Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193051) Gergőke88 válasza dud998 (#193050) üzenetére


Gergőke88
addikt

Pedig pont akkor buksz a legkevesebbet ha évente cseréled.

(#193052) HarleyCustom válasza dud998 (#193046) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A Ferrari és az Alfa Romeo piros igen. Más autónak nem nagyon áll jól szerintem ez a szín.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193053) lugosi válasza HarleyCustom (#193052) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tizenvalahány éve láttam egy Dodge Vipert pirosban, annak is nagyon jól állt. Úgy látszik ez ilyen sportkocsis szín.
Szerk.: a héten láttam egy piros 500-as Fiatot, annak is nagyon passzolt.

[ Szerkesztve ]

(#193054) V.Stryker válasza HarleyCustom (#193052) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azért a tűzoltóautót ne hagyd ki! :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#193055) spawn21 válasza HarleyCustom (#193052) üzenetére


spawn21
veterán

Piros kia Stinger :K
Nagyon sok autónak jól áll szerintem.

iPhone 13p

(#193056) Maxximus


Maxximus
őstag

Ha egy másik kártyát teszek az i8+-ba, hosszú távon van esélyem arra, hogy az előző kártyám száma maradjon (ne az amit most van benne) az imessage,FaveTime audio/video számom? Ok, cserekor elutasítom,hogy ne használja (a többi eszközöm is ,ipad,ipod) , de azt tapasztaltam, hogy egyi dő után mindkét szám megjelenik a beállításokban, majd "átveszi az uralmat" az új szám. Igazából mobilnet miatt kellene bele tennem másik sim-et. Az egész család iphonos, nekem van egy Note8 dual sim-es telóm és hétköznap nem szeretnék 2 telefonnal járkálni.
Ja igen..és XR-t nem vennék dualt, mert eleve Telenor/voda a kombó,e-sim-ben tudtommal csak t-mobil van.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#193057) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Checkcoverage nálatok se írja a garancia időt? :Y

(#193058) -secret- válasza moddingR (#193057) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nézd az angol oldalon!

(#193059) Fox Mulder válasza Wiz Khalifa (#193038) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Vedd meg azt ami tetszik, a többivel ne foglalkozz. Egyébként ha XR akkor nekem a piros nagyon adja, én ist azt venném. :)

(#193060) spawn21 válasza Fox Mulder (#193059) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem a citrom jön be. Baromira jól néz ki benne

iPhone 13p

(#193061) moddingR válasza -secret- (#193058) üzenetére


moddingR
aktív tag

Néztem ott is, de nem mutatja, csak hogy telefonos szolgáltatás aktív.

(#193062) HarleyCustom válasza V.Stryker (#193054) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tényleg. :Y
Bocsi
Igaz:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193063) allein


allein
addikt

Sziasztok. Van egy kis gondom az új készülékkel. A beszéd minősége nagyon nincs rendben, nem tiszta és kicsit olyan mintha a hívott felett a pincéből hallanám, XS Max. Ehhez képest 6S-en teljesen rendben van. Van valami beállítás amit el kellene végeznem? :U

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#193064) Alex91 válasza allein (#193063) üzenetére


Alex91
félisten

Le kell rola huzni a foliat... :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#193065) Ron Swanson válasza allein (#193063) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Redditen azt olvastam, hogy ez típushiba az XS/XS Max-nál.

(#193066) HarleyCustom válasza Alex91 (#193064) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:DD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193067) HarleyCustom válasza allein (#193063) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Komolyra fordítva a szót:
A 6s-ben ugyanazt a kártyát használtad,mint az Xs-ben és ugyanazt a számot hívtad?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193068) HarleyCustom válasza Ron Swanson (#193065) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nálam ilyen hiba nincs és nem is volt. Ettől függetlenül még létezhet.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193069) allein válasza allein (#193063) üzenetére


allein
addikt

Elírtam, nem 6S hanem sima 6, ebben vodafone kártya van, XS Max-ban pedig telenor. Ugyanazt a számot hívtam.

