

(#204034) rasotamas válasza focvis (#204030) üzenetére


rasotamas
veterán

Nekem inkább az a bajom, hogy városba inkább benzin kell.
Illetve az én megítélésem szerint automata is.
VW-nél meg jó ideje csak turbó van benzinből.
Kisturbó csak 7-es száraz DSG-vel az nem kéne.
Vagy manuális. Vagy nagy motor.
1.4-ből válogatni kell motorkódból melyik jó.
1.5 nemigen van ennyiért.
2.0 már túl nagy gondolom, ahhoz legalább van olajos DSG.
Amúgy a DSG jó fajta automata, de sztem nem városba való.
Van 2.0 CRTDI DSG6 autónk és Prius is.
Városba utóbbi jobb.
De van ez a hajtáslánc Lexusban is.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#204035) diegho válasza rasotamas (#204034) üzenetére


diegho
nagyúr

(#204036) tibbike01 válasza rasotamas (#204029) üzenetére


tibbike01
őstag

2017-től felfelé, persze minél újabb, minél kevesebb kmrel. Kombit szeretnék mindenképp.
Ez az oktáv pl szimpatikus, az ár is korrekt.

Habár jobb lenne feketében meg az utsó szériás 1.4TSI-vel :)

[ Szerkesztve ]

(#204037) focvis válasza imyourfriend (#204031) üzenetére


focvis
veterán

Meg kéne venni. Bontóból: kormány, jobb rádió, esetleg ülések, normális felni.

#204035 diegho : Ez is tetszik! :DDD (Régen vettem már autót.) De nem fér be a garázsajtón.

[ Szerkesztve ]

(#204038) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Boldog Karácsonyt és BUÉK mindenkinek :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#204039) ZolkoW válasza imyourfriend (#204031) üzenetére


ZolkoW
őstag

ha autót keresnék, és a mérete miatt nem ejtettem volna ki, simán venném.

hopp, már nem él a hirdetés, de ahogy korábban átfutottam, autónak tűnt..

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#204040) imyourfriend válasza ZolkoW (#204039) üzenetére


imyourfriend
őstag

Autó formája van meg leírja, hogy törve volt 2.1M-ért gondolom elvitte valaki, amúgy Horvátból hozták a szekeret 270E-vel és egy 105 lovas 1.6cr. Azt nézzük 300-350-ért kerít bele valaki egy DPF-et és levizsgázik, 5ezer km-ig nem aludnék nyugodtan. ;]

focvis: téli felnim acél amit 15 pénzért hajított utánam az előző tulaj azzal volt pár órás munka mire megpucoltam és le lett fújva dísztárcsát meg egy kölöncnek gondolom így jól van az úgy feketén. :D

(#204041) yodamester10 válasza nVIPER (#204033) üzenetére


yodamester10
őstag

Simán használhatod,ha nem rúgod neki kisebb távokon is lehet "gyűjtögetni" hatótávot igaz a fűtés sokat megeszik.Gondolom jársz vásárolni erre arra akkor rádugod kb 1 perc csatlakozni főleg Lidl-nél mert sok oszlopnál ott a kábel,vagy ott a Penny.Ha nem családi házban laknék akkor is lecseréltem volna a dízelt a GTE-re az én felhasználási szokásaimhoz ;) Amúgy sok lehetőség van a töltésre pl állóhelyben benzinnel ha nagyon muszáj vagy míg melegíted kicsit a rendszert hidegben.Én 0 fok környékén elindítom a benzinmotort a váltó olaj miatt,kicsit melegszik aztán ha csak helyben megyek ott a villany.

[ Szerkesztve ]

(#204042) Zwodkassy


Zwodkassy
senior tag

VW Sharan 2.0 Diesel 2012
Hát így 5-6 hét használat után azt tapasztalom a fűtés/klíma rendszernél, hogy valójában itt nincs is igazi kézi üzem. Mindig kapcsol, változtat valamit a rendszer, akár világít az AUTO LED, akár nem. Érdekes.
Ezeknél ez így működik?
Még egy kocsinál sem tapasztaltam ilyet.
Igaz, az elmúlt húsz évben nem is vezettem VW, csak Ford, Opel, Toyota, Skoda gyártmányokat.

