Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180351) focvis válasza Kiskokó (#180349) üzenetére


focvis
veterán

Yes, hasonlót éreztem.
Azt mondta, hogy használjam olajcsere nélkül amíg működik, aztán majd felújítjuk.

(#180352) Reggie0 válasza focvis (#180350) üzenetére


Reggie0
félisten

Koszi, erre voltam kivancsi, majd dobok fel fotot a napokban. De akkor a cink spray nem hulyeseg.

Esetleg arrol tudsz, hogy a spraybol van bevalt marka ami jo?

[ Szerkesztve ]

(#180353) atos19881101 válasza zoo8800 (#180347) üzenetére


atos19881101
senior tag

Ez az, amit nem várnék meg. Így kb lottózás orosz rulett... tudod hogy el fog romlani, csak azt nem hogy hol és mikor. Így mégis miként induljak neki hosszabb útnak? Zsebemben egy tréleres számával, aki lehet annyit elkérne mint az alkatrészek ára? Nálam ez nem játszik. Az autó esetemben szükség, mert ezzel járok minden nap mindenhova.

focvis
5HP19 igen. De látod ... ennek ellenére, hogy már 15 éves, még így is fél misit el akarnak rá kérni. (gondolom az alkatrész meg nagyon max 100e, de mivel automata, nem lehet olcsóbb) 4 éve mikor csinálták, akkor D kuplungot kapott újat + olaj + szűrők + olajpumpa, meg még valamilyen kis bizbaszokat cseréltek benne. Máshoz nem nyúltak. Az olajhűtő alatt mit értesz? Mert erről nem hallottam még. Az nem lett mókolva rajta ... de VCDS-ben mikor rá szoktam nézni az olaj hőfokra, az kb 70 körül szokott mozogni, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180354) K Norbi


K Norbi
addikt

;]

(#180355) Kiskokó válasza atos19881101 (#180353) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tudom hogy nem szeretsz, de másnak válaszoltál ;]

Hát igen attól hogy öreg, nem igazán lesz olcsóbb az alkatrész.
Wandler felújítás 80ezer ft körül van.
A komplett váltó felújítás (mechatronica, ekuplungok, szelepek stb) alkatrészek olyan 200-250ezer körül lehet. Plusz olaj és szűrők vagy 40 ezer. Szóval legrosszabb esetben is szerintem az anyagár alaphangon van 200-250 ezer ft wandler nélkül.
Nekem a 6HP20-at 3-4 éve 450 ezerért újították fel kompletten wandlerrel mindennel.

Az olajhűtvel meg az van, hogy alulméretezettek a járatok benne és az olajsártól /kosztól stb-től eltömődik, ezáltal nem látja el a feladatát és idő előtt megég az olaj, a szar olaj meg tönkre teszi az egész váltót.
Aki nekem csinálta az A6-ot előtte csinált egy Passatot nekünk 5HP19-el vagy jó 10 éve... mondta is évekkel később hogy jó pár garanciális váltócserét bekellet nyelnie mire rájött hogy az olajhűtőt ki kell cserélni újra mert attól haltak meg sorba a felújított váltók.
Lehet ezért szürke az olajad, úgy hogy reszelék meg nincs benne.
De ez csak az én ötletem. Én Laikus vagyok nem KP amit mondok.
Ötletelek.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#180356) focvis válasza Reggie0 (#180352) üzenetére


focvis
veterán

Nem emlékszem a márkára, régen jártam karosszériásnál (kopp-kopp-kopp).

Ráguglizva a Dinitrol biztató [link] .
A leírása alapján ez is perfekt, jó áron: [link] , a márkáját - Siliconi - nem ismerem. Illetve olasz.

[ Szerkesztve ]

(#180357) atos19881101 válasza Kiskokó (#180355) üzenetére


atos19881101
senior tag

Bazzeg valóban. Sorry! :DDD
focvis kolléga neve volt itt utolsónak és az maradt meg. :U

Az a baj, hogy saját szememmel láttam a leeresztett olajban a darabkákat. Így nem az olaj van megégve benne. Egyre jobban arra hajlok, hogy átépítem a francba. Utána ha csak nem vagyok falábú, nem lehet ekkora összegű javítás a váltó részéről. Már csak annak kell utána néznem, hogy fogom tudni lepapírozni.

