Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#194351) nederlanden


nederlanden
senior tag

Sziasztok.Valtott mar valaki i8pluss-rol xs vagy xsmaxra?Hosszabb hasznalat utan vissza lehet szokni az Xs kisebb kijelzojehez??nincs hianyerzet a pluss utan,?meger annyit a kenyelmesebb hasznalatert/hurcolasaert a kisebb teljes merete miatt?ill.,xsmax-nak a kijelzoje elvezhetobb meretben/latvanyban az i8plussnal annyival,hogy megerje valtani??koszi

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#194352) MasterMark válasza Dzsuri89 (#194341) üzenetére


MasterMark
titán

Valószínűleg vagy valami zavarja a vételt, vagy túl messze van a telefon.

Switch Tax

(#194353) Dzsuri89 válasza MasterMark (#194352) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Zsebembe van a telefon mikor utcán közlekedek vagy éppen nyomogatom. A távolságot kizárnám mindenképp.

(#194354) tboldi válasza nederlanden (#194351) üzenetére


tboldi
nagyúr

Annak ellenére, hogy hosszabb a kijelző (ezáltal az átmérő is nagyobb), a hasznos terület kb. ugyanakkora a XS Maxnál, mint a 8 Plus-nál. Vannak appok ugyan, amik kihasználják az extra területet, de sok helyen meg nagy üres sávok vannak (pl. a billentyűzet alatt). A XS meg nyilván kisebb, én emiatt nem vennék 8 Plus után.

(#194355) hemaka válasza nederlanden (#194351) üzenetére


hemaka
nagyúr

Siman meg lehet szokni. Foleg, ha mar unod a peklapat mobil, akkor meg muszaj is lesz.

(#194356) M@te


M@te
senior tag

Erre esetleg valaki? :F :R

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#194357) szarka996 válasza Dzsuri89 (#194341) üzenetére


szarka996
tag

Azt biztosan tudom mondani, hogy szinte még szerencsésnek mondhatod magad, mert én előző év novemberében vettem egy Beats X-et, és az elmult egy évben 4x kellett cseréltetnem mindig más hibával.
Nem tudom, hogy csak a fehér amit én vettem, vagy az összes ilyen selejtes.

(#194358) Julot válasza HarleyCustom (#194339) üzenetére


Julot
aktív tag

Többen ajánlottátok, hogy i7.-től felfele vegyek telefont. Megkérdezhetem miért? Ahogy írtam, nem státusz szimbólumként akarom használni, az alapvető cél az Android száműzése lenne, egy megbízható, stabil telefon. Nem tudok, és nem is akarok többet kiadni 100k.-nál egy telefonért, és sok helyen azt olvastam, hogy a i6s és a i7 között nincs sok különbség. Nem tudom ez mennyire igaz, bár a jack csatlakozó hiánya nekem mindenképpen fájna...

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#194359) mr.tamasbiro válasza Julot (#194358) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Szerintem 6S teljesen jó android után.

(#194360) Tibee86 válasza Julot (#194358) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha a 6s topikból tájékozódsz, akkor valóban semmi különbség a két telefon között, csak az ára. :DD

-secret-: Soha nem értem nálatok ezt a dolgot.... Az egyik egy új, míg a másikat jó esetben használtan fogsz ki annyiért. Rengeteg ember nem akarja más levetett telefonját használni, nem opció neki a használt. Ezt el kéne fogadni és úgy tanácsot adni. Mondjuk a kollégánál pont nem tudom, hogy ez-e a helyzet, de rengetegszer előjön és mindig érveltek, hogy annyiért már használt ez meg az is kijön...

[ Szerkesztve ]

(#194361) -secret- válasza mr.tamasbiro (#194359) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De ha 100-ért már hetest is kap akkor miért ne venné a jobbat/újabbat?

(#194362) Noxy válasza Julot (#194358) üzenetére


Noxy
veterán

Megkérdezhetem miért?

Mert a kibicnek semmi sem drága. :N
Meg annak sem aki fél milláárt vesz X-t, oszt az a legnagyobb problémája hogy 14 óra múlva nem látja az aksi használatot. Azért fizet ennyit, hogy egy f.s aksit nézegessen 0 napos telefonban. :W
Nyugodtan meg veheted a SE-t meg a 6S-t is.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#194363) Dzsuri89 válasza szarka996 (#194357) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Neked milyen hibái jöttek ki?

