Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) bitpork válasza MunezXBK (#43000) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sajnos a mennyiségi madárszart amit kapott elfelejtettem megörökíteni, de gyk a hátsó ablakon nem lehetett kilátni :W

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43002) latyak17 válasza MunezXBK (#43000) üzenetére


latyak17
tag

majd szemet szúr kolompáréknak :)

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#43003) Morris válasza Kiskokó (#42998) üzenetére


Morris
veterán

Sajnos ehhez hozzá kell szoknod! Mármint ahhoz, hogy egy bizonyos anyagi szint fölött az adott egyén kivív egy bizonyos ellenszenvet az "átlag" emberben (nem mindben)!
Miért? Roppant egyszerű! Egész pontosan arról van szó, hogy egy szimpla 3 műszakos gyári melós vagy egy iskolai takarító néni is megérdemelne egy magasabb anyagi szintet. Szerintem megdolgozik érte. Nem is kicsit. Ő is örülne ha beülhetne, illetve fenntartaná, élvezné egy ilyen autó minden kényelmét és extráját.
De ő nem abba az életbe született. Neki nem olyan lehetőségeket dobott az élet! Ez van! Neki és sokaknak meg kell barátkozniuk azzal, hogy ő nem engedheti meg magának. És ez nehéz. Először szomorú, aztán dühös és így tovább.

Szép amit itt leírtál, de kérlek, ne várd el mindenkitől, hogy az ő szemükben Te legyél a kivétel!
A kocsi a szüleidé. Ezzel miniden ok. "Megkaptad" tőlük, használod!
Azaz, nem önerőből jutottál hozzá. Se hitel, se kp. Fogalmazhatunk úgy hogy egyszerűen csak az öledbe pottyant? :U
Van állásod, dolgozol, nagyon helyes! De még mindig a szüleiddel laksz - gondolom én - vagy nem!? Esetleg saját kifizetett lakás, vagy albi, vagy hiteles lakás?
Te tankolod, fizeted a biztosítást és az "olcsóbb" szervizeléseket. Még szép, aki használja az fizet, ennyi... de lesznek majd drága szervizelések is sajnos...

Hangsúlyozom, semmi bajom veled, sőt...örülök neki, hogy van bátorságod kiállni magadért!!

És örülök a sikereidnek is, csak így tovább. Ha meguntad az ódit gurulj egy felénk, átveszem! :DDD

(#43004) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

http://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/a6/audi_a6_avant_2.5_tdi_quattro-6937154

Igényesen javított bűrüléssel :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43005) Morris


Morris
veterán

Ez vótmá?
Az autónkat eldobjuk, ugye?
Nagyon jó! :D

(#43006) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Nincs gond.

Morris :
Ez így van, ahogy mondod sajnos sok embernek nem adatik meg sok minden. De tudod mi a vicces?
Az aki éli saját szerény életét az nem is viselkedik úgy ők a kivételek többségben.
Az a gáz, hogy pont az az ember irigy a legjobban és az szitkozódik a legjobban aki meg se próbál semmit se tenni, hogy jobb dolga legyen.

Nagyon jó példa egy gimis osztálytársam. Nem túlzok így van... Milliárdos cége van az apjának aki sajnos elhunyt (Isten Nyugasztalja) és a saját fia úgy szarik bele az egészbe, ahogy van.
Egy kamu levelezős sulit csinál 5 éve és persze az ő szemét szúrja a legjobban ha valakinek jobban megy... miközben ő...

na mind1.
Itt lezártam. Tudom mi a dörgés, de azért kikérem magamnak hogy anyuci kedvence vagyok, persze a helyzet miatt van autó stb de attól úgyan úgy megbecsülöm a pénz, másokat, mások munkáját értékeit.
Érdekes módon a legjobb barátomnak egy Lada Samarája van... fú mennyi KM-van már mögöttünk XD
2szer majdnem meghaltunk már benne de csak is vezetői hibából XD

Bitpork- mit mondtál mennyit eszik neked a kocsi?
Szép amúgy nagyon :) Egy pofásabb kerék kellene rá még (szerintem)
:)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43007) MunezXBK válasza Kiskokó (#43006) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem lesz rá pofásabb kerék, gyári állapotban szereti látni.

