Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53251) szabogabor10 válasza Mr.Grincs (#53249) üzenetére


szabogabor10
veterán

Minden telefont függetlenül kellene árulniuk.
Egyébként az EU-t sem értem. Miért nem hoznak mindenkire nézve kötelező sim lock tiltó döntést? Ha már el akarják törölni a roamingot, akkor ahhoz igazítva ezt is meg kellene lépniük.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#53252) Nataniel válasza szabogabor10 (#53251) üzenetére


Nataniel
senior tag

Támogatom...

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#53253) dptrsk válasza Mr.Grincs (#53249) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tudtommal is elvész a kiemeltség, de a meglevő pontokat beválthatod emlékeim szerint a dominora váltás dijára(2700ft) de ez nem biztos.

(#53254) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#53251) üzenetére


szabogabor10
veterán

Arról nem is beszélve, hogy elvileg azért kell fizetni esetenként kevesebbet egy készülékért a szolgáltatónál, mert vállalom, hogy 1 vagy 2 évig fizetem a tarifa havidíját, és nem bontom fel a szerződést velük. Nem pedig azért, mert vállalom, hogy a telefont csak és kizárólag az ő hálójukon használom. Micsoda idióta, betokosodott felfogás ez? Erre jön rá végre egyre több nyugati szolgáltató. De mire ez hozzánk is elér...
Nálunk ez csak azért van, mert így szép összegeket szedhetnek a feloldásért. És, mint tudjuk, szép hazánkban minden téren erre megy ki a játék.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#53255) Mr.Grincs válasza szabogabor10 (#53251) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen szerintem is függetlenül kellene. És elég erősen le kellene csapni a készülék árakból, nah meg a díjcsomagok tartalmát felturbózni, mert siralmas mit adnak 2 év rablánccal. Van lehetőség függetleníteni a készülékeket de azt is külön pénzért csinálják....

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#53256) szabogabor10 válasza Mr.Grincs (#53255) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez meg a másik. Ha belegondolunk abba, hogy horror áron, siralmas tarifákkal, függő készülékeket árulnak a mi drága szolgáltatóink, beláthatjuk, hogy iszonyatos rablás folyik nálunk évek óta. És nem, a szolgáltató nem csak szolgáltat, hanem jobb helyeken olyan szinten tartja a készülékek árát, hogy megérje az embernek lekötni magát 1 vagy 2 évre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#53257) Zoty4 válasza szabogabor10 (#53254) üzenetére


Zoty4
őstag

Ha a szolgaltato lock mentesen adna, akkor ki venne apr-tol telefont?

(#53258) szabogabor10 válasza Zoty4 (#53257) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ausztriában is megvan azért az APR-eknek a forgalmuk, nyugi..
És érdekes módon ott nem csak Bécsben vannak APR-ek. Valahogy megéri több városban is fenntartani boltokat.
Nálunk nagyon sokan inkább megveszik a sufni boltból a szifont, sokszor bolti garival, tartozékok nélkül vagy utángyártott tartozékokkal, mintsem hivatalos APR-től, ha független, új készülékre vágynak...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#53259) footwear


footwear
csendes tag

A Sony Z mennyire vállalható 50 k-ért? Úgy nézem azt még engedné a Telekom oldala használtan. :)

(#53260) r3dsnake válasza footwear (#53259) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nagyon rossz a kijelzoje.

(#53261) kali válasza szabogabor10 (#53254) üzenetére


kali
legenda

annyira nem egyszerű azért;

14.3.2.2. Abban az esetben, ha a Szolgáltató által nyújtott belépési kedvezmény igénybevétele mellett az Előfizető a Szolgáltató kedvezményes Készülék ajánlatát is elfogadja, úgy a Szolgáltató által megjelölt határozott ideig a Készüléket kizárólag a Szolgáltató Előfizetői (SIM) Kártyájával használhatja. A hálózati korlátozás feloldását a határozott idő letelte után, a Díjszabásban meghatározott díj ellenében kérheti az Előfizető személyesen a Szolgáltató ügyfélszolgálatán. Amennyiben az Előfizető a Szolgáltató kedvezményes Készülék ajánlatát elfogadja, úgy tudomásul veszi, hogy a készülékre vonatkozó kedvezménnyel kapcsolatos követelés elévülési ideje a Ptk. szerinti 5 év.