A felújításra erre is 400k-t mondott a váltós. Sajnos szerintem olyan mind1 milyen típus, alap hangon közelít a fél millához ha bemész egy automata szervizbe. Ez még nem lenne probléma, ha a szekér érne vagy 3M-et, de így nem ... a kocsi árának a felét rálocsolni a váltóra úgy, hogy semmi se garantálja, hogy utána nem megy tönkre mondjuk a szeleptömb (mert ugye azt nem szokták felújítani ilyenkor tudtommal), hát nem. Igazából kissé ráuntam erre, hogy csak szórom rá a zsét és annál többet kér. Így eladni meg nyomott áron nincs értelme úgyszintén. Plusz mit veszek ilyen árkategóriában ... semmi értelmes autó nincs.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180358) Kiskokó válasza atos19881101 (#180357) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát igen, megértelek persze. Jól mondod ez a 3m kab az a határ amíg "szívesen költ" rá az ember ennyi pénzt.
A szeleptömb a mechantornica amúgy. Az egészben az a leghúzósabb összeg.
Mondjuk én biztos nem építeném át manuálra. De az én vagyok.
(Főleg ha nem tervezel kocsit venni és tudod hogy megmarad hosszú távra)

haverom ugyan így járt most egy Volvo S80 2.4D-vel.
Szerelő mondta hogy 90% hogy a mechatronica miatt csúszik a váltó, kicserélték de alig lett jobb.. valami 250 be fájt eddig. De se Kuplungok se wandler semmit nem csináltak.
Most ő se tudja mi legyen. Egyelőre használja így, én mondtam neki hogy mivel régebbi kocsi nincs benne adaptáció. Kezdjen vele járni hátha tanul és javul.
Erre 2 hét múlva mondja hogy mintha kezdene jobb lenni... egyelőre itt tart. Várja a "csodát" aztán lesz ami lesz.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#180359) MoP_FX 57 válasza atos19881101 (#180357) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Ha nagy baj lenne a váltóval, azt már éreznéd valószínűleg. Én igazából azt sem értem, hogy hogyan lehet fémdarabka az olajban. A teknő alján lévő 8 mágnesnek pont az a feladata, hogy ezeket megfogja, és ezáltal ne legyenek benne a körforgásban. Továbbá ott van a szűrő is, ami szintén meggátolja ezeknek az áramoltatását. A normális jelenség az, ha van némi fémiszap a mágneseken, darabkák pedig nem, de attól még, hogyha lenne némi spén is, de egyébként a váltó tökéletesen funkcionálna, én még nem esnék kétségbe.

Én valószínűleg megvenném a szűrőt és folyadékot, aztán megcsinálnám magam, kb. 15k-ból kijön, attól függően, hogy milyen márkát preferálsz. Sima leengedős módszerrel 4,5-5 liter jön ki az 5HP19-ből, tehát maximum a fele cserélődik le úgyis.
Magam is így csinálom a saját 5HP19-emen, aztán 50 km-rel később kap még leengedést, úgy kb. 75%-ra frissül a töltet.

(#180360) bitpork válasza MoP_FX 57 (#180359) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ha hosszú élet akkor gyári olaj.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#180361) MoP_FX 57 válasza bitpork (#180360) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Nyilván, de ez egyéni preferencia kérdése. Én ezt évente elvégzem, nekem megfelel a gyártói jóváhagyás önmagában is.

(#180362) Reggie0 válasza focvis (#180356) üzenetére


Reggie0
félisten

Koszi!

(#180363) atos19881101 válasza MoP_FX 57 (#180359) üzenetére


atos19881101
senior tag

Valami van vele, mert párszor produkálta, hogy felpörgött váltásnál majd ütve elváltott. De hogy mi, az csak bontás után derül ki. Akkor meg már a számla lehet nagyon vastag...

Kiskokó
Most telefonálgattam. Igazolás kell a Skodától, hogy épült gyárilag manuálban az autó, az alapján a hatóság kiadja az átalakítási engedélyt. Ennek az ára 11k. Ha ez megvan, akkor lehet átépíteni... majd utána vizsga, ahol kérik az átépítésről az igazolást (hogy szakszerűen történt), illetve (amit úgy látok nehezebb lesz teljesíteni itt MO-n), hogy az alkatrészekről legyen igazolásom (alias számla). Na erre az egyik bontós már azt mondta, nincs. :W
Itt lakik mellettem NEO, vele is beszéltem. Kb grátisz átírja a vezérlőt, így azt nem kell vennem. Ha 200-250k-ból összehozom az átalakítást, akkor nincs kérdés melyik a megfelelő út szvsz.

Mondjuk én biztos nem építeném át manuálra. De az én vagyok.
(Főleg ha nem tervezel kocsit venni és tudod hogy megmarad hosszú távra)

Pont ezért akarom átépíteni, mert ha most tételezzük fel megcsinálják és 2 év után ismét beszarik mint most, akkor benne lesz a hírekben az tuti.

