Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50817) Soulfly842 válasza [P]laci (#50758) üzenetére


Soulfly842
addikt

Külön kell itt választani a díjcsomag hűségidőt és a készülék hűségidőt. Készüléket ugyanúgy vehetnél, ahogy egyébként is.. :)

(#50773) Ákinard

Ezt úgy lehetne megoldani, hogy az édesanyjának a dominóját átváltják előfizetésbe - személyes ügyfélszolgálaton lényegesen egyszerűbb - nem sok élő embert láttam még, aki a hosszas webes/telefonos folyamatot sikeresen végig vitte. :)

Mondjuk pl. egy Move XS-re át kell váltani és amellé - ugyanarra a névre - mehet egy next s-es aranytárskártya :)

Így 1990 Ft+5490 Ft = 7480 Ft és az édesanyja is kap minden hónapban két ezer forint lebeszélhetőséget.

Máskülönben csak - készülékvásárlás esetén - a 7990 Ft-os Next S marad csak. Így mindenképpen kedvezőbb.

(#50781) erdoke

"de a feleségem családjának nagyobbik része hálózaton kívül van flottában, és velük beszél a legtöbbet"

Rá kell nézni egy havi számlára, hogy mennyi az annyi, hogy hány perc volt a hálózaton kívüli/vezetékes beszélgetés.

Ha az aranykártya Move M-vel nézem a díjcsomagot a hálzaton kívüli beszélgetésre: 160 percnyi beszélgetés= 5600 Ft
és ebbe még nincs bele kalkulálva, hogy hálózaton belül meg ott van a bármennyi :)

Számold át az elmúlt pár hónap perceit és ha egy-egy hónapban 'túlcsorran' a beszélgetés, akkor már jobban megéri. :)

(#50754) [chelloZotya

"Ezt nem teljesen ertem, marmint hogy miert kell elobb move M-re vagy move M atk-ra valtani, majd kesobb next s-re. Leirnad kerlek?"

Te magad írta, hogy Ikon 400 -ra vállalt tarifahűséged van.

Ebben a hozzászólásban írtam le, hogy milyen díjcsomagérték szerint módosíthatsz addig, hogy ne terhelődjön ki a készülék kötbér. Ettől lentebb csak a decemberi hűségidő lejáratot követően módosíthatsz:

[link]

Pl. válthatsz hűségidő nélküli Next S-re addig, mivel az megfelel a hozzászólásban tárgyalt tarifaértéknek.
(9551-12599 Ft közötti sáv)

Hűségidő nélkül a next S-es díjcsomag 10990 Ft.

Ha arany, vagy platinakártyás vagy, akkor már most megvásárolhatod előrehozott készülékcserével az iPhone-t :) (bár nem tudom, hogy ezt az egyedi paraméterezést a webshop kitudja-e szolgálni (jó eséllyel nem))

És akkor szépen a korábbi hűségidő lejárta után, módosítasz Next S Aranytárskártyára, de ehhez -ahogy korábban is írtam a Move M/Move M aranytárskártyának megfelelő készülékárakat kell alapul venni, mert azok azonosak a Next S aranytárskártyával (az is szükséges, hogy nagyobbra ne vállalj hűségidőt, mert akkor ugyanúgy nem tudsz majd lentebb váltani két évig)

Remélem így már érthetőbb. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.