Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193401) Mr.Silkó válasza hemaka (#193386) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönöm szépen! :R

Sajnos akkor ez nekem nem megoldás, mivel nem csak zeneszámokról lenne szó, hanem komplett playlistekről.

[ Szerkesztve ]

(#193402) Mr.Silkó válasza marsu. (#193398) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönöm neked is! :R

(#193403) hemaka válasza Mr.Silkó (#193401) üzenetére


hemaka
nagyúr

Gondolom valamilyen nyakatekert modon meg lehet csinalni azt is, hatha kozben befut valaki, aki tudja is, hogyan.

(#193404) domojko válasza Downsampling (#193390) üzenetére


domojko
senior tag

Gyári lejátszóban a play list szerkesztésével, tetszőleges sorrendbe tudod rakni a zeneszámokat.

(#193405) Downsampling válasza domojko (#193404) üzenetére


Downsampling
senior tag

Nyilván. Csak azt nem értem, hogy ha felöltök több albumot, akkor a telefonon miért nem az albumon található sorrend az alap. Több albumnál ez a tili-tologatás elég fárasztó, idegesítő. És mindenképpen kell egy playlist. Ezt meg azért kerültem eddig, mert az asztali médiajátszóm nem tud ezzel mit kezdeni, így a NAS-omon annak megfelelően vannak tárolva a zenéim.
Nálam a megoldás az lett, hogy rászoktam a Tidal-ra, csak ott meg az a gáz, hogy ha le is töltöm a nekem fontos albumokat (tehát offline akarom hallgatni), akkor is kér internetet, hogy lecsekkolja, jogosult vagyok-e hallgatni azokat. Ha csak 2G vagy 3G áll rendelkezésre, sokszor nem sikerül ez csekkolás és bizony Németország (ahol elég sokat vagyok) a legrosszabb 4G lefedettségből...

(#193406) herdsman12 válasza Downsampling (#193390) üzenetére


herdsman12
őstag

A komplet album másolás, jobb audió beállítások, stb miatt a VOX lejátszót és a 3uTools-t használom. Nem kell playlist, se borítókép, ügyesen leszedi a netről és eredeti sorrenben nyomja a zenét.

Itt az eredeti traclist.

Szerk: Közbe megnéztem és látom, hogy az összes albumomban sorszámozva vannak a számok, fenti lemez A1, A2, B1, stb, így sorrend kérdésben most bizonytalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#193407) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!
iOS 12-re való frissítés után wifin lassan tölti le az Appstore-ból a frissítéseket. Mitől lehet?
A weblapok gyorsan töltődnek be.

(#193408) Serpiko válasza timelord1987 (#193407) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt megfigyeltem én is mondjuk nálam néha lassú néha rendben megy a letöltés. Szerintem mennire terhelt a rendszer az is számíthat.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#193409) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ha csinalok a gepen egy biztonsagi mentest es utana azt rakom vissza egy masik telefonra akkor a Viber ,Whatsapp beallitasok es a telefonszam amivel regisztralva van is megmarad. Vagy ujra kell a szamot regisztralni ezeknel az alkalmazasoknal?

(#193410) Mr.Silkó válasza hemaka (#193403) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Bízom benne. :K

(#193411) timelord1987 válasza Serpiko (#193408) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen!
Az az érdekes, hogy mobilneten jól tölti az app frissítést.
iOS 12.1-es frissítés is elég lassan jött le.
Neked az iOS 12.1 frissítésnél újraindult a telefon? Nekem most nem, csak azt írta ki, hogy telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#193412) Rage47 válasza hemaka (#193397) üzenetére


Rage47
veterán

nálam már új UI van

(#193413) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Hivatalos Apple szervízben cseréltetett már valaki a garancia lejárta után akkumulátort? Milyen összegre kéne számítani munkadíjjal együtt? Akksiból nem szívesen használnék nem eredetit. (iPhone 7)

[ Szerkesztve ]

(#193414) Danny365 válasza Peetey91 (#193413) üzenetére


Danny365
őstag

Idén még akciosan cserelik az akksikat, tizezer forint, ha jol elmekszem.

[ Szerkesztve ]

(#193415) hemaka válasza Rage47 (#193412) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor lehet annak az eloszele ez a nyomi bug.

(#193416) leslieke válasza Peetey91 (#193413) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Év végéig 10k lesz a csere.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#193417) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Érdemes még új X-et venni? Vagy inkább már Xs...
Nincsenek extra igények, jó fotók, stabil egy napos üzemidő ami kell. Sokat olvasok a telefonon, azt nem tudom, h kijelző minőségben mekkora a kulonbseg.
Az nem igazan zavar, h bezárogat egy-egy háttérben futó appot a 3GB memória miatt.
Árban van kb 70-100k különbség, a kérdés hogy megeri-e ezt az Xs.
Max fél évig lesz meg...