Persze, hogy szép, 2 hete lett polírozva. :DDD

(#43008) Kiskokó válasza MunezXBK (#43007) üzenetére


Kiskokó
veterán

Polírozvaa?? ... ugyan már :P ;]

Az ablakok ? :P

Milyen cucokkal kented amugy ?
(a sülthusi zsírjával amit sütöttek :DDD ? )

szerk : pofásabb kerék is gyári simán!
kamu felnit én se tennék XD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43009) freaghill


freaghill
őstag

Lehet csak én nem tudok elég alaposan keresni, de valamiért nem találtam neten, hogy az E rendszámra mennyi lenne a kötelező biztosítás.
Tudna esetleg adni valaki egy kalkulátort ahol ki lehet számolni?

(#43010) bitpork válasza Kiskokó (#43006) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Jó ez a kerék, gyári. Van még egy gyári ami két részes de sokkal kényesebb. Most az átlag fogyim 9.5-n áll.

Ehune mit művelt Munez :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43011) Kiskokó válasza bitpork (#43010) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pedig a tieden a gyári RS6 felni jól állna nagyon.
:)
Mennyiért vetted és mikor amugy a kocsit ha szabad tudni ?

Jááhjjj állítsál már rajta valami hát hangyás a kép basszuss :C

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43012) Balupapa válasza Kiskokó (#42998) üzenetére


Balupapa
senior tag

nem akartam ekkora lavinát elindítani. :B
egyszerűen amiket irtál azokbol ez jött le :U
Nem tudom miért egyből az irigykedés jutott eszedbe erről az egészről :(( ez talán a részedről is egy téves kategorizálás mert abszolút nem ismersz.
hidd el nem az a kis takony proli vagyok aki meglát egy 7éves a6ost és elragadja az irigység
( még ha a saját kocsija lényegesen szerényebb is)

Legyen kis ON is :DDD
Tegnap megvolt a szemle a verdára
Előtte gondolom elmegyek ismihez a kozmetikába, kicsinositjuk a tocsit.
bent állt egy 7es 740d épp porszívozza ;]
na addig addig basztuk neki keresztbe kasul mig kifogyott az üzemanyag :C
Poloval kellet elmenni kútra kannával. :K
Természetesen utána nem indult mert levegős lett a rendszer.
De legalább a biztosítós alkudozás jól sikerült, megdícsérte a gépet :B

Tomcsi: jóó jogos :DDD az a kocka 7es :K

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#43013) bitpork válasza Kiskokó (#43011) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Tavaly júli 31, 2,15 millió. A logout-omban megtalálod.

És nekem jó ez a felni is, mert benne van a kézikönyvében, az rs6 meg nincs :D Én ilyen kis hülye vagyok.

Mákos a kép? Egy sziFon 4s-sel készült. Ennyit tud :)

(#43012) Balupapa: Ha én lettem volna a tulaj, akkor most fejpénzt fizetnék, az emberért aki csinálta :(((

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43014) tomcsi23 válasza Balupapa (#43012) üzenetére


tomcsi23
veterán

Bmw típusokban még nem igazán sikerült elmerülnöd. :N
Amúgy ügyfél kocsijával csapatni:F

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#43015) Kiskokó válasza Balupapa (#43012) üzenetére


Kiskokó
veterán

Semmi gond. :)

Így van ez a legjobb meglátás csak az emberek nincsenek tisztában sok mindennel...
Most az én A6-om is (oké ritka felszerelt mert HAHU-n nem találtam azóta se ilyet nem felvágásból)
De ilyen A6-ot ami már elég felszerelt kapsz 2.6 milliótól...

lásd még egy jó példa.
Keresztanyumék tegnap vettek egy "pezsó" 206 CC-t cirka 1Millió ft-ért...
Eddig egy Ignis-el járt... már ma mondta, hogy hogy megnézni mindenki a városba... mert ugye cabrió...
Ez is olyan de olyan buta tudatlanságra vall, hogy ááá
Keresztapum be is szólt a kutasnak aki megjegyezte hogy "de jól megy" hogy neked milyen autód van... valami 2.5 millás skoda octávia... be is lökte neki hogy azé a kocsié majdnem 3 ilyet kapsz akkor kinek megy jól ?

