Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#217251) mtomi95


mtomi95
senior tag

iOS 14 Beta is 1 Out!

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#217252) tuzpenge válasza mtomi95 (#217251) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nemáááár. Már most?

ˣ

(#217253) szabogabor10 válasza mtomi95 (#217251) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezt azért tedd hozzá: ;]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#217254) tuzpenge válasza szabogabor10 (#217253) üzenetére


tuzpenge
őstag

Na ja ;)

ˣ

(#217255) btudos válasza Ngtx (#217250) üzenetére


btudos
veterán

Mit vársz egy ~60k-s fülhallgató ~4k-s noname klónjától? Ha semmit, akkor jó vétel, ha használni is szeretnéd, akkor azért picivel drágábban vannak tényleg használható TWS fülesek, de egyiknek sem az üzemidő az erőssége.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#217256) MasterMark válasza btudos (#217255) üzenetére


MasterMark
titán

Ráadásul másfélszer akkora a cucc mint az eredeti, nagyon gány.

Inkább olyat éri meg venni szerintem is, aminek nem az az elsődleges feature-je, hogy az AirPods-ot akarja klónozni.

Switch Tax

(#217257) Ngtx válasza MasterMark (#217256) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Nem feltétlen ragaszkodom az AirPods külsőhöz, viszont más milyen dugaszost a fülem nem fogad be szóval ez lényegi dolog nálam.
Meg igazából tényleg annyiról van szó, hogy ne keljen a vezetékkel szenvednem ha éppen valamihez kellene hanem csak csatlakoztat és mehet. Magas meg mély hangok igazából nem lényeg, mert nem zenélni kell.
De úgy a 10 ezres határt nem szívesen lépném át ezen a téren.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#217258) Kbali válasza Ngtx (#217257) üzenetére


Kbali
nagyúr

Akkor nem nagyon fogsz találni normálisat. Én kettő ilyesmivel próbálkoztam, egyik instant kuka, a másik 1 hét után (pénzvissza lett a vége). Utána egy xiaomi lett, az érdekes módon jó.

(#217259) galuska95 válasza Ngtx (#217257) üzenetére


galuska95
aktív tag

Én inkább normál vezetéknélküli fejhallgatót vennék vagy olyan fülhallgatót amin a pár össze van kötve vezetékkel. Nekem van egy redmi airdots TWS fülesem, egész jó az iphona-al de pl.laptoppal már néha néha szaggat, megszűnik a kapcsolat a két fülhallgató között 1 másodpercre stb. Használható de kompromisszumos. A sony wc-ch500 fejhallgatóm viszont teljesen jól működik.
Én ezek közül választanék ha nem tudsz 10k-nál fentebb menni: [link] [link] [link]

(#217260) oszy válasza MasterMark (#217249) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! Működik! Secret: neked is! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#217261) user12 válasza Ngtx (#217250) üzenetére


user12
őstag

Szia

Én ezt javaslom: [link]
Ennek az elődje van nekünk és tökéletesen bevált, mind üzemidőben, mind hangzásban.

A kínai TWS (i7, i9, i11, stb) fülesekről elég megoszlóak a vélemények, van aki kifogott egy jobbat, van aki hulladékot kapott és szidja mint a bokrot (és bukott pár ezrest is egyúttal).
Üzemidőben úgy tudom 30perc és néhány óra között vannak.

[ Szerkesztve ]

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#217262) Pano válasza Ngtx (#217257) üzenetére


Pano
addikt

Bocs, visszavonom. Kiesik a keretedből.

Én ezt használnom. Nekem is nagyon kényes a fülem, szinte minden füles kiesik, ez tökéletesen megmarad és még nem is kényelmetlen, jól is szól.

i8-cal használom azzal tökéletesen megy. Tartottam tőle mikor megvettem, de nagyon kellemes meglepetés volt.

[ Szerkesztve ]

(#217263) aujjobba


aujjobba
addikt

Agyamra megy ez a xar Mail app, azt mutatja az ikon hogy van egy olvasatlan levelem, belépek akkor is ezt mondja, de nincs ott egyetlen olvasatlan levél sem.
A 13.4-ben sem sikerült rendbetenni...

(#217264) lugosi válasza aujjobba (#217263) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na ez szuper. Nekem még nem tűnt fel, de akkor lelkileg felkészülök. :/

(#217265) Serpiko válasza aujjobba (#217263) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam az van a mail appban levelek ellenőrzése csak tölt sokáig és nem történik semmi. Kilépek Vagyis bezárom utána megy rendesen.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#217266) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Köszönöm az ajánlásokat!

Megmondom őszintén én mindenképpen TWS headsetet szeretnék ami nem agyig megy a fejben, illetve nem fejre akasztós.