(#193418) -secret- válasza gilfoyle (#193417) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért ne lenne érdemes? Én sem tudom eldönteni, hogy mi legyen de Xs-re már sajnálom... :U

(#193419) tboldi válasza gilfoyle (#193417) üzenetére


tboldi
nagyúr

A XS érezhetően jobb fotókat lő a tesztek alapján, de ha csak fél évre vennéd, akkor szerintem nem érdemes 70-100k-rel többet kiadni érte, annyival nem jobb. Inkább a X-et választanám, azon kevesebbet is buksz. A kijelző meg pontosan ugyanaz a kettőben, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#193420) #35852032 válasza gilfoyle (#193417) üzenetére


#35852032
törölt tag

"azt nem tudom, h kijelző minőségben mekkora a kulonbseg"

Semmi. Fél évre (sőt!) az X teljesen jó.

(#193421) P41N válasza CharlieDrop (#193371) üzenetére


P41N
senior tag

Igazából semmi különleges. FaceTime-on belül végeztek pár simítást, javítottak pár hibát ami a Wifi-t és a Hálózatot érintette és akkumulátor "vezérlést" kapott az iPhone 8/8 Plus/X. Ja meg megint van egy Bypass amivel meg lehet nézni a névjegyeket zárolt telefonon.

(#193422) CharlieDrop válasza P41N (#193421) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#193423) ilyennincs


ilyennincs
tag

Sziasztok,

Ezt mi okozza, illetve mi a teendő?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#193424) hemaka válasza ilyennincs (#193423) üzenetére


hemaka
nagyúr

Restart, majd ujra probalkozni.
Ha vegkep nem akarja, iTunes.

[ Szerkesztve ]

(#193425) univerzita válasza ilyennincs (#193423) üzenetére


univerzita
addikt

Próbáld meg néhány nap múlva,vagy iTunes -on keresztül.

(#193426) HarleyCustom válasza gilfoyle (#193417) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Persze hogy érdemes.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193427) dud998


dud998
őstag

Kint van a publikus 12.1.1 béta.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#193428) Fr3eWar válasza Gsx-rr (#193409) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Mikor először indítod restore után, akkor kérni fogja hogy add meg a számod, meg elküldi a visszaigazolókódos sms-t.

(#193429) Downsampling válasza herdsman12 (#193406) üzenetére


Downsampling
senior tag

Hát ez az! Nagyon sok lejátszót kipróbáltam már (ezt a VOX-ot mondjuk még nem), és én is 3U-t használok. Nálam egy album mindenképpen az EZ CD Audio Konverterrel kerül a NAS-ra, így az albumhoz tartozó összes infó is FLAC-ben lesz (a sorszám is). Ezek után nem értem, hogy ha egy számnak mondjuk ez a címe: "01. Nekem ez így nem jó", az miért kerül hátrébb, mint mondjuk a "02. Az első track nem ez"? Tényleg nem értem... De megnézem majd ezt a VOX-ot...
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#193430) deethz_


deethz_
újonc

Sziasztok, elolvastam az osszefoglalot es nem lattam ehhez kapcsolodo valaszt.

Baratnom szeretne vasarolni egy iPhone 8-at, de nem tudjuk hogy milyen boltbol vegyuk, szeretnenk minel olcsobban.

En androidos vagyok, igy nem tudom hogy a gyartoi apple garancia mit takar, tegyuk fel hogy megszunik a bolt par honap mulva miutan megveszi (nem ez lenne az elso eset a vilagon)

A garancia akkor is hasznalhato lesz, vagy a bolton keresztul kell "aktivalni"?

Valamint azt szeretnem meg megkerdezni, hogyha egy boltnal arukereson nincs odairva hogy van gyartoi garancia, akkor arra nincs is, vagy csak nem irjak oda mert ez egyertelmu hogy mindegyikhez jar 1 ev?

(https://www.1mobil.hu/10310 szoval peldaul ezt megvehetne, es ha megszunik a bolt akkor is lenne rajta 1 ev garancia?)

Koszonom a valaszokat!

(#193431) szucmom


szucmom
újonc

Sziasztok!

Iphone 8 vásárlás előtt vagyok és minél olcsóbbat keresek, nem rendeltem még weboldalról telefont de most ezt tervezem. Arra lennék kíváncsi hogy megéri-e random weboldalról ( pl, 1mobil.hu vagy Mx Store) rendelni illetve ha esetleg megszűnik az online bolt akkor él-e a gyártói garancia?

Köszönöm a válaszokat, előre is

(#193432) hemaka válasza deethz_ (#193430) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mindegy honnan veszed, csak ne legyen lopott, tiltott, szoval a nagyon alja boltokat erdemes elkerulni.
Az 1 ev garanciat pedig a hivatalos apple szervizek valamelyikeben tudod igenybe venni, a gsmboltnak semmi koze hozza kvazi.