forrás; link

[ Szerkesztve ]

(#53262) szabogabor10 válasza kali (#53261) üzenetére


szabogabor10
veterán

Világos, csak abszolút nem logikus. Attól, hogy másik SIM-mel használok egy telót, még ugyanúgy fizetem a havidíjat a szolgáltatónak. Tehát nem értem, miért van egyáltalán sim lock a világon.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#53263) kali válasza szabogabor10 (#53262) üzenetére


kali
legenda

ami az ügyfél számára logikus(nak tűnik), az általában nem jól viszonyul a szolgáltató üzletpolitikájához - bár ezt is csak mint ügyfél gondolom, illetve tapasztalom néha.
igaz, ennek másik oldala is van, ahogy nézzük itt sok külföldi szolgáltató hozzáállását, ott jobban megtehetik, mert nincs annyi előfizetői trükközés és csalás sem, mint például magyarországon.
a roaming eltörlését is maximum csak azért várom, mert esetlegesen hozhat némi olcsóbbodást a tarifák tekintetében - a konkurencia miatt -, de abban szinte biztos vagyok, hogy kompromisszumos lesz a barangolás használata, gondolok itt arra, hogy nem lesz lte elérés, csak meghatározott "gyengébb" hálózati módon teszik majd lehetővé az adatforgalom lebonyolítását...stb.

[ Szerkesztve ]

(#53264) footwear


footwear
csendes tag

Most beleolvastam a Sony Z fórumába kicsit, ott a többség nem tartja elviselhetetlennek a tft kijelzőt, viszont ami lehet jobban zavarna, hogy az üzemidő sem vmi emberes. Mondjuk amilyen telefonok vannak ennyiért, még így is agyalok rajta erősen. Sajnos a kártyám céges előfizus, de rendes telefont nem kapunk hozzá, így csak dominós csomagban (vagy persze függetlenben) gondolkozhatom. Azért is bíztam benne, hogy idén is lesz vmi normális kalendáriumi akció.

(#53265) DaNaD


DaNaD
csendes tag

BlackBerry Bold 9700 as telefonhoz kell BIS a telekomnal?

(#53266) kali válasza footwear (#53264) üzenetére


kali
legenda

sokan fakónak titulálják a z tft kijelzőjét - igaz, egy hányaduk még az első firmware verziók alatt látta és az maradt meg benne, pedig később adtak beállítási lehetőséget, illetve az alapértékeken is javítottak; link -, sok más típusú mellett valóban az, de nem elviselhetetlen, én is használtam néhány hónapig, ráadásul ips lcd kijelzős iphone 4s után és nem haltam bele.
a kijelzős akkumulátoros üzemideje valóban nem a legjobb a z-nek, főként azért cseréltem le én is 3 hónap után egy s4-re, már az is jóval többet bírt.

(#53267) Nataniel válasza footwear (#53264) üzenetére


Nataniel
senior tag

Javaslom,ha nem zavar a kinai márka duálszimesként... Xiaomi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#53268) club1 válasza Nataniel (#53267) üzenetére


club1
veterán

És ez már tudja a 800 MHz-es lte frekvenciát kezelni? Mert egy hónapja kerestem ilyen kínai dual sim-es telefont, de nem találtam...

(#53269) bubuka80


bubuka80
tag

Nem emlékszem tavaly év végén volt 20 vagy 30%-os akciójuk, dominora is volt? Szerintetek lesz idén is? Érdemes várni?
Köszi

