Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) Intruder2k5 válasza Brogyi (#17298) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem gonoszkodás, ha másképp tudod, akkor cáfolj meg! :)

http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?p=642616

(#17302) adio válasza And (#17299) üzenetére


adio
tag

Köszönöm a felvilágosítást.
A százalékot arra alapoztam, hogy router szobájában ülve stabil 20Mbit/sec -el töltök, a speedtest-re is annyit ad, Internet elérés erőssége max-on van, illetve érezhetően stabilan, gyorsan működik.
Két fallal odébb 3-5Mbit/sec -et produkál csak, de azt sem tudja tartani stabilan.
Legjobb lesz, ha kiverem ezt a két falat, ahogy elnézem.

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#17303) dragon1993 válasza Intruder2k5 (#17300) üzenetére


dragon1993
őstag

Ez tuti jó ? Az edigitalná csak rosszat írnak róla:
Cisco gyártmányhoz meg azért ragaszkodok mert a padláson van a router lefagy mászhatok fel.
http://edigital.hu/http//www.edigital.hu/Router/Asus_RT-N12_WLAN_router-p61107.html?bid=&partner=10003

[ Szerkesztve ]

(#17304) Intruder2k5 válasza dragon1993 (#17303) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezek szerint ott ellenkező dolgokat írnak, mert még itt az E1000 negatívumaként van említve az átlag alatti jelerősség, ott pont ezt méltatják... Mondjuk az ASUS-ra is összesen hárman reagáltak, abból egy pozitívnak mondható. Ezek szerint valamelyiket meg kell, hogy kockáztasd, vagy RT-N12, vagy E1000, vagy pedig hozzáteszel egy kicsit, és E2000.

(#17305) dragon1993 válasza Intruder2k5 (#17304) üzenetére


dragon1993
őstag

Az 2x annyi nem akarok én a routerrel semmit max vpn mert a suliban tiltott a fb a cisco név meg egyenlő a stabbilitással , megrendelem neten személyes átvéttel ha valami gáz van akkor ott van a 8 nap amíg visszavihetem.

(#17306) Intruder2k5 válasza dragon1993 (#17305) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Helyes! Ezt a módszert, már én is ajánlottam többeknek így... :)

(#17307) Brogyi válasza Intruder2k5 (#17301) üzenetére


Brogyi
senior tag

Hát én csak a fényképet néztem.Azon ez az IC szerepel [link].
Nekem ennyi jött ki. Rosszul számoltam volna?

(#17308) Brogyi válasza Brogyi (#17307) üzenetére


Brogyi
senior tag

Ezek után ráneztem a flash-re is.Azt is benézte a lelkes DDWRT fan.Az pedig egy 8MB-os tehát 64Mbit-es chip.Ez van. Nem kell mindent elhinni. A kételkedés is előre visz, nem csak gátol. :)
[link]

(#17309) Intruder2k5 válasza Brogyi (#17308) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ebben teljesen igazad van, de azért halkan megjegyzem, hogy az RT-N16-nak is volt olyan korai példánya, amiben más alkatrészek voltak, mint a jelenleg forgalomban lévőben van, illetve ott is nagy rejtély volt az elején, hogy végülis mi került igazából a dobozba. Már csak ami kívülről szemmel látszódott, az az, hogy a több színű LED-ek valahogy eltűntek a kereskedelmi forgalomban lévő példányokról.

(#17310) ecaddict válasza Intruder2k5 (#17309) üzenetére


ecaddict
senior tag

Ezt honnan veszed? Vsz. kereskedelmi forgalomban kezdetektől fogva ugyanaz az RT-N16 van (ellentétben néhány gyártóval akik típuson belül chipsetet váltottak meg hasonlók).

Valaki a wl500g.info-n megszerzett valami korai tesztpéldányt, aminél a NYÁK-on más verzió volt, de egyáltalán nem biztos, hogy más alkatrészek voltak rajta.

A kétszínű ledet (más szín gigabit mint fast ethernet esetén) meg én hiányoltam az RT-N16 fórumon, de ez sem szokás ebben az árkategóriában és olyan RT-N16 sem volt ami ezt tudta volna (vsz. ez is csak tévénfó meg reménykedés volt).

