Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180251) Reggie0 válasza zsolt19900 (#180249) üzenetére


Reggie0
félisten

Csaladban is volt egy ilyen 1.6-os dizel octavia. Azert nem volt rossz, teljesen elheto. No meg eleg jol fogyasztott.

[ Szerkesztve ]

(#180252) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Sziasztok, két autó van a kalapban egy A5 Sportback 2.0TDI Manuál váltó 2010 körüli és BMW F30/31.

Mire kell figyelni A5-nél van ismert tipushibája amit szerelőnek említsek, próbaúton figyeljünk?

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#180253) Reggie0 válasza LurkerSheik (#180252) üzenetére


Reggie0
félisten

BMW-nel a motorkod nagyon szamit, van belole par hiresen szar tipus, lasd: totalcar. Ezen kivul a gyulladosak is vannak szinten ebben a szeriaban.
Az A5 nem tudom, de igy tippre lanc nyulas, feszitok es nagynyomasu szivattyu amire figyelni kellhet. Majd kijavit egy szaki.

[ Szerkesztve ]

(#180254) 1stVikman válasza KaiotEch (#180246) üzenetére


1stVikman
senior tag

Az automata lezárás elérhető az infotainment - ből is és az összes ajtó nyitás is. Nekem Golf7 - en legalábbis ez kapcsolható.

[ Szerkesztve ]

(#180255) MunezXBK válasza 1stVikman (#180254) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez még G5-ön is.

(#180256) KaiotEch válasza Doki16 (#180250) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

+ (#180254) 1stVikman: Szuper, nagyon köszönöm srácok! Igen a magasságát, mert túlságosan lefelé világít, kb 2m-re vetít előre.

(#180257) bitpork válasza Doki16 (#180250) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez szenon lámpa aminél lehet állítani? Szintezős?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#180258) molnarpeter válasza LurkerSheik (#180252) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nézz be BMW topikba, mennyi egy szerviz 200k km körül, kérj egy árat Audira is valahonnan, vedd meg utóbbit :D 2.0 TDI szvsz kiforrott motor, szíjas vezérlés, EGR problémák szoktak lenni, szokásos injektor korrekció, turbó és DPF értékeket nem árt megnézetni szakival, motorkód függvényében itt még talán lehet gond az olajpumpa-balansztengely hajtásával, bár ezekben az is bír annyit, mint N47-ben a lánc, csak nem kell motort kivenni a cseréhez, elég kartert lekapni (aztán átalakítás vagy új tengely). Volt itt a topikban pár termosztát jellegű hiba B8-nál. Multitronic javítása drága lenne, de írtad is a kézi váltót. Viszont a bajoroknál a ZF8HP jól sikerült darab, franc egye meg :D

(#180259) Doki16 válasza bitpork (#180257) üzenetére


Doki16
addikt

B8-ban nem volt már xenon. Csak LED vagy halogén. Kollégának az előbbi van. Igen lehet állítani a magasságukat kézzel is. A szintező egy fix beállítást vesz alapul és ahhoz képest korrigál. Tehát ha jó eredményt akarunk akkor először terheletlenül be kell állítani rendesen és után majd állítja a szintező ahogy kell. A B8-nál is állítanunk kellett és a Golfomnál is ami minden irányban adaptív csoda xenon. Mindegyik lefele világított. Be lett állítva vonalra ahogy azt kell szabályosan és már jó is.

Szerencsére Golf 7-ben és Passat B8-ban állítható kézzel is :) B8-ban mondjuk csak a LED1 van azt tudom biztosra mondani, hogy állítható.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#180260) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Adott egy Golf 4 hatchback, ami a beázik - a bal oldalon, a csomagtartóba gyűlt össze egy kis víz, nem sok, de nedves lett egy ott tartott felsőm ill a szőnyeg. Az oldalburkolat (kárpit) nem nedves, a lámpáknál lévő kis ajtón keresztül sehol nem látni/érzékelni semmilyen nedvességet.
Egy hónapja több elem is le lett fújva rajta, gondolom ilyenkor le is veszik - valószínű akkor történt valami, nem szigetel egy régi tömítés tökéletesen. Merre induljak el a kereséssel?
Jelzem a lakatos felé, de hátha relatív egyszerüen megoldható házilag.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#180261) LurkerSheik válasza Reggie0 (#180253) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Igen, a faceliftes E90-en vegighuzodo dizel N47 lanc problema ismeros.
Az F30, nem tudom mennyire bajos ezen a teren. Azert bedobom ugyanezt a kerdest a bomiseknek is.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#180262) LurkerSheik válasza molnarpeter (#180258) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Szerviz ajánlatot nem kértem még, de ha van tapasztalatod ilyen téren (2.0 CRTDI) szívesen veszem az infókat.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#180263) bitpork válasza Doki16 (#180259) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Csak azért kérdem mert az audiban pl a xenon-t hiába tekergeted ha előbb nem szólsz az elektronikának h állítani fogod, akkor a régi közepet fogja keresni és újraindítás után amíg a mozgás engedi visszaáll a tanított középre.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#180264) Qru válasza molnarpeter (#180258) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az EGR hiba nálunk is előjött (CBBB), az olajpumpa tengely kibírta amíg nálunk volt meg a DSG is. :D