Neked milyen autód is van amúgy? Mi lett a töréssel ? Neked mentek bele most nemrég mi ? :(

Bitpork : Te kis butus :DDD

Jaa nem, arra mondtam hogy, hangyás a kép, hogy olyan faszán megy le a víz a szélvédőről mintha a tv-n hangyás lenne a kép nézd csak a vízcseppeket sokáig kajak hangyás kép hatás XD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43016) Balupapa válasza tomcsi23 (#43014) üzenetére


Balupapa
senior tag

kereskedés, "saját autó". :B

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#43017) zenke válasza Kiskokó (#43015) üzenetére


zenke
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#43018) freaghill válasza bitpork (#43013) üzenetére


freaghill
őstag

Nem működik egy pár Picasa-s kép.

[ Szerkesztve ]

(#43019) bitpork válasza freaghill (#43018) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Krv@ google + átmachinált minden linket. :W :W Rohadt gúgli szimplán átbaszta a picasa-t a google + alá. mindjárt megnézem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43020) bitpork válasza freaghill (#43018) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Talán most. Remélem mindet sikerült javítanom.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43021) freaghill válasza bitpork (#43020) üzenetére


freaghill
őstag

:K

(#43022) janos666 válasza Kiskokó (#42998) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vagy egyedül, illetve én is belefutottam ebbe.

Nekem is így alig 25 évesen úgy lett 1.5M-ós A4-em, hogy apám javasolta, családi szinten is jobb lenne ha megint lenne két autó a háznál, amiből az egyik személyautó.
(Kisgyermek koromban, jobb időkben akár 3 is állt itt, csak utána agresszíven elszegényedtek a szüleim egy időre.)

Különböző okoból is az én nevemre lett írva, de nem tekintem kizárólagosan a sajátomnak, hisz elég sokat adtak bele a szüleim. Bár én fizettem az átíratást, a biztosítást, az autópályajogot, és én tankolom azután is, mikor apámnak ritkán eszébe jut belevágni pár 100km-t, mikor tudja, hogy nem mennék vele sehová és oda jobban fekszik neki ezzel menni (pár napja vicces volt, hogy hazajöttem éjjel teli tankkal, lefeküdtem, felkeltem délután, beleültem este, és félig se volt a tank, LOL :DDD). De 25 éves kvázi egyetemistaként (az utóbbi félévekben alig veszek fel egy-két tárgyat, mert elfogytak, csak ezeket meg nincs kedvem/lelkierőm megcsinálni, ezért van idpm melózgatni) nyilván nincs olyan keresetem, amiből 100%-ig én finanszírozhattam volna.

Az meg hogy az utóbbi pár hónapban a teljes nettó bevételem erre ment el, hát...
Költhettem volna piára, kurvákra, vegyszerekre (nem mondom én, hogy nem finom a kóla -> ha már kiskokó :))), stb, de kevés értelmesebb adódott volna most, mint egy autó (azt sem tudom még hogy költözni mikor és hová szeretnék majd, így lakásvásárlás sem időszerű még egy-két évig).
Most hogy le lett tudva a vásárlás utáni szervizelés (vagyis majdnem, mert a váltó még nem lett szétszedve -> úgy tűnik nem is lesz még egy-két hónapig, bár elvileg bőven belefér még 10k km, csak egyben le akartam tudni, biztos ami biztos), ha nagy baja nem lesz, akkor nyugodtan szaladgálhatok vele (többet tudok melózgatni, mert nem kérhettem bármikor el apám kocsiját, neki is kell az elég sokat), így hosszabb távon pozitív lehet a mérleg.

Sokkal olcsóbb autót meg hova?
Nekem először az állt kézre, mikor felbújtott apám egy autóra, hogy 500k-ért nézzek (mert akkor épp annyim volt nekem "összespórolva" az utóbbi hónapokból), de aztán én is rájöttem, hogy azzal meg csak gáz olyanokat csinálni, hogy hajnalban beleülök és bejárok vele ~800km-t különböző előre egyeztetett időpontokra az ország különböző részein és éjjel hazaérek. Egy ettől lényegesen öregebb autóban már nem bíznék meg annyira, hogy nem vágja keresztbe az egész napomat, ami rövid és hosszú távon is okozhat bevételkiesést is.
Ezért lett ikább így, cakk-pakk 500k-s Suzuki helyett 1.5M-es A4, és nekem is nehéz megérteni, hogy ez miért fáj annyira azoknak, akik először csak a saját keresetükből tudtak "normális" autót venni (ami halad, ha sietni kell, és ha nem is sebezhetetlen, de azért még sem számítasz arra hogy 1000km-enként rohangálsz vele a szerelőhöz).