Egyébként nem lett volna rossz (mondjuk sokat nem fizetnék érte), gpio-val jelenleg is lehet állítgatni a ledeket (legalábbis Olegen a power meg a WiFi-t), viszont az nem olyan mintha más színű lenne a WiFi ha valaki van rajta stb.

Egyébként így néz ki a gpio:
gpio -h
gpio/pwrled v0.6.20111009, an utility for manipulate state of gpio leds
Written by Mam(O)n; http://wl500g.info; theMIROn; http://wl500g.googlecode.com
Usage: gpio [-fghlvr] [-b [-p pidile]] [-c count] [-e on_dur] [-d off_dur] [-n cycles] [-s sleep] [led|0~31] [preset|1|0]
-n cycle Count of flash's before pause.
-e on_dur Sleep time in the flash cycle when led is on.
-d off_dur Sleep time in the flash cycle when led is off.
-s sleep Pause after full flash cycle is reached.
-g "Negative flash" mode. E.g. pause(-s) used when led is off.
-c count Count of full flash cycles with pauses(-s).
Use 0 for infinity, -1 for none.
-f Turn off the led after done or kill.
-b Fork to background (demonize).
-p file Write PID to file. Use '-' to stdout output.
This option must be used with conjunction of -b.
-l Print conjunction of preset & user options and exit.
-v Print detected router model.
-r Read led/gpio value.
-h Print this help and exit.
Supported routers: ASUS WL-320gE/WL-320gP, ASUS WL-330gE, ASUS WL-500g Deluxe, ASUS WL-500g Premium, ASUS WL-500g PremiumV2, ASUS WL-500W, ASUS WL-520gU, ASUS WL-550gE, ASUS WL-700g, ASUS RT-N16, ASUS RT-N12, ASUS RT-N10, ASUS RT-N10U, D-Link DIR-320, Microsoft MN-700, Netgear WNR3500L
Supported leds: pwr, inet, wlan, wps, usb
Avaliable presets: off, on, alarm0, alarm1, alarm2, alarm3, alarm4, alarm5, alarm6, alarm7, alarm8, alarm9

gpio -v
Router detected: ASUS RT-N16
Available leds: pwr, wlan
Usage: gpio [-fghlvr] [-b [-p pidile]] [-c count] [-e on_dur] [-d off_dur] [-n cycles] [-s sleep] [led|0~31] [preset|1|0]
Type gpio -h for more information

### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

(#17311) Intruder2k5 válasza ecaddict (#17310) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"(ellentétben néhány gyártóval akik típuson belül chipsetet váltottak meg hasonlók)"

Azért az ASUS-t sem kell félteni ezen a téren, ott van az RT-N10 és az RT-N10 Plus esete. Olyan simán árulják ma is a Plus-os verziót mindenféle jelzés nélkül a dobozon, hogy csak na... Pedig régebben fel volt tüntetve, ma már nincs. Ott szintén Chipset váltás volt!

"Valaki a wl500g.info-n megszerzett valami korai tesztpéldányt"

Vagy épp megvette, vagy épp nagykerben dolgozik, és így korábban hozzáfért, stb... De az sem biztos, hogy tesztpéldány volt!

[ Szerkesztve ]

(#17312) Beri válasza Intruder2k5 (#17309) üzenetére


Beri
addikt

Mindig ugyanaz volt a nyákon, csak a chip órajele volt alacsonyabb az elején.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#17313) ecaddict válasza Beri (#17312) üzenetére


ecaddict
senior tag

Mindig ugyanaz volt a nyákon

Nem talált, a nem forgalmazott verzión nem az volt:
http://itcafe.hu/tema/asus_rt-n16/hsz_50-50.html

Az eredeti kép innen: http://wl500g.info/showpost.php?p=145212&postcount=2

Intruder2k5
Vagy épp megvette, vagy épp nagykerben dolgozik

Hónapokkal a hivatalos forgalmazás előtt? Nézd meg a hsz. dátumát.

### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

(#17314) velizare válasza ecaddict (#17313) üzenetére


velizare
nagyúr

egyiken made in taiwan, a másikon made in china felirat... simán lehettek rajtuk más alkatrészek. viszont konkrétan semmire nem pakoltak volna 8x akkora ramot. valószínűbb, hogy valaki elírta a kisbét nagybének, és a hiba utána így terjedt tovább. =]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17315) dragon1993


dragon1993
őstag

Linksys E1000 vagy TP-LINK TL-WR1043 ND.
Stabill ne fagyon , 30-40mb.

(#17316) Beri válasza ecaddict (#17313) üzenetére


Beri
addikt

Jahogy más volt a felirat? Én arra gondoltam, hogy ugyanaz a chip volt rajta. Mit számít a felirat?

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#17317) ecaddict válasza Beri (#17316) üzenetére


ecaddict
senior tag

Igazad van vsz. semmit nem számít a felirat.

Viszont ez az egész onnan indult, hogy többen tudni véltek valamit, mint pl.
- A korai verzióban más alkatrészek voltak
- Az elején alacsonyabb volt az órajel
stb.

Renénykedtem, hogy ezt valami konkrét tényekkel is alá tudjátok támasztani, mivelhogy így pont ezek a hsz.-ok válhatnak egy eléggé értelmetlen pletyka alapjává (azaz mások majd ide fognak mutogatni).

Azaz a jelenleg ismert tények alapján se más alkatrészek nem voltak a korai RT-N16 verzió(k)ban se az órajel nem volt más mint most (gyárilag 480Mhz, mintahogy a más hasonló chipes routereknél).
Cáfoljatok meg, ha nem így van.

### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

(#17318) magicnumber


magicnumber
csendes tag

Sziasztok!

Haverommal megosztanánk a netet és kliensként használnék egy GRID 16N( 17dbi ) antennát a következő routerek vmelyikével(esetleg ha vki tud jobbat ajánlani,várom!):

TP-LINK WA5210G
AIRLIVE AIR3G
AIRLIVE 5460ap

Teljesítményben vki hozzáértő tudna nekem segíteni a választásban? esetleg tapasztalat?
Köszönöm :R

Nem teszek félre senkinek semmit.... Aki jön, fizeti, az viheti.... :)

(#17319) vargalex válasza ecaddict (#17317) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Az azért mindenképpen hardware-os eltérés, hogy az általad is linkelt rev. 1.1-es képen látható, hogy dupla ledsor van, míg a rev. 1.2-ben szimpla. Mivel a WL500g.info-n látható képek (a CPU-n kívül) nem túl nagy felbontásúak, így más nem igazán deríthető ki.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#17320) ecaddict válasza vargalex (#17319) üzenetére


ecaddict
senior tag

Ebben igazad van (ez már az RT-N16 topikban is ki lett vesézve, sanzi89 pl. kiszedte a képeket) ill. azt én sem tagadtam, hogy kevesebb lett a LED.

Ez egyik oka az új verziónak biztosan ez volt, hogy más volt-e azt meg nem hiszem, hogy most ki fogjuk deríteni. De, ha valaki tud tényeket, ne fogja vissza magát.

### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

(#17321) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!

Router vásárláshoz kérném a segítségetek. Sajnos a legkevésbé sem vagyok hozzáértő.
Egy teljesen belépő szintűre lenne segítségem wifivel. Nem igazán tudom milyen paramétereket kellene megadnom, mindenesetre körülbelül 6000 Ft-ot tudnék rászánni.
Egyébként 10 megás netem van és 2 notebookról neteznénk.

Segítségetek előre is köszönöm!

(#17322) dragon1993 válasza csokoládé13 (#17321) üzenetére


dragon1993
őstag

Lehet kapni 4500Ft-ért is routert de az szar nekem a 20 megás netből 2 szobával arréb már csak 16-ot hozott gyakran fagyott most vettem egy drágábban most tesztelgetem ez hozza a 25mb-t.