(#194364) #77646080 válasza -secret- (#194361) üzenetére


#77646080
törölt tag

Itt a vízválasztó az a tény, hogy az egyik (pl. a 6S) egy újonnan vásárolt, érdemi jotallassal bíró eszköz, szemben a másikkal (7), ami használt és nincs hozzá jótállás. Értem, hogy miért preferálod a hetest, viszont kérlek, fogadd el: vagyunk, akik számára nem opció egy használt eszköz megvásárlása. :)

(#194365) -secret- válasza #77646080 (#194364) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+Tibi:

:R

[ Szerkesztve ]

(#194366) danilla


danilla
őstag

Sziasztok!
XR tulajokat kerdeznem. A portre mod csak embereknel mukodik, targyaknal, allatoknal elvileg nem.
Ennek ellenere nalam a macskanal mukodik, pedig nagyon nem emberszeru :)
Masnal mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#194367) Keni21 válasza danilla (#194366) üzenetére


Keni21
tag

Szép cica😉 Egyébként én kutyán próbáltam és nem ment. Van rá app a storeban Focus a neve.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#194368) galaxys80 válasza -secret- (#194361) üzenetére


galaxys80
veterán

Kap új 7-et 100.000-ért?
Mert mint írta a kolléga nem mindenkinek opció a használt telefon.

(#194369) Norbi. válasza galaxys80 (#194368) üzenetére


Norbi.
őstag

Gariba cserelt 7-et akar kaphat is 110-120 ert, ha az belefer meg a keretbe.

(#194370) -secret- válasza galaxys80 (#194368) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Túltárgyaltuk már.

(#194371) norbertoth


norbertoth
senior tag

Van olyan akinek i8 plus van a birotkában és ledobálja a wifit mindennap?! 12.1-et használok, nagyon bosszantó, mindig azt látom hogy mobilhálózaton van és nem wifin, pedig minden más eszközön jó a wifi. Amikor rákapcsolódnék meg azt írja hogy helytelen jelszó, utánna meg megint beírom és már jó. Ez telefon bug lenne?!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#194372) MasterMark válasza norbertoth (#194371) üzenetére


MasterMark
titán

Nem hiszem hogy bug.

Egyszerre van rejtett SSID, és MAC cím szűrés?

Switch Tax

(#194373) norbertoth


norbertoth
senior tag

Szerintem nincs, upc-s modem én azt sosem állítgattam.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#194374) _adaml21_ válasza Julot (#194358) üzenetére


_adaml21_
őstag

Nem abban jobb az i7, hogy státuszszimbólumként jobban funkcionál... egyszerűen az i7 egy jelentős előrelépés a 6s hez képest minden téren, illetve 1 évvel tovább lesz támogatott, és minimális felárral tudsz vásárolni -> egyértelműen, gondolkodás nélkül én is inkább a 7et ajánlanám, de te tudod.

A véleményünkre voltál kíváncsi, hogy megéri-e - többünknek az a véleménye, hogy nem, ha egyszer minimális felárral lehet egy újabb generációt választani. Ha önvisszaigazolásért jöttél egy már eldöntött kérdésben, akkor meg felesleges folytatni, objektíve nézve a 6s sem egy rossz telefon.

(#194375) HarleyCustom válasza Julot (#194358) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor vegyél 6s-t 100 ezerért.:U

Te kérdezted,megéri-e...
Én mondom,hogy nem. Ennyi. De ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#194376) spawn21 válasza Julot (#194358) üzenetére


spawn21
veterán

Mivel nem értesz hozzá, mi elmondtuk amit tudnod kell.
Ha neked az nem elég , akkor nem értem minek kérdeztél.
A 7 fejlettebb mindenben, ha egy jó felhasználó élményre vágysz és “száműzni” akarod a droidot....
Ha azt gondolod, hogy a 7 státusz szimbólum , akkor miért veszel egyáltalán almát?
Azt veszel amit akarsz, de ha ilyen buta vagy, ne is kérdezz inkább

iPhone 13p

(#194377) markknight


markknight
veterán

Mi lett azzal, hogy július után nem lehet updatet rakni AppStoreba annak az appnak ami nem támogatja az iPhone X méreteit? Egy raklap ilyen trágya app van, olyanok is amelyet 1-2 hete frissítettek. Vagy az Applenek már ez is mindegy csak a pénz legyen belõle?

(#194378) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
iPhone 8-hoz mindegy milyen qi töltőt veszek? Jó a fast charge kompatibilis is, max nem használja ki de nem okoz gondot?