#nincsbennetarcsi

(#180265) Doki16 válasza bitpork (#180263) üzenetére


Doki16
addikt

Értelek így már más. Én amit tudok a B8-nál, hogy működik így az biztos. Megmaradt az a szint amit beállítottam. A Golfnál is megmaradt az általam állított szint. Feltűnt volna ha visszaállítja magát, mert eléggé lefele világított. Mondjuk most így ahogy mondod érdekes, hogy a GTE-ben lévő lámpa nem kért semmi számítógépes állítást. Pedig ez a legkomolyabb ami volt 2012-ben a VW-nél. [link]
Amúgy nem kizárt, hogy a komolyabb LED2 kéri a beállítást a Passatban.

De jó tudni amit írtál, ma is tanultam valamit :)

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#180266) papg79


papg79
tag

Sziasztok,

Van nekem egy 2003-as évjáratú Sharanom, 1.9 pdtdi, ASZ motorkódos. Olyan problémám van vele, hogy behúzott kéziféknél ésrevettem, hogy a jobb hátsó keréknél ereszti a fékolajat, de ha ki van engedve, akkor nem. Ez mitől lehet? Egy szerelő ismerősöm valami O gyűrűt említett, és hogy valószínű, hogy a fékmunkahengert kell cserélni. De én ehhez a típushoz, csak féknyerget találtam. Tudna ebben segíteni valaki? Előre is köszönöm!

(#180267) Arms


Arms
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy 97-es 1.6-os AHL passátba milyen gyújtótrafó való?
Jelenleg egy TOPRAN 109 316 van benne, ami a leírása szerint,
tekercses gyújtásrendszer: tranzisztoros gyújtás (TZ).
Viszont amit a webshopok kidobnak a típushoz (ugyan ezen kívül) mind,
tekercses gyújtásrendszer teljesen elektronikus gyújtáshoz (VZ) vagy fel sincs tüntetve, hogy melyik fajta.
Ez éppen készül meghalni és nem szeretném ugyan ilyenre cserélni.

Köszönöm :R

(#180268) molnarpeter válasza Arms (#180267) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Autodoc oldalán tudsz pl cikkszám alapján keresni, ha ott megvan a Topran, az alapján OE számot nézve kapsz egy listát és tudod hasonlítani akármelyik webshophoz (de szerintem egy motorkódon belül nem nagyon volt többféle gyújtás).

(#180269) molnarpeter válasza papg79 (#180266) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Féknyereg felújító készlet néven keresd :)

(#180270) molnarpeter válasza LurkerSheik (#180261) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mai napig, még a B47 dízelek is ugyanúgy érintettek, illetve mondjuk úgy, azokon sem korlátlan élettartamú a lánc. Volt változás az évek során, de 200 körül így is ajánlott a vezérléscsere, meg EGR-re sem árt néha ránézni tűzveszély miatt. :R TDI előnye, hogy elöl van a vezérlés, nem hátul a váltó felé, tehát sokkal kevesebb munkaóra alatt elkészül. Kevésbé mérhető, de szerintem az Audi beltere jobb. AWD/FWD/RWD meg aztán végképp ízlés kérdése :)

[ Szerkesztve ]

(#180271) Arms válasza molnarpeter (#180268) üzenetére


Arms
csendes tag

A Topran-ra ezt a két OE számot hozza az Autodoc:
OEN 032 905 106 — VW
OEN 032 905 106B — VW

Ezekre keresve kidob több olyat is aminél az van feltünteve, hogy
teljesen elektronikus gyújtáshoz (VZ) és csak a Topran leírásában szerepel a tranzisztoros gyújtás.
Az lehetséges, hogy mind a két fajta (VZ és TZ) is jó hozzá?

