Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17195) DrJános


DrJános
aktív tag

Sziasztok.
Segítségeteket szeretném kérni.

Szeretnék valami jobbféle Wifit itthonra. A cél az lenne, hogy 15 megás net stabilon tudjon működni a lakásban. Egyenlőre csak 1 mobil lesz rajta, de tervbe van egy második számítógép és az miatt szeretnék valami erősebbet, hogy biztos ne legyen probléma. Fel, letöltés, torrent szokott menni (csak a fő gépen van/lesz torrent ami vezetékkel kapcsolódik). Úgy 20-25 ezer lenne rá. Mondjuk azon is gondolkodtam, hogy mivel D-link 360R modemem van (amiről tudom, hogy nem a leg acélosabb, finoman fogalmazva), hogy nem járnék-e jobban ha modemes lenne, csak az a baj, hogy ebben a témában egyáltalán nem vagyok jártas. A másik gép másik szobában lesz szóval olyan dolog kéne aminek nem akadály pár fal, úgy is stabil és gyors. Ha 15 megás netnél erősebbel is megbirkózik az még jobb hisz a technika folyamatosan fejlődik, kár lenne pár év múlva csak azért kidobni mert gyorsabb net van itthon és kevés hozzá (Persze ha ennyiért lehet olyan eszközt is kapni)
Lenne még egy nagyon amatőr kérdésem, hogy ezekre a Wifis hálózatokra amúgy mennyi eszköz tud egyszerre csatlakozni?

Eredetileg kérdésem a wifis topicban tettem fel de ide küldtek. Tegnap óta volt időm a neten nézelődni és ezeket találtam TP-Link TD-W8960NB vagy TP-Link TD-W8961NB Ezek mennyire jók? Az én céljaimra megfelelnének? Esetleg melyik a jobb?

Segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.