(#204043) imyourfriend válasza ZolkoW (#204039) üzenetére


imyourfriend
őstag

Megkerült a szekér :D [link] felrakták megint hahu-ra.

(#204044) ArthurShelby válasza imyourfriend (#204043) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Most már ár én is elgondolkodtam rajta...
Ha jól értem extaxi volt, viszont ez az akciós ár mit jelent, hogy holnapig érvényes... :F
Ha jól sejtem itt valami probléma halmaz lehet, hogy így akar megszabadulni tőle (gyors döntésre kényszerítés, addig pár turpisság nem derül ki). Szóval nekem valami itt bűzlik..

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#204045) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok.
Seat Exeo 2.0 crtdi 143hp kombiról mit gondoltok? Nem sok tesztet találtam róla, de azt mondják, hogy olyan mint az audi a4 b7. Esetleg van csoporttag akinek van hozzá tapasztalata? Illetve mik a betegségei ennek az autónak? :R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#204046) rbalint88 válasza Saskakas18 (#204045) üzenetére


rbalint88
addikt

Konkretan egy atdizajnolt Audi A4 B7, a cabrio muszerfalaval :)
A soklengokaros elso futomuvet koltsegesebb rendberakni, rendben tartani, mint mondjuk egy Passat B6-7-et, ami az Exeo kortarsa.
Hatso labter szuk, nagyon! Csomagter se oriasi.
Regi platformra epul, par dologban nem annyira okos az elektronikaja talan.
Motornal gondolom a hatszogtengely problema van, mint minden kortarsnal, azon kivul elvileg jo konstrukcio, de ebbe nem astam magam bele annyira. Veheto, az tuti. :)

(#204047) imyourfriend válasza ArthurShelby (#204044) üzenetére


imyourfriend
őstag

Úgy értelmezem az ár mértékig van rendben az autó, 2.1M az egy jutányos ár 3-as Oktávért azért vegyük figyelembe Horvátból hozták be, törve volt emellett a DPF hiánya miatt valamelyik keleti megyénkben vizsgáztathatták. Ez eddig mind ok itthon elszaladgál, még mintha Euro5 lenne nagyfaluban van egy ránézést megérhet. DPF hiánya nem tudom mennyire hallható az egy fojtás mégiscsak, gondolok itt arra az embert megállítja a rendőr és kiveszi megvizsgálni észreveszi-e? 300-350-ből az megoldható lehet aztán egy teljesen jó szekeret fog ki az ember.. 3.5-4 millió nem kevés egy autóért amennyibe a jó állapotúak kerülnek itthon sokat kell dolgozni ennyi pénzért.

Lengyelből befutott a gumiszőnyeg, azt gondoltam merevebb a gyári ez eléggé gyűrhető.. picit szárazabb idő lesz kicserélem. :)

[ Szerkesztve ]

(#204048) focvis válasza ArthurShelby (#204044) üzenetére


focvis
veterán

Ez se rossz 3-ért elhozva, G7 2.0 TDI DSG: [link] , szerintem nem Highline.

"Beáraztattam", hogy Nektek ne kelljen:

[ Szerkesztve ]

(#204049) rasotamas válasza rbalint88 (#204046) üzenetére


rasotamas
veterán

Ezzel a hatszögtengely dologgal hány évesem/milyen futásteljesítménynél érdemes foglalkozni?
Illetve mit kell vele csinálni?
Csere és kész?
De lehet kapni? Vagy valami spéci szaki által esztergált kell?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#204050) Saskakas18 válasza rbalint88 (#204046) üzenetére


Saskakas18
tag

Igen, kipróbáltam és szűkös eléggé hátul és a csomgatartó sem olyan brutálisan nagy mint az Octáviában, viszont cserébe jó állapotban van az autó és a belseje nagyon meg van vigyázva. Mondták, hogy itt már nem az a4 b7 2.0 pd-s motorját kapta meg, hanem a b8 2.0 cr motorját. Drága egy teljes futómű felújítás? (rendben van az autó, de ha esetleg később javíttatni kelle)

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.