(#53270) glaci válasza kerxy (#53215) üzenetére


glaci
őstag

Majd légyszives írd meg, hogy mit válaszoltak, mert a Samsung válaszolt.
Azt írták, hogy érdeklődjek a szolgáltatnál, mert lehetséges, hogy az átvételtől indul a garancia.
(Ehhez képest a regisztrációnál bekérték a vásárlás dátumát és kidobta, hogy 2016. 11. 27 -ig van garim.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#53271) glaci válasza kali (#53263) üzenetére


glaci
őstag

Emlékeim szerint ezt a lock dolgot még a 90 -es években találták ki, amikor a szolgáltatóknál még a piaci árnál olcsóbban lehetett készüléket kapni (sokszor még prepaidban is), és így próbálták megakadájozni, a gyors továbbértékesítést.
Viszont a mai árakkal ez már teljesen életszerűtlen. (Max. esetleg a részletre vásárolt készülékeknél van még értelme.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#53272) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az hogyan lehetséges... Platinás voltam x évig és a meglévő szolgáltatások mellé (internet, vez. telefon) rendelve volt iptv családi és mobil előfizetés azt egyszer csak platinából aranyra estem vissza... (telefon hoppá, iptv családi 2stb-vel, mobil előfizetés telefonnal) Ez miként lehetséges? A pontjaim mióta van ez a rendszer, nem használtam semmit, de most mobil lottó-totó használom :)
Mennyi pontot lehet kapni /hó, mi szerint számolják ezt?

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53273) Zoty4 válasza MaxxDamage (#53272) üzenetére


Zoty4
őstag

Nem erted el azt a pontot ami a platinahoz szukseges. Bar semmi elonye sincs se a platinanak se az aranynak, szal teljesen feleslegesen aggodsz :)

[ Szerkesztve ]

(#53274) MaxxDamage válasza Zoty4 (#53273) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, meg a pontjaimból több levonódik mint hozzájön...
Azért nem mind1, hogy 10 vagy 20% kedvezményt adnak. :)) /összességében/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53275) lugosi válasza DaNaD (#53265) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak ha internetezni / levelezni is akarsz, akkor viszont mindegyik szolgáltatónál (ez még BBOS telefon).

(#53276) n@p@lm válasza krystman (#53230) üzenetére


n@p@lm
őstag

a számlázás adott hónap 1-től 30 vagy 31-ig tart.
a forgalmi keret felhasználhatósága szokott változni (azaz a fordulónap).
tehát ha december teszem azt 8.-án rendelted meg akkor a kedvezmény decemberre és januárra (hónap végéig) is vonatkozik.

(#53277) sea válasza bubuka80 (#53269) üzenetére


sea
tag

Mindenki ebben reménykedik, hogy lesz! :-)

[ Szerkesztve ]

(#53278) joelke HU válasza vwpolopg (#53250) üzenetére


joelke HU
senior tag

Na az enyém is átváltott "Szállításra vár"-ra. Ez azért talán jó jel. Mert, ha nem lenne nekik akkor valszeg törölték volna a rendelést. Viszont néztem ma már nem rendelhető státuszba került a az oldalon a telefon, szóval sikeresen leraboltuk a készletet. :DD

Motorola G51

(#53279) bepe79


bepe79
addikt

Ha most rendelek, akkor szombaton is megérkezhet? Szállítanak szombaton is?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#53280) St3ven válasza bepe79 (#53279) üzenetére


St3ven
addikt

Munkanap van most szombaton, szóval igen.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#53281) Nataniel válasza club1 (#53268) üzenetére


Nataniel
senior tag

Ahogy néztem,ezek MÉG nem tudják.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#53282) Vangelis válasza r3dsnake (#53260) üzenetére


Vangelis
nagyúr

rossz egy fenét!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#53283) vwpolopg válasza joelke HU (#53278) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem ez volt kapasból a státusza :D még nem hívtak lemondani, szóval bizakodom :D a honlap szerint elvileg hnaptól átvehető :D

(#53284) vizslakutya válasza vwpolopg (#53283) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nem is fognak szerintem,én azonnal ki is fizettem,szép lenne,ha nem volna belőle. Amit kifizettem ,az attól a perctől kezdve az enyém !

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#53285) Paloczi95


Paloczi95
tag

Sziasztok!
Ha december 13-án jár le a hűségidő, akkor aznap fel lehet mondani az előfizetést, vagy csak az azutáni napon?

