Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69497) Ákinard válasza Soulfly842 (#69450) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Köszi a válaszokat.

Elmesélem a sztorit mi volt...

Ma bementem egy partnerüzletbe, ha már épp arra jártam, és rákérdeztem a lehetőségekre. Azt mondta az ügyintéző, hogy a SAT+NET 40 továbbra is érvényesíthető, ha a kedvezmény lezárása előtt hosszabbították meg a SAT hűségét, és addig tart, amíg hűség van a SAT-ra.
Utána elmondta, hogy meghosszabbíthatom 2 évre a NET&Roll S-t, jár a SAT+NET40 40% kedvezménye, ráadásul most olyan akció van, hogy a 2 hónapig 990 a havidíj, és a Net&Roll L-t aktiválják 30 Gigabájt adatforgalommal, ha netán nem kell, akkor 2 hónapon belül leválthatok a Net&Roll S-re. Ja, és ad mobilsticket... Mondjuk nem tudom minek de ad.

Igazából nem szeretek úgy szerződni, hogy nem járok alaposan utána mindennek, de most úgy voltam vele, hogy ha a kedvezmény megmarad, meg visszaválthatok, akkor legyen, meg amúgy sem volt kedvem még sorban állni vagy 3x. Belementem.

Ügyintézés közben kicsit furcsa volt a nő rámenőssége, "minden ingyen, minden olcsó, minden megváltoztatható" tudjátok. Fel is merültek kétségek bennem, de mindent megmagyarázott. Készülékbiztosítást is kötött ingyen, (mert az is ingyen van, 1 hónapig,) utána lemondhatom. Hiába mondtam neki, hogy van itthon 3 stickem, és amúgy is tabletben használom, így ha el is lopják a sticket van helyette másik, nem kell. De csak aktiválta, hiába kértem, hogy ne....

Leszerződtem, eljöttem, de maradt egy nyomasztó gondolat... Felhívtam a 1430-at és kifogtam egy segítőkész ügyintézőt. Elmeséltem neki a sztorit, és szerencsére félig megnyugtatott...

- Elmondta, hogy a SAT+NET40 tényleg él addig, amíg a SAT-on hűség van. És azt aktívnak is látta, uh pipa.
- Mondta, hogy valóban 990 a havidíj 2 hónapig, utána a normál havidíj.
- Megnyugtatott, hogy most van egy akció, hogy mivel minden díjcsomag 990 így a Net&Roll L-t aktiválják, és tényleg leválthatok a Net&Roll S-re, nekem amúgy sem kellene 30 giga, minek. 5-öt használok maximum.... A húségem a Net&Roll S-re szól.

Aztán megjegyezte, hogy emellett van készülékbiztosítás is 650 ft/hó áron. Mondom igen ez sem kellett volna, és határozottan NEM kértem, de hát azt mondta hogy ingyenes egy hónapig majd lemondom mert nem kell. Erre: hát ez nem ingyenes, ez 650 ft... :-o Mondom, uram, van 3 stickem, meg ez egy ipadben van használva minek kellene nekem biztosítás? Ha tönkremegy kuka, ott a többi. De azt mondták ingyenes. Ekkor találta meg, hogy úgy állította be az ügyintéző, hogy a Kapcsolat pontokból fizessem a biztosítást :-o Mondom neki, hogy azokat a pontokat gyűjtöm, még ha tényleg akarok biztit, akkor sem engedtem volna neki abból fizetni... ( Így egy napért 20-25 pontot már el is buktam. Mondjuk ezen múlik legkevésbé. )

Türelmet kért, félrerakott. 5 perc után jött vissza, és mondta, hogy már törölték is a biztosítást, elnézést kért, és már mondta is, hogy 3000 ft jóváírást beállít nekem a téves tájékoztatásért és a kellemetlenségért...

Mindenesetre elkértem a telefonbeszélgetés azonosítóját, hogy ha 3 hónap múlva tízezres számlát kapok, akkor legyen mire hivatkozni, hogy én már akkor jeleztem, hogy bajok vannak :(

Amúgy a telefonos ügyintéző nagyon segítőkész volt, neki köszönöm a munkáját... Megkért, hogy legközelebb rendes T-be menjek, és ne partnerhez..... :-(

Amúgy rettentően furcsa, hogy semelyik "kapott" papíron nincsen rajta se a SAT40, de a Net&Roll S, csak az összesítőn a Net&Roll L de azon meg a 24 hó hűség nincsen :(
Ideje volna a T-nek ezer papír és melléklet helyett kitalálni egy egyoldalas összesítőt, amin rajta van minden....

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.