Nem szívesen adok érte több tíz ezret, de ha mégis akkor van olyan ami kielégíti igényem?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#217268) dud998 válasza aujjobba (#217263) üzenetére


dud998
őstag

Sajnos nálam is ez a helyzet jó ideje már. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#217269) belan


belan
addikt

Hello 220volt-nàl veszek iphone-t akkor él a plus egy év szavatosság ?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#217270) Ngtx válasza #40993792 (#217267) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Köszönöm! Fel is tettem kérdésem. :R

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#217271) tboldi válasza belan (#217269) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azt hiszem, az nem tartozik a hivatalos viszonteladók közé, úgyhogy akkor nem.

(#217273) belan válasza tboldi (#217271) üzenetére


belan
addikt

:R koszi

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#217274) aujjobba válasza dud998 (#217268) üzenetére


aujjobba
addikt

Gondolom senki nem veszi ezt észre, legalábbis nekem eddig akárhány telefon került a kezembe (másé) mindegyiken ilyen 1000-1500 számot mutatott az ikon.
Én viszont kissé mániákus vagyok, addig nem tudok nyugodni amíg el nem tűnnek a jelzések az ikonokról.
Ja és kizárólag 2-3 e-mail van a bejövő fiókomban, amik aktuálisan fontosak, minden más archíválva/törölve.
:)) :))

[ Szerkesztve ]

(#217275) Cyberbeni válasza aujjobba (#217274) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Archiválás/törlés előtt a leiratkozásra sem árt rányomni.

(#217276) dud998 válasza aujjobba (#217274) üzenetére


dud998
őstag

Én sem értem, pedig szerintem rengeteg visszajelzést is kaphattak.
Elég zavaró, hogy jelzi az új levelet, belépek és akkor még sok másodpercet kell várni míg megjeleníti. Régebben ez nem volt így. Jelzett, megnyitottam a Mailt és ott volt a levél.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#217277) aujjobba válasza Cyberbeni (#217275) üzenetére


aujjobba
addikt

Soha nem engedem a marketing e-maileket, ha ez bárhol is feltétele a regisztrációnak/nyereményjátéknak/bárminek akkor nem regisztrálok oda.
Ez is az egyik “hülyeségem”.

dud998: ja igen és ha rányomok egy e-mail vagy SMS értesítésre, akkor sok esetben nem az adott e-mailt/üzenetet nyitja meg, hanem csak a Mail appot simán vagy az Üzeneteket. Ettől is falra mászok.

[ Szerkesztve ]

(#217278) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

X-re tudok ajánlani fóliát ebayről?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#217279) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! S.O.S kéne segítség
Tudtok olyan videó vágó alkalmazást ahova lehet Souncloudról zenét bemásolni? :R

(#217280) tboldi válasza FIREBLADE78 (#217278) üzenetére


tboldi
nagyúr

Arra is Nillkin XD CP+ Maxot mondok, mint mindenre. :K

(#217281) divan válasza aujjobba (#217274) üzenetére


divan
senior tag

A piros, és eltüntethetetlen jelzésektől az ikonokon én is a falra mászok. :)

(#217282) dns86 válasza FIREBLADE78 (#217278) üzenetére


dns86
tag

Klearlook.
Nyugodt szívvel ajánlom, nekem a X (X, XS Max, 11 Pro Max) óta mindegyik iPhone-hoz ezt a márkát rendelem plusz feleségem iPhone-jaira is ezt használom.
A felrakáshoz kapsz egy keretet mint segítség, így tuti pontosan fog illeszkedni. Tudom hogy nem a legolcsóbb, de nekem minden pénzt megér.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#217283) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Valami fél dolláros cuccra gondoltam. Nem adok egy fóliáert 4 ezret. Nálam egy fólia max egy hónap. Állandóan összetöröm.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#217284) tothjozsi96 válasza FIREBLADE78 (#217283) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Akkor miért kérsz tippet?
Vedd meg a leggagyibbat ha nem adsz a minőségre.

(#217285) -secret- válasza FIREBLADE78 (#217283) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Aliexpressen keress rá, orders szerint rendezd be és amit a legtöbben vesznek az csak jó. Én is így vásárolok mindig.

[ Szerkesztve ]

(#217286) tothjozsi96 válasza -secret- (#217285) üzenetére


tothjozsi96
addikt

10$, de gondolom ez se lesz jó.

Amúgy, ez a hivatalos eladótól származó,
[link]

(#217287) FIREBLADE78 válasza tothjozsi96 (#217286) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Azért kérek,mert anno vki adott tippet normális árban is. Több ezrest bármikor tudok venni itthon is.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#217288) tothjozsi96 válasza FIREBLADE78 (#217287) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Szerintem egy több százezres telefonra nem olyan drága mutatvány egy 10$-os fólia, ami minőségben van olyan mint egy iGlass.

Az iPhone 7-esemen iGlass Pro volt, lecseréltem egy ilyen Nillkin-re, sokkal jobb. Vékonyabb, jobban felfekszik.

A 11 Pro-n most a legolcsóbb iGlass van, de csak azért mert még nem volt Nillkin-től kapható mikor megjelent a telefon.