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180364) Lacess válasza atos19881101 (#180357) üzenetére


Lacess
tag

Ha számít még egy vélemény: én sem építtetném át. Annak sem elhanyagolható a költsége, csak egy új kuplung+DMF+gyári olaj a bontott váltóba már min. 120rongy. Még ott a sok apróság ami kell, maga a váltó és persze a munkadíj. Korrektül megcsinálva, lepapírozva szerintem elég szép végösszeg lenne. Még nem jönne ki belőle a az automata felújítása, de lehet nem is lenne tőle túl messze.
Én lehet bepróbálnék egy vagy két olajcserét otthoni körülmények között, valamint utána mennék a Kiskokó által említett olajhűtő témának. Még az olajcsere előtt.

Sokan most váltanak Windows 10-re, pedig nekem már a 98 is megvan.

(#180365) i-sti válasza atos19881101 (#180363) üzenetére


i-sti
senior tag

+1 én sem mernék belevágni egy ilyen műveletbe. Nem egyszerűbb eladni és keresni egy 6-os manuált illetve újabb autót? :R

Novum Forum Siculorum

(#180366) atos19881101 válasza i-sti (#180365) üzenetére


atos19881101
senior tag

Nem akarok már autóra locsolni százezreket. Meguntam... Egy másik vételénél sem fogok kijönni 200k-val olcsóbban, hacsak nem egy 1000es Suzukit veszek helyette. :DDD

Újabb autónál mutass egy olyan típust, aminél nincs bekönyvelve egy pár százezres kiadás alapból (lásd dpf). Nekem ennyit nem ad, csak hogy tudjam fiatalabb...

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180367) MoP_FX 57 válasza atos19881101 (#180363) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Szerintem az a néha üt egy kicsit, az még tipikusan a "cserélj folyadékot, és valószínűleg kisimul" kategória, főleg ha már ilyen gyászos a jelenlegi. Nálam hidegen volt hajlamos rántani egyszer-egyszer visszaváltáskor, nem vész, de azért feltűnt, egyébként hibátlan volt. Aztán az első cserével meg is szűnt a jelenség, és akkor még csak a folyadék fele lett új.

(#180368) atos19881101 válasza MoP_FX 57 (#180367) üzenetére


atos19881101
senior tag

Jó lenne ha így lenne. De amit láttam az olajban az nem ezt mutatja.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180369) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Klímát csináltak ma, szét lett húzva egy pár vezeték, majd vissza. Holnap viszem tölteni, viszont a fűtés/hűtés vezérlő nem működik.
Ez minek a függvénye hogy bekapcsol? Van köze ahhoz hogy buzerálták a klímát?

(megnyugtatás ként kérdezem, nem nagy a baj ugye?)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#180370) i-sti válasza atos19881101 (#180366) üzenetére


i-sti
senior tag

Azért nem mindegyikben van DPF, és azok sem fognak első héten meghalni.
Lásd kisza Leonja.

Novum Forum Siculorum

(#180371) molnarpeter válasza atos19881101 (#180366) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link] akármelyik, 1-2 év garival.

U.i. anyagi kötődés nincs.

(#180372) Gyula84 válasza iceQ! (#180369) üzenetére


Gyula84
veterán

előtte ment mikor buzerálták volna akkor csak a buzerálás lesz a bűnös :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#180373) iceQ! válasza Gyula84 (#180372) üzenetére


iceQ!
addikt

Nyilván. Nyomáskapcsoló lett cserélve, meg alul szét lett húzva a klíma 1x. Ez okozza a hibát? :F

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#180374) atos19881101 válasza molnarpeter (#180371) üzenetére


atos19881101
senior tag

Manuális átalakítás lesz. Nincs igerem másik autót venni... aztán elölről kezdeni mindent.
3M körül nem adnék egy autóért. Számomra annyi többletet nem ad, mint a mostani.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180375) Csabadi válasza atos19881101 (#180374) üzenetére


Csabadi
tag

Jól teszed, sokkal jobb a manual kevesebb gonddal.. Persze ott van lendkerék gon stb. De az 5válto kB soha nem megy tönkre azért kérnék 25-40E Ft körül érte mert nem kell cserélgetni mint a 6-ost.Meg engedjük már el ezt a gyári olaj mizéria, 5valtoba tehetsz étolajat is menni fog és nem fog bugni/zúgni. Annyi hogy ha GGB lesz lehet gyengébbnek fogod érezni mert hosszú, de ezen egy laza chip segíthet

(#180376) Attix82 válasza iceQ! (#180369) üzenetére


Attix82
őstag

Üdv.