(#53286) joelke HU válasza vwpolopg (#53283) üzenetére


joelke HU
senior tag

Nekem 13.-a délutántól átvehetőt ír. Mondjuk én Telekom üzletbe kértem, nem házhoz. A legszebb az egészbe, hogy a befizetésre váró számláim közé már be is került 18.-ai határidővel. Akkor tényleg lesz belőle valami.

Motorola G51

(#53287) vwpolopg válasza joelke HU (#53286) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én is boltba kértem, helyszíni fizetéssel. Na majd kiderül :D amúgy nekem is megjelent a számlák közt.

(#53288) r3dsnake válasza Vangelis (#53282) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A leggyengebb, amit lattam az elmult evek soran. Nincs szine.

(#53289) Nataniel válasza Paloczi95 (#53285) üzenetére


Nataniel
senior tag

Olvass vissza kb egy napot. Már kérdezték. Mondták hogy aznap már lehet. :-)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#53290) Vangelis válasza r3dsnake (#53288) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát nem tudom...

Nekem nem volt olyan rossz.

Amoledhez képest tényleg gyengébb :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#53291) r3dsnake válasza Vangelis (#53290) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az amoled a másik véglet, az meg túlszaturált.

(#53292) hurenzon válasza r3dsnake (#53288) üzenetére


hurenzon
senior tag

Szerintem nem olyan rossz. De nekem nem tetszik. Olyan fakó a színe...

(#53293) Cartman King


Cartman King
csendes tag

Sziasztok! Van egy Mozaik XS díjcsomagom, amit még anno a T-mobile-nál kötöttem, de már ez a díjcsomag a Telekom oldalán nem érhető el.
Szeretnék vásárolni a csomagom mellé egy táblagépet 24hónapos részletfizetésre, de amikkor kiválasztom a honlapon, hogy a meglévő havidíjas előfizetésem mellé szeretném vásárolni akkor azt írja ki, hogy ön nem jogosult a készülékvásárlásra.
Miért van ez? Mindig pontosan fizetem a számláimat és elmaradásom sincs.
Lehetséges az, hogy azért írja ki ezt, mert a Telekom-nál már nem létezik ez a csomag?
[link]

(#53294) polonic válasza Cartman King (#53293) üzenetére


polonic
félisten

Mert szerintem hangalapú előfizetéshez nem lehet venni táblagépet.

(#53295) Teko001 válasza polonic (#53294) üzenetére


Teko001
őstag

Szerintem is csak adatcsomaggal lehet venni, vagy magában.

[ Szerkesztve ]

(#53296) djculture válasza polonic (#53294) üzenetére


djculture
félisten

Ja pont ez a lényeg benne, árúkapcsolás.. Ha olcsóbban kell vegyél hozzá adatelőfizetést is vagy fizesd a teljes árát.

[ Szerkesztve ]

(#53297) Cartman King


Cartman King
csendes tag

Ha új előfizetést pipálom be, akkor engedne vásárolni, de a meglévővel nem.
Jelenlegi csomagommal még telefont se engedne most venni részletre pedig már vettem egyszer erre a csomagra, részletre egy telefont.
Lehetséges, hogy új csomagot kéne kötnöm, mert ez már nem létezik a Telkom-nál.

(#53298) #78121280 válasza polonic (#53294) üzenetére


#78121280
törölt tag

De lehet meglévő hangalapú csomaghoz is,és új hangalapú csomaghoz is. Szerintem nála az lehet a probléma,hogy lezárt csomagja van,amire új hűséget már nem vállalhat.

(#53299) DataTraveler


DataTraveler
tag

Üdv mindenkinek :R
Van egy Sony Xperia SP-ém amit sajnos sikerült megfürdetnem és kiszárítás után se akar működésre kelni.
Van egy alapbiztosításom, ami vízbe esés során is biztosit állítólag.
Nagyon valószínű, hogy ez a telefon már nem javítható.
Szerintetek, ha beviszem, akkor ki fogják cserélni vagy el fognak hajtani.
Ha van valakinek van tapasztalata biztosítással kapcsolatban, akkor írja már meg légy szíves.

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#53300) Cartman King válasza #78121280 (#53298) üzenetére


Cartman King
csendes tag

Szia! Mit jelet hogy lezárt csomagom van, és hogy tudom elellenőrizni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.