(#217289) dns86 válasza FIREBLADE78 (#217287) üzenetére


dns86
tag

A probléma hogy ami otthon több ezres az általában egyenlő az Aliexpress-es 1£/1$ stb...
Tégy belátásod szerint. De készülj fel hogy LEHET hogy hosszútávon többre jössz majd ki a sok olcsó vásárlásával.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#217290) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Erre a pár hónapra elég a gagyi is. Fele összetörve jön,akkor nem fáj.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#217291) lugosi válasza FIREBLADE78 (#217290) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem rábeszélni akarlak, de én a pitaka üvegfóliát tettem a 6s plus-ra kb 2 évvel ezelőtt, de lehet hogy több is, elég régen. Még mindig az van rajta, semmi baja nincs. Lehet hogy érdemes megpróbálni egy minőségibb, drágább üvegfóliát.

(#217292) Peti78HUN


Peti78HUN
friss újonc

SziasztokAz lenne a kérdésem,hogy az 5s simtálcája jó e a 7-hez?Ha nem akk rendelek egyet.Köszi előre is.

(#217293) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Szerintetek mennyiért megy el egy január közepén vásárolt 2. gen. airpods?

(#217294) oszy


oszy
veterán

Most hívott egy ismerősöm, aki kapott egy JBL FREE X fülhallgatót. Azt mondja, hogy a 6 plus-al nagyon rosszul szól. Szinte csak magas hangot hall. Lehetséges ezen változtatni? Esetleg rosszat kaphatott?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#217295) hitchins válasza dns86 (#217289) üzenetére


hitchins
őstag

Ezt miert irod? Engem erdekelne, hogy egy 5ezres uveg mivel tud tobbet mint egy 300ft-os.
Abszolut nem kotekedesbol irom valoban kivancsi vagyok.
Az a helyzet hogy az elmult 5 evben minden telefonomra kb 300 ftos uvegfoliat tettem meg most mar az oramra is.
Tobb izben volt esett betonra es azon kivul hogy az uveg sz..ra tort semmi bajuk nem lett. Osszesegeben nem koltottem ra 5000ftot az 5 evben de szerintem meg 3e-et sem.
Azt hiszem ha masfel meterrol leesik a betonra a telefon akkor az 5000-es foliat is csereleni kell, hiszen igy tudja elnyelni az utest. Ha megsem akkor is 20 eses kell ahhoz hogy visszahozza az arat.

Ha valoban jobb egy 5000es folia en eskuszom megvennem csak nem latom mitol jobb. Nekem ez olyan mint a 30-40e forintos iphone tokok. Nehezemre esik felfogni mi kerul egy darab muanyagon vagy boron ennyibe. Egy borcipo olcsobb pedig azon nemileg tobb munka van es anyag is tobb kell hozza.

Megegyszer leirom NINCS szandekomban kotekedni egyszeruen kivancsi vagyok mi az a tobblet amiert 5-10e ftos foliat vesztek 300ftos helyett.

(#217296) dud998 válasza tothjozsi96 (#217293) üzenetére


dud998
őstag

Max. 30-35 állapottól függően.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#217297) Noxy válasza hitchins (#217295) üzenetére


Noxy
veterán

Mi is 300 Ft-at vettünk százasával, 5 e meg felraktuk. :DDD
Mert amig ló..r van, van veréb is. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#217298) tothjozsi96 válasza hitchins (#217295) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Azért nem olyan nehéz a magyarázat.
Egy olcsó, pár száz forintos fólia nem védi a telefonod sarkait, sőt iPhone X megjelenése után rengeteg olyan fóliát lehetett látni amin a face id-s káva ki van hagyva.

Tegyük fel, leesik egy kicsit már megmállott betonra ahol a cement darabok szépen kilátszanak. Pont úgy esik le hogy azt a részt ott elkapja a telefonod és betörik az üveg, vagy esetleg baja lesz a FaceID-nak vagy bárminek, akkor mit csinálsz?
Szerintem ilyen méregdrága telefonokra nem 200 forintos fólia való.

Olyan fólia is van tudom, ami jól rátakar, de összességében nekem az a tapasztalatom ezekkel az olcsó fóliákkal hogy túl vastagok, könnyen karcolódnak. Elrontja a telefon megjelenését egy gagyi fólia, de ez is csak az én véleményem.

Édesanyám meg a tesóm SE-jére vettem 2 éve sima iGlass 3D round fóliát, tényleg túlárazott, de az volt itt a leghamarabb. Nem túl vastag, belesimul a telefon formájába és nem egy üveglapnak néz ki, mert azonoson van kialakítva a kijelzőn kívüli része, a telefonéval.

Biztos hogy ők is leejtették a telefont, de nem tört be, és a sarkok sincsenek berepedve.

[ Szerkesztve ]

(#217299) oszy válasza oszy (#217294) üzenetére


oszy
veterán

Egy samuval meg működik. :/

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#217300) herdsman12 válasza oszy (#217299) üzenetére


herdsman12
őstag

Nálam 6+ Zene alkalmazásnál semmi változás, ha hangszínt állítok, Foobar2000-nél működik rendesen. (Bluedio fejhallgató)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.