Klíma nélkül is működnie kell. Biztosítékokat nézd meg.

(#180377) iceQ! válasza Attix82 (#180376) üzenetére


iceQ!
addikt

Hol találom az A3-as Audiban?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#180378) iceQ! válasza iceQ! (#180377) üzenetére


iceQ!
addikt

Megvan. Ebből melyik lesz az? :Y :F

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#180379) atos19881101 válasza Csabadi (#180375) üzenetére


atos19881101
senior tag

Neo azt mondta 40ből rak rá chipet ha akarom. De ez legyen a legnagyobb gond.

Még ezt a számlás bontott váltót kell valahogy lebeszénem az nkh-val, mert ezt kissé erősnek érzem. Nem tudom melyik bontós fog tételes számlát adni nekem az alkatrészekre. Meg egyáltalán nem is értem minek a számla... nem az apeh. Hogy milyen alkatrész az meg rajta lesz ... mivel gyári.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180380) troll81 válasza iceQ! (#180378) üzenetére


troll81
addikt

Google ist dein Freund :R google megmond bármit :K

(#180381) focvis válasza atos19881101 (#180379) üzenetére


focvis
veterán

Kell hogy bontós adja a számlát? Nem vehetted a Jófogáson, magánszemélytől adásvételivel?

(Részemről továbbra is megpróbálnám az olajcserét, akár s.k.)

(#180382) bitpork válasza atos19881101 (#180363) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ki az a NEO?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#180383) troll81 válasza bitpork (#180382) üzenetére


troll81
addikt

Morpheus barátja.a kiválasztott.gondolom :)

(#180384) atos19881101 válasza bitpork (#180382) üzenetére


atos19881101
senior tag

[link]

focvis
Kissé fura ez a számla történet nekem is. Holnap utána járok. Mert ez szerintem hülyeség...

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180385) molnarpeter válasza atos19881101 (#180374) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Váltó stb témában szerintem egy hiteles adásvételi szerződés is megfelelő kéne legyen amúgy, persze nem csináltam még ilyet. :R

(#180386) atos19881101 válasza molnarpeter (#180385) üzenetére


atos19881101
senior tag

Szerintem még az is hülyeség. Mert mi van ha van otthon váltóm? Akkor fel se rakhatom? Vagy kell magamnak adni számlát? Ez nekem kissé kacifántos...

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180387) Tin válasza atos19881101 (#180386) üzenetére


Tin
veterán

Számla szerintem csak azért kell, hogy tudd igazolni, hogy legálisan vetted. Nem mondjuk loptad, vagy feketén bizniszeltel. El tudod képzelni hogy utána mennek?

(#180388) atos19881101 válasza Tin (#180387) üzenetére


atos19881101
senior tag

És mi van, ha baráttól kapom. Egyáltalán mi köze a hatóságnak ahhoz, honnan van az alkatrész. Ha féket cserélsz, megkérdezi valaki honnan van? Részükről ami fontos kellene h legyen, az az, hogy a megfelelő alkatrész került beépítésre. Arra meg ott a cikkszám, váltókód.

De ennek utána járok. Van olyan érzésem, ez is csak valami burokrácia akar lenni megfelelő háttér nélkül.

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180389) Csabadi


Csabadi
tag

Lenne valakinek a rugó szinterezés témához ötlete?

(#180390) Tin válasza atos19881101 (#180388) üzenetére


Tin
veterán

Szerintem nem probléma elvárni, hogy a forgalomba kerülő autó (veszélyes üzem) minden alkatrésze igazolható forrásból származzon. Főleg egy átépítésnél.
Az nem gáz, hogy valaki számla nélkül végez kereskedelmi tevékenységet? A bontósra gondolok.

(#180391) Mágus2 válasza atos19881101 (#180388) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

1000 euró itt a haveré a superb1, ha kell alkatrész halmaz, nem mellesleg az automata váltója 60k km-vel ezelőtt lett felújítva. Teljesen műkködőképes autó, néhány apró hibával. :D 1.9 PD 130 nyiha.

[ Szerkesztve ]

(#180392) atos19881101 válasza Tin (#180390) üzenetére


atos19881101
senior tag

Ismételten írom, egy fékcserénél is kell igazolnod a következő vizsgán, hogy honnan jött az alkatrész? :U
Az, hogy ki hogyan végez tevékenységet számomra mind1. Az legyen a saját problémája.