(#194379) Julot válasza spawn21 (#194376) üzenetére


Julot
aktív tag

Köszönöm a válaszaitokat!
Tény, hogy nem értek az iPhone-okhoz, mivel soha nem volt még. De elnézést kérek, ha tudni szeretném a válaszaitok miértjét. Érdekelnek az érvek, a miértek, hogy helyes döntést hozzak. Nem hinném, hogy a tapasztalatlanság egy témában azt jelentené, hogy buta lennék! Azt hiszem ez a fórum azért van, hogy kérdezzünk, segítsük egymást.
Sokan tekintik az almát státusz szimbólumnak, típustól függetlenül. Nos engem ez a része egyáltalán nem érdekel! Nem azért akarok váltani, hogy a "csóró csávó végre villantson az Iphonejával". Régóta próbálkoztam droiddal, de mára elég lett, feladtam. Noha soha nem tetszett - volt egy pár éves kitérőm Nokiás Windows phoneok között is, az még katasztrofálisabb volt - így kényszerűségből visszatértem a droidhoz, remélve a frissebb rendszer(ek) levetkőzték a droid hülyeségeit - nem így lett. Most jött ez a lehetőség, hogy volt 100k.-ért a 6s, és ez megadta azt a lökést, hogy teljesen új vizekre evezzek, és ESETLEG kipróbáljam. Mindig is vonzott az iPhone-ok minőségi kialakítása, ugyanakkor mindig is idegenkedtem a zártságától - ezeddig az a véleményem, hogy alapvetően az USA társadalmának ízlésének/tudásának/logikájának megfelelően lettek tervezve az Apple termékék, az európai embereknek kicsit idegen - és lehet, hogy EZ butaság. Majd ha meglesz a készülékem nekem is, lehet, hogy cáfolja ezt az elméletem. De addig próbálok tájékozódni, és honnan máshonnan mint a legtöbb felhasználót felsorakoztató Prohardver/Mobilarena termékspecifikus topikából?! Amúgy azt még nem írtam le, hogy mindenképpen új készüléket szeretnék, így a használt i7 kilőve. De ha megtennétek, hogy ha tudtok i7.-et újonnan kicsivel többért mint 100k megbízható boltból, akkor belinkelnétek azt? Én már végignéztem a netet, árukeresőtől az azon kívül lévő boltokig, nos a legolcsóbb i7 jelenleg - olyan boltból, amiben van bizalmam is - a notebook.hu-n 150k... De lehet, hogy ti tudok máshol kevesebbért, ami az én figyelmem elkerülte!
Persze lehet azt is mondani, hogy "az olcsójános mit akar iPhonet venni, ha nincs pénze maradjon a droidnál!" Ezt is elfogadom, persze nem ilyen stílusban! Mint ahogy egy kicsit rossz szájízzel olvastam azt is, hogy "Azt veszel amit akarsz, de ha ilyen buta vagy, ne is kérdezz inkább" Mert nekem nem ezekre van szükségem, hanem egy kis objektív támogatásra a témában!

Köszönöm a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#194380) kleinguru válasza Julot (#194379) üzenetére


kleinguru
addikt

Edigitalban lesz 1 év garid és 1 év szavatosságod (ha nem cégre veszed), ráadásul ha cserélik a készüléked (az első évben) újraindul a garanciád.

i7 esetén csak a hivatalos helyen vásárlással fog ez így működni (a notebook.hu nem az).
Ha mindenképp új kell, akkor vedd meg bátran a 6S-t.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#194381) Julot válasza kleinguru (#194380) üzenetére


Julot
aktív tag

Nagyon köszönöm az építő hozzászólásod, sokat segítettél!
Egy kérdést viszont szült bennem a válaszod, amiről szintén nem tudok sokat:

Azt meg tudnád mondani, hogy ha az Edigitalban venném meg a 6s.-t és egyéni vállalkozásra ( névre ) számlát kérek, akkor hogy alakul az 1 év szavatosság? Gondolom ebben az esetben céges vásárlásnak minősül, és nincs +1 év szavatosság. Bár gondolkodom hogy veszek rá 2 év garancia kiterjesztést biztosítással, akkor az megoldja ezt a kérdést, de még ezt sem döntöttem el. Kérdés hogy éri meg e legjobban?

[ Szerkesztve ]

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#194382) Peetey91 válasza Julot (#194381) üzenetére


Peetey91
senior tag

Csak magánszemélynek van plusz 1 év.

