Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93018) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szintek, szomszédok) lenne használva?
Panel sorház :( három szint
Mennyi és milyen kliens eszköz/adapter használná? Ezek közül mennyi az AX (WiFi 6) szabványt ismerő telefon, tablet vagy laptop?
4 ipkamera, 2 laptop, 6mobil, 1 tablet, NAS, nyomtató, 2 okosTV, Ebből 2 AX.
Milyen net sebesség mellé kellene az eszköz?
giganet
Mennyi pénzt szánsz a beszerzésre? Lehetőleg pontos összeget írj!
Jó lenne 100 euró alatt megúszni, de esélytelennek látom :(
Milyen egyéb igények vannak a router-rel szemben?
Ez a legnagyobb kihívás… Évek óta vargalex fw-t használók, mert mindent is tud. A gyerekek mobiljait külön tudom szűrni – ki, mit nézhet, mit nem, mettől meddig, milyen napokon, stb. Mivel nincs fix ip, de van saját weboldalam – amin pl a kamerákat el tudom érni meg a smart home-om – és nem szeretem kiadni ezeket a dolgokat, így az is hasznos, hogy a router időnként frissíti a tárhelyen az ipcímem így nem kell ddns szolgáltatást igénybe vennem. A világvégéről is tudok nyomtatni a otthon, aminek szintén többször hasznát vettem. 1 USB legyen rajta mindenképpen – ami támogatja a nyomtatószervert,a hálózati megosztást.

(Megjegyzés: Németországban élek, az elérhető routerekre az idealo.de oldalon érdemes rákeresni, mert nem mindent lehet itt kapni amit pl otthon vagy más néven/tipusszámmal... )

Túrista vagyok

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.