(#180272) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Váltó probléma. 1,3 fokozatot nehezen veszi az autó néha. Van mikor mint kés a vajba, de van hogy reccsen egyet, illetve 3asba nem lehet mindig rakni. Akkor kuplung ki újra benyom és veszi. 2,4,5, R tökéletes.

Mi lehet a gond? Váltó vagy kuplung?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#180273) J&P válasza iceQ! (#180272) üzenetére


J&P
tag

Szia,

Nekem csak a hármassal volt gond, eleinte csak reccsenve vette be, majd végképp elszállt. Szinkrongyűrű csere lett a megoldás.

(#180274) iceQ! válasza J&P (#180273) üzenetére


iceQ!
addikt

Most járok ott hogy vagy reccsenve, vagy simán (ez ritkán van), vagy sehogy mert nem erőltetem bele.
Nagy mutatvány megcsinálni egy szerelőnek? Egész váltó leugrik vagy lehet a helyén is javítani?

(Ez az előbb lemaradt Audi a3 8l 2000 1.9 TDI)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#180275) zsolt19900 válasza iceQ! (#180274) üzenetére


zsolt19900
őstag

nekünk golf3-nál volt az, hogy ha benézel a motortérbe van az a segédsúly szerűség a váltóbovden végén és abból a szerkezetből egy műanyag alkatrész elszokott törni, a 3asnál el is törött és így az 1es ment úgy, hogy 2 aztán 1 és 5. sebesség nem is volt

a kedves szerelő haver cserélt előtte természetesen egy váltót, mert hogy "tuti az a baja" és csak ezután informálódtam, hogy ez a kis 2e Ft-os műanyag valamit is érdemes megnézni és az is volt a törött.... kicseréltük, picit állítottunk rajta és vajszerűen vette a fokozatokat

Azért mondtam el ezt, mert láttam Asszonykám A3asában is mintha pont ugyan ilyen megoldással lenne a váltóbovden megoldva

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#180276) DJ. Ru$y válasza zsolt19900 (#180275) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

3-asnál nekem konkrétan egyik pillanatról a másikra leszakadt, azt hiszem erről beszélünk. Leesett a "golyó" a fém szárról, 2-3 meg 5 volt azt hiszem. (Ráadásul persze, hogy 100 km-re voltam itthonról, így mire hazaértem, rájöttem, hogy, ha felfelé húzom a váltókart, akkor beveszi az egyest is. :DDD )

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#180277) J&P válasza iceQ! (#180274) üzenetére


J&P
tag

Igen, váltó le és vitte váltóshoz.

Az alany egy 2002-es pdtdi passat volt, hidraulikus kuplung, azért írtam mert most olvasom hogy neked 2000-es A3 Audi van, és mint zsolt19900 írta ha bowdenes a tiéd talán érdemes ránézni ahogy írta.

(#180278) tibi.234


tibi.234
tag

sziasztok adott még mindig egy skoda octavia 2 facelift 1.6crtdi. első futómű problémám lenne, jobb eleje kátyúba koppan( oké nem kellene belemenni de itt elég szar az ut mindenhol nem lehet kerülgetni mindet.) kisebb kátyúnál is néha hallható ki volt cserélve már a talpas,(nemtudom annak lehet e ilyen lógása attól függetlenül, hogy feszes nen lötyög,) kormányösszekötő, teleszkóp, rugó, toronycsapágy 1 éve, azota az 3x szét lett szedve. olyan kérdésem lenne, hogy mi lehet még olyan alkatrész ami rossz lehet vagy az első futóműben el szokott érni amitől kopoghat.. köszönöm előre is a segítséget.!

(#180279) iceQ!


iceQ!
addikt

Köszi mindenkinek. :R :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#180280) rob210 válasza tibi.234 (#180278) üzenetére


rob210
nagyúr

Stailizátor és bölcső szilent. Rosszabb esetben maga a kormánymű is tud kopogni, ha olyan ütést kapott, vagy szétment a rögzítése.
Átkéne alaposan rángatni.

Renault power

(#180281) tibi.234 válasza rob210 (#180280) üzenetére


tibi.234
tag

Stabilizator szilent is cserelve lett, melyik a bolcso szilent? Melyik a kormanyu rogzitese?