(#194383) sethi válasza Julot (#194379) üzenetére


sethi
senior tag

[link]
Ez egy elég jó összehasonlítás. A mindennapokban amit észreveszel a 7 sokkal jobb ujlenyomat olvasója, a szebb kijelző és a jack hiánya. Gyorsabb frissebb és tovább támogatott a 7. A 6s is még egy pár évig támogatott fog maradni de az idő múlásával érezhetőek lesznek a hardware korlátai. Picit spórolj hozzá és szerintem 7-et vegyél. Bárhol veszed az egy év világgarancia élni fog, de ha hivatalos viszonteladónál magánszemélyként akkor kapod az egy év szavatosságot is

[ Szerkesztve ]

(#194384) aujjobba válasza Dzsuri89 (#194341) üzenetére


aujjobba
addikt

Nekem villamos felsővezeték közelében akadozik az airpods, leszakad az egyik oldal, stb.
Villamos sín közelében, vasútállomás, hév közelében.

(#194385) Dzsuri89 válasza aujjobba (#194384) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Akkor beigazolódott a gyanúm, vissazemlékezve én is villamoson vagy a megállókban tapasztaltam ezt.
Valami begerjeszti, ezzel nem tudunk mitévők lenni szerintem.

Köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#194386) Chuck Norris válasza sethi (#194383) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Én is most veszem az első almás telefonomat ezért engem is érdekel ez a kérdés. Egy olyan telefont szeretnék ami stabilan működik, el tudom olvasni a mailjeimat, kicsit tudok netezni, megnézni a youtubot, zenét hallgatni és fényképezni közepes minőségben. Nem árt ha van benne egy stabil GPS is.

A WP-nek teljesen vége pedig azt nagyon szerettem, az androiddal meg már annyiszor megszívtam, hogy többet nem vagyok hajlandó kísérletezni velük, egyikkel sem. Azért gondoltam az almásra mert idáig nekem mindenki azt mondta, hogy bekapcsolom és működik, nem patkolással kell kezdeni.

Nagyjából 2-3 évnél nem tervezem, hogy tovább használjam, már ha egyáltalán kibírja a szavatosság végéig az már jó, idáig még egy okos telefonom sem érte meg a 3 éves kort aktív használatban.

A picit több a 7 az egy másfélszeres szorzót jelent a 6s árához képest, na most ezért elolvastam a cikket, csak a teljesen szubjektív véleményem írom, egyik telefont sem használtam még soha:

-Doboz nagyjából ua. leszámítva pár csíkot.
-7-esben a kijelző még az S7 szintjén sincs, ami ugye több mint két éves modell. Ha ez kicsit is számítana nem vennék almásat.
-7-ben GG5 üveg van, ettől függetlenül erre is kell fólia meg tok és még azzal is biztos betörik egy közepes ütéstől, szerintem direkt ilyenre tervezik mindegyik telefont.
-A9 vs A10 erről nem írnak semmit, hogy mit jelent a gyakorlatban, gondolom kicsivel több MHz.
-7-es alapból több memóriával jön ki, de még 32GB is vicc, meg a 6S-ből is 32-est vennék.
-Jobb kamera szenzor és vaku.
-SW ugyan az.
-Két órával több üzemidő.
-Újlenyomat olvasó, nálam 0 prioritás ha nem lenne az se számítana.
-Jack csak akkor hiányozna ha lemerül a bluetooth fülesem.
-A támogatás dolgot meg egyáltalán nem értem, ha már nem támogatott akkor utána nem lehet majd telefonálni meg internetezni vele, lekapcsolják a gmail-t vagy egyáltalán nem is lehet bekapcsolni a telefont, vagy mi fog történni? Kiadnak egy olyan frissítést, ami megvizsgálja, hogy ha ez egy 6s akkor a programok ne induljanak el vagy csak lassabban?

Összefoglalva egy érv sem volt a számomra ami miatt a 7-et kellene megvegyem...

(#194387) mr.tamasbiro válasza Chuck Norris (#194386) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Teljesen jól mondod.
6s és kész.

(#194388) #33253120


#33253120
törölt tag

Üdv. Távsegítségnyújtás kellene egy ismerősnek, de soha nem volt még a kezemben iPhone.
Beszerzett egy Jabra25 elite headsetet, és az alábbi kép alapján nem sikerül párosítani.

Mit hagyunk ki? Nincs esetleg valami láthatósági beállítás, vagy valami?

(#194389) lugosi válasza Julot (#194379) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Heló!

Nekem van 6s Plus-om, gyorsaságra és egyebekre megegyezik a kisebb modellel azokban a témákban, amit te írtál.

Szerintem teljesen jó telefon a mai napig (van újabb iphoneom is, de ezt megtartottam másodtelefonnak). Nem igazán érzem belassultnak vagy használhatatlannak. Tény, hogy valamivel lassabban nyit meg dolgokat mint a legújabb generáció, de szerintem bőven használható jelenleg. Ha hihetünk a feltételezéseknek, akkor még a jövő évi ios-t is megkapja.