(#193433) deethz_ válasza hemaka (#193432) üzenetére


deethz_
újonc

Koszonom a valaszt, es a garanciara visszaterve, ha egy bolt nem emeli ki hogy van 1 ev, az nem jelenti azt hogy nincs, ugye?

Mert akkor meg is rendelnenk 1mobilrol.

(bocsanat a dupla hszert)

(#193434) hemaka válasza deethz_ (#193433) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha eredeti es bontatlan(nem aktivalt), akkor mindenkeppen jar az 1 ev hivatalos apple garancia.
Mehet az 1Mobil, de akkor szemelyesen vegyetek at, ha lehet, az a biztos.

[ Szerkesztve ]

(#193435) sethi


sethi
senior tag

Azoktól a kollégáktól kérdezném akik már esimet használnak. Mi az új készülék aktiválásának a menete, a két lépcsős hitelesítéshez a kód kérése stb

(#193436) Jst válasza ilyennincs (#193423) üzenetére


Jst
csendes tag

Lehet, hogy az “alacsony töltöttségű mód”...🧐?

(#193437) HarleyCustom válasza -secret- (#193418) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ne sajnáld rá,vedd meg.:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193438) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Csajom akar régi, lassú iphone-ja helyett vmi újabbat venni, ami pici, jó ár-érték arányú. A kérdés, hogy a iPhone 7 vagy iPhone 8 javasolt szerintetek, van érdemi különbség, melyik éri meg jobban? Én androidos vagyok, nem értek ehhez.

Teljesen átlagos célokra használná. köszi a segítséget :-)

[ Szerkesztve ]

(#193439) ilyennincs válasza hemaka (#193424) üzenetére


ilyennincs
tag

Köszi mindenkinek, iTunes-al sikerült végül.

(#193440) HarleyCustom válasza kalapacsolok (#193438) üzenetére


HarleyCustom
veterán

iPhone 7-tes elég bőven.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193441) leslieke válasza kalapacsolok (#193438) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

I7 elég lesz neki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#193442) szanyi20 válasza kalapacsolok (#193438) üzenetére


szanyi20
tag

Egyet értek az előttem szólókkal, iphone 7 nálam is szépen teljesített, ráadásul az iOS 12-es update után akksi és sebesség is jobb lett mint volt.

[ Szerkesztve ]

(#193443) kleinguru válasza kalapacsolok (#193438) üzenetére


kleinguru
addikt

Nem tudom milyen a régije, de még nagyon jó áron tud venni SE-t, pici is és feleségemnek kiválóan működik:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#193444) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Nagyon köszi mindenkinek a segítséget!

(#193445) hoby36


hoby36
senior tag

Sziasztok!Van egy watch s1-em.Eddig semmi gond nem volt vele,de lecseréltem IPhone 8-ra a régi mobilom és azóta nem kapcsolódik az óra a telefonnal.Mindkettőt többször újraindítottam.Óra alaphelyzetbe lett állítva.akkor csatlakoztak egymáshoz de aztán megint semmi.

A logikában semmi sem véletlen!

(#193446) HarleyCustom válasza KoNZoLik@ (#193396) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem vagyok nyomozó:D csak látom,hogy mit írsz.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193447) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! iPhone 8-hoz milyen üvegfóliát, átlátszó szilikon tokot ajánlotok?

(#193448) tboldi válasza pinnacle (#193447) üzenetére


tboldi
nagyúr

Részemről Nillkin 3D CP+ Max.

(#193449) Mr.Silkó válasza pinnacle (#193447) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem a sima elektronikai üzletekben (MM, Bestbyte, stb.) kapható üvegfóliák simán beváltak, ráadásul olcsóbbak a márkásabb társaknál – 2-3000 Ft. –, annyi a hátrányuk, hogy nem íveltek, csak a kijelző széléig érnek. Ez engem abszolút nem zavar, mást meg lehet bosszantana, ezt neked kell tudni.

Az átlátszó tokok ugyan jól mutatnak, de általában könnyen zsírosodnak, minden alájuk szorult szösz és porszem zavaróan látszik és ami a legfontosabb, többségében hamar besárgulnak.

(#193450) pinnacle válasza tboldi (#193448) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi tboldi, Mr.Silkó! Van valamilyen ajánlott szilikon tok? iSamurai-ban 3000Ft az üvegfólia (ez sem ívelt), 2000Ft a szilikon tok. Valaki már vásárolt náluk? Remélem jó minőséget adnak.

Nagyon tettszik a telefon, 1 kisebb probléma van, a korábban vásárolt Flightradar24-nél, ha a Realistic ikonokat akarom telepíteni, Processing után nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.