(#17323) velizare válasza csokoládé13 (#17321) üzenetére


velizare
nagyúr

ha tudnak a notijaid n-es wifit, akkor igazából az #1es hsz középszintű tp-linkjei lesznek a barátaid, de abból még a kisebbik is egy kicsit drágább. esetleg ha találsz egyet használtan.
ha a notik csak g-t tudnak, akkor jók az alapszintűek is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17324) csokoládé13 válasza velizare (#17323) üzenetére


csokoládé13
tag

Szia!

Köszi a választ! Az egyik tud n-est, a másik csak g-st. Vagyis a középszintű tp-linkek közül kell választanom?

(#17325) Beri válasza ecaddict (#17317) üzenetére


Beri
addikt

Mindenki csak annyit tudhat a kereskedelmi forgalomban nem kapható eszközökről, ami "kiszivárgott".

magicnumber: Most akkor router, vagy AP? Mert AP-kat soroltál fel.

csokoládé13: Igen, onnan lenne érdemes, vagy följebbről.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#17326) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Sziasztok.
Az utóbbi időben valamiért böngészővel nagyon lassú volt a net (kb 1 Mb/sec, miközben 8 Mb/s-nak kéne lennie), a szolgáltató azt mondta hogy próbáljam meg router nélkül, és igaza volt így tényleg jó a sebesség, ezek szerint a router (smc7004vbr) volt a hunyó, az lenne a kérdésem hogy milyen routert érdemes venni?
Jelenleg azt sem tudom hogy vezetékes vagy wifi router legyen, van 2 asztali gép, amiknek a vezetékes lenne a jó (nem tudom mekkora költség azokba wifi vevőt tenni), van 2 laptop amiknek előnyösebb lenne talán a wifi + mobiltelefonok amiknek jó lenne ha wifi lenne, de nem tudom hogy a wifi mennyire megbízható (hozza-e a 8 Mbit/másodpercet 1-2 falon-födémen keresztül?) ja és ha wifi akkor b/g kéne, mert a mobiltelefonok nem tudják az n-es wifit. És fontos hogy ne legyen drága.

Mit ajánlanátok?

(#17327) Intruder2k5 válasza SkyLaci (#17326) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Annak az SMC-nek ez jellemző hibája!

- Minden WiFi routeren van kábeles csatlakozási lehetőség is.
- A csak kábeles eszközbe nem lehet utólag WiFi adaptert tenni.
- Az n-es router visszafelé kompatibilis a b/g-s eszközökkel is.

(#17328) SkyLaci válasza Intruder2k5 (#17327) üzenetére


SkyLaci
őstag

Köszönöm, tehát végül is bármelyik olcsó wifi router jó, vagy valamire azért oda kell figyelni?

(#17329) Intruder2k5 válasza SkyLaci (#17328) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mivel ez a sebesség (8Mbps) nem mondható soknak, így szinte bármelyik WiFi router megteszi. Amennyiben a laptop-ban van (vagy a közeljövőben lesz) n-es adapter, akkor érdemes lenne n-es routerre törekedni, illetve ugyanez igaz akkor is, ha esetleg várható a net elérésed sebességének növekedése az elkövetkezendő években! Az első hozzászólásban találsz néhány darabot, amiből válogathatsz...

(#17330) SkyLaci válasza Intruder2k5 (#17329) üzenetére


SkyLaci
őstag

TP-Link 841ND-t néztem.

Az mit jelent hogy 4 portos? csak 4 eszköz tud rá kapcsolódni egyidejűleg? (2 gép, és 2 laptop mellett már mobillal nem tudok rákapcsolódni?)

És akkor az asztali gépekhez nem kell semmi wifi vevőt venni, hanem ugyanúgy mint eddig vezetéken mehet a net a wifi routerből is?

(#17331) Intruder2k5 válasza SkyLaci (#17330) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

1. Kábelen 4 eszköz tud rákapcsolódni, de WiFi-n ennél sokkal több...

2. Igen, mehet ugyanúgy!

A kék csatlakozóba dugod a net kábelt, a sárgákba pedig mennek a gépek.

[ Szerkesztve ]

(#17332) SkyLaci válasza Intruder2k5 (#17331) üzenetére


SkyLaci
őstag

köszönöm szépen :)

(#17333) m.lala


m.lala
aktív tag

Sziasztok, segítsetek picit.