Szerintem összességében rendben van a 6s generáció, az enyém, mivel 3 éve használom, az akkuját tekintve már nem túl jó. Persze, ha választani kéne, én is azt mondanám, hogy én (hangsúlyozom, én) rátenném azt a kis különbözetet hogy újabb legyen, de ezt a magam részéről nem úgy értelmezném, mintha a 7 alatt meghúznám a használhatóság határát, hanem csak úgy érzem, hogy valamivel többet fizetek, valamivel többet kapok.

De ha árban a 6s fér bele és iphone-t szeretnék venni, én megvenném a 6s-t.

(#194390) hemaka válasza Peetey91 (#194378) üzenetére


hemaka
nagyúr

Teljesen mindegy, csak Qi szabvanyu legyen.

T_chris
Ha nincs a telefonban valami extra wifi jelszo, amit nem lehet ujra megszerezni, akkor:
settings - general - reset - reset network settings
Utana probaljatok ujra.

[ Szerkesztve ]

(#194391) lugosi válasza #33253120 (#194388) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha meg van nyitva iosban a bluetooth beállítások, akkor elvileg látnia kellene. Esetleg, ha az a helyzet, hogy már korábban volt párosítva ugyanazzal a telefonnal és most csak újra kellene párosítani, akkor még mielőtt a fülest bekapcsolnátok, lépj be a bluetooth beállításokba, és rákattintva a korábban párosított eszközre válaszd azt, hogy "felejtse el" a korábbi párosítást.

(#194392) Tibee86 válasza Chuck Norris (#194386) üzenetére


Tibee86
veterán

-ip67
-taptic engine
-sztereó hangszóró
A hetesben jobb kijelző van, mint a 6S-ben, szóval a te mércéd alapján még az S6 szintjét se üti meg a 6S kijelzője akkor.
A másfélszeres szorzó csak addig igaz, amíg akcióban kiszórják a viszonteladók a készleteiket. Egyébként ~27 ezer forint a különbség a két készülék között gsm boltokban.

(#194393) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

HEIF és JPG között valaki csinált komolyabb valós tesztet? Általában igyekszem azt gondolni magamról, hogy adok a fotózásra, de most meg se néztem a beállítások és végigfotóztam egy utazást heif-ben, és utólag tudni szeretném, hogy elrontottam-e valamit vagy jó az úgy? :DDD

(#194394) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

A telefonom eladasra kerul es kaptam e-mailt egy kulfoldi holgytol, hogy UK-ban el es a Csehorszagban elo fianak akarja megvenni a telefont szuletesnapja alkalmabol. O utal en meg kuldjem a telefont. Engem ez emlekeztet egy evekkel ezelotti csalasra, amikor a MacBook-omat akartam eladni es hasonlo szoveggel kerestek meg. Cikkek is voltak rola.

Esetleg hallott mostanaban valaki ilyen csalasrol?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#194395) tboldi válasza Peetey91 (#194378) üzenetére


tboldi
nagyúr

Teljesen mindegy, szó szerint bármilyet használhatsz, ami Qi szabványú.

(#194396) HarleyCustom válasza Aaron14 (#194394) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ha előre elutalja,akkor nincs csalás szerintem.
Ha meg nem,akkor meg még jó hogy nem küldöd előre a telót:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#194397) HarleyCustom válasza Chuck Norris (#194386) üzenetére


HarleyCustom
veterán

i7- től felfelé választanék,ha most vennék újra.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#194398) hemaka válasza lugosi (#194393) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#194399) Chuck Norris válasza Tibee86 (#194392) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Az IP67 az tényleg egy + a 7 mellett. Megnéztem ezt a tudományos tesztet[link] miszerint a 6s is kibírja 18 percig a dunsztosüvegben, berakom a táskámba kicsit elázik ez alapján nem lesz semmi baja, még ha beleejtem a rötyibe és nem törik el egyből, valószínűleg akkor sem.

A kijelző is szinte teljesen mindegy a számomra, nem HD filmet akarok nézni rajta arra van TV-m, egy email-t vagy egy weboldalt csak el tudok olvasni a régebbi típuson is.

A hangszórót legfeljebb arra használnám, hogy kihangosítsam a hívást, ez talán működik a 6s-en is.

Csak viszonteladónál venném mert ott van hozzá jótállás, a gsm bolti árakkal azért is nem hasonlítgattam.

[ Szerkesztve ]

(#194400) #33253120 válasza lugosi (#194391) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ilyen nem volt. A Hemaka féle megoldást meg majd leghamarabb délután lehet meglépni.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.