Gyerek vagyok, de van azért valamennyi bevételem, és nem egyedül fizetem, de azért adok bele. Ez szerintem kicsit más, mint mikor a 18 éves friss jogsis kap egy új 10+ millás autót a szalonból csak azért, hogy a haverjainak mutogassa.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#43023) zenke válasza bitpork (#43013) üzenetére


zenke
aktív tag

Jó tanács. Mielőtt fotózol vagy videózol töröld meg a lencsét. ;)

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#43024) Mágus2 válasza Kiskokó (#43015) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Engem nem izgat kinek mi van, honnan, mennyiért. Egy dolog szùrja a szemem veled kapcsolatban, de azt már többször kiveséztük. Nen tudlak a helyes irányba terelni. :(

[ Szerkesztve ]

(#43025) bitpork válasza zenke (#43023) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ezen nem segít. Melós telefon, annak minden nyűgével.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43026) Kiskokó válasza janos666 (#43022) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát igen valami ilyesmi.

De itt tényleg lezárva nem akarok ebből itt rossz hangulatot a fórumba vagy valami, remélem tudunk ezek után is úgy egymáshoz viszonyulni itt mindenkivel.

Mágus : Milyen probléma ? Nem vágom most ne haragudj (vagy a DPF-es dolog :B ? )

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43027) narancsnn válasza janos666 (#43022) üzenetére


narancsnn
senior tag

Ehhez még annyit, hogy most cseréltem szüleimmel autót, mivel többet járok, és a diesel jobb nekem.
Szép lassan törlesztem a 400.000.- pluszt. 3. nap után arra kelek, hogy az autóm üvegét betörték. Könyörgöm, ez egy 10 éves toledo. Miért fáj az embereknek?
Én miért tudok örülni, ha valakinek jó autója van?!

(#43028) Morris válasza narancsnn (#43027) üzenetére


Morris
veterán

sajnos a nagy többség ilyen! De nem csak itthon. Itt inkább gyakoribb, mert az "átlag" életszínvonal alacsony. :(

(#43029) narancsnn válasza Morris (#43028) üzenetére


narancsnn
senior tag

De a cigire meg a piára és társaira megvan a pénz...

(#43030) kk831228


kk831228
addikt

Azért azt hozzá tenném hogy magyarországon a fizetéséhez képest a nagytöbbségnek drágább autója van... ;) Beleértve magamat is. :) Én mondjuk hitelre vettem de nagyon megbántam már. :( Azóta 3 szor megvettem volna kp- re. :) Tanulópénz megvolt... Ha valakinek van 1 milliója akkor nem 2 éves suzukit vesz hanem 12 éves bmw-t vagy audit vagy ilyesmit. Ami még 12 évesen se a pénztárcájához lenne való!!;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#43031) freaghill válasza kk831228 (#43030) üzenetére


freaghill
őstag

Akkor én "kistöbbség" vagyok? :D
'82-es passat.

[ Szerkesztve ]

(#43032) Mágus2 válasza Kiskokó (#43026) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ja, vágod te azt. :)

(#43033) m3tr0 válasza kk831228 (#43030) üzenetére


m3tr0
senior tag

Azt olvastam valahol,hogy akkor lőtted be jól az autóra szánt összeget, ha az nem haladja meg az éves nettó keresetedet. Ha ebből indulok ki akkor alaposan beletrafáltam...42%-kal. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#43034) bitpork válasza kk831228 (#43030) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ne kezd már te is a majdénmegmondomhogynekedmiretelik! sz@r dumát. :W

m3tr0: akkor én jól választottam, mert a kocsi kevesebb volt az éves jövedelmemnél :U

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43035) rob210 válasza kk831228 (#43030) üzenetére


rob210
nagyúr

Ez nem minden esetben igaz.
Az esetek többségében tényleg nagyravágyó az ember.
De én se véletlen vettem a Megane-t a golf helyett.
A golf pont a duplájába került volna és hitelezni kellett volna.
Ezt meg megvettem használom szeretjük és az összes bank kinyalhatja a se..em.
:R

Renault power

(#43036) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Egy kis "mese".
Az új világi szerelmem !
Hihetetlen, milyen keveset fogyaszt.