Magus
Nem lenne rossz ötlet, csak ugyan úgy ótómata. Miért adja el amúgy? 1000 orjó nagyon kevés...

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180393) Mágus2 válasza atos19881101 (#180392) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Kellene még bele 500-1000, hogy rendes legyen. Inkább vett egy 2017-es kombit. :D A motorja, váltója jó, vacakolnak a zárak, kell rá egy kipufogó, 2 lengőkar, csúnya a belseje, repedt az első lökös.

(#180394) Tin válasza atos19881101 (#180392) üzenetére


Tin
veterán

Szerintem ha atepited a feket, ahhoz is kell kulon vizsga, ahogy elvileg az ultetestol kezdve mindent be kell vezetni a forgamiba. A valto meg egyedi sorszamos osszetett szerkezet, teljesen normalis megkovetelni egy szamlat, ami igazolja a beszerzes forrasat.

De sokkal egyszerubb lenne megkerdezned a hatosagot, hogy pontosan mirol is kell a szamla, es keresin olyan bontost, aki ad szamlat is.

(#180395) atos19881101 válasza Mágus2 (#180393) üzenetére


atos19881101
senior tag

Ezek még nem is tűnnek olyan nagy hibának. :K A zárak azok mindben szarok. .. a legdrágább gondolom a belseje lenne.

Tin
Akkor egyszerűbben kérdezem. Ha raksz fel egy vonóhorgot, arról kell számla, hogy mennyiért és hol vetted? Vagy csak a típusról kell igazolás illetve papír, ami megadja a paramétereit... Tudtommal a második. Mivel a vizsgához az adatok kellenek (mennyi kg-t tudsz vontatni, mi a teherbírása stb.), nem pedig az, hogy Józskapistától mennyiért vetted. És Józskapista éppen honnan szerezte... Ha apeh lenne a hivatal, arra azt mondom ok. De ez egy közlekedési hatóság.
Természetesen ennek utána járok, mert számomra az a válasz, hogy csak, nem elég. Magyarázzák el illetve mutassanak róla törvény, ami ezt megköveteli.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#180396) Tin válasza atos19881101 (#180395) üzenetére


Tin
veterán

Legyen ugy... eljen a Zigazsag!

(#180397) mamboo


mamboo
tag

Hello, szeretném kérni a segítségeteket.
3.000km-vel ezelőtt lett a túrbóm felújítva, szelepfedéltömítés, új olaj és minden ami ezzel jár.
Takarítottam a vízelvezetőt és figyelmes lettem egy kis olajfolyásra.
Nívót megnéztem és az olajszint tökéletes. Mi lehet a gond?
Alany: 2007 skoda octavia 2.0pdtdi rs, 170LE, BMN motorkód.
http://kepkezelo.com/viewer.php?file=0eewuslp56bcm1x0rqzg.jpg
http://kepkezelo.com/viewer.php?file=hnr3j3k80fuiyl8vqcsy.jpg
http://kepkezelo.com/viewer.php?file=jsyqcwiiaoex14kt6b2r.jpg

(#180398) Kiskokó válasza atos19881101 (#180363) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát ezt neked kell tudni.
Nekem nem kellene manual már soha többé, maximum valami élmény hátsó kerekesbe...

Nem mondtad még, hogy annó mi lett felújítva a váltón, és mi volt akkor a hibajelenség.
Nekem az A6-ba váltó javítás óta nekem is most van 60ezer km körül de eddig teljesen tökéletes volt.
Annyi, hogy egyszer csináltam váltó adaptációt mert a sok hideg rövid téli járás után, ahogy jött be a melegebb idő elkezdett nem szépen váltani. Adaptáció után tökéletes újra.
Mondanám hogy neked is érdemes lenne csinálni legalább egy 0-ázásst de a legjobb a próba utas adaptáció. De a tiéd még nem tudja azt hiszem.
(Ja jut eszembe :D Vedd meg az A6-omat :D Fix 2,5M tiéd téli gumi 18" gyári kerékkel.hehe)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#180399) J&P válasza Csabadi (#180375) üzenetére


J&P
tag

Khmm....akkor sajnos én vagyok az akinek anno megkotlott az ötös váltóm. 1.9 pdtdi AVB.

(#180400) salesman


salesman
őstag

Adott egy Audi A6 C5 2.4 V6 benzin 2000 évben gyártott.
A gyári kúpos M14x1,5 kerékcsavarnak milyen hosszú a menetes része?
Köszi!

Más:

(#180398) Kiskokó
Ne tessék itt nepperkedni! :P

Türűűűdrááá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.