Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-06 13:34:23

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4201) Alvin_ti4200

Alvin_ti4200
(félisten)

Mióta lett ez a marhaság, hogy nem lehet egy albumot úgy elmenteni, hogy csak meghatározott számok kellenek róla? Vagy az egész albumot hozzáadom vagy nem adom hozzá, ez a két opció van. Ha a számok mellett lévő szívecskékre, azzal semmi más nem történik, csak hozzáadja őket a Liked Songs szekcióhoz, attól még az albumról nem fog eltűnni az, amit nem jelöltem ki. Agyf*szt kapok ettől, mert visszamenőleg a többszáz albumomnál tele vagyok olyan számokkal, melyeket soha nem hallgattam róluk, mert nem szeretem, de most mindegyiknél ott van az összes és nem lehet sehogy eltüntetni :W Legalább kérdeznék meg az embereket vagy A/B tesztelnének ilyen radikális feature-öket, mielőtt kib*sszák live-ba...azon kívül, hoyg levadászok egy ezer éves Android és Mac verziót valahonnan, van lehetőség úgy használni ezt szart, ahogy régen?

(#4202) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#4201) üzenetére

Alvin_ti4200
(félisten)

Egyik kapcsolódó téma a sok közül a hivatalos fórumon. Hónapok óta savazzák ezeket a szerencsétleneket és úgy tűnik, mintha süket fülekre találna minden vagy csak szarnának az egészre.

Hivatalos (már lezárt) szavazás, remélem, észbe kapnak az idióták és legalább ezt a funkciót visszacsinálják.

[ Szerkesztve ]

(#4203) WhiteWalker válasza Alvin_ti4200 (#4201) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Gratulálok ehhez is! Kezd ez az app is elk@rvulni mint a legtöbb , amint egyre nagyobb és nagyobb lesz :W

Lehet nézek más alternatívát helyette , semmi érdemi fejlesztés nincs , cserébe van mindenféle érdemtelen "fejlesztés".

PES & ISS PRO only

(#4204) Aweriot válasza WhiteWalker (#4203) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Az a gond, hogy még mindig magasan a Spotify a legjobb

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#4205) borges7

borges7
(tag)

Ez is valami új fejlesztés, hogy ha rámegyek a játszott számra, akkor mozgóképet játszik le közben? Jó nagy baromság...Meg a last.fm- kapcsolódás is megszűnt. De tény, hogy még így is a legjobb. Csak sokszor hasznos dolgokat cserélnek vacakokra.

[ Szerkesztve ]

(#4206) mukibuci válasza borges7 (#4205) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

last.fm kapcsolódás nem szünt meg, csak átalakult

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4207) WhiteWalker válasza Aweriot (#4204) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Nem baj ez , csak hallgatnának a közösségre , de neeeem , mennek a fejük után és ragaszkodnak ehhez.

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#4208) borges7 válasza mukibuci (#4206) üzenetére

borges7
(tag)

És pedig? én nem látom sehol a beállításoknál

(#4209) mukibuci válasza borges7 (#4208) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

last.fm oldaláról kell kezdeményezni a kapcsolatot

(#4210) Aweriot válasza WhiteWalker (#4207) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

A trendek után mennek. Az meg a színes, szagos, egyszerű.

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#4212) pinnacle válasza borges7 (#4205) üzenetére

pinnacle
(veterán)

Canvas-nál lehet kikapcsolni. Nem tudom, hogy mikor aktiválódik, többnyire csak a borítót mutatja. Egyébként néha jó is lehet. Ennél a számnál láttam először, számot sem ismertem régebben.

(#4213) Keem1

Keem1
(addikt)

Srácok.. Csináltam egy playlistet, típusa közös. De továbbra is csak én tudok hozzáadni dalokat, akinek átpasszoltam a linket, azok nem. Csináltam gyorsan egy másik fiókot, és tényleg nem lehet hozzáadni nótát.
Mit rontok el?

Bal oldal: a saját fiókom, ahol a playlist tulajdonosa vagyok
Jobb oldal: idegen fiók, playlist követve, nem szerkeszhető

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#4214) unravel válasza Keem1 (#4213) üzenetére

unravel
(őstag)

Hali,
Én még nem csináltam ilyet. Nem lehet hogy a barátlistán kell lennie a más szerkesztőknek?
Vagy esetleg innen segítseg [link]
Sok boldogságot! 🎈

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#4215) Keem1 válasza unravel (#4214) üzenetére

Keem1
(addikt)

Ez az érdekes, hogy elvileg itt mindennek klappolnia kell. Na mindegy, azért köszönöm, nyomozok tovább.

