Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23934) stigma


stigma
addikt

Hali, érdeklődnék tudtok e segíteni a mostani routerem helyett szeretnék másikat venni.
Jelenleg egy TP-Link 941ND-s routerem van, ami szinte tökéletes amire kellene, de kisebb fejlesztés történt és néha hálózaton lévő másoláskor megszakad a net az asztali gépen és csak restart segít neki.
Legfőképp amire van használva az DLNA és torrentezés. DNLA-hoz wifi kulcsot használok , ami N-es típus.
Tehát amire szükségem van és kellene hogy tudja az új router
- Mostani netem Digi-s 40/20-as, sokat torretezem.
-TV-t összekötöttem géppel így sok filmet nézek vezeték nélküli kapcsolaton,N-es wifi-n és néha néha akadást tapasztalok akkor a torrentezést abbahagyom.
-Ezenfelül 1 gép lesz rádugva kábelen, Wifi-n 1-2 laptop lesz , max 1-2 androidos eszköz.
-Fontos legyen USB port rajta lehetőleg 2 mert nyomtatónak kellene az egyik hálózati megosztásra, illetve van egy külső 2TB-os winyó , amir szívesen rácsatlakoztaték.

Ami még szükséges lehetőségképp 20k magasságáig gondolkodom többet nem szeretnék rá költeni.
Ezeket ajánjátok, kiemelem amit én néztem:
Netgear WNR3500L
ASUS RT-N15U
ASUS RT-N16
ASUS RT-N66U (~30k)
Linksys E3200(~30k)

Lényegében azért is jobb az Asus routere mert olcsó, amire kell nekem megfelelne, illetve lehetőségem adódik még pár extrább dologra is(saját felő,stb).

Ki mit ajánlna nekem, akármilyen építő jellegű hozzászólást fogadok.
Köszönöm a segítséget!

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.