Előrevetítem teljesen sügér vagyok a routerekhez.

Van egy TP-Link -WR841 ND típusú routerem, nem volt nagy ördöngősség összeszerelni ment rajta a számítógép egy huawei modem társaságában és egy laptop wifin keresztül idővel a laptopot visszaadtam a cégnek, így kivontam a forgalomból, most arra gondoltam a modem helyett ezt használnám a kérdésem megoldható e ez?

Működik modemként ez a router?

Arra gondoltam, hogy pont ahogyan az előző postokban leírták a kékbe megy a netkábel, a pc-t meg bedugom az egyes portba és csókolom, a kérdésem így megy modemként, nem csinálok e kárt?

Igazából kényelmi szempontból a nod rendkivül sokáig figyel mikor bebootolok bedugott modem mellett, így nem kell kattintanom és ha feláll a rendszer van egyből van net.

Jól gondolom elméletben v ez csak router?

Köszönöm a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#17334) Beri válasza m.lala (#17333) üzenetére


Beri
addikt

Működik modemként ez a router?
Nem.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#17335) Intruder2k5 válasza m.lala (#17333) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Milyen neted van?

DHCP-s, ADSL, vagy egyéb PPPoE kapcsolat, stb..?

(#17336) m.lala válasza Intruder2k5 (#17335) üzenetére


m.lala
aktív tag

adsl

modemmel perfekt csak energiatakarékosság okán húztam ki a routert, meg minek menjen 2.

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#17337) Intruder2k5 válasza m.lala (#17336) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

ADSL nethez mindenképpen kell a modem, ez a router nem alkalmas a modem kiváltására!

(#17338) oleeg


oleeg
tag

Sziasztok!

Digi 40/20-as internethez ajánljatok WiFi-s routert + PCI (USB-t nem szeretnék) WiFi kártyát. Extra funkciókra nincs szükségem, A kettőre együtt ~10eFt-ot szánnék, ha ennyiből nem lehet normálisat venni jelezzétek, nem akarok szívni egy sz@r szettel.
Vannak jelöltjeim, de kíváncsi vagyok mások tapasztalatára, véleményére.

Köszönöm:

o

(#17339) Beri válasza m.lala (#17336) üzenetére


Beri
addikt

Energiatakarékosság? A géped hússzor annyit fogyaszt idle... De inkább többet...

oleeg: A legolcsóbb megoldás egy TP-Link WR841ND+WN851ND, ami ~13k. Kicsit szűkös a keret...

eladó Aromamizer RDTA V1

(#17340) oleeg válasza Beri (#17339) üzenetére


oleeg
tag

Szia!

Köszönöm a válaszod. Mi lenne mondjuk egy ideális? Ha tudnál egy olcsóbb (jobb mint az első javaslatod.) és drágább verziót is javasolni, azt köszönöm.

Üdv:

o

(#17341) odium


odium
aktív tag

Üdv!

Segítséget és tanácsot szeretnék kérni wifis hálózat cseréjében.
A netem t-online optikai 25 megás.
Van egy TP Link TL-WR542G routerem amihez egy pc és egy noti csatlakozik. A noti nem érdekes, azon csak az asszony szörföl.
A gépemben van egy TL-WN321G usb-s hálókártya és olyat produkál, hogy torrentnél full letöltésnél kb 10 percenként megszakad a net, majd magától el is indul. Ha csak feltöltök, ilyen gond nincs (ja és cfosspeed-ed használok, nem tudom ez számít-e).
Lecserélném a routert és a hálókártyát is, bár gyanítom, hogy az utóbbi lesz a gyenge pont.
Összegben szeretnék úgy 15-20 körül maradni.
Ezen routerekre gpondoltam:
[link]
[link]
[link]
És ezek a hálókártyák:
[link]
[link]
[link]

Köszönöm a véleményeket és a segítséget!

(#17342) Claude Leon válasza odium (#17341) üzenetére


Claude Leon
senior tag

Szerintem nem a 321-esed szakadozik, hanem a routered.
Alapvetően nem a sebesség miatt, de mégis amiatt.