Köszönöm, átadom a cimborámnak :)

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#4217) Gerzsi

Gerzsi
(tag)

Szeretnék ajándékba Spotify Premiumot adni. Ha vásárlok Spotify Gif Card-ot azt itthon is be tudom váltani nincs régió zárazva?

(#4218) borges7 válasza Keem1 (#4213) üzenetére

borges7
(tag)

hát ez fura, működnie kéne...én eddig csak egy olyan közös listához adtam hozzá számokat, amit nem én hoztam létre, az működött

esetleg nézd meg próbaképpen, hogy ehhez hozzá tudsz-e adni, ez egy saját közös listám [link]

(#4219) Keem1 válasza borges7 (#4218) üzenetére

Keem1
(addikt)

Megoldódott, én webes playeren nem tudtam működésre bírni, a többiek meg az első tracket lájkolták a lista helyett :DDD

(#4220) Mr K válasza Gerzsi (#4217) üzenetére

Mr K
(tag)

A Gift Card-ra az a szabály vonatkozik, hogy az ajándékozónak és a megajándékozottnak ugyanabban az országban kell regisztrálva lennie. És nem tudom, hogy hol szeretnéd venni, de pl. az amazon.com-on és az amazon.de-n is írják, hogy USA illetve német előfizetéseket árulnak. Magyarországon (utolsó információim szerint) idén január 15-én beszüntették a forgalmazást, azaz magyar ajándékkártyát már nem nagyon lehet beszerezni. Én ajándékozásra azt a megoldást választottam, hogy (1) rávettem az ismerőst, hogy regisztráljon, (2) elkértem a jelszavát, (3) előfizettem neki. Ez ajándéknak ajándék, de a meglepetést vitán felül elrontja...

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4221) Gerzsi válasza Mr K (#4220) üzenetére

Gerzsi
(tag)

paypal-on is lehet venni gif cardot azt néztem

(#4222) Mr K válasza Gerzsi (#4221) üzenetére

Mr K
(tag)

Szerintem az sem lenne jó, bár nem tudom, hogy pontosan mit találtál, mert lehet pl. USÁ-t, meg németet venni, de én magyarról nem tudok. (Ezek amúgy drágábbak is mint a magyar, ami 5 € egy hónapra, ezek meg 10 $ illetve 10 €.)

Alighanem a magyar ajándékkártyát mint terméket szüntette meg a Spotify, ezért nem lehet sehol hozzájutni.

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4223) petymeg

petymeg
(őstag)

Üdv!

Évek óta használom a Spotify-t, viszont csak most tűnt fel (de lehet csak a mostani frissítésékkel bukkant fel) az a probléma, hogy ha kilépek a háttérben még jelentősen fogyasztja az akksit. Ha viszont korlátozottra állítom akkor meg a kijelző lekapcsolása után 1 perc múlva leáll a program. Mit lehet ezzel kezdeni? Galaxy Note 9+Legfrissebb android

Régen azt hittem Angelina Jolie-t lehet a legnehezebb lefektetni. Akkor még nem tudtam milyen egy felpörgött pizsamás hároméves.

(#4224) KisTücsök

KisTücsök
(addikt)

Üdv!

Telefonon (android) lévő Spotify nem igen akarja szinkronizálni a PC-n beállított playlisteket, vagy csak nagyon sok idő után (még ki sem tudtam tapasztani, h menny is ez). Vagyis leginkább a kedvelt dalokat nem bővíti, ami zavar. Olvastam egy-két dolgot (tűzfal kivételek közé rakása, telón offline-online mód váltogatás), de nem jártak eredménnyel. Valami tipp esetleg?

(#4225) Mr K válasza petymeg (#4223) üzenetére

Mr K
(tag)

Nem vagy egyedül a problémával, úgy nézem a Spotify június 28-án méltóztatott reagálni a problémára, de nem láttam, hogy történt volna valami. (A thread-en a Note 9-et is említik.)

Nálam 2 óra alatt 1%-ot (23mA) evett (LG G6) 0 perces használat mellett.

(#4226) petymeg válasza Mr K (#4225) üzenetére

petymeg
(őstag)

Köszi, akkor ez valóban gond, nem csak nálam.

Kíváncsi leszek mikor lesz megoldás, mert már egy ideje gondot okoz.

(most egy kicsit felfüggesztem az előfizumat, ennek is köszönhetően, meg kipróbálom a YT premiumot, kár hogy a lejátszási listákat nem lehet átvinni :O )

Régen azt hittem Angelina Jolie-t lehet a legnehezebb lefektetni. Akkor még nem tudtam milyen egy felpörgött pizsamás hároméves.

