Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17161) kosa333


kosa333
csendes tag

Sziasztok, szeretném segítségeteket kérni router ügyben.

Van most egy TP-Link 841ND (v5.2) routerem de folyamatosan lefagy géptől és modemtől függetlenül főleg wifin de előfordult már hogy kábelen is (ritkán használom úgy). Ez azt jelenti kb hogy néha akár egy pdf megnyitásánál vagy egy youtube videó megnézésénél is, de torrentezni még a kapcsolatok számát korlátozva is esélytelen. (erős a gyanúm hogy túlmelegszik mert nyáron óránként, télen akár napokig is elmegy, és visszavittük, de a problémát nem produkálta ott állítólag, pedig jól szellőzött helyen van <25C, alja nem ér az asztalhoz és nincs a közelében semmi.

Dobtam amúgy rá OpenWRT-t is, a hiba fenn áll, mondjuk nem igazán értem mert a proci szerinte 0%-on van mindig, persze ha shellben indítok egy végtelen ciklust hogy teszteljem és fölmegy 100%-ra, órákig is mehet semmi baja.

Mindenesetre 30Mbit/s netem van és 1 hónapon bellül uppolom 60-80-ra, azt már ennyire sem fogja vinni, új router vételén gondolkozok, de nem akarok a tp-linkkel szívni megint, inkább fizetek egy kicsivel többet.

Tudnátok ajánlani MEGBÍZHATÓ routert panellakásbeli használatra (akár 20-25k HUF-ért)?
Többen ajánlották a CISCO márkát, nem tudom 35k alatt létezik e N-es routerük..

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.