(nem tudom, hogy a torrentprogramodban állítottál-e be némi korlátozást,pl. max. 200 global kapcsolat, de illene, a tp-linkek nem szokják a nagyszámú párhuzamos kapcsolatot meghálálni, ha mégis csillapítatlanul szeretnéd itt taláhatsz ide vonatkozó eredményeket: http://www.smallnetbuilder.com/lanwan/router-charts/bar/77-max-simul-conn, de sajnos az alsóbb árkategóriával keveset foglalkoznak )

Mármint, hogy a 25Mbit is már kicsit megfexi a router hardverét mind a gateway, mind a rádó képességeit, de attól a rádiónak még nem illene szakadozni, csak simán nem fér át rajta az egész.
Ellenben a kellő mennyiségű párhuzamos kapcsolat eldugítja az adatutat, aztán amikor a rendszer már nem látja, hogy melyik csomagját is kellne feldobni a futószalagra, akkor letérdel, aztán nem fogad, amíg kicsit rendet nem csinált :)
Amennyire eddig megfigyelhettem innen-onnan, ebben mostanában az ralink csipesek általánosabban jobbak(nézd a táblázatot, nem kizárólagosan), persze nyilván erősen firm függő, úgyhogy érnemes volna dd- vagy openwrt-s tp-linkeseket tesztre szólitani, hogy azzal jobb-e (feltételezem, hogy igen), mint gyárival.

Ha nem futott volna ki, az engenius esr9752-t v. esr9753cr-t ajánlottam volna (persze van most is esr9753, de már nem RT305x, hanem RTL8196(realtek) csippel, amiről még nem láttam idevonatkozó kísérleteket.)

A felsoroltakból talán a kis asusra (rt-n10) szavaznék, főleg, ha rev.B azt épp rt3050-el szerelték, ez még villanyszámlában is majdnem fele a tp-linkeknek
(ezt épp mértem is, a 741-es tp-linkem 5W, az engenius 9752cr 2,4W alatt, egy másik rt3050-es sem megy 3W fölé), de persze ez nem akkora tétel, amire érdemes volna figyelni :)

Na, persze, ha emelkedhet a jövőben a sávszélességed, akkor mindenképp 300Mbitest kéne nézned, az egyantennások (150Mbites) csak 40-50Mbitet visznek át rádión, optimális körülmények között.

USB-ellenoldalt azután ennek függvényében válassz.

[ Szerkesztve ]

(#17343) Brogyi válasza Claude Leon (#17342) üzenetére


Brogyi
senior tag

Ilyen nincs.Ha jól értem wifin keresztül tolod a torrentet? :W
Ezerszer leírtam dróton illik torrentezni. Ezenkívül próbáld ki dróton router nélkül, majd routerrel, és végül ahogy akarod, és meg fogod találni a hibát,de wifin keresztül ne használj torrentet.Ahogy leírták az asszonyak való az iwiwre ,és a facebookra a wifi használat.
Most látom ez odiumnak szól.

[ Szerkesztve ]

(#17344) m.lala válasza Intruder2k5 (#17337) üzenetére


m.lala
aktív tag

Szomorú vagyok, de köszönöm az infót :R

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#17345) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Üdv! Az igaz hogy a TP-Link routerek nem mindig adnak androidnak illetve iosnak jelet?

(#17346) Beri válasza BMWFan (#17345) üzenetére


Beri
addikt

És honnan tudnák, hogy ios, vagy android van a másik oldalon?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#17347) LordX válasza BMWFan (#17345) üzenetére


LordX
veterán

Ezt a hülyeséget honnan vetted?

(#17348) Balazuz


Balazuz
tag

Ajánljatok légyszíves a TP-Link WR642G v3.5 utódjául valamilyen mostanában jó routert 10eFt-ig. Köszi!

(#17349) Balazuz


Balazuz
tag

A TP-Link WR642G v3.5-ra 2008 óta nincs újabb firmware?

[ Szerkesztve ]

(#17350) BMWFan válasza LordX (#17347) üzenetére


BMWFan
aktív tag

olvastam. de akkor ezek szerit hülyeség?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.