Mese mese mátka...

A hangolható kipufogó amit meg ehhez a dupla turishoz csináltak hát... inkább csöndbe maradok

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43037) bitpork válasza Kiskokó (#43036) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Én speciel elfogadnám. A hangolásról meg annyit h minden gyártó külön foglalkoztat "hangoló" gárdát, csak az Audinál, sokkal többen vannak, mert nem csak a motor hangjára kell figyelniük, hanem minden mozgó részére.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43038) kk831228 válasza bitpork (#43034) üzenetére


kk831228
addikt

;] Nem mondom én meg ne idegeskedjél már!! nyugi!! ;] ;] ;)
nincsen semmi baj...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#43039) Kiskokó válasza bitpork (#43037) üzenetére


Kiskokó
veterán

Egyik ismerősünk vett egy ilyet de csak a 204-lovas butitott 3.0-át multitronic első kerékkel.
De nagyon felszerelt neki, meg a LED főfényszóró... úristenn! Azóta kajak nem tetszik a sima Xenon.... XD
Hapi lassan 60 felé megy aztán elhunyt egy vele egyidős ismerőse (nagy dumás amúgy is) aztán meséli hogy
"hátt a a a f**omat hát na itt állok baszki a temetésen énis ennyi idő vagyok a f**om hát na hát én eldöntöttem hogy megveszem a kocsit **szki hát nehogy már ezé dolgoztam életembe azt lehet holnap meghalok a f**om hát na"

Fú meg nagyon szép a színe neki. Ilyen szürkés világoskékes nagyon dög.

moderálva - Morris

[ Módosította: Morris ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43040) freaghill


freaghill
őstag

Mi lenne az előnye ha a kocsiba keresztbe/hosszába van a motor?
90 lovas passat b5 tényleg lomha? Nekem mondjuk nem lenne az 54 ló után, de az mégis 1240 kg körül van, és fater b4-es 90 lovasa is az én jelenlegi igényeimhez képest jól megy.

(#43041) Mágus2 válasza freaghill (#43040) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Igazán nagy különbség nincsen. A hosszában elhelyezett motoroknál felcserélhető a 2 féltengely, mindkettő egyforma hosszú,talán emiatt picit kevesebb vibrációt továbbítanak, meg csendesebb is,mert messzebb a motor az utascellától ,és jobb a súlyeloszlás elől, viszont emiatt hosszabb az autó orra.

A 90 lovas B5 elég vérszegény. Nehéz az a bódé.

[ Szerkesztve ]

(#43042) bitpork válasza Mágus2 (#43041) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hogy tervezitek az érkezést? Már mint milyen tájt?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43043) Mágus2 válasza bitpork (#43042) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Szombat hajnalban indulunk, kb. reggel 9 után ott vagyunk ha minden a terv szerint alakul.

(#43044) freaghill válasza Mágus2 (#43041) üzenetére


freaghill
őstag

B4-hez képest érezhetően gyenge?

Audi A4 1.gen-hoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#43045) freaghill válasza freaghill (#43044) üzenetére


freaghill
őstag

Most néztem utána, hogy a B4 Variant az egy 100assal hosszabb kg-ra, faternak az van, és én egy olyan teljesítménnyel már meg lennék elégedve.

(#43046) freaghill válasza freaghill (#43045) üzenetére


freaghill
őstag

Tévedtem, mert A4-el hasonlítottam össze. :B
A4 sedan=1240kg
B5 sedan=1332kg
B4 variant=1360kg

[ Szerkesztve ]

(#43047) hdman válasza bitpork (#42999) üzenetére


hdman
őstag

Felnikupakok hol vannak? :B

Sopron city :)

(#43048) MunezXBK válasza hdman (#43047) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Elmosta a szegedi árvíz. ;]

(#43049) latyak17


latyak17
tag

milyen kicsi ez a világ :)

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#43050) freaghill válasza latyak17 (#43049) üzenetére


freaghill
őstag

Én is rákérdeztem csak engem lesz@rt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.