(#180282) c00per válasza iceQ! (#180274) üzenetére


c00per
tag

igy van.a rudazatokat erdemes cserelni.par szaz forintos dolog

(#180283) PeTeR_33 válasza Land (#180209) üzenetére


PeTeR_33
tag

Szia!

Ha kíváncsi vagy az én véleményemre megosztom veled.
Én egy 2017 Októberi 150 lóerős B8 Passat Sedant hajtok.

Az autót 2018 októberében vásároltam meg 26000km-el.
Aztóta 75000km-nél járok.
Az autó kifogástalanul működik.Semmiféle probléma nem fordult még elő vele.

Rövid távokra használom.Kb 80% rövid táv 20% pálya jobban mondva főútvonal.
22gramm hamu van eddig a DPF-ben.80 grammig nincs vele probléma.

Ezért is tartom nettó hülyeségnek az olyan nagyot mondásokat,hogy a város megöli a dízelt.
Prémium minőségi üzemanyag,10-15 ezer kmenként olajcsere szűrőkkel és nincs vele gond.
Egy TSI-nél ennél nagyobb javítási költségbe is bele csókolhat az ember.
A DPF től nem kell félni.Figyelni kell a regenerálásokra és ha esetleg megteleik hamuval fillérekből ki lehet tisztíttatni.Csak nem szabad megvárni míg teljesen eltömődik a szűrő.

Az autó fogyasztása 4.2-4.3között alakul.
Han agyon tötyögök volt már 3.6l is.
De általánosságban 4.2-4.2
A motor nagyon csendes dízelhez képest.Nagyon finoman jár.
Én azt gondolom a 150Le bőven elég.Nagyon szépen mozgatja az autót.
Én nagyon szeretek vele lendületesen autózni,mert lehet vele.

Még annyit,hogy a 30.000es szervízt el kell felejteni.
Akár városozol akár pályázol 10de legkésőbb 15ezer knél olaj,olajszűrő,levegő szűrő betét csere.A gázolajszűrőt minden második olajcserénél dobatom le.
És csak prémium üzemanyagot használok.
Ha ezeket megadod az autónak a világból kimegy.

Kopogást,nyikorgást nem tapasztaltam.
A belső tér nagyon kényelmes akár egy 5 fős család részére is.

Ennyit tudtam összedobni.Ha bármi kérdésed van kérdezz nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#180284) zsolt19900 válasza DJ. Ru$y (#180276) üzenetére


zsolt19900
őstag

Egészen pontosan nekünk ezt kellett cserélni a Golfon, mert az egyik része eltörött

Megmondom őszintén fényképről nézve el sem hittem, hogy ez a szerkezet részét képezi, de végül is ez lett a megoldás

A Passatnál mi pedig úgy jártunk, hogy az 1-es veszett el (azt hiszem), na ott pedig magán a váltóházon van egy csavar, aminek a szerelők szépen kiszabták a menetét és elengedett, és így csak 3-as és 5-ös sebességem volt azt hiszem?! Na erre amikor Pécsre bevezető úton rájöttünk és gyorsan útvonalat kellett tervezni, hogy hol nincs lámpa és hol nincs olyan kereszteződés, ahol elsőbbséget stb. kell adni :D na az mókás volt, de hazaértünk, még így is.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#180285) Reggie0 válasza bitpork (#180263) üzenetére


Reggie0
félisten

Biztos? En allitom a xenon csavarjat es akkor ott lesz a referenciaja, pedig automata szintezos. A szintezest ehhez kepest vegzi. ('11 A4 B8)

(#180283) PeTeR_33 : Sajnos ezek a szamitott parameterek sokat nem mondanak, no meg a kilometer is keves, ennyinel valoban nem fogsz nagy kulonbseget erzekelni. Azt is nezd meg, hogy autopalyan hany km-enkent regeneral, illetve hogyan valtozik a telitettsege a kilometerek elteltevel. Ha a telitettseg ugrandozik palyazas kozben, akkor az nem jo(de nem is halalos). De csak hogy peldalozzak: en inkabb autopalyazni szoktam,varosban alig hasznalom es most van a kocsiban 325Mm, az oil ash 0.13L. Masnak volt 0.19L is 95Mm-nel ugyan ezzel a motorral...

