Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#194401) #77646080 válasza Chuck Norris (#194399) üzenetére


#77646080
törölt tag

"egy email-t vagy egy weboldalt csak el tudok olvasni a régebbi típuson is.

A hangszórót legfeljebb arra használnám, hogy kihangosítsam a hívást, ez talán működik a 6s-en is."

Igen és igen.

(#194402) megema


megema
őstag

Nagyon izgatja a fantáziámat egy Xs, de brutálisan magasnak tartom az árát. Ennyit nem szívesen szánnék telefonra.

Szerintetek várható árcsökkentés karácsony előtt? Olvastam, hogy a vártnál alacsonyabb a kereslet, így a beszállítóktól rendelt alkatrészmennyiség fenntartása érdekében újra kellett kezdeni az X gyártását. Vajon ez azt jelenti, hogy visszahozzák az X-et az Xs-nél olcsóbb modellként, így maradnak az árak a mostani szinten? Vagy? :F

(#194403) szekra válasza megema (#194402) üzenetére


szekra
őstag

Szerintem nem nagyon..

(#194404) hemaka válasza megema (#194402) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hacsak valamelyik szolgaltato nem akciozza be, az Apple magatol nem hiszem, hogy meglepi. Ha nem erdekel a 2. ev szavatossag, akkor kulfoldrol olcsobb.

(#194405) Henka78


Henka78
csendes tag

Sziasztok,
jack- lighting átalakítóval kapcsolatban kérdezném, hogy rendelt-e már valaki ali-ról vagy gearbest-ről? Ajánlott a gyári vagy ez esetben nem kell hasonló problémáktól tartani mint az adatkábel esetén.

Előre is köszi

(#194406) bok92 válasza megema (#194402) üzenetére


bok92
addikt

A Telekomnál online 20k kedvezmény van elofizura...

(#194407) Gergőke88 válasza megema (#194402) üzenetére


Gergőke88
addikt

Apron egész jó áron van már xs.
De szerintem az xr is megfontolandó. 250e Ft-ért meg lehet kapni a 64gbos modellt.

(#194408) megema


megema
őstag

Köszi a válaszokat! Szolgáltató most nem játszik. Majd keresek valami korrekt boltot, aprót hó elején, ahol nem olyan vészes az ára. A Black Fridayről lecsúsztam így hó végén... Csak jobban szeretem APR-ből/szolgáltatótól venni, 400-ért viszont nem éri meg szerintem. Olyan 320-350 még talán reális lenne.

Másik modell sem játszik. Az Xr i8 után nem nagy szám. Az X pedig első széria, nem szívesen vennék. Az "s" modellekkel is bőven elég garis gondom van. :D

(#194409) hemaka: Ja, nem is a hivatalos helyekre gondoltam BF alatt. :D 220voltnál 340, Styleboltnál 350.

[ Szerkesztve ]

(#194409) hemaka válasza megema (#194408) üzenetére


hemaka
nagyúr

Amugy se volt ott semmi, csak a lehuzas. Az elobb jartam az iStyle oldalan es az SE-t 110-ert adjak BF akcioban, rohej. :DDD

(#194410) Gergőke88 válasza hemaka (#194409) üzenetére


Gergőke88
addikt

Xr egezs jó árban ment az Euronicsban és az MMben.

(#194411) Gergőke88 válasza megema (#194408) üzenetére


Gergőke88
addikt

I8 után az xr igenis nagy szám szerintem. Jelentősen nagyobb, jobb kamera, portré mód, faceid.

(#194412) btudos válasza Gergőke88 (#194411) üzenetére


btudos
veterán

A méretnövekedés sokaknál inkább hátrány.

Nekem tudásra megfelelne, és a nagyobb kijelzőkeret se zavarna, de akkora lett a telefon, hogy i7-ről nem tudok váltani, pedig a jobb akksi, a kamera és a FaceID is tetszene.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#194413) hemaka válasza Gergőke88 (#194410) üzenetére


hemaka
nagyúr

280k az tenyleg egesz jo ar erte, foleg hogy megkapod a 2. evet is szavatossagban.