Szerk: kártyacsere és ha fennáll a hiba, akkor egyértelmű, hogy a készülék a hibás.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#193070) hemaka válasza Alex91 (#193064) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#193071) Wiz Khalifa válasza Fox Mulder (#193059) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igazából a sorrend ahogy nekem tetszik szín ügyileg az ez. :DDD

Korall, piros. A következő az a sárga és a kék egyszerre. Nem tudom eldönteni melyik szebb. :C

Smoke some weed nigga!

(#193072) HarleyCustom válasza Wiz Khalifa (#193071) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Vedd meg valamelyiket és vegyél hozzá dbrand fóliát olyan színben,amiben akarsz. Aztán cserélgesd! :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193073) Wiz Khalifa válasza HarleyCustom (#193072) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Áh az nem olyan. :)

Amúgy azt a dbrand fóliát lehet venni full áttetszőbe? :)

Smoke some weed nigga!

(#193074) TechN7ne válasza Wiz Khalifa (#193071) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Kék ,sárga ,piros.

(#193075) allein válasza HarleyCustom (#193067) üzenetére


allein
addikt

Kártya csere után is fennáll a probléma, egyértelmű, hogy a készülékkel van valami gond :C

(#193070) hemaka ;]

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#193076) dud998 válasza allein (#193075) üzenetére


dud998
őstag

Próbáld meg a zajkioltást kikapcsolni. Viccen kívül, ha nem tartod rendesen a fejedhez a telefont, akkor tud ilyet is produkálni. Általános - Kisegítő lehetőségek - Telefon zajkioltása.

Szerk.: most olvasom, hogy te nem hallod a hívott felet rendesen. Akkor sztornó.

[ Szerkesztve ]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#193077) Peat76


Peat76
őstag

Jó ez az UAG tok, De egyszerűen alig bírom leszedni, ma levettem kicsit megtakarítottam és a krómos acélkeret a XS Max-en körbe mikro karcos,nagyon erős fényben látható, de zavaró! A felrakás egyszerű, de levenni egyszerűen alig bírom! Valami trükk, valakinek ötlet? Hogy lehet könnyen leszedni?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#193078) dud998 válasza Peat76 (#193077) üzenetére


dud998
őstag

Vazelin és lángvágó. ;]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#193079) Peat76 válasza dud998 (#193078) üzenetére


Peat76
őstag

Na de most komolyan..😃 😃
Valakinek hátha van valami ügyes ötlete!?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#193080) Serpiko válasza Peat76 (#193079) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezzel szívok én is. iPad-on van spigen tok alig bírom levenni takarításikor feltenni könnyű nagyon. Nekem nem karcolja a hátlapot szerencsére.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#193081) dud998 válasza Peat76 (#193079) üzenetére


dud998
őstag

Nekem sajnos nincs, csak a türelem. Nekem is van néhány olyan tokom, amit szinte le kell feszíteni a telefonról.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#193082) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Üdv!
iCloud biztonsági mentésnél meg lehet adni valahol, hogy pl. a zenéket és a videókat ne mentse? Mintha egyszer találkoztam volna már ilyennel.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#193083) allein


allein
addikt

Sziasztok. Milyen módon tudom felmásolni azokat az anyagokat a NAS-ra, amik alma készülékkel lettek rögzítve? iCloud-ot feltelepítem, bejelentkezem az apple ID-val, ezután csak simán pc-ről felmásolom a NAS-ra?

Szerk: időközben a fotókat látom, nem az összeset még - az icloud fotók mappában, gondolom szinkronizál és amint megvan, másolhatom fel a NAS-ra?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#193084) Serpiko válasza Mela Kehes (#193082) üzenetére


Serpiko
addikt

Icloud menüben kikapcsolod amit nem akarsz menteni a csúszkàt elhúzódó ennyi.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#193085) Peat76 válasza Serpiko (#193080) üzenetére


Peat76
őstag

Oldalt nagyon merev a tok, alul és felül puhább, legközelebb megpróbálom az egyik sarkát kinyomni és oldalirányba eltolva valahogy kivenni, mert másképp esélytelen! Így is kell berakni, hátha sikerül valami könnyű módszert találni! Közben persze az oldalsó krómos acélkereten meg gyűlik a mikrokarc!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#193086) hemaka válasza allein (#193083) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha Synot hasznalsz akkor DS cloud vagy DS file. Ha nem, akkor marad a manualis masolgatas, vagy lehet qnap hasonlonak is van mar ios appja erre a celra.

(#193087) allein válasza hemaka (#193086) üzenetére


allein
addikt

Synot használok.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#193088) Serpiko válasza Peat76 (#193085) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi! Eddig ez fel sem tűnt most hogy írtad megnéztem és tényleg alul illetve felül puhább a tok lol. De jó így könnyebb dolgom lesz a takaritaskor. Lehetne tok nélkül is élni végülis egy használati cikkről beszélünk karcos lesz na és. Nem egy kegy szer a cucc. Mondjuk én pofázok amikor tokban hordom mert vigyázok a cuccaimra.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#193089) Mela Kehes válasza Serpiko (#193084) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Az icloudot használó alkalmazásoknál?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#193090) herdsman12 válasza Mela Kehes (#193082) üzenetére


herdsman12
őstag

Szerintem nem lehet a fotókat és videókat szétválasztani, max a videókat felnyomod vmi másik tárhelyre és a telefonról törlöd.
Zenével is spec a helyzet, a nagykönyv szerint nem menti az iTunes vásárlásokat és a máshonnan letöltött felvételeket, de a gyakorlatban nálam a máshonnan letöltött zenéket is mentené, ha lenne annyi hely.
Ez valószínűleg a gyári Zene alkalmazásra érvényes, mert az oda másolt (500MB-os) albumot nem akarja menteni, viszont a telepített VOX-ba másolt 40GB-ot mentené.
A Beállítások - Apple ID - iCloud - Tárhely kezelése - Bizt. mentések - iPhonod - Köv. bizt. mentés mérete alatt lehet ki-bekapcsolni a menteni kívánt alkalmazásokat.

(#193091) Serpiko válasza Mela Kehes (#193089) üzenetére


Serpiko
addikt

Igen pont ott kell ki illetve bekapcsolni a dolgokat.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#193092) Peat76 válasza Serpiko (#193088) üzenetére


Peat76
őstag

Ha előbb szabadítod ki mint én...😃 dobj egy üzit, hogy esetleg könnyen adta meg magát így! Most egy darabig nem birkózok vele, ma elég volt!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#193093) anorche1


anorche1
őstag

Van egy garmin fenix 3 oram, es egy iphone 8+om, mind2 -n a legfrissebb rendszer van.
A garmin connect egy ideje allandoan ossze omlott, de szinkronizalni tudott, ezert nem b@sztattam. Most viszont fel kellett volna raknom egy appot az orara, de nem ment, mindig osszeomlott. Ezert letoroltem az appot, majd ujra feltelepitettem. Azota nem is tudom parositani az orammal, mert egybol osszeomlik.
Iphone SE -vel kiprobaltam, ott tokeletesen megy. Mit tudnek kiprobalni? Van iosen valami cache torles, vagy valami, ami segitehetne?
App torles, majd restart es telepites volt, de ugyanugy rossz.
Azonkivul, hogy felveszem a fejlesztovel a kapcsolatot, vagy ujrarakom az ios -t, van meg egyeb lehetosegem?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#193094) Mela Kehes válasza herdsman12 (#193090) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Értem, köszi.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#193095) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Se vagy 6s

Melyiknek jobb az üzemideje? :F

(#193096) TechN7ne válasza jenei1994 (#193095) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Se többet bír ,de a 6s jobb telefon. :)

(#193097) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Ebay/wish és társain kapható Airpods mennyire ajánlott? Árban elég nagy a különbség az eredetihez képest és érdekelne hogy mennyire látja el a funkcióját. Vásárolt valaki az említett oldalakról?

(#193098) mr.tamasbiro válasza jenei1994 (#193095) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

6s

(#193099) V.Stryker válasza mr.tamasbiro (#193098) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hogy hogy? tesztek szerint a kisebb kijelző miatt fordítva. :U

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#193100) ittakary válasza V.Stryker (#193099) üzenetére


ittakary
nagyúr

már írták előtte, hogy az SE jobb, el van tévedve a kolléga, bocsásd meg neki

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.