[ Szerkesztve ]

(#180286) bitpork válasza Reggie0 (#180285) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A6_(4F)_Headlight_Aim_Control_(Adaptive_Light)

Lehet hogy ebbe az is belejátszik hogy légrugó miatt onnan is vesz jelet az állításhoz, és hogy kanyarkövetős is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#180287) Reggie0 válasza bitpork (#180286) üzenetére


Reggie0
félisten

Lehet. Nalam ugy van, hogy ahogy tekerem a csavart, ugy maszik a fenycsova es nem all el.

(#180288) bitpork válasza Reggie0 (#180287) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Itt is megy vele. De ha leveszed a gyujtast majd ujra raadod akkor a megjegyzett allasba akar menni es ilyenkor kepes az allitomotor megmihalylani.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#180289) Reggie0 válasza bitpork (#180288) üzenetére


Reggie0
félisten

Nalam nem csinal ilyet. Majd talin kiprobalhatod, ha szeretned.

(#180290) J&P


J&P
tag

Sziasztok!

Kezdek bekattanni, Passat AVB 1.9 pdtdi 4 hengernél égéskimaradás. De nem állandó, napokig jó az autó, majd egy nap alatt többször is csinálja alapjáraton, pl lámpánál várakozás, vagy megállok, leállítom, 5-15 perc múlva újra indítom és 3 hengerezik. Pd kábelköteg, egr, tandem cserélve lett, (Szerelő) Nem tudom hogy mi a fene baja van, azt hallottam hogy a kábel csatijának a lábaival kell bűvészkedni hogy szorosabb legyen, de ugye a kábelköteg új, akkor most mi van??? :F Vagy a pd elem csatiját kéne babrálni?? Rosszul gondolkodok? Valaki csinált már ilyet?

(#180291) MunezXBK válasza Reggie0 (#180289) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nálam sem, TÜV-re lett beállítva, de látom is a különbséget.

(#180292) bul07


bul07
nagyúr

Na kinek van ilyen szerelője :DDD ;] (videó)
Mágus2; rob210; ilyen gyakornokot vegyetek fel a műhelybe öröm lesz bejárni :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#180293) kisza25 válasza bul07 (#180292) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ezeket egyszerre illik cserélni, de ilyen szerelőm lenne én is egyesével cseréltetném ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#180294) bul07 válasza kisza25 (#180293) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha megnézed már eleve nem egyfajta volt a kocsiba se, nem tudom hogy mennyire eszi ezeket ez a fajta kocsi, de ha sűrűn akkor biztos hogy nem cserélném egyszerre

De azt mondjátok meg nekem hogy itt mi a fenét nézeget bár szerintem ez a rész csak a "belátás" miatt van benne :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#180295) kisza25 válasza bul07 (#180294) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A golf 4 ben 150-160 e km környékén lett cserélve az első és a gyári gyertyák is :D (1,6 16v 105 le)
Szerintem a régit, csak rosszul lett megvágva és olyan, mintha az újat nézné

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#180296) macilaci78 válasza bul07 (#180294) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elég mélynövésű, aprócska a csaj, megnézném, hogy veszi le a váltót egy kuplungcserekor.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#180297) JHONNY 79 válasza J&P (#180290) üzenetére


JHONNY 79
aktív tag

Tűzkarika volt cserélve?

(#180298) yodamester10 válasza J&P (#180290) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem lehet,hogy a porlasztó haldoklik?

(#180299) zoo8800 válasza bul07 (#180292) üzenetére


zoo8800
veterán

Az a durva, mennyire preparált kamu videók ezek... soha sehol egy berohadt vagy eltört csavar, csupa öröm a meló :D

rip and tear, until it is done

(#180300) bul07 válasza zoo8800 (#180299) üzenetére


bul07
nagyúr

Általában több dolgot is cserélnek külön külön felvéve, képesek 3-4x is szétszedni összerakni jó hogy nincs nehezen mozgó csavar :) , az elő megbontás meg nem veszik fel

Amúgy néha olyan amatőr szerelőkkel van felvéve hogy nem igaz, pl ránézésre láttam hogy rosszul használja a fék munkahenger visszanyomót, és ráadásul én nem tanultam autószerelést hát akkor ő hogy nem tudta hogy kell használni

Mondjuk arra jók ezek a videók hogy kisebb dolgok cseréjénél látja az ember hogy mit kell lebontani és hogy és akkor talán nem tör le semmi rögzítést

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.