(#194414) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Screenrecordra van valami limit, hogy hány percet lehet felvenni egyszerre? Vagy amíg bírja a tárhely?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#194415) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Itt az összes új telefon bazi nagy és aki mint én napközben 70%-ban a zsebben hordja nem kell mert nem fér el és ha elfér akkor idegesít a zsebemben.

(#194416) norbertoth


norbertoth
senior tag

A News-t nem lehet valahogyan használni itthon is valamilyen trükkel letölteni és pl híroldalt megadni neki?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#194417) lugosi válasza hemaka (#194398) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi ezt láttam már, meg még pár tesztet, csak kíváncsi voltam hogy hátha van konkrét tapasztalatotok.

(#194418) lugosi válasza Aaron14 (#194394) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Első hallásra rögtön ismerős a dolog, itt is olvastam róla a ph-n, valamelyik topikban.

Ha csalás, akkor úgy történik, hogy küld neked egy szkennelt, vagy egyéb bizonylatot, hogy elutalta a számlaszámodra a pénzt (természetesen még nem érkezett meg), és kéri, hogy legyél szíves postázni a telefont, mert mindjárt itt van a fia szülinapja, és bizonyíték az utalásról szóló bizonylat, ami ha csalás, akkor nem valódi. Ha ez a helyzet és elküldöd a telefont, akkor bottal ütheted a nyomát.

Írd meg neki, hogy utaljon előre (teljes összeget, szállítással), és ha jóváírták a számládon, akkor küldöd, de előbb semmiképpen sem. (Privát vélemény, de ilyen nyakatekert eladásba én így sem mennék bele, elkel az helyben is, és egy kicsit körmönfont nekem, hogy Angliából miért vesz valaki ajándékot Csehországba Magyarországról, de mindegy.)

Kíváncsi vagyok rá, hogy mit ír, majd szólj, hogy utal-e előre, és csak bizonylat jön, vagy pénz is.

(#194419) atees válasza btudos (#194412) üzenetére


atees
őstag

i7-ről váltottam XR-re. Nagyon jó döntés volt, tök jó a nagy kijelző és a face id. Gyors a telefon és végre egy napot kibír töltés nélkül. i7-et napi 2szer töltöttem. Ez az első iphone, aminél a mozgáscsökkentést nem kapcsoltam be :C :C

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#194420) Noxy válasza lugosi (#194418) üzenetére


Noxy
veterán

Egy 14 èves gyerek is különbséget tud tenni a b.számlára utalt pénz, meg egy szkennelt befiz.. bizonylat között.
Aki meg egy scennelt képet pénznek gondol, és elküldi az árut, az meg is érdemli hogy átb..k. Ennyi.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#194421) HarleyCustom válasza lugosi (#194418) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De ez alap! Ki a tököm küldi úgy el a cuccot,hogy még a pénz nincs a számlán?:Y. Na az tényleg megérdemli a sorsát,ha átverik.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#194422) Noxy válasza HarleyCustom (#194421) üzenetére


Noxy
veterán

Csak az, akinek NINCS b.számlája. :))

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#194423) Aaron14 válasza HarleyCustom (#194421) üzenetére


Aaron14
őstag

Nem kuldom el ugy, hogy nem kapom meg a penzt. Ez egyertelmu. Csak azert kerdeztem, tud-e valaki valamifele csalasrol, mert akkor nem kuldozgetek neki kepet es adatokat, felesleges energiat beleolve.

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#194424) Noxy válasza Aaron14 (#194423) üzenetére


Noxy
veterán

Mit írsz itt csalásról? Te küldtél pénzt és nem kaptad meg? Azt meg a lőtéri kutyát sem érdekli, hogy ki miért meg kinek akarja megvenni. Utalja a pénzt a számládra te meg elküldöd ha már a PÈNZ a SZÁMLÁDON van.
Ha nem akarsz időt meg energiát fektetni ebbe, akkor meg ne áruld.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#194425) M@te


M@te
senior tag

Sziasztok!
Ez a jelenség áll fenn nálam. Esetleg valami tipp, hogy miért és hogy javítsam meg?
Minden bankkártya adat helyes és a havi icloud díjat vonja is. Mást nem próbáltam vásárolni, mert most nem szeretnék. Köszönöm!