(#4227) Aweriot válasza petymeg (#4226) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

De lehet.

Gerzsi

A magyar Spotify fiókok nem esznek meg semmilyen ajándékkártyát, elvileg a support képes őket beaktiválni, de már lehet ez sem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#4228) Mr K válasza Aweriot (#4227) üzenetére

Mr K
(tag)

(Ajándékkártya.) Ez biztos? A beváltásra szolgáló menüpont még ott van, és ha valakinek van még korábban vásárolt magyar(!) ajándékkártyája, azt még beválthatja (12 hónapig érvényesek).

(#4229) petymeg válasza Aweriot (#4227) üzenetére

petymeg
(őstag)

Hú de f*sza, köszi!

(#4230) Aweriot válasza Mr K (#4228) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Pár hónapja amikor nagybátyám próbálta akkor folyamatosan hibára futott az oldal. De ott benne lehet az is a pakliban, hogy annyira régi volt a kártya, hogy már elavult. (Asszem 14-ben vagy 13-ban vettem neki, de most ebben nem vagyok biztos)

(#4231) NagyZL

NagyZL
(őstag)

Sziasztok,

Abban az esetben, hogyha egy album csak UK ben érhető el, van valamilyen mód, hogy mégis tudjam hallgatni?
Van spotify előfizetésem, de ha rámegyek bármelyik számra (halvány szürke a dal címe) az albumból, nem történik semmi.

Előre is köszönöm.

(#4232) Aweriot válasza NagyZL (#4231) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

:N

(#4233) borges7

borges7
(tag)

PC-n rendesen működik a last.fm scrobbling, de mobilon egyáltalán nem. Mit kell beállítani hozzá az appon, vagy valami telefonos beállítás/engedély lehet? (Redmi 4A, Android)

(#4234) mukibuci válasza borges7 (#4233) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

last.fm -> settings -> applications -> spotify scrobbling

(#4235) unravel válasza mukibuci (#4234) üzenetére

unravel
(őstag)

tegnap tényleg valami gond lehetett a scrobblinggal

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#4236) borges7 válasza mukibuci (#4234) üzenetére

borges7
(tag)

Az be van állítva! mondom, hogy PC-n hibátlanul megy, csak mobilon nem...
Most felraktam ezt az appot [link] a mobilra, ezzel működik, de jó lenne, ha magában is menne.

[ Szerkesztve ]

(#4237) ludinho123

ludinho123
(tag)

Sziasztok!

Vodafone-os vagyok és belekezdtem én is a spotify-ba... régen láttam, hogy van vodafone pass, amiben benne volt a korlátlan spotify használat (Mármint az adatmentesség). Azóta nem találom... van egyáltalán adatmentessége a vodafone hálózatnak spotify-ra??

Előre is köszönöm!!

....

(#4238) unravel válasza ludinho123 (#4237) üzenetére

unravel
(őstag)

szia

megmondanám ha tudnám
ez inkább vodafoneos kérdés.
Vodafone topik

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#4239) ludinho123 válasza unravel (#4238) üzenetére

ludinho123
(tag)

Igaz... Köszönöm, megpróbálom ott! :R

....

(#4240) twofatcat válasza ludinho123 (#4237) üzenetére

twofatcat
(senior tag)

Peched van sajnos, úgy látom most a Telekom új díjcsomagjaiban van Spotify adatmentesség és Telenornál van my music pass abban is van Spotify használat, viszont a Vodafone-nál most nincs semmilyen zene ha jól látom. (videónézésre gyúrtak Netflix, HBO GO, YouTube pass van nekik) Régebben a Telekomnál volt már Spotify, aztán megszűnt és a Vodafone-nál lett, most úgy látszik vissza.

(#4241) tylerddd

tylerddd
(addikt)

Hello! Épp próbálgatom a Youtube Music lehetőségeit. Ha lemondanám a prémiumot a Spotify-on, attól a playlistjeim megmaradnának és az ingyenes verzióban ugyanúgy adhatok hozzájuk újabb zenéket? Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4242) unravel

unravel
(őstag)

Hello!

Igen. :K

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#4243) _Dumber_

_Dumber_
(senior tag)

Sziasztok!

Az utóbbi 2 napban belefutottam egy olyan jelenségbe amire még nem találtam magyarázatot.
Vannak olyan trackek amit nem játszik le végig. Ez előfordul egy single track-nél is, de albumon belül is 4-5 számnál. Igazán idegesítő mikor egy olyan albumot hallgatok, ahol folyamatos zene lenne. (Pl ASOT 924 10 track: eredetiben 1:48, ugrik 1.36-nál). elötte lévő szintén rossz, de a 11-es végig játssza 12-est is...
Bármikor térek vissza az elejére ugyanúgy a "rossz" számoknál átugrik a következő track-re.

A lejátszó is tök mindegy: Linux spotify lejátszó , Webplayer, Android..

Tapasztalt valaki hasonlót?
(prémium előfizetés)

(#4244) Aweriot válasza _Dumber_ (#4243) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Nekem ilyet még nem csinált. Supporttal értekezz.

(#4245) _Dumber_ válasza Aweriot (#4244) üzenetére

_Dumber_
(senior tag)

Még nem. Gondoltam először megkérdezlek titeket.

Annyit észrevetem, hogy adroidon az "Áttünés" 12mp-n van. de nem tudom lejjebb venni. Bárhogyan állítom át a csúszkát, mindig 12mp-t mutat.
Asztali gépen tudom állítani és kikapcsolni is.

Ennek ellenére nincs konzekvens működés. Van amit végigjátszik,van amit nem.

(#4246) _Dumber_

_Dumber_
(senior tag)

Support küldött választ, de fogalmuk sincs mi okozhatja .Ugyanakkor 13:00 óta minden tökéletes..
Megírtam nekik, hogy minden működik, de azért részleteztem, hogy mit tapasztaltam (előző levelük kérdéseire válaszolva). Erre megírták, hogy lépjek ki/be, telepítsem újra.. stb.. :)

[ Szerkesztve ]

(#4247) patex1983 válasza twofatcat (#4240) üzenetére

patex1983
(senior tag)

Nálam aktív a MusicPass vodánál.

X

(#4248) taki01

taki01
(senior tag)

A friss spotify verzióba ne keressétek android alatt a widgetet mert kivettél az appból. :W

(#4249) Aweriot válasza taki01 (#4248) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Már jó pár hete.

(#4250) Reaper válasza Aweriot (#4249) üzenetére

Reaper
(senior tag)

Nekem is csak tegnap tűnt fel, hogy eltűnt a widgetem. Remélem lesz helyette majd valami, mert én szerettem úgy, ahogy van.

(#4251) taki01 válasza Aweriot (#4249) üzenetére

taki01
(senior tag)

Hozzám csak tegnap ért ide ez a frissítés. :)

(#4252) bulikavagyok válasza taki01 (#4248) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Nekem ma frissült az app, és tűnt el a widget. Nagyon bosszantó.
Itt lehet "tiltakozni".

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#4253) unravel válasza bulikavagyok (#4252) üzenetére

unravel
(őstag)

Sajnálom ha valakinek hiányzik a widget.
De elárulnátok hogy az miben jobb mint az értesítési sávból vezérlés?

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#4254) MADcat válasza unravel (#4253) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

eddig azt sem tudtam, hogy van :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4255) colomb2 válasza MADcat (#4254) üzenetére

colomb2
(addikt)

Mas: Valaki hasznalja minimum 2 linuxos gepen a spotifyt? Nem szoktak latni egymast, cserebe mind a ketto latja maces es androidos klienst is. Ez osszesen csak 4 eszkoz, nem kene hogy problema legyen.

+1, evek ota nem hasznalok widgeteket. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#4256) bulikavagyok válasza unravel (#4253) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Az értesítési sávból is szoktam vezérelni, de onnan rövid inaktivitás után eltűnik. A widget nálam mindig aktív volt, mindig látható maradt amit utoljára hallgattam és egy érintéssel tudtam folytatni a lejátszást. Plusz én amúgy is szeretem a widgeteket, sok alkalmazást használok azokon keresztül.

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#4257) Aweriot válasza colomb2 (#4255) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Megnéztem, ugyanez.

(Manjaro + BP -egy szót se szeretnék hallani, meg kellett néznem :DDD -)

(#4258) I02S3F

I02S3F
(tag)

Piszkálta a csőrömet, úgyhogy előfizettem. Soundcloud-ot hallgattam korábban, de a Spotify hamarabb és jobban kiismerte az ízlésemet!

(#4259) Imilenni

Imilenni
(őstag)

Sziasztok
Hogy lehet hogy egyetlen zeneszám sincs a telefonomon, mégis 10GB-ot foglal a Spotify?

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re! Revolut invitért nyugodtan keress! 3000Ft-ot Kapunk mindaketten, s persze ingyen bankolhatsz a Revolut áll!

(#4260) PBrick válasza Imilenni (#4259) üzenetére

PBrick
(őstag)

Cacheli az online lejatszast.

(#4261) patex1983 válasza Imilenni (#4259) üzenetére

patex1983
(senior tag)

A beállításokban lehet törölni a cache-t.

X

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.