Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#307024) vadkörte válasza Aszpirin (#307019) üzenetére


vadkörte
addikt

"Ami aggályos lehet, így, hogy régi és megrögzött androidos vagy, az az iOS megszokása. Ne tévesszen meg a viszonylag hasonló kinézet, nagyn más a két rendszer alapfilozófiája, és elnézve itt az Androidról váltók (értthető) sirámait, komoly akadály lehet a másik "milág" megszokása."

Ennyire azért nem ismeretlen az iOS. :) A mod-dolásból kinőttem. A Moto G60-at azt sem tudom hogyan kell root-olni. :DDD
Ha W10 után a MacOS-sel összebarátkoztunk pár nap alatt, az iOS-sel sem lesz nehéz. Az elsődleges telefonomon jelenleg használt applikációk 90+%-a elérhető iOS alatt is, vagy van alternatívája.

#307020 tothjozsi96 az átlag smartphone user-től gyökeresen eltérően használom a telefonom. :) Nem nyomogatom állandóan, a Wi-Fi, Bt, mobilnet, GPS eleve inaktív, csak akkor aktiválom, amikor szükségem van rá. Nem stream-elek, YT-ozok, stb... rajt, a készülék az üzemideje 99%-ában sima 2G sávon dekkol. A hosszú készenléti idő nekem fontosabb, mint a hosszú kijelzőidő. (a Moto G60-nal a rekordom 3 hét egy töltéssel :DDD )

#307021 Zsolt,72 még! De ahogyan az adóellenőr pap mondta, nyugtával dicsérjük a napot! :DDD

Üdv. V. Körte

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.