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#194426) Csabee.


Csabee.
nagyúr

iPhone 8 -on mitől lehet az a hiba, hogy eltűnt a beállításokból a Touch ID és jelkód opció?

Üdv: Csabee.

(#194427) -secret- válasza Csabee. (#194426) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hard reset megvolt?

(#194428) Henka78


Henka78
csendes tag

Sziasztok,

a lightning csatlakozós earpods működik i5s-el? Vagy ehhez csak a jack-es használható?

előre is köszi

(#194429) -secret- válasza Henka78 (#194428) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A hangszóró része igen, a mikrofonjáról nem tudok nyilatkozni de szerintem az is megy.

(#194430) tboldi válasza Henka78 (#194428) üzenetére


tboldi
nagyúr

Próbálni nem próbáltam, de szerintem működnie kell.

[ Szerkesztve ]

(#194431) Henka78 válasza tboldi (#194430) üzenetére


Henka78
csendes tag

Köszönöm nektek. :R

(#194432) lugosi válasza Noxy (#194420) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Megértem, hogy neked ez a véleményed, ennek ellenére sajnos megtörtént, itt a ph-n is volt róla szó, ezért írtam a kollégának, hogy legyen óvatos.

(#194433) belovary


belovary
senior tag

Sziasztok!

Kis keresgélés után, és többszöri próbálkozás után, gondoltam inkább kérdezek itt, mert már unom, hogy sehová nem jutok. :)

Szóval volt egy iPhone 5S-em, ami kb 3 hónapja tönkrement. Jelenleg is darabokban van. :D
Nem vettem másikat, volt még más fajta készülék, azt használtam. Most egyelőre nem is fogok iPhone-t venni, mert igen rossz irányba mennek, és hiába 2008 eleje óta csak iPhone-m volt, ezek az új készülékek valahogy nem.

Na de a lényeg, hogy mivel most nincs készülékem, hogy lehetne a telefonszámokat megmenteni?
Röhej, de a gépem is kb ugyanakkor dobta be a kulcsot, így újra lett telepítve minden, az iTunes is.
Belépek az ID azonosítommal, és semmilyen biztonsági mentést nem tudok elérni.
Sem a beállításoknál, ahol az eszköz mentései lennének, az is tök üres...
Ezen kívül belépek a saját fiókomba, azt ott sem lehet mit tenni.

Szóval ezt cumiztam, vagy lehet valamit csinálni? Biztos hogy volt korábban biztonsái mentés, ez nem is kérdés. Gondolom ha vennék új iPhone-t és rádugnám erre az egyre csodálatosabb iTunesra akkor visszarakná, vagy fene tudja...

Előre is köszi, aki szakít időt arra, hogy kiokosítson. :DDD

(#194434) MasterMark válasza belovary (#194433) üzenetére


MasterMark
titán

Komolyan van még ma aki nem felhőben tartja ezeket? :F

Switch Tax

(#194435) belovary válasza MasterMark (#194434) üzenetére


belovary
senior tag

Rengetegen... ez nem meglepő abszolút.
De most nem erről van szó, ha ott lenne, nem írtam volna.

[ Szerkesztve ]

(#194436) MasterMark válasza belovary (#194435) üzenetére


MasterMark
titán

Nem is lehet csak a telefonon tartani szerintem. :F

Switch Tax

(#194437) kutga válasza belovary (#194433) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem cumiztad. Sajnos.

Szevizben nem próbáltad leszedetni róla az adatokat?

Let the Zone take me if I am.

(#194438) belovary válasza MasterMark (#194436) üzenetére


belovary
senior tag

Nem értem mire gondolsz.
Eddig ami volt készülékem, iTuneson keresztül szinkronizáltam amit kellett. Amikor új készüléket vettem, akkor puff rá, utolsó mentés, és máris rajta volt minden ugyanúgy. Tudom, más fajta készülékre ugye ez kuka, csak a telefonszámok kellenének nagyon. Most már hiába akarok felhőzni meg bármi, az iPhone vagy 4 darabban van, szóval ezt már hiába akarom dugni bárhová, max egy bizonyos helyre tudom... :DDD
Azt gondoltam, hogy ezek a mentések készülék nélkül is elérhetőek valahogy. De most is az iTunes-t babrálom, de úgy fest, hogy ez így kuka, így nem lehet visszanyerni a telószámokat.

Szerviz? Nem. A telefon tuti halott, mert vízben is volt egy ideig, szóval...
Azt hittem az Itunes tárolja, vagy ilyesmi. Mivel ha vennék egy újat most, és feltenném, tuti visszarakna minden ahogy régebben is szokta.

[ Szerkesztve ]

(#194439) MasterMark válasza belovary (#194438) üzenetére


MasterMark
titán

Lépj már be iCloud-ra, és a kontaktoknál nézd meg ott van-e.

Switch Tax

(#194440) belovary válasza MasterMark (#194439) üzenetére


belovary
senior tag

Bazzzzz...... ott van minden... Megy a sör neked! :DDD
Sosem léptem ide még be, el is felejtettem hogy van. Már csak ki kell tapogatnom hogy lehet ez lementeni, átvinni máshová.

Óriási köszi! :R :R :R :R

Én meg itt az iTunes-al baszakszok... :W

[ Szerkesztve ]

(#194441) Noxy válasza belovary (#194438) üzenetére


Noxy
veterán

Ha van a gépen iTunes mentésed, akkor az 3uTools programmal vissza tudod szedni, letudod menteni a dolgaidat.
Konkaktok, Képek, SMS-s. [kép]
Az iTunes-l ilyen esetben semmit nem tudsz csinálni.
Amúgy meg öntökön lövéssel ér fel az, hogy nem mented az iCloudba, vagy a googleba legalább a kontaktokat. Most baj esetén egy f.. droidos telon is ott lennének csont nélkül.
.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#194442) MasterMark válasza belovary (#194440) üzenetére


MasterMark
titán

Bal alul a fogaskeréknél lehet exportálni vCard-ba.

A sört meg behajtom. :DDD

Switch Tax

(#194443) belovary válasza MasterMark (#194442) üzenetére


belovary
senior tag

Igen! Már fent is van a másik készüléken! :C
Amúgy családba most került be egy iPhone 8-as, de nem tudok megbarátkozni vele.
Nekem a 3G volt a nagy szerelem, majd a 4-es verzió is hozta a feelinget... Az 5S után most gondolkoztam az SE verzión, de nem tudom van e értelme. Kár hogy nem adnak ki ilyen SE verziót továbbra is, csak frissítve.

(#194444) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Valaki cseréltette Bécsben vagy Grazban akkumulátort iPhone-ban? Ha igen, megoldható volt, hogy előre lebeszélte, hogy mikor viszi oda és akkor pár órán belül cserélik és nem kell otthagyni?

(#194445) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Egyszer itt olvastam van valami app amivel a Youtube-rol le lehet menteni szamokat a telefonra

(#194446) herdsman12 válasza Gsx-rr (#194445) üzenetére


herdsman12
őstag

PlayerXtreme, jobb alsó sarok célzókör.

(#194447) Gsx-rr válasza herdsman12 (#194446) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azonnal kilepett az alkslmazasbol ahogy le akartam tolteni egy szamot.

Olyan nincs ami playlist alapjan letolt mindent?

(#194448) herdsman12 válasza Gsx-rr (#194447) üzenetére


herdsman12
őstag

Valamit elcsesztek, ez régebben működött rendesen. Most nézem, hogy nálam valamiért Pro lett a verzió, de ott az alap is az App Store-ban, mindjárt lecserélem.
Visszaraktam a sima verziót, ez működik.
Nem találkoztam még listás letöltővel.

(#194449) Maxximus


Maxximus
őstag

Sziasztok. a touch Id hiba csak arra korlátozik, hogy nem tudok újlenyomattal belépni ,csak jelkóddal? Vagy van más funkciókra/mentés visszaállításra/bármire kihatással ?
i5s
Köszi

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#194450) -secret- válasza Maxximus (#194449) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nincs. Ha nincs Touch ID akkor